Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.03.2011., 11:51   #571
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Citiraj:
Autor Anphonic Pregled postova
Napokon da su shvatili da ovako više nejde, bar po jedan cheater na svakom hebenom serveru! Skroz ubijaju igru!
E da je jedan. Samo ih gledaj, ubaci se noob sa lvlom 1-2-3 i na pola partije je lvl 10-15. Nemozes mu nista jer nemozes prijavit cheatera.

A jos bolja stvar, pogledaj leaderboards i vrh. Lik na lv 15 ima 3.000.266 ubijenih i 400 deathsa. Odlican ratio
Skill-killsa imaju po milion. Ma dobro je lik napisao, da je igra beyond sranje. Aimbotova tone, pucaju i ne prekida im se cloak nikako, a killcam pokaze da te nit nevide nit gadjaju u glavu a jedan metak i mrtav. I sad se crytek javlja da su im cheateri problem.
Da su napravili od igre ista osim fancy grafike, posten server sistem, mogucnost blokiranja ekipe koje znas da su cheateri, da me barem upozori ako ulecem u partiju sa ekipom koju sam flagao kao cheatere. I ikakvo podesavanje runde da ima vise od 25 killsa. Al koliko opcija za grafiku, dvostruko manje za MP.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2011., 12:11   #572
Astral
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,522
slazem se al izostale su i opcije za grafiku :P

Sorry na brzinu sam cito nisam skuzio sarkazam :-) u svakom slucaju fail :-(

Zadnje izmijenjeno od: Astral. 31.03.2011. u 14:33.
Astral je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2011., 14:12   #573
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Bio je sarkazam u pitanju. Grafika ima 3 opcije, Mp 1.5 vjerovatno.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2011., 17:57   #574
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Citiraj:
Today we released the first of a number of security updates, accounts that we have identified as exploiting an unfair advantage have been reset and if the activity persists they will be banned permanently. If you find yourself being kicked from every MP game it is because our systems have detected you cheating. We will continue to update anti-cheat software in Crysis 2 and strive for a cheat-free community.
Neočekivano su brzo izbacili taj anti cheat patch. A niš, idem vidjet jel to radi.

EDIT: Odigro par rundi na 3 random servera i nisam naletio ni na jednog cheatera no na službenom forumu ljudi tvrde da ima hackova koji još uvijek rade. Vidjet će mo šta će biti s pravim 1.2 patchom kojeg su najavili za kraj tjedna.

Zadnje izmijenjeno od: doky. 31.03.2011. u 18:42.
doky je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2011., 19:24   #575
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Jel taj patch kao rijesio botere il one sa editiranim game fileovima?

Nope, jos su ingame, pucaju pod cloakom i preko cjele mape. A kad vidis lika sa 30 killsa i da nijednom ne pogine...netrebas se pitat zasto.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 31.03.2011. u 20:00. Razlog: Isao provjerit
BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2011., 14:34   #576
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Evo moje impresije. Sinoć san dobio igru i posli radnog tjedna i nadolazećeg petka san odlučio isporbat istu.

Instalacija prošla ok, pokrenem igru malo duži load ali ajde. Postavio sam odma sve na FullHD & Hardcore, i sada računam možda će radit. Prva misija kad ono iznenađenje smrdljivo, grafika perfektna, sve odlično a čak sve radi. FPS nisan mirio ali jebeno je igrivo, ništa ne troka (za razliku od F1, Shift 2 & Dirt2). Konfiguracija je klasika i5 @ 3800, RAM 4GB @~1600, SSD, AMD 6870 @OC. Uglavnom prezadovoljan san sa igrom, proba san je na starim i na 11.4 driverima i stvarno leti. Danas ide patch čisto da vidim kako će radit

E šta se tiče igre, brutala ono priša sam 2 misije, igrivost je ludnica, AI je odličan, težina savrešna... I da samnjili su one puste modove, pa je lakše nego u prvo dijelu radit kamuflaže i sl.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2011., 23:37   #577
Firkraag
Premium
 
Firkraag's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 32
konačno nabavio igru, ok grafika je lošija od jedinice, AI tak-tak, ali srećom igra leti i na mojoj 2 godine starijoj konfiguraciji. Sve u svemu kvalitetom je tek 70-75% od jedinice.
Firkraag je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2011., 23:43   #578
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Ja sam posve zadovoljan dvojkom! Grafika je meni bolja od jedinice, jedino me živcira tolko blura, kad je fajt tolko ima blura da ni ne vidiš kud pucaš...

Sve leti na hardcore, nema trzanja ni u najmanjim tragovima... puno je bolje sređena od jedinice kaj se toga tiče, jer tada sam isto imal sličnu konfu(neki srednji rang) za "ono" vrijeme i nisam mogel ni presmrdit ovim postavkama.

Po meni super nastavak, i prošel je budem kad uhvatim vremena...eto SHIFT+CRYSIS (dok me je DA II razočaral totalno i nebum ga igral)

Ne znam kaj se žalite oko Krize kad je SHIFT zahtjevniji od nje, shift mi uredno sruši fps u nekim situacijama(rijetko) ali se primjeti i počelo me živcirat! Dok je crysis milina
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2011., 15:40   #579
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Nova verzija "cfg editora"
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2011., 00:31   #580
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Firkraag Pregled postova
konačno nabavio igru, ok grafika je lošija od jedinice, AI tak-tak, ali srećom igra leti i na mojoj 2 godine starijoj konfiguraciji. Sve u svemu kvalitetom je tek 70-75% od jedinice.
Ja ne znan kakve su ti postavke, ali grafika je vidno bolje od jedinice. Sami onaj intro kad se sruši avion u more je prelud, a kasnije isto sve izgleda ludnica.

Blur je malo naporan, ali se oko navike
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2011., 13:03   #581
NemoRS
Premium
Moj komp
 
NemoRS's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 518
Nemogu preci dio s tenkom kad me dvojica drugih tenkova masakriraju.Uzas,popizdio sam blago receno.Imate neki savjet?
NemoRS je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2011., 13:17   #582
hardflat
Premium
Moj komp
 
hardflat's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 250



Van iz oklopnjaka , cloak postaviš C4 na oklopnjake i begaj na sigurno.

-->
Citiraj:
Nemogu preci dio s tenkom kad me dvojica drugih tenkova masakriraju.Uzas,popizdio sam blago receno.Imate neki savjet?



Van iz oklopnjaka , cloak postaviš C4 na oklopnjake i begaj na sigurno.


Zadnje izmijenjeno od: Hamm. 05.04.2011. u 10:37.