Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.12.2008., 01:38   #1
SUB_ZERO
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: DUBROVNIK
Postovi: 1
MOLIM SAVJET KOLEGE!!!!!!

Pozdrav nedavno sam kupio DELL Inspiron XPS 1730 laptop,nije sada bitno zašto, kako ili jesam li dobro izabro problem je slijedeći:
Prilikom updatea novih drivera za grafičku sa službenih stranica Vista se srušila detaljnije je sve je bilo ok tražio restart ja kliknuo i drama zamalo ga nisam bacio kroz prozor (a živim na 10 katu).Samo mi da safe mod u to ja ponovo na net skinio opet drivere stare mislim provjereno rade međutim još veči šok sve zablokira i migrena prerasta u ludilo.Uzmem restore disk vratim sve ali ne znam kako bi vam to objasnio nešto ne štima lijen je usporen fallout 3 mi trza (prije klizio) sve radi ali nisam zadovoljan moje mišljenje je da je vista kriva dali smatrate da je to moguče i dali je dobar stari xp riješenje dilem
ako tko ima ovaj lap dali je imao sličnih problema svaki savjet od inteligetnih pojedinaca je dobrodošao nadam se da ću uz vašu pomoć nači riješenje hvala na svemu i pozdrav.
SUB_ZERO je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2008., 07:55   #2
msvrtan
..
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,735
ako netko ima taj lap... tesko ces naci nekoga tko je za lap dao malo manje para nego za auto ((
msvrtan je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.12.2008., 11:24   #3
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Pisanje VELIKM SLOVIMA u ovakvom obliku komunikacije se smatra deranjem pa vodite računa o tome.
http://forum.pcekspert.com/faq.php?f...snovna_pravila
tor je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na