Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.06.2009., 22:11   #1
Nebbo
gejmer
Moj komp
 
Nebbo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Virgin Islands
Postovi: 451
Preporucite laptop - cijena NIJE BITNA !!!

Ali naravno, ima par caka, tj. ono sta je bitno:

1. Kvalitetan!
2. Namijenjen je ljepsem spolu - dakle bitan je dizajn
3. Windowsi, windowsi i samo windowsi - jabuka otpada jer mi se ne da zafrkavat i objasnjavat sa bootcamp-om a niti on sa menom

thx...
Nebbo je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2009., 22:22   #2
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,883
dell, nešto od XPS serije pogledaj.. preporučio bih lenovo thinkpad t400 ili t500 jer je meni dizajn preheben no sumnjam da će se ženama svidjeti. Ako da; pun pogodak..
rak21 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.09.2009., 21:37   #3
Nebbo
gejmer
Moj komp
 
Nebbo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Virgin Islands
Postovi: 451
lenovo thinkpad t400 sluzi odlicno ali ipak nije za cure, pa je otisao u muske ruke

Dakle sve ostalo je isto:

1. Kvalitetan!
2. Namijenjen je ljepsem spolu - dakle bitan je dizajn
3. Windowsi, windowsi i samo windowsi - jabuka otpada jer mi se ne da zafrkavat i objasnjavat sa bootcamp-om a niti on sa menom

...paaa ako moze preporuka.
Nebbo je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2009., 22:02   #4
marsal
Premium
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 75
Definitivno neki Dell. Ovi s uzorkom su fora. Ako treba nešto jače, onda neki XPS (iako je ovo sasvim dosta za uobičajene poslove i 720p filmove). Sony Vaio su isto "lepi", ali dosta skupi.
marsal je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2009., 22:40   #5
Lud76
Leteći medvjedić
Moj komp
 
Lud76's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,197
Možda Dell Inspiron 1545 Pink
Lud76 je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2009., 23:01   #6
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
  Reply With Quote
Staro 22.09.2009., 17:10   #7
Old friend
Premium
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 432
Old friend je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2009., 17:27   #8
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Sony Vaio, kad vidi boje popizdit će

http://www.svijet-medija.hr/Article....8&Sort=mpc|asc
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2009., 15:09   #9
Nebbo
gejmer
Moj komp
 
Nebbo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Virgin Islands
Postovi: 451
Javljam da je nakon duge potrage napakon pala odluka za laptop.

Prosli smo sve, od apple-a koji je bio monoton, nista poseban (ne znam kako ni zasto, ne pitajte, zene... , preko HP koju su mrvicu plasticni i Acera (acer aspire one 751, model koji je mene osobno odusevio, ali nije bio opcija jer je to notebook koji sluzi kao pomocni komp uz recimo jaceg desktop brata). Probao sam ponovno sa IBM-om, nekim "ljepsim" modelom, nije islo. Previse je poslovan i definitivno nije za cure. Ali meni za dusu smo morali sve proci da mi se ne bi desila ista greska kao sa IBM-om.

I napokon na Dell-a za kojeg sam iskreno i najvise navijao. Grafiti na inspiron-ima su je odusevili, ali... ono veliko ALI. Nema tih laptopa ni za lijek. A kad bi se narucio, ceka se i do 40dana i cijena je dodatno paprena (ako se ne varam samo za grafit je nadoplata cca 900kn). Probali smo jos par ducana, svi redom nemaju Dell-a da bi na kraju sasvim slucajno naisli na ovo:

http://www.superbit.hr/Prijenosna-ra...uct-flyer.html

Dell studio 15 zelena "zvijer". Ja sam se odusevio cijenom, nema grafite, ali ima predivnu zelenu boju. Procesor je odlican, zapravo jedina razlika izmedju t4200 i t6500 (model koji je bio nedostupan ali i 1000kn skuplji) je u cache-u (1MB vs 2MB), sto i ne vidim kao neku ogromnu manu. Ipak je to laptop. Graficka je odlicna, HDD ima i previse, jedina mana (ako je mana) je 2GB RAM-a, odnosno 2x1, koje nisam uspio odgonetnuti dal se radi o 2x1GB ili 2GBx1. U najgorem slucaju cemo izvaditi kekse i staviti 2x2.
I ono najbolje od svega su 3 godine garancije. Ja sam za sada odusevljen, jer mi se cini da laptop nije skup, a da je kvalitetan. No to cu tek saznati iduci tjedan kad ga dobijem, pa javim impresije.

P.S. - nisam mogao odgonetnuti dal tipkovnica ima pozadinsko osvjetljenje ili ne? Tu enigmu cu odgonetnuti iduci tjedan
Nebbo je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2009., 15:20   #10
^SuperUnknown^
Prečupavi mod
 
^SuperUnknown^'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 8,964
Inace, Bootcamp bi znalo sloziti valjda trogodisnje dijete
__________________

Member of PCE 100+kg demolition squad


Primary macine:
Apple Mac Pro 5,1
2x Six-Core Intel Xeons X5690@3.46 GHz
64 GB ECC DDR3 800 MHz
Geforce GTX 980 4 GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Terratec Cinergy HTC USB XS HD + EyeTV
Kingston 120GB SSD
30 TB HDDs
Sharkoon QuickPort@USB
Optiarc DVD RW AD-7170A
Samsung DVDRAM GE20LU10@USB@Desk
Mac OS X 10.12.3
Apple Alu Keyboard shared via Teleport
Logitech G400 shared via Teleport

Secondary machine:
Apple Mac Pro 2,1
2x Quad-Core Intel Xeons X5365@3 GHz
22 GB DDR2 FB-DIMM 667 MHz
Geforce GTX 970 4 GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Terratec Cinergy HTC USB XS HD + EyeTV
OWC Mercury Electra 6G SSD 120GB
Seagate 500GB 7200.10
Hitachi 1000GB 7K1000.B
Seagate 1000GB 7200.11
Hitachi 7K3000 3000GB
Sharkoon QuickPort@USB
Optiarc DVD RW AD-7170A
Samsung DVDRAM GE20LU10@USB@Desk
Mac OS X 10.10.3
Apple Alu Keyboard shared via Teleport
Logitech MX518 shared via Teleport

Work rig:
Apple Mac Pro 1,1@2,1
2x Dual-Core Intel Xeons 5150@2.66 GHz
2x Quad-Core Intel Xeons X5365@3 GHz
13 GB DDR2 FB-DIMM 667 MHz
Geforce GTX 660 2GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Corsair Force Series F120 SSD 120GB
Seagate 500GB 7200.12
2xWD Black 1000GB
Hitachi 7K3000 3000GB
2xSeagate 500GB 7200.10@IcyBox
Seagate FreeAgent Xtreme 1500GB@FW 400
WD Elements 2000GB@USB (Time Machine)
2xSharkoon QuickPort@eSATA
2xPioneer DVR-111D (Superdrive)
Mac OS X 10.10.3
2xDell UltraSharp 2405FPW 24" Widescreen TFT@1920x1200
Sony KDL-26U2000 26"@HDMI
Apple Alu Keyboard
Logitech MX518

LAP:
Apple Macbook Pro 3,1
Intel Core 2 Duo 2.53 GHz
4 GB DDR2
Kingson 180 GB SSD
Seagate 320 GB HDD

* Looking in:
2xHP ZR24w 24" Widescreen TFTs@1920x1200
Samsung 243T 24" Widescreen TFT@1920x1200
* Listening to:
iRiver H320 + Sennheiser PX 40
Technics SA-EX320
iPhone 6S 64GB black
iPad 16GB WiFi 4.3.2
* Connected via:
90/90 Mbps Iskon Trio
* "Powered" by:
UPS APC Smart-UPS1500VA
* Playing:
Tama Arstar II
Yamaha DTXPRESS IV Special

Pozz, nezz, ojzz, jbt, owak, onak, inst, bzvz, svst, kuiš, neam, dns, nzm, oc, went, graf, laikam, oču, neču, e ovako, e sad, probo, neče, psmtr, ne beliiwam, ugl probo o5, tkđ neradi, pčkmtrnu, mslm onaak haaalo, reko dbr, stv, dali, jeli, zato jel, jer mi može neko, rispekt, thx......... ...wau, radi, zkn, pozz!?!?11
^SuperUnknown^ je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.09.2009., 15:25   #11
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,976
Šteta, kada ti cijena već nije bitna onda si mogao pogledati i ovo: http://www.orsa-net.com/alienware.co...relaptopi.html
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2009., 15:29   #12
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
pa cijena nikako nije bitna kad cijela priča završi na dell studio 15
syss je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2009., 15:36   #13
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Brijem da je ipak 2x1GB tj. dvije plocice od 1GB a sto se tice laptopa meni se isto svidja ali mi je rezolucija ekrana pre mala za neki ozbiljniji rad (1366 x 768?) .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2009., 17:56   #14
Nebbo
gejmer
Moj komp
 
Nebbo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Virgin Islands
Postovi: 451
@SuperUnknown

Ne kuzim komentar? Ne radi se o tome dal znam sloziti ili ne, nego dal je uopce potreban apple i MacOS, kad bi se 99% vremena koristili Windowsi. A jos mi se manje da objasnjavat zasto 2 OS-a, razlike, nedostaci, kompatibilnosti... ali zasto jednostavno ako moze komplicirano, jel...

@Neo-ST

kako bi Josko Lokas rekao: "Sto se niste ranije javili"

@syss

Ni tvoj komentar ne kuzim. Tako je, cijena nije bitna i to sam stavio sa razlogom. Jer kad god bih povukao pitanje o kupnji laptopa, uslijedio bi odgovor: A koliko para? Dakle, cijena nije bitna, vec samo kriteriji koje sam nabrojao. Za nekoga je to laptop od 20.000kn, nekom je to lap od 3.000kn. I zato nisam htio nikoga sputavati cijenom, a na meni je da odlucim koji je najbolji omjer dobiveno-ulozeno. I konkretno to je u ovom slucaju bio Dell Studio, sto mislim da je fantastican laptop za te novce. Naravno u to cu se uvjeriti slijedeci tjedan.

@Lewis

Slazem se i toga se u biti najvise bojim. Mali Aspire One 751 sa 11.6" ekranom ima jednaku rezoluciju. Ali sta ces kad smo banana republic. Laptop po narudzbi, usluga koju Dell nudi u ostatku svijeta, je sasvim normalna pojava. Kod nas je to egzotika i masno se naplacuje.
Ipak, mene vise brine kakav je dell po pitanju kvalitete, u prvom redu zavrsne obrade i upotrebe materijala. Ako je to onaj stari Dell kakvog poznajem, a nadam se da je, onda nema straha u ovim vremenima recesije
Nebbo je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2009., 06:51   #15
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Imaš u HR firmu koja nudi laptope (neki modeli, a ne svi) kojima sam možeš mijenjati neke komponente (proc, hard, grafa,...) i tako dobiti custom verziju.
http://www.callidus.hr/
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2009., 00:15   #16
Tomilajko
BadBoss
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 59
Citiraj:
Autor Nebbo Pregled postova
Ali naravno, ima par caka, tj. ono sta je bitno:

1. Kvalitetan!
2. Namijenjen je ljepsem spolu - dakle bitan je dizajn
3. Windowsi, windowsi i samo windowsi - jabuka otpada jer mi se ne da zafrkavat i objasnjavat sa bootcamp-om a niti on sa menom

thx...

drago mi je da netko ovako otvoreno kaže kako smo mi muškarci ljepši spol
__________________
Tomilajko je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2009., 14:19   #17
Nebbo
gejmer
Moj komp
 
Nebbo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Virgin Islands
Postovi: 451
Dosao laptop pa da na brzinu bacim prve utiske.

Prvo sto sam osjetio kad sam laptop primio u ruke je bila njegova tezina. Izrazito tezak laptop s obzirom na dimenzije. Ne znam kolika je kilaza po specifikacijama i ne znam jel stvar u meni jer sam tko zna sto ocekivao, ali lap je na prvu ruku tezak.

Kvaliteta izrade je fenomenalna. Zavrsni finish poklopca LCD-a je fenomenalan, kakv do sada nisam imao prilike osjetiti. Na prvi pogled izgleda kao obicna matirana boja, ali pod dodirom kao da je napravljen od nekakve gume/koze. Na pritisak je izrazito cvrst i zbilja se treba potruditi stisnuti poklopac ekrana i to po sredini, kako bi ekran pokazao znakove deformacije.

Plastika sa donje strane a pogotovo na rubnim dijelovima djeluje robusno, cvrsto i kvalitetno. Nema naznaka serijske "imperfekcije", svaki dio je sjeo u svoje mjesto. Obicno najslabija tocka svih laptopa su famozni CD/DVD drive-ovi koji doslovno odskacu (fizicki) od ostatka. Ovdje je to opet odlicno rjeseno slot-in DVD-RW citacem/przilicom. Jos jedan plus za Dell.

Sad na dio kad sam ga prvi put i otvorio. Laptop nema "sigurnosnu kvacicu" prilikom otvaranja poklopca/ekrana, vec imate osjecaj kao da cijeli mehanizam radi na magnet. Tipke su ugodne na dodir i ono sto je najbitnije ne savijaju se prilikom tipkanja. Ali isto tako nisu ni cvrste kao sto je to slucaj kod IBM/Lenovo-a. Neka zlatna sredina koja vise naginje cvrstoci. Ukupni dojam mi je pokvarila tipka + (tik do backspace-a) koja pod pritiskom ne sjeda do kraja i ima krivi nagib. Kao da "opruga" nije u sredini tipke, vec na lijevu stranu i k tome je jaca od ostalik tipki. Srecom, ne radi se o nekoj vaznoj tipki, al svejedno kvari dojam.

Zvucnici su zbilja glasni, sto za uzvrat ima mali "drawback" kad ih pojacate do kraja, jer dolazi do distorzije. Vec na 50% su glasni i sve povise toga je sasvim nepotrebno.

Ekran sam ostavio za kraj. Unatoc mani od "male" rezolucije (1366x768), ovo je jedan od najboljih ekrana koje sam uspio vidjeti na trzistu. Fenomenalan, mozda i prejak kontrast, vidljivost iz skoro svakog ugla, osvjetljenost jednako naglasena na svim krajevima... Uistinu najjaca tocka cijelog laptopa kojeg jedino kvari lagani "glosy" finish. Svejedno 5+ za ekran vidljiv u svakim uvjetima.

Dio koji mi se nije izrazito svidio jest grijanje laptopa lijevo od touchpad-a, u predjelu gdje su vam dlanovi. Nista extremno, ali blaga toplina sasvim dovoljna da vas podsjeti da je prisutna. Jos pogotovo kad je desnoj strani uopce nema, dodatna iritacija u razlici izmedju lijeve i desne ruke na kraju pisanja ovog "sastava".

Toliko za sada, javim kad zavrsim konfiguraciju win7 do kraja, istestiram izdrzljivost baterije...
Nebbo je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2009., 18:35   #18
Romano.Cule
Outer Space
Moj komp
 
Romano.Cule's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 822
Molim te,nemoj vise ocjenjivati kvalitetu tog laptopa,jos ce netko pomisliti da je stvarno savrsen.Imao sam ga i sve sto mogu reci je -nikad vise Dell studio.Kvaliteta izrade je blago receno prosjecna.Ekran isto tako prosjecan.Grije se kao pegla.Zvucnici su ocajni, i da,znao se zblesirati nakon izlaska iz Stand by moda,kao i iznenadni napadi usporavanja sistema.Znas ono,mices kursor,kad ono zaglavljen.Evo malo pravog reviewa
http://www.notebookcheck.net/Review-...k.10752.0.html
Romano.Cule je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2009., 16:35   #19
Nebbo
gejmer
Moj komp
 
Nebbo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Virgin Islands
Postovi: 451
Moje prvo pitanje tebi je: Jesi ti uopce procitao sto sam ja napisao o laptopu?
Drugo: Gdje sam ja to napisao da je laptop savrsen?
Trece: Jesi se uopce potrudio procitati, ne clanak ciji link si postao, vec makar "bold-ane", masno otisnute recenice u clanku?

Da si barem letimicno procitao moj osvrt (odnosno prvi dojam na laptop) i da si makar prilikom postanja linka na clanak obratio paznju na istaknute recenice onda bi uocio:


------------------------------
"Although the surface materials are set entirely in plastic, the Dell Studio 15 generally does leave an impression of high quality"

"...minor deformations in the casing, both in the palm-rest area and on the under side, creaking noises remained almost non-existant."

"The reason for this good performance can be found under the generously sized maintenaince cover on the bottom of a unit, showing a sturdy magnesium frame."

"Subjectively typing felt extremely comfortable, being overall soft with a nevertheless easy to feel pressure point. The minimal light-clicking typing noise was also a big positive."

"The LED display's colour reproduction was also highly convincing. The display provided crisp colours, probably even further improved by its reflective "TrueLife" surface."

"Outstanding results were also obtained in the realm of display contrast."

"The Dell Studio 15, even after a long time under load, stayed impressively cool."

"The display on the Dell Studio 15 was quite a welcome surprise. The LED panel delivered an outstanding maximum brightness of 308 cd/m² at a very good illumination level of 89.3%. The panel was also quite impressive in terms of colour reproduction and contrast."

"Finally, when it came to emissions, the notebook's surface temperatures remained extremely low."
------------------------------


Jedino po cemu se moj osvrt i ovaj review eventualno "razlikuju" jest ova recenica: "It was only the integrated loudspeakers that could have been more convincing."

a gdje sam ja napisao: "Zvucnici su zbilja glasni, sto za uzvrat ima mali "drawback" kad ih pojacate do kraja, jer dolazi do distorzije. Vec na 50% su glasni i sve povise toga je sasvim nepotrebno."


U potpunom sarkazmu i mozebitnoj ironiji, jedino sto mogu reci nakon ovoga jest da ono sto ti u rukama drzis je ocito neka jeftina kineska kopija proizvoda, jer laptop je po mojim standardima, a koliko mi se cini nisam jedini (klik na svoj link), debelo iznad "prosjeka"!
__________________
Nebbo je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2009., 19:36   #20
tomy_t
Premium
 
tomy_t's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: neposredna blizina Zagreba, DS9
Postovi: 279
slazem se s Nebbo-m, lap je mrak, jos pogotovo ovi novi modeli, ja imam model 1535 znaci prvi koje se pojavio na trzistu i za sada nema ama bas nikakvih problema, cak sam ga skoro i ubio zalivsi ga s 2 deci caja, al je prezivio, samo sam ga osusio.

jedino mi je zao sto nemam pozadinsko osvjetljenje tipkovnice jel je u spec pisalo da ima, al sam i taj problem rjesio, tj rjesava sa, za tjedan dana mi dolazi nova tipkovnica
__________________


||DELL Inspiron 5770 || Intel Core i5-8250U || 240GB NVME + 1TB HDD || DVD RW DL || Intel UHD620@ 17,3" IPS 1920 x 1080 || 16GB (2 x 8096MB) DDR4 || 802.11a/b/g/n/Bluetooth ||2MP Webcam ||HDMI ||Windows 10 Professional ||
tomy_t je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2009., 23:11   #21
Romano.Cule
Outer Space
Moj komp
 
Romano.Cule's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 822
Alaj ga seru ovi na notebookchecku,moram naci neki sajt di su ga popljuvali :-))) Salim se.Nemam ga vise,prodao sam ga.Ali iz moje perspektive,laptop je nekako ocajan.Nazalost nisam ga imao prilike vidjeti uzivo,nego sam vodjen recenzijama narucio ga u Mikronisu.Crveni.Kad mi je dosao i kad sam otvorio kutiju,ostao sam razocaran.A pogotovo kad sam poceo raditi s njim jedno 3-4 dana.Prvo sto sam napravio je da sam formatirao disk i onda instalirao cistu Vistu bez onih dellovih gluposti,docking stejšn i lose imitacije Mac OS-a.Gimme a break Dell.

I mos ga jezati,malisa ne radi po mojim zeljama.Grije se ko pegla,zvuk krci,probija,kao da mu je pukla membrana na zvucnicima.Ekran je glossy,ali ajd isti je ko i svi ostali na trzistu pa mu to necemo zamjeriti,ali nazivati ga iznadprosjecnim je pretjerivanje.Prije je ispodprosjecan.Ona recenzija je cista lažotina na kvadrat.

"The Dell Studio 15, even after a long time under load, stayed impressively cool."
Cista laz.Jedino ako nije radio u frizideru

"Outstanding results were also obtained in the realm of display contrast."
Ma da,bas outstanding.Na kojim je drogama ovaj?!

"...minor deformations in the casing, both in the palm-rest area and on the under side, creaking noises remained almost non-existant."

Okey,da ti dokazem da lik laze,uzmi sad taj laptop u ruku i probaj malo stisnuti taj palm rest area,i ako ne cujes krckanje ja te castim pivom.Cuj ono,almost non existant.LOL.Skoro pa da nije,ali jeste.
Romano.Cule je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2009., 23:15   #22
Romano.Cule
Outer Space
Moj komp
 
Romano.Cule's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 822
Citiraj:
Autor tomy_t Pregled postova
slazem se s Nebbo-m, lap je mrak, jos pogotovo ovi novi modeli, ja imam model 1535 znaci prvi koje se pojavio na trzistu i za sada nema ama bas nikakvih problema, cak sam ga skoro i ubio zalivsi ga s 2 deci caja, al je prezivio, samo sam ga osusio.

jedino mi je zao sto nemam pozadinsko osvjetljenje tipkovnice jel je u spec pisalo da ima, al sam i taj problem rjesio, tj rjesava sa, za tjedan dana mi dolazi nova tipkovnica

LOL.Necemo sad pretjerivati.Zalio sam ga cajem,ali ipak je to Dell :-)Neda se mali.Sastavljali su ga mali zuti,najbolji od najboljih kineza,izabrani u Kini.The choosen ones
Romano.Cule je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2009., 14:47   #23
tomy_t
Premium
 
tomy_t's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: neposredna blizina Zagreba, DS9
Postovi: 279
a cuj znas onu poslovicu 100 ljudi 100 čudi, ili 100 zena 200 sisa, uglavnom sve ovisi od korisnika do korisnike netko je zadovoljna netko nije, uglavnom kod studio modela veci dio korisnika je zadovoljan, također se moze dogoditi da si pehis i bas si ti dobio neki sugavi model, a i nemora biti tako
__________________


||DELL Inspiron 5770 || Intel Core i5-8250U || 240GB NVME + 1TB HDD || DVD RW DL || Intel UHD620@ 17,3" IPS 1920 x 1080 || 16GB (2 x 8096MB) DDR4 || 802.11a/b/g/n/Bluetooth ||2MP Webcam ||HDMI ||Windows 10 Professional ||
tomy_t je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na