Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Članci
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.09.2007., 17:41   #91
bobe
teta Mraz
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: hr
Postovi: 1,595
neka! e kako mi je drago da ne mozete zamislit, pa nek drago-vi kupuju Appleshit, dobra kupnja nema sta
__________________

bobe je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2007., 18:20   #92
mrga
all you need is freeware
Moj komp
 
mrga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Stolica
Postovi: 896
Nakon ovakvog poteza crapple-a ne bih uzeo iPhone ni da je apsolutno najsavršeniji uređaj na svijetu i da ga dobijem besplatno, čisto iz principa.
__________________
Ovo je potpis.
mrga je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.10.2007., 10:34   #93
Lord_Calidor
Extreme Air Cooler
Moj komp
 
Lord_Calidor's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Kastav & Rijeka
Postovi: 485
Eto kako barba Jobs vidi svoje musterije - kao Barbie i Ken ovce, kojima je najzahtjevniji mod ubaciti drugi desktop u svoj OS X, promjeniti skin iPod-u ili staviti custom ringove u iPhone. Pa onda ovakvim potezima vraca zalutale ovcice u Apple mainstream. Da ne bi slucajno netko pokazao dozu razboritog razmisljanja ili individualnosti, i isao modati njegovo visocanstvo-600$-ciglu-iPhone. Koji je vec po defaultu doveden do savrsenstva i nisu potrebna nikakva otkljucavanja ili prilagodjavanja ukusu korisnika.

Hoces rad s drugim operaterom? Kupi drugi iPhone, naravno. On ionako nije namjenjen obicnim smrtnicima, vec uzvisenim karbonskim jedinkama koji se svojim stilom i bonvivanskim lifestyleom izdizu iz zatalasane mase.

Pljuc.
__________________
::: < The MONOLITH Project > ::: Antec P180B Mod
Lord_Calidor je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2007., 13:17   #94
celduce
Premium
 
celduce's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Dimension 8
Postovi: 785
Citiraj:
Autor Lord_Calidor Pregled postova
On ionako nije namjenjen obicnim smrtnicima, vec uzvisenim karbonskim jedinkama koji se svojim stilom i bonvivanskim lifestyleom izdizu iz zatalasane mase.

Pljuc.
Lol, true true.
Meni se cini da je Apple postao manekenska firma a otisao daleko od onoga "inovative" & "Think Different" sto su promovirali, a i Jobs mi sve vise djeluje kao pozer.
__________________
celduce je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2007., 16:36   #95
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,275
iPhone u Njemačkoj kreće u distribuciju 9.11. uz 2g. ugovor sa T-Mobile. Pretplate uz koje se nudi su: Tarifa M (49 EUR) u kojoj je uključeno 100 minuta razgovora; Tarifa L (69 EUR) sa 200 besplatnih minuta i Tarifa XL (89 EUR) sa 1000 besplatnih minuta. Minuta razgovora u tarifama M i L će koštati 39 centi, a u XL tarifi 29 centi. Prijenos podataka je u sve 3 verzije flat-rate sa besplatnim pristupom T-Mobile hot spotovima.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2007., 20:42   #96
Warcraft1980
Premium
Moj komp
 
Warcraft1980's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zadar
Postovi: 845
sad neznam da li da žalim ekipu koji su kupili otključani iphone ili da se smijem.
lol, moj p990i je savršen mobitel, ako ništa drugo bar će raditi normalno
__________________
Feky the boxer

Wii entertainment

KLIKNI
Warcraft1980 je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2007., 00:13   #97
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
iphone je cista sminka

kaj mu znaci dobar procesor kad ga ne koristi, tj ne mozes odvrtit svasta na njemu, vec samo programe pisane striktno za njega i kojih po mojoj procjeni nece bit bas previse
jed2i je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na