Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.10.2020., 18:29   #1441
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,306
Na bug forumu ne daj bože nešto protiv Šaomija, a Mi Note 10 ima božanski status 🤭
locks je online   Reply With Quote
Staro 01.10.2020., 18:54   #1442
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,644
Ma Note 10 briljira samo radi kamere i to mu je adut..

Nego, vratimo se na temu, živo me zanima ova "ofucana" kamera s prijašnjih pixela, ovaj google će mast izvadit iz tog softvera za kameru, al mislim da tu neće bit nekih značajnijih pomaka spram prijašnjeg flagšip modela, a u utrci sa sadašnijm flagšipima sumnjam da će moći držat dah, govorim za kameru..

Veliki pomak je napravljen na polju baterije, i tu bi potonja trebala bit odlična, pristojne dimenzije ekrana, FHD reza, štedljiv proc, di ćeš bolje; kao i inače, zamjera mu se povisoka cijena, što možda i jest s obzirom što nudi, a ne nudi niš nekaj ekstra u odnosu na konkurenciju, al igraju na kartu softvera tj soft.podrške kojoj naravno nema premca.
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2020., 19:45   #1443
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,306
630€ košta. To je debelo previše...

SD765G dobiješ za manje od 300€, dakle i 5G kome je to bitno. Ako nešto bolja kamera, razvikan softver i IP68 vrijede dodatnih 330€, super 😬
locks je online   Reply With Quote
Staro 01.10.2020., 21:00   #1444
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 711
Je da je ljeto gotovo ali koliko vrijedi ne nošenje tacne? Dva mobitela me zanimaju ove godine; Pixel 4a i iPhone 12 mini.
goran1985 je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2020., 23:46   #1445
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,194
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Ivek, uletavaš u temu sa raznoraznim uređajima u različitoj temi. Već smo o tome raspravljali i nikako na zelenu granu.

Tema je Pixel i usporedba sa Nordom ima smisla zbog istog CPU.
Sudrži se svoje fore "ja ne bi platio" i nikoga ne zanima što želiš kupiti i što može Xiaomi sa moddanim Gcamom. MI note je daleko do Pixela i vrapci na granama znaju.

Отправлено через SM-G975F
Dottorek, tiho i čitaj kontekst posta iznad.
Potom lijepo dodji i razmisli zasto bi ti mogao usporedjivati sa nordom, a ja ne sa Mi Note 10.
Nakon što to sve obradis, svatit ces da mobitel koji platiš puno manje para ce imati bolju kameru nego pixel sa puno para.
E sad, zašto to pišem? Mozda zato jer Pixela klasificiraju kao Camera phone?
Stoga, necu se suzdržati svoje fore "ja ne bih platio" jer pisem svoje mišljenje, utemeljeno usporedbom izmedju pixela 3 XL i Mi mote 10, odnosno njihovih kamera.

A sto se CPU-a tiče, mislim da se to danas komotno može zadnje gledati.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je online   Reply With Quote
Staro 02.10.2020., 10:26   #1446
B1p
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 20
Imam jedno pitanje koje nije nužno vezano za nove pixele... ali me zanima da li će išta od novih proizvoda biti dostupno kod nas? Pixel, chromecast, zvučnici? Ako da tko kod nas ima najbolji izbor?
B1p je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2020., 10:27   #1447
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,632
Počeli su lagano reviewovi za Pixel 5 na Youtubeu, ali treba se strpit da netko od boljih reviewera objavi svoj. Ovi sto trenutno postoje kao da su prvi put u zivotu uzeli mobitel u ruke. Koliko vidim svi su iz UK za sad
__________________
brodjo je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2020., 17:24   #1448
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,326
Citiraj:
Autor Ivo_Strojnica Pregled postova
Dottorek, tiho i čitaj kontekst posta iznad.
Potom lijepo dodji i razmisli zasto bi ti mogao usporedjivati sa nordom, a ja ne sa Mi Note 10.
Nakon što to sve obradis, svatit ces da mobitel koji platiš puno manje para ce imati bolju kameru nego pixel sa puno para.
E sad, zašto to pišem? Mozda zato jer Pixela klasificiraju kao Camera phone?
Stoga, necu se suzdržati svoje fore "ja ne bih platio" jer pisem svoje mišljenje, utemeljeno usporedbom izmedju pixela 3 XL i Mi mote 10, odnosno njihovih kamera.

A sto se CPU-a tiče, mislim da se to danas komotno može zadnje gledati.
Uglavnom pričamo o Pixelu 5 i komentiraš cijenu. Da li Mi Note 10 ima SD 758G? Ne. Onda razmisli dvaput što pišeš.

Nemam ja za što obraditi i shvatiti prednost na Mi Note u odnosu Pixel. Iskreno me ne zanima i kužiš?
Pixel 3XL je dobar stariji model i ti bi usporedio noviji model u isti koš? No comment!
Zašto pišeš? Možda ih fanboyiziraš Xiaomi u krivoj temi? Zašto Mi note klascifiraš kao Camera phone sa modanim Gcamom? Je li? Što će biti kad prestane portati Gcam sa novom verzijom na Mi Note 10 buduće vrijeme?

Netko hoće Pixele koristiti gdje sama Camera app ažurira automatski. Bez gubljenja vremena po xda/Celso Azvedo stranice i skidati apk-ove. Netko tko neće imati strpljenja dok ne popeglaju modani gcam?

Jesam li ikada u svakoj temi naveo da hoću/neću kupiti?

Отправлено через SM-G975F
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2020., 18:24   #1449
cic
Premium
 
cic's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Podravina
Postovi: 1,016
Ne znam jel spomenuto, ali uz Pixel 5 idu i slušalice Bose QC35. Vidim na nabavi da im je cijena 2700 kn.

Znači da se uzme u Njemačkoj za 613€, slušalice se prodaju za 150-200€, i na kraju Pixel ispadne povoljan.

Samo me zanima ima li uopće potražnje kod nas za takvim slušalicama?

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
cic je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2020., 18:53   #1450
kassad
marked one
Moj komp
 
kassad's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: ck
Postovi: 220
Idu slušalice samo uz pre-order. Neznam da li idu po defaultu.
kassad je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2020., 18:58   #1451
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,322
Citiraj:
Autor kassad Pregled postova
Idu slušalice samo uz pre-order. Neznam da li idu po defaultu.

+1


Do 14.10 treba napraviti pre-order
gin.tonic je online   Reply With Quote
Staro 02.10.2020., 22:31   #1452
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,194
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Uglavnom pričamo o Pixelu 5 i komentiraš cijenu. Da li Mi Note 10 ima SD 758G? Ne. Onda razmisli dvaput što pišeš.
Smatraš da je procesor stavka koja dirigira cijenu ovog proizvoda?

Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Nemam ja za što obraditi i shvatiti prednost na Mi Note u odnosu Pixel. Iskreno me ne zanima i kužiš?
I opet, ni bi virova, nisi jedini tu
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Pixel 3XL je dobar stariji model i ti bi usporedio noviji model u isti koš? No comment!
Dobro.
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Zašto pišeš? Možda ih fanboyiziraš Xiaomi u krivoj temi? Zašto Mi note klascifiraš kao Camera phone sa modanim Gcamom? Je li? Što će biti kad prestane portati Gcam sa novom verzijom na Mi Note 10 buduće vrijeme?
Reci ti meni kad će to biti. Prije nego google prestane sa svojom podrškom ili poslije?
A dok to bude, misliš li je da je krivo ljudima dati tu dodatnu informaciju na forumu IT pismenih ljudi koji nešto mogu i žele učiniti sa tom informacijom?
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Netko hoće Pixele koristiti gdje sama Camera app ažurira automatski. Bez gubljenja vremena po xda/Celso Azvedo stranice i skidati apk-ove. Netko tko neće imati strpljenja dok ne popeglaju modani gcam?
Tako je. A netko želi kopkati i čačkati po mobitelu i izvući najbolje iz njega. I ne bi virova, opet nisi jedini na forumu.

Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Jesam li ikada u svakoj temi naveo da hoću/neću kupiti?
Отправлено через SM-G975F
I opet, ne bi virova, nisi jedini na forumu

Koji si ti kralj.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je online   Reply With Quote
Staro 03.10.2020., 00:39   #1453
Haywire77
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Osijek
Postovi: 75
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Ivek, uletavaš u temu sa raznoraznim uređajima u različitoj temi. Već smo o tome raspravljali i nikako na zelenu granu.

Tema je Pixel i usporedba sa Nordom ima smisla zbog istog CPU.
Sudrži se svoje fore "ja ne bi platio" i nikoga ne zanima što želiš kupiti i što može Xiaomi sa moddanim Gcamom. MI note je daleko do Pixela i vrapci na granama znaju.

Отправлено через SM-G975F

Imao sam Pixel 4XL do nedavno i taj mob nema sta traziti pored Mi Note 10, jednostavno to nije ista razina.
Pixel je super point & shot i tu sva prica pocinje i zavrsava, idealan je za one koji ne znaju puno o fotografiji i nemaju namjeru uciti.
S druge strane Mi Note 10 moze biti ozbiljan camera phone jer ima odlican hardware.
Ima stock kameru sa pravim manualnim mode za one koji zele nauciti nesto, ima veliki senzor sa kontrolu DOF-a, ima dvije tele kamere sa blendama f/2 sto je isto odlicno za pravi DOF i kao secer na kraju ima potpuno funkcionalni Gcam (Pixel oruzje) za one kojima se ne zamara sa svim tim i hoce point & shot kao i sa Pixelom, ali za razliku od njega dobivaju ogromne 27MP fotke sa tonom detalja, pravim DOF-om umjesto Pixelovih plosnih fotkii, bolji 4K video...izvlacio sam CROP-ove iz tog videa i daju se dobiti odlicne 8MP fotke.

Usporedjivati Pixel (bilo koji) sa kamerom na Mi Note 10 je zabijanje glave u pijesak i ignoriranje stvarnosti koja nimalo nije naklonjena Pixelu...svijet je otisao nekoliko koraka naprijed, a Google nam i dalje uvaljuje prastari 1/2.3 12.2MP senzor...ja jednostavno vise ne zelim takav senzor.
Mi Note 10 je dosao vrlo blizu 1 incu kao sto ima RX100 od Sony-a i to se vidi, vidi se svaki puta kada upalim PC i gledam fotke na postenom ekranu...kada to jednom probas Pixel vise nije opcija.
Haywire77 je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2020., 08:56   #1454
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,349
Šteta što ove sluške nemaju USB-C port za punjenje već 'stari' micro-USB.


EDIT: malo sam čačkao po netu u vezi sluški. Uglavnom, sluške se dobiju tek nakon registracije uređaja na Gooogle portalu i dostave potrebnih podataka (ime trgovca, račun, IMEI,...). Prije narudžbe treba pričekati 14 dana i tek onda uputiti zahtjev. I to u roku od 45 dana od narudžbe. Sluške će vam biti dostavljene u roku od 60 dana od upućivanja zahtjeva. Promocija važi samo za DE, F, IR i UK.

Ne gine vam/nam narudžba putem mailboxa i plaćanje dvostruke poštarine (jednu za mob, jednu za sluške). Ako netko naruči, neka javi ovdje.

Popis trgovina u DE gdje se može izvršiti prednarudžba
Postupak i potrebna dokumentacija
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein

Zadnje izmijenjeno od: coconut. 03.10.2020. u 10:01.
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2020., 10:47   #1455
Pentel33
Banned
 
Datum registracije: Feb 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 327
Citiraj:
Autor Haywire77 Pregled postova
Usporedjivati Pixel (bilo koji) sa kamerom na Mi Note 10 je zabijanje glave u pijesak i ignoriranje stvarnosti koja nimalo nije naklonjena Pixelu...
A tko to usporedjuje osim tebe i ovog Ive koji je uletio u temu s tom besmislenom usporedbom?
Pa ne kupuje se Pixel samo radi kamere.
Kupuje se prije svega radi cistog i azuriranog softvera i radi kompaktnih dimenzija kakve se danas ni ne mogu naci kod drugih proizvodjaca.
I koja je logika sad to usporedjivat s mi note 10??

To cjepidlacenje oko kamera je teski bullshit, razlika je u nijansama i 99% ljudi ce biti zadovoljno s bilo kojom danasnjom kamerom nekog boljeg telefona.
A ovdje se prica kao da mi note 10 ima kvalitetu kao dslr, a pixel je na razini nekog sony ericssona iz 2005. godine.
Pentel33 je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2020., 10:53   #1456
Haywire77
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Osijek
Postovi: 75
Citiraj:
Autor Pentel33 Pregled postova
A tko to usporedjuje osim tebe i ovog Ive koji je uletio u temu s tom besmislenom usporedbom?
Pa ne kupuje se Pixel samo radi kamere.
Kupuje se prije svega radi cistog i azuriranog softvera i radi kompaktnih dimenzija kakve se danas ni ne mogu naci kod drugih proizvodjaca.
I koja je logika sad to usporedjivat s mi note 10??

To cjepidlacenje oko kamera je teski bullshit, razlika je u nijansama i 99% ljudi ce biti zadovoljno s bilo kojom danasnjom kamerom nekog boljeg telefona.
A ovdje se prica kao da mi note 10 ima kvalitetu kao dslr, a pixel je na razini nekog sony ericssona iz 2005. godine.


Na zalost razlika nije tako mala kako zelis prikazati, mala je samo kada se gleda 1:1 ili na malom ekranu mobitela, a opcenito je razlika poprilicno velika.
Imao sam oboje i ne pisem napamet i cilj mi je da ljudi ne budu u zabludi kao sto ih ove povrsne recenzije zele uvjeriti...tipa SW je sve, a nije.
Haywire77 je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2020., 14:47   #1457
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,194
Citiraj:
Autor Pentel33 Pregled postova
A tko to usporedjuje osim tebe i ovog Ive koji je uletio u temu s tom besmislenom usporedbom?
Pa ne kupuje se Pixel samo radi kamere.
Kupuje se prije svega radi cistog i azuriranog softvera i radi kompaktnih dimenzija kakve se danas ni ne mogu naci kod drugih proizvodjaca.
I koja je logika sad to usporedjivat s mi note 10??

To cjepidlacenje oko kamera je teski bullshit, razlika je u nijansama i 99% ljudi ce biti zadovoljno s bilo kojom danasnjom kamerom nekog boljeg telefona.
A ovdje se prica kao da mi note 10 ima kvalitetu kao dslr, a pixel je na razini nekog sony ericssona iz 2005. godine.
Stvarno se upitam da li ljudi citaju postove ili samo registriraju kljucne rijeci:
Da li je bila rasprava o kameri i cijeni mobitela, praktički post iznad mojeg? Jest, bila je, ako vam se neda pogledati.
Napisem da mobitel duplo manje cijene nudi daleko višu kvalitetu slike.
Nitko nije rekao da je Pixel smeće, ali svi pišete kako je preskup u odnosu sto nudi. A kad se ponudi alternativa, krene se sa noževima

Naravno, ljudi kupuju Pixel radi vanilla Androida, supporta i dobre kamere. Ali više nije najbolja i ne pravda cijenu koja je dana uredjaju. To je fact.
Kad izadje u prodaju i dobijem priliku, napravim vam usporedbe, tako da me jos stignete na kolac nabiti ako mu slike budu bolje od tog "presvetog" mi note 10.

EDIT:
Da napišem jednostavnije:
Prodaje nam se mobitel sporiji od Pixel 4, sa kamerom od Pixel 2, po cijeni "jaci smo od sudbine".
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"

Zadnje izmijenjeno od: Ivo_Strojnica. 03.10.2020. u 15:23.
Ivo_Strojnica je online   Reply With Quote
Staro 04.10.2020., 10:08   #1458
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,349
Zaboravih napomenuti da će sluške dobiti i kupci Pixela 4a 5G koji izvrše narudžbu u periodu 5-18.11.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2020., 10:33   #1459
Verbum
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 679
Naručio danas Pixel 4a ipak preko G-store-a putem mailbox-a. Computeruniverse mi je stornirao narudžbu i maknuli su Pixel 4a iz ponude jer ne znaju kada će biti dostupan.

G-store javalja da je dostava 30.10.-4.11., stvarno ih malo proizvode ili je velika navala za Pixel 4a.

Kolegama iz teme šta hvale Xiaomi molio bih da se presele u svoju temu jer vlasnici Pixel-a jako dobro znaju što kupuju i zašto kupuju.
Imao sam Poco F1, sad sam na Pixel 3a i nakon ove promjene mogu samo spomenuti da Xiaomi vjerojatno više nikada neću kupiti.

Nakon Poco-a preporodio sam se iako je imao bolji hardver od Pixela 3a.
Ovako super jednostavna kamera, ekran "normalne" veličine, cijena i software koji je vrh meni trenutno nemaju nikakvu konkurenciju.
Jedino da možda prelazim na iOS onda je tu Apple svi ostali mobiteli su mi neusporedivi čak i Oneplus koji je preskup.
Verbum je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2020., 10:37   #1460
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,349
Kako si naručio sa G-Storea obzirom da mi nismo podržani? Daj malo detalja.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2020., 10:58   #1461
Verbum
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 679
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Kako si naručio sa G-Storea obzirom da mi nismo podržani? Daj malo detalja.
Otišao na G-Store, odabrao Njemačku kao zemlju, ubacio u košaricu i upisao adresu od mailbox-a.
Verbum je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2020., 11:14   #1462
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,632
Koliko vidim po Redditu svima koji su tako naručivali (preko Mailbox.de) je Google nakon 24h otprilike otkazao narudžbu s razlogom "Suspicious activity". Također na službenoj support stranici od Googlea piše " Note: Shipping is unavailable to PO boxes and shipping options vary by region."
__________________
brodjo je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2020., 11:42   #1463
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,349
Zato i pitam.


@verbum
Na tvome bi se mjestu strpio mjesec dana i onda dobio gratis sluške s njima. 4a 5G košta nekih 430€, a sluške bar 250€.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2020., 12:00   #1464
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,326
Citiraj:
Autor brodjo Pregled postova
Koliko vidim po Redditu svima koji su tako naručivali (preko Mailbox.de) je Google nakon 24h otprilike otkazao narudžbu s razlogom "Suspicious activity". Također na službenoj support stranici od Googlea piše " Note: Shipping is unavailable to PO boxes and shipping options vary by region."
Jesu li spominjali da su naručivali sa Google US prema Mailbox.de?

Отправлено через Pixel 2 XL
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2020., 12:26   #1465
Verbum
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 679
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Zato i pitam.


@verbum
Na tvome bi se mjestu strpio mjesec dana i onda dobio gratis sluške s njima. 4a 5G košta nekih 430€, a sluške bar 250€.
Izgleda da se moram strpiti mjesec dana kako god da okreneš jer teško da će prije 01.11. biti veća dostupnost Pixela 4a. Ako ne uspijem preko G-Store-a čekat ću ga onda na Amazonu jer nema druge alternative.

Na G-Store-u Pixel 4a 5g je 486 Eura.
Nisu mi nimalo napete te sluške i kasnije zezati se sa prodajom. Da idem na kombu sa slušalicama prije bi uzeo Pixel 5 zbog ekrana (90Hz refresh rate).
Verbum je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2020., 15:48   #1466
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Ovaj Pixel 5 mi se baš sviđa ... odličnih dimenzija, oled ekan, 765,esim?
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2020., 15:53   #1467
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,632
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Jesu li spominjali da su naručivali sa Google US prema Mailbox.de?

Отправлено через Pixel 2 XL
Svi su spominjali Google DE store na mailbox de kombinaciju. Ne znam jel se moze uopce sa US Storea narucit u DE, nekako mi nema smisla to
__________________
brodjo je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2020., 17:00   #1468
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,349
Ako naručuje iz US treba platiti porez u DE i zato mi se čini da to nije realna opcija.
Koji DE forwarding servis odabrati, a da nije PO Box?
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2020., 17:08   #1469
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,194
Nekog kome vjeruješ na forumu, a da je u deutschlandu.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je online   Reply With Quote
Staro 05.10.2020., 17:36   #1470
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,203
Citiraj:
Autor Xenon Pregled postova
Ovaj Pixel 5 mi se baš sviđa ... odličnih dimenzija, oled ekan, 765,esim?
e I meni bomba je bas.
TomG je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na