Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.03.2004., 00:05   #31
ßellerophon
Sannin
 
ßellerophon's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Split
Postovi: 1,568
uh... da... cini se da nismo sposobni razmisljat na malo...
sve mora bit turbo hehehe -ali istina za capture radit moras imat makinju i strpljenja ili kompic i puuuno strpljenja...
__________________
YES - BUT /
your evaluation is superb - behold the underlying truth
ßellerophon je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2004., 16:03   #32
giga
Tlacitelj i neznalica
Moj komp
 
giga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,867
Kompic,puno strpljenja i jos malo novaca u dzepu ili
TURBO kompic,ipak malo strpljenja i nista novaca
biram ovo prvo.....
Da to je problem kod Vas sta sve mora ici savrseno glatko,sta fali rezi 800*600 i medium detaljima ili 1024*768-meni je super
ciram tamo neki post da je decku trzao NFS podzemljom na HIGH detaljima i da je isao kupiti graficku-meni je to nezamislivo. Da se ja vratim na temu.
Dosao mi je hauppauge TV TUNER pa sam evo sada odusevljen dok ovo pisem vrti se WIN TV u pozadini,jos cu malo prekopati ove postove o TV tuneru navecer kada bude net jeftiniji(znate ono iz pocetka o vise novca u dzepu )da ne postavljam uzaludna pitanja.
Prvi komentar: vauuuu pa sta to sve moze!
e da,za spojiti kameru preko cinceva da li mi treba neki konektor ili tako nesto jer je izlaz na kartici S-Video/composite adapter,to valjda predstavlja video in?
__________________
Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Zadnje izmijenjeno od: giga. 04.03.2004. u 16:17.
giga je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.03.2004., 17:36   #33
miato
(°_°)
 
miato's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,249
Citiraj:
Originally posted by giga
A vi me stvarno znate ubiti u pojam,nis najbolje da iskesiram 1000eurica i odem kupiti novi komp....
pa ne bas sada 1000€.
mozes dobro proci i sa 500
__________________

Toshiba m200 TabletPC + Samsung 205BW
miato je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2004., 18:03   #34
tin.
Premium
 
tin.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 823
Citiraj:
Originally posted by giga
Kompic,puno strpljenja i jos malo novaca u dzepu ili
TURBO kompic,ipak malo strpljenja i nista novaca
biram ovo prvo.....
Da to je problem kod Vas sta sve mora ici savrseno glatko,sta fali rezi 800*600 i medium detaljima ili 1024*768-meni je super
ciram tamo neki post da je decku trzao NFS podzemljom na HIGH detaljima i da je isao kupiti graficku-meni je to nezamislivo. Da se ja vratim na temu.
Dosao mi je hauppauge TV TUNER pa sam evo sada odusevljen dok ovo pisem vrti se WIN TV u pozadini,jos cu malo prekopati ove postove o TV tuneru navecer kada bude net jeftiniji(znate ono iz pocetka o vise novca u dzepu )da ne postavljam uzaludna pitanja.
Prvi komentar: vauuuu pa sta to sve moze!
e da,za spojiti kameru preko cinceva da li mi treba neki konektor ili tako nesto jer je izlaz na kartici S-Video/composite adapter,to valjda predstavlja video in?
probaj staviti 800x600 na projektor...TV tuner ti je mrak...izlaz i ulaz na kartici je O.K. ...za S-VHS video player TREBAŠ bar 1000 eura...sve može svašta...
__________________

tin. je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2004., 18:07   #35
tin.
Premium
 
tin.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 823
Citiraj:
Originally posted by tin.
probaj staviti 800x600 na projektor...TV tuner ti je mrak...izlaz i ulaz na kartici je O.K. ...za S-VHS video player TREBAŠ bar 1000 eura...sve može svašta...
...GIGA........grafička ti je koma !
__________________

tin. je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2004., 20:14   #36
giga
Tlacitelj i neznalica
Moj komp
 
giga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,867
Zar ti to zoves grafickom!?!?!
Ako je pustim jos neko vrijeme vise cu ja dobit za nju nego vi za vase nove,pa znate ono prodat cu je pod starine u neki muzej
BTW za tvoju obavijest kupujem neku novu do 350kn
__________________
Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.
giga je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2004., 21:29   #37
tin.
Premium
 
tin.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 823
Citiraj:
Originally posted by giga
Zar ti to zoves grafickom!?!?!
Ako je pustim jos neko vrijeme vise cu ja dobit za nju nego vi za vase nove,pa znate ono prodat cu je pod starine u neki muzej
BTW za tvoju obavijest kupujem neku novu do 350kn
viš ti vraga !! nisi ti kaj god ! dobro razmišljaš...daj probaj naći nekaj od bar 125 Mb. da ti nebi trzao DVD ili capture
__________________

tin. je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2004., 22:02   #38
giga
Tlacitelj i neznalica
Moj komp
 
giga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,867
A nevjerujem da ce uletiti 125Mb kartica,skoro sam siguran. Ma ja nisam kupio TV TUNER za neke velike obrade nego nesto jednostavno da prebacim na komp sa kamere za starog,ali nikad ne reci nikad.....
__________________
Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.
giga je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2004., 00:07   #39
tin.
Premium
 
tin.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 823
[QUOTE]Originally posted by giga
A nevjerujem da ce uletiti 125Mb kartica,skoro sam siguran. Ma ja nisam kupio TV TUNER za neke velike obrade nego nesto jednostavno da prebacim na komp sa kamere za starog,ali nikad ne reci nikad..... [/QUOTE

....daaaaaa?...fora je u tome kaj smo i svi mi počeli "onak nekako jednostavno" ili "...tek toliko da si snimim nešto...".budeš vidio poslije...prava zaraza !
__________________

tin. je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2004., 15:20   #40
miato
(°_°)
 
miato's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,249
Citiraj:
Originally posted by tin.

....daaaaaa?...fora je u tome kaj smo i svi mi počeli "onak nekako jednostavno" ili "...tek toliko da si snimim nešto...".budeš vidio poslije...prava zaraza !
bas tako
__________________

Toshiba m200 TabletPC + Samsung 205BW
miato je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.03.2004., 18:01   #41
giga
Tlacitelj i neznalica
Moj komp
 
giga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,867
Moze mala pomoc. Negdje je bio post kako podesiti iuVCR i skinuo sam upute pisane u WORDU ali ne znam di je to sada niti koji je to clan foruma pisao pa se vama obracam ovdje. Zanima me zasto u doticnom programu pod opcije video mogu izabrati samo MSVIDEO:brooktree 8t848 capture driver zar nebi tu trebalo biti nesto drugo npr.WIN TV 2000?
citam postove i vidim da preporucate da mi disk bude NTFS,meni je naavno FAT32.Kako da napravim NTFS? format d: ha? ili ima nesto jednostavnije,jer mi se stvarno ne formatira,a sta ja uopce dobivam time a sta gubim?
__________________
Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Zadnje izmijenjeno od: giga. 06.03.2004. u 22:51.
giga je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2004., 00:39   #42
ßellerophon
Sannin
 
ßellerophon's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Split
Postovi: 1,568
ljudi...
iman firewire kabel i....
720x576
rezolucija u movie maker-
osta sam paf...
cim skupim dovoljno vremena za upregnit jedan od ovih boljih programa sta sam ih nabavio... bit ce svega...

treba stvarno protestirat njima u sonija i pitat ih kako mogu takvo sranje od programa davat s kamerama i kog vraga tu radi usb ako daje rezoluciju 3 puta jadniju od firewire ako netko ide prebacit
__________________
YES - BUT /
your evaluation is superb - behold the underlying truth
ßellerophon je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2004., 09:41   #43
tin.
Premium
 
tin.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 823
Citiraj:
Originally posted by ßellerophon
ljudi...
iman firewire kabel i....
720x576
rezolucija u movie maker-
osta sam paf...
cim skupim dovoljno vremena za upregnit jedan od ovih boljih programa sta sam ih nabavio... bit ce svega...

treba stvarno protestirat njima u sonija i pitat ih kako mogu takvo sranje od programa davat s kamerama i kog vraga tu radi usb ako daje rezoluciju 3 puta jadniju od firewire ako netko ide prebacit
BRAVO !!!...sa svakim uređajem u pravilu dobiješ sranje od programa jer bi onda cijena uređaja bila puno veća kad bi dali npr. Adobe ne?
Upregni ti, sunce mamino, nešto čistokrvno (Adobe,Pinnacle,Spruce...) pa buš vidjel rasturačine !!
__________________

tin. je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2004., 09:45   #44
tin.
Premium
 
tin.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 823
Citiraj:
Originally posted by giga
Moze mala pomoc. Negdje je bio post kako podesiti iuVCR i skinuo sam upute pisane u WORDU ali ne znam di je to sada niti koji je to clan foruma pisao pa se vama obracam ovdje. Zanima me zasto u doticnom programu pod opcije video mogu izabrati samo MSVIDEO:brooktree 8t848 capture driver zar nebi tu trebalo biti nesto drugo npr.WIN TV 2000?
citam postove i vidim da preporucate da mi disk bude NTFS,meni je naavno FAT32.Kako da napravim NTFS? format d: ha? ili ima nesto jednostavnije,jer mi se stvarno ne formatira,a sta ja uopce dobivam time a sta gubim?
sve makni ! Odi na NTFS (bolje raspoređivanje clustera,brži pristup fajlovima,to buš vidjel,neograničen file size...)Maksimalna dozvoljena eličina fajla na FAT32 ti je 4 Gb.Nema šanse s tim raditi video.....ili bilo kaj drugo...Dobil buš puno stabilniji operativni sustav...a i brži..
__________________

tin. je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2004., 14:01   #45
ßellerophon
Sannin
 
ßellerophon's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Split
Postovi: 1,568
nije movie maker neka fora... ali bilo je lipo vidit veliku sliku ne lose kvalitete i znat da moze i bolje...
snimio sam jednu minutu u tom formata i bilo je 500MB
umrit cu neman mista na kompicu
trebia mi novi hdd...
__________________
YES - BUT /
your evaluation is superb - behold the underlying truth
ßellerophon je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2004., 22:18   #46
tin.
Premium
 
tin.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 823
Citiraj:
Originally posted by ßellerophon

trebia mi novi hdd... [/B]

...naravno...
__________________

tin. je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2004., 23:20   #47
giga
Tlacitelj i neznalica
Moj komp
 
giga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,867
Znaci na NTFS mogu samo prijeci ako formatiram disk....ajoj ali ste mi sada dali posla
Dok nisam posjecivao forum skoro nikada nisam formatirao disk a od kada sam tu svako toliko nesto treba...
A nema druge nego formatirati ako vi tako kazete,vasa rijec je zakon
__________________
Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.
giga je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2004., 09:42   #48
Costa
Moderator
 
Costa's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,193
Citiraj:
Originally posted by giga
Znaci na NTFS mogu samo prijeci ako formatiram disk....ajoj ali ste mi sada dali posla
Dok nisam posjecivao forum skoro nikada nisam formatirao disk a od kada sam tu svako toliko nesto treba...
A nema druge nego formatirati ako vi tako kazete,vasa rijec je zakon
Mi rulamo

BTW naredba za pretvaranje FAT32 u NTFS pod WinXP (bez gubitka podataka):

convert volume /FS:NTFS (Volume je naziv drivea)

Primjer: convert C: /FS:NTFS
Costa je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2004., 14:32   #49
tin.
Premium
 
tin.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 823
Citiraj:
Originally posted by giga
Znaci na NTFS mogu samo prijeci ako formatiram disk....ajoj ali ste mi sada dali posla
Dok nisam posjecivao forum skoro nikada nisam formatirao disk a od kada sam tu svako toliko nesto treba...
A nema druge nego formatirati ako vi tako kazete,vasa rijec je zakon
evo rekao ti je Costa da nemoraš formatirati disk...ali meni se ipak čini da je neki put najbolje napraviti sve "načisto" pa si miran.čul sam od frenda da prilikom konverzije fajl sistema navodno neki fajlovi budu izbrisani,al to nisam iskusio,nedaj bože!
__________________

tin. je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2004., 21:57   #50
giga
Tlacitelj i neznalica
Moj komp
 
giga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,867
A ja sam napravio format i gotovo pa da budemo nacisto,a posto sam dobio i graficku sve sam napravio usput i to je to.Ali sam se malo zbuinio kada sam usao u WIN98(ostavio sam si te WIN jer mi trebaju jos za nesto) i kada vidim da mi nema druge particije(NTFS) ako sam dobro skuzio WIN98 ne radi sa NTFSom tako da ne mogu vidjeti u WIN98 drugu particiju koja je napravljena u NTFSu,dobro govorim?
__________________
Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.
giga je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2004., 23:59   #51
tin.
Premium
 
tin.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 823
Citiraj:
Originally posted by giga
A ja sam napravio format i gotovo pa da budemo nacisto,a posto sam dobio i graficku sve sam napravio usput i to je to.Ali sam se malo zbuinio kada sam usao u WIN98(ostavio sam si te WIN jer mi trebaju jos za nesto) i kada vidim da mi nema druge particije(NTFS) ako sam dobro skuzio WIN98 ne radi sa NTFSom tako da ne mogu vidjeti u WIN98 drugu particiju koja je napravljena u NTFSu,dobro govorim?
...naravno...
__________________

tin. je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2004., 02:09   #52
ßellerophon
Sannin
 
ßellerophon's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Split
Postovi: 1,568
tin... evo isprobao sam pinnacle 8 i firewire
ok rezolucija je veca... ali koji vrag su one horizontalne linije koje se javljaju u snimci???
pokusao sam prebacit i na DV kvaliteti i Mpeg DVD i mpeg custom
i svaki put mi je dosla skoro ista slika sa tim crtama koje su najvidljivije kad se osoba mice pa na njenom obrisu...
? sta tu ne valja? nesto u codiranju?
__________________
YES - BUT /
your evaluation is superb - behold the underlying truth
ßellerophon je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2004., 12:28   #53
tin.
Premium
 
tin.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 823
Citiraj:
Originally posted by ßellerophon
tin... evo isprobao sam pinnacle 8 i firewire
ok rezolucija je veca... ali koji vrag su one horizontalne linije koje se javljaju u snimci???
pokusao sam prebacit i na DV kvaliteti i Mpeg DVD i mpeg custom
i svaki put mi je dosla skoro ista slika sa tim crtama koje su najvidljivije kad se osoba mice pa na njenom obrisu...
? sta tu ne valja? nesto u codiranju?
SUPER !! sve ti stima !! sve je u redu.te crte ti se pojavljuju zbog samog monitora.naime,konfiguracija monitora i prikaz slike na istom se razlikuju od standardnog televizora...budi bez brige.sad si napravi menije i poglavlja i ne brini za te linije.prenesi svoj film dolje u traku "timeline" i odaberi "thurmbnail view".lijevim klikom na mis oznaci film i onda otvori "timeline view".desnim klikom na film otvoriti ce ti se meni i odaberi "create chapter". na svakom mjestu na filmu program ti bude napravio poglavlje...mozes ih staviti kolko zelis...na lijevoj strani "timelinea" imas ikonu s kamericom i pise "create menu"...program ce ti ponuditi da ti sam napravi menije i linkove izmedju njih...pise ti "automaticly generate menus,links and chapters..."Odaberi i to,pa nek se on sam s tim bori.kad zavrsi malo dotjeraj menije,stavi svoje titlove,pritisni OK i otvori karticu MAKE DISC. OPREZ ! NEMOJ ODMAH SVE SNIMATI NA DVD makar ti program to nudi.Naime,problem je u tome sto Pinnacle jos nije usavrsio svoj burn engine,a koliko znam na tome jos uvijek rade,jer XP ima upravo s tim problema.Na mom drugom MAC-u G-4 radi savrseno,pa se vjerojatno radi na kompatibilnosti s XP-om.Dakle,odaberi "create ISO image" a i preporucam da odaberes "create VOB files",pa si onda poslije u nekom omiljenom programu samo presnimis na DVD.Nemoj se brinuti o duzini filma i velicini fajla.Ako si presao preko 4 Gb, poslije mozes lako svoj film malo "spresati" s DVDShrinkom.poslat cu ti svoju doradjenu verziju DVDShrinka jer sam s starim imao problema bas zbog Pinnacle-a.DVDShrink u dostupnoj internet verziji nema mogucnosti "citanja" tj. parsing generatora prve sekvence .ifo fajla bla,bla,bla...nema veze...napravi si folder na particiji i u taj folder smjesti svoj .vob film.poslije OBAVEZNO otvori film s nekim DVD plejerom kako bi ga tvoj linijski DVD plejer mogao prepoznati jer su,dok ne otvoris film s nekim DVD plejerom, .vob fajlovi jos uvijek "sirovi"...
__________________

tin. je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2004., 14:39   #54
ßellerophon
Sannin
 
ßellerophon's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Split
Postovi: 1,568
hmm.... tako mi je drago da vidim da se kuzis u ovo spasit ces me... -pazi do danas nisam imao dvd-rw ali mi ga je donio prijatelj iz zg iman vremena do cetvrtka da prebacim 5 miniDV kazetica od 60minuta na DVD-ove... koliko mi treba vremena za cili postupak? i koji format da koristim? DV? ili Mpeg high? custom?
jos nisam do sad nikad pravio DVD ali sam radio ostale formate
__________________
YES - BUT /
your evaluation is superb - behold the underlying truth
ßellerophon je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2004., 23:23   #55
tin.
Premium
 
tin.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 823
Citiraj:
Originally posted by ßellerophon
hmm.... tako mi je drago da vidim da se kuzis u ovo spasit ces me... -pazi do danas nisam imao dvd-rw ali mi ga je donio prijatelj iz zg iman vremena do cetvrtka da prebacim 5 miniDV kazetica od 60minuta na DVD-ove... koliko mi treba vremena za cili postupak? i koji format da koristim? DV? ili Mpeg high? custom?
jos nisam do sad nikad pravio DVD ali sam radio ostale formate
Ovako...do cetvrtka mozes snimiti trilogiju Gospodara Prstenova i Ratova Zvijezda...dakle...nemoj samo fantazirati i to ce biti to...koliko imas prostora na disku ?? ako imas puno (iznad 120 Gb) svakako DV a ako nemas toliko MPEG2 ili odmah peri .vob za DVD(moj savjet i najbolje rjesenje,kako po kvaliteti tako i po brzini).nemoj ti nista dirati custom jer budes zeznuo sve!
uzmi preset za napraviti DVD u full kvaliteti i to je to.pikni miniDV pusti nek ide i samo peri...snima se u realnom vremenu,pa koliko imas miniDV kaseta,toliko ce ti i trebati vremena...

SAVJET : prije glavnog snimanja obavezno snimi nekoliko sekvenci filma sa razlicitim podesavanjima zvuka od bar 10-ak sekundi filma sa najglasnijim zvukom da se uvjeris DA JE ZVUK PODESEN !!
Svakako pripazi na glasnocu zvuka jer VU metri na programu nisu nikako istovjetni zvuku koji unosis u fajl !! seljacki receno : VU metri u svakom DVD programu lazu !!
__________________

tin. je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2004., 14:18   #56
ßellerophon
Sannin
 
ßellerophon's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Split
Postovi: 1,568
... uspio sam oslobodit oko 10Gb... mozda jos 5mogu...
ma nije moguce da mi za 60minuta snimanja u DV formatu treba preko 120GB????
__________________
YES - BUT /
your evaluation is superb - behold the underlying truth
ßellerophon je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2004., 19:59   #57
tin.
Premium
 
tin.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 823
Citiraj:
Originally posted by ßellerophon
... uspio sam oslobodit oko 10Gb... mozda jos 5mogu...
ma nije moguce da mi za 60minuta snimanja u DV formatu treba preko 120GB????
ne...ali ti treba mjesta osim za snimljeni materijal i za njegovu obradu...ne ?lako je presnimiti na hard,ali moraa uzeti u obzir da ces trebati mjesta i za obraditi taj materijal.sigurno je jedino da ti 15 Gb sigurno nebu dosta.racunaj si za 1 sekundu materijala oko 4 Mb sa naskromnijim podesavanjem...
__________________

tin. je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2004., 20:28   #58
ßellerophon
Sannin
 
ßellerophon's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Split
Postovi: 1,568
60 minuta na miniDV kazeti prebacim na kompjuter u najboljem mogucem formatu a to je DV ? i za to mi treba koliko mjesta?
a onda sto trebam obradit?
ne mogu odolit za custom... nesto ce se nac sta cu htit mijenjat 100%

+pri instaliciji pinnacle on me pita da li zelim stavljat PS linx driver , studio av/dv driver , dc10plus driver? za sta je to?
stavit cu ih pa onda ako ne treba maknut...

-mislim da postajem dosadan ali eto moram ovo sta prije rijesit a nikad prije nisam ni kameru ni pinnacle drzao u rukama...
__________________
YES - BUT /
your evaluation is superb - behold the underlying truth

Zadnje izmijenjeno od: ßellerophon. 14.03.2004. u 22:10.
ßellerophon je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2004., 22:03   #59
ßellerophon
Sannin
 
ßellerophon's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Split
Postovi: 1,568
... da nema problemima kraja... ovo slbodnog mjesta iman na drugoj particjij koja je ukupno 100Gb velika a formatirana u FAT32... ubit cu se...

+spominjao si encoder TMPGEnc , imam njega i iman Cinema Craft Encoder Sp , mislim da sam ih koristio za DVD2SVCD... ali ubij me od toliko programa vise se niceg ne sijecam...

a MPEG audio ili PCM? pise da ako ga ostavim na automatic video quality*disk usage kaze da imam 54minute sto je 6 minuta manje nego sto meni treba...
__________________
YES - BUT /
your evaluation is superb - behold the underlying truth

Zadnje izmijenjeno od: ßellerophon. 14.03.2004. u 22:46.
ßellerophon je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2004., 23:03   #60
giga
Tlacitelj i neznalica
Moj komp
 
giga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,867
Ajoj jadan ti sa tim svim programima.I ja sam tek poceo sa tim svim silnim obradam i kako se to vec zove i meni su u glavi svi moguci porgrami i formati vise nemam pojma sta sam probao sta ne i kako se u kojem radi....Sori ali ja ti ne mogu pomoci,eventualno ako ti treba nesto o nogometu
A evo ti bar
__________________
Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.
giga je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na