Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.09.2009., 16:50   #1
Tomilajko
BadBoss
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 59
Toshiba F 50 - ne rade zvučnici

Jucher sam pokupio novi lappy i danas kad upalim i stvarno je fenomenalan po svakom pitanju ali nakon 3 sata nisam uspio dobiti zvuk iako sam sve isčekirao 50 puta da mi negdje možda nije ostao mute upaljen ili tako nešta.....sve je na max, sve kvačice čekirane gdje god ima veze sa zvukom.....čak i kad se radi test ili kad pokrenem neku pjesmu vidi se po ekvilajzeru da "prepoznaje" zvuk i tako to ali kroz zvučnike ne izlazi baš ništa any tips ?.....ili mi nema druge nego do ponedjeljka "uživat" u tišini


ps otvorio sam istgi ovakav thread na krivom mjestu pa molim moderatora da isti obrishe (pdf prijenosnici)

isto tako da kažem da mi nije HDMI preffered već je preffered realtek high audio...
__________________
Tomilajko je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2009., 16:46   #2
Berax0r
Registered User
 
Berax0r's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 623
Spoji neke vanjske zvučnike. Ako radi onda su ti unutra crkli, pa odnesi na popravak.
Berax0r je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.10.2009., 04:28   #3
Tomilajko
BadBoss
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 59
ne sviđa mi se to.....odneo ga u msan na popravak a prvo mi kažu da nešta moram platiti pa zatražit nekakv povrat, iako je lappy bio star 0 dana i u samoj prodavaonici utvrđeno da zvučnici ne rade a odnešeno na popravak kroz nekoliko dana, sad čekam da se naruči kao nova ploča i onda bi to trebalo bit to......iako je garancija 3 godine imao sam osjećaj da nisu dobrodošli oni kojima "nešta" ne radi i pozivaju se na garanciju......
__________________
Tomilajko je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2009., 08:51   #4
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,325
Ako je utvrđeno da zvučnici ne rade, onda treba izvršiti reklamaciju i tražiti popravak/novu mašinu. Nemaju oni šta tražiti za trošak servisa/dijagnostike. Zapravo, mogu ti tražiti lovu za dijagnostiku ako utvrde da je reklamacija lažna. Ti si napravio grešku što lap nisi ostavio tamo gdje si ga kupio pa neka se oni bakću sa generalnim zastupnikom.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2009., 14:06   #5
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Imas kod Toshibe rok od 7 dana za ZAMJENU artikla ako je neispravan. Sta su ti tocno rekli?
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na