Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Pisači i skeneri
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.03.2006., 20:30   #1
zlatko
Premium
Moj komp
 
zlatko's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: slavonac
Postovi: 467
MUSTEK

Imam Be@rPaw 1200CU plus skaner.Zanima me kako podesit da mi printer ne ispisuje bijelu boju.Kad skaniram list iz bilježnice,ispisuju se i nijanse sivog koje se na prewiew nevide. Win je XP pro sp2
zlatko je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2006., 21:42   #2
Panzer
Premium
Moj komp
 
Panzer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Sv. Nedjelja
Postovi: 1,814
Imam Mustek 1200CU skener (nije Be@rPaw) ali je isto...
Nego mislim da to ne ovisi o skeneru, nego o programu s kojim to skenirate... Npr. ja skeniram u PhotoShopu i nikad problema... Koji program koristite i koji printer imate?
__________________



UPGRADED...
MBO: Gigabyte M59SLI-S4 cooled by HR-05 SLI & Zalman ZM-NBF47
CPU: AMD Athlon64 X2 3600+ cooled by Scythe Infinity @ 2.7GHz / 1.25V
RAM:2x 1GB Kingmax DDR2 800
VGA: Sapphire HD3850, 256MB Accelero S1 & 120mm AC @750/1900MHz
HDD:Western Digital 160GB (S-ATA, 8MB)
HDD 2: Western Digital 640GB AAKS
CD/DVD : DVD RW Pioneer DVR-112D Silver (Color match with case)
Powered by OCZ GameXtream 600W
Everything in Chieftec LCX-04SL-SL-A (HDD cooling – 3x92mm Sharkoon, ispuh 1x120mm CoolerMaster)
Coolers controled by Zalman ZM-MFC1
Visual expirience by Samsung 940BW

Notebook: Fujitsu Siemens Amilo Pro V3205 (12", CoreDuo 1.6, 1536MB RAM, 80GB) & Ubuntu 8.04

Audio sistem: Monitor Audio Silver RS1, Monitor Audio PureFlow Speaker Cable, Marantz PM310 pojacalo, Pioneer PD-S501 player, van den Hul M.C. THE BAY C5 Hybrid interkonekt.



Panzer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.03.2006., 02:34   #3
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,102
Citiraj:
Autor zlatko
Imam Be@rPaw 1200CU plus skaner.Zanima me kako podesit da mi printer ne
ispisuje bijelu boju.Kad skaniram list iz bilježnice,ispisuju se i nijanse sivog koje se na prewiew
nevide. Win je XP pro sp2

Da ne kompliciram sa objasnjenjem.

Nemam pred sobom Mustek scan/driver sucelje u kojem skeniras, nikad ga nisam ni vidio, mozda davno na jednom starom A3 Musteku, no ocigledno je da skeniras pod prvim ili auto modom u kojem su sve odluke za tebe donesene i nemas mogucnost nikakvih ili minornih intervencija pri kontroli samog skeniranja. Barem po ovom opisu.

Dovoljno je da se 'dignes' samo iz tog trenutnog moda u bilo koji visi mod...tipa, Home...Pro.

Vec time ces dobiti postivanje 'realizma' kojeg zelis vidjeti na svom originalnom predlosku, bez potrebe za daljnjim objasnjenjem zasto u *auto modu farba adekvatno trenutnom vremenu u HR

Zapravo, svaki odgovor osim ovog ti samo odmaze, jer jedino aktivno shvacanje koristenja je nesto sto ti ostaje u glavi. Zato se upoznaj sa prirucnikom ili help-om na masini od samog Mustek skenera i upoznaj svaki mod, ali jos vaznije, upoznaj osnove. Sat-dva na prvi pogled gnjavaze, ali korisni za daljnji rad sa ovim i buducim skenerima.
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2006., 19:19   #4
zlatko
Premium
Moj komp
 
zlatko's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: slavonac
Postovi: 467
Citiraj:
Autor zlatko
Imam Be@rPaw 1200CU plus skaner.Zanima me kako podesit da mi printer ne ispisuje bijelu boju.Kad skaniram list iz bilježnice,ispisuju se i nijanse sivog koje se na prewiew nevide. Win je XP pro sp2
Ovako. Kad skaniram bijeli papir sa crnim textom printer mi printa i bijelu boju, cijeli list A4. Kako da skaniram i printam samo text. : goood :
zlatko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na