Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.01.2015., 10:08   #4291
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,529
ja sam pola pola.. telefon taman stavio pod ugovor da malo smanjim cijenu.. i na mobu je obiteljska tarifa i nositelj je pod ugovorom.. sumljam da budem šta spojio, ali me nedugo još zvali i htjeli da mi uvale max tv a ja reko.. pa imam to.. neču i isto je fitiljio za obiteljsku all in one tarifu. znači da se može ako se želi (kada njima odgovara)
Ili je prodavatelj sa druge strane nema pojima (kako to i biva)
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2015., 10:41   #4292
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,529
eto agent veli da ništ od tableta
jer imam produženo friško XL+ mobilnu tarifu

Ali ajd.. bude ih sad na njušalo brdo tih 10.1" samsung tableti pa se bude neki vjerovatno i tamo našao.

Zadnje izmijenjeno od: dadoremix. 14.01.2015. u 10:47.
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2015., 12:10   #4293
.Delboy
Premium
 
.Delboy's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: hr
Postovi: 755
Može se obiteljska pod uo staviti u max obitelj ako nositelj ima još 12 mjeseci ili manje do isteka, tj. nakon što prođe godina dana od sklapanja uo.
.Delboy je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2015., 12:15   #4294
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Imajte na umu da te cjene tableta/mobitela nisu za cash/normalni racun, to vrijedi samo ako je trajni nalog (to naravno nigdje ne pise na ponudi/WEBu dok ne dodjes tamo i kazu da moras paltiti 200kn vise jer nije trajni nalog).
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2015., 13:03   #4295
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor .Delboy Pregled postova
Može se obiteljska pod uo staviti u max obitelj ako nositelj ima još 12 mjeseci ili manje do isteka, tj. nakon što prođe godina dana od sklapanja uo.
Da, pod uvjetom da nemaš ugovor i na Max ADSL-u kao ja


Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Imajte na umu da te cjene tableta/mobitela nisu za cash/normalni racun, to vrijedi samo ako je trajni nalog (to naravno nigdje ne pise na ponudi/WEBu dok ne dodjes tamo i kazu da moras paltiti 200kn vise jer nije trajni nalog).
Ne vidim zašto je to problem, ja sve što mogu plaćam na taj način, ko bi se još s tim zamarao. ovako mi sve banka odradi
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2015., 13:11   #4296
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Citiraj:
Autor segregator Pregled postova
Ne vidim zašto je to problem, ja sve što mogu plaćam na taj način, ko bi se još s tim zamarao. ovako mi sve banka odradi
Problem je sto to nije nigdje navedeno/naznaceno (nema ni zvjezdice, ni sitnih slova ni nicega...) sto ce reci da im oglas na WEBu granici sa laznim oglasavanjem ili u krajnju ruku obmanjivanje kupaca. Cak i da kupis preko WEB shopa opet moras platiti tih 200kn jer kad sve ispunis onda te nazovu agenti i onda saznas da nije 19 nego 219 ako nedas trajni nalog .

P.S. Tebi mozda nije problem, meni recimo je problem (trajni nalog nedam nikome ), Svatko ima svoje razloge ali to ne znaci da je to u redu sto rade/oglasavaju .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2015., 15:19   #4297
athmo
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Prezime Pregled postova
Kinezich pokazuje da stanujes u centrali :-D
Ispred zgrade kabinetić
  Reply With Quote
Staro 14.01.2015., 16:25   #4298
Keyser Söze
Rent-a-maniac
Moj komp
 
Keyser Söze's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Našice / Slavonski Brod
Postovi: 747
evo danas mi kaze frend da su mu pustili 30, podnio je zahtjev iza nove godine i dobio adb ruter odmah. Nakon par dana digli na 10 i danas na 30
__________________
ubija me ova recesija...jedem pljesnivi sir, pijem neka stara vina i vozim auto bez krova...
Keyser Söze je online   Reply With Quote
Staro 14.01.2015., 19:18   #4299
athmo
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Keyser Söze Pregled postova
evo danas mi kaze frend da su mu pustili 30, podnio je zahtjev iza nove godine i dobio adb ruter odmah. Nakon par dana digli na 10 i danas na 30
ADB? Meni ADB prestao raditi na VDSL2... Iako je VDSL2 router. Samo ZTE radi. Čudno.
  Reply With Quote
Staro 14.01.2015., 19:19   #4300
Keyser Söze
Rent-a-maniac
Moj komp
 
Keyser Söze's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Našice / Slavonski Brod
Postovi: 747
da na adb ruteru mu radi, našice uži centar grada.
__________________
ubija me ova recesija...jedem pljesnivi sir, pijem neka stara vina i vozim auto bez krova...
Keyser Söze je online   Reply With Quote
Staro 15.01.2015., 03:11   #4301
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Code:
Zbog  situacije koju navodite u prigovoru upućujemo Vam iskrenu ispriku te  napominjemo kako ovakvi slučajevi nisu praksa u poslovanju Hrvatskog  Telekoma. 
   
  S  ciljem ispravka nehotičnog propusta, izvršili smo umanjenje računa za  mjesec prosinac 2014. godine u ukupnom iznosu 0,50 kn (PDV uključen) za  stavku Naknada za ADSL samoinstalacijski paket, a priključenje na mrežu –  akcija, nije naplaćeno na računu za mjesec prosinac. 
  Također,  ovim dopisom obavještavamo Vas da zbog nehotičnog propusta zbog  aktivacije ugovorne obveze za T Com usluge na predmetnom priključku,  naknada za preseljenje neće biti zadužena naknadno. Ljubazno molimo da  preostali dio računa za prosinac uplatite prema podacima s originalne  uplatnice u iznosu 212,10 kn (PDV uključen).
  
  Daljnjom  provjerom utvrđeno je da je za predmetni priključak tijekom mjeseca  siječnja 2015. godine evidentiran zahtjev za isključenje iz mreže HT-a  te Vas ovim dopisom želimo obavijestiti da je proslijeđen nalog  mjerodavnoj službi za storniranje naknade za prijevremeni raskid ugovora  T Com usluga na računu za siječanj 2015. godine.
  
  Nadamo se da smo ovim odgovorom otklonili razlog Vašeg nezadovoljstva te Vas srdačno pozdravljamo.


Evo docekao sam prvo pozitivno iskustvo sa t-com sada kada sam otisao od njih

Inace evo kojim trikovima se sluze:

1. Podnesem zahtjev za preseljenje linije. Nisam pod ugovorenom obavezom.
2. Presele mi liniju i sve kakti ok, jos drugi dan 2 geliptera dodju provjeriti osobno.
3. Dobijam racun za 12-ti mjesec - nema naknade za preseljenje nego neka akcija na racunu
4. Zovem sluzbu za korisnike i saznajem da su mi stavili ugovorenu obavezu sa danom preseljenja.

5. Phizdim i idem u t-centar i prvom na salteru sam cjelo pokoljenje prvo izvrjedjao a onda rekao sta sam imao jer u medjuvremenu sam presao na Iskon pa sam zamisljao racun za 1-vi mjesec sa penalima od t-coma.

Skoro me onaj redar izbacio ili bi ja njega, uglavnom oni mene ne vide i nemaju u sustavu jer sam iskljucen i kod Iskona vec a ja drzim u jednoj ruci taj racun a u drugoj zicu od monitora i reko ako ja idem van ide i taj monitor s menom, nadite me u tom svom sustavu odmah

Nagodili se nekako, u petak to bilo i danas stigo odgovor. Sad cu pricekati i racun za 1-vi mjesec, tih par dana pa opet u t-centar ako treba.
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2015., 16:18   #4302
sale001
Premium
Moj komp
 
sale001's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sk
Postovi: 273
To sto su oni tebi napravili, ne daje ti za pravo da vrijedjas ljude na njihovom radnom mjestu. Da, trebali su te izbaciti, i jos zvati muriju. Drugi put ti mozda tako i bude...
Sve se da rijesiti na normalan nacin.
sale001 je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2015., 16:58   #4303
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor sale001 Pregled postova
Sve se da rijesiti na normalan nacin.

Aha... mos mislit, samo naprijed. Kad tebi stigne uplatnica za penale od 2k kuna ti se zali ali zalba ne odgadja placanje racuna jer ako ne platis ide ovrha a tvoja zalba je jos u rjesavanju

Treba reagirati odmah ako treba i malo silovito jer kasnije ako cemo strogo po proceduri mos samo ostat kratak za pare pa ti kasnije isto po proceduri trazi te novce nazad kada se dokaze da si bio u pravu.

Osim toga imao sam dovoljno obzira da ne napadam neke zenskice tam za salterom jer ipak su zenkice jel... uostalom i da sam radim tamo bio bih uvjek spreman ako treba i za takvu vrst komunikacije gdje mi netko hebe sve po spisku jer boze moj... takav posao, rad sa ljudima je uvjek najtezi.

Mozda je to za neke metrosexualce pomalo sirovo ali je ucinkovito i sprecava da vam netko neopravdano radi necijeg nemara izbija lovu iz djepa.
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2015., 17:52   #4304
sale001
Premium
Moj komp
 
sale001's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sk
Postovi: 273
Pa dobro jesi onda napravio sto si rekao, ili nisi?
Imao sam ja sa iskonom slicnih rasprava (za nekih parsto kn), i sve je proslo ok... Bez stvarnog, ili virtualnog vrijedjanja.
Mada su zasluzili svasta...
sale001 je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2015., 18:07   #4305
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
Mozda je to za neke metrosexualce pomalo sirovo ali je ucinkovito i sprecava da vam netko neopravdano radi necijeg nemara izbija lovu iz djepa.
Baš si frajer, nema šta.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2015., 19:01   #4306
seljak12
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: u pripizdini
Postovi: 158
podrzavam. u ova danasnja vrimena di velike kompanije samo gledaju kako ljude sta vise i lakse opeljesit, triba se nekad i malo drugacije postavit, a ne samo pisanjem zalbi i sve u fino. ja san isto fin i iznadprosjecno tolerantan, ali kad me neko raspizdi bolje da mi se mice s puta. na slican nacin san vec risavao slicne probleme. najbolja je kombinacija psovanja i dernjave (zastrasivanja) i prijetnje tuzbama, inspekcijama i advokatima. normalno, pozeljno je u takvim slucajevin bit iznadprosjecno veliki i jaki
seljak12 je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2015., 21:22   #4307
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Nevezano za ovo. Vi koji ste na T-Comu, koji vam je mail?
Je li i dalje ime.korisnika@grad.t-com.hr ?
Jer T-Com kao brend više ne postoji, sada je sve "HT" ali su mailovi ostali stari, makar je moj. Koristim njihov besplatan mail (na Iskonu sam) jer još imam preplata i servisa koje koriste taj mail
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2015., 21:26   #4308
zlatko
Premium
Moj komp
 
zlatko's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: slavonac
Postovi: 468
vrijedi i taj. sad imaju ... ime.korisnika@grad.ht.hr
__________________
he,he
zlatko je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2015., 22:43   #4309
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2015., 23:30   #4310
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
C/P s jednog foruma:
Citiraj:
Još jedan info od kolege koji radi u szk od t coma..kaže da je ponuda vdsl-a služebno povučena iz ponude, međutim na zahtjev korisnika ona mora biti aktivirana ako to linija dopušta...
Ikom prošlo nakon što su maknuli iz "ponude"?
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2015., 23:36   #4311
LogitechExpert
Premium
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Bjelovarsko-Bilogorska
Postovi: 36
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
C/P s jednog foruma:


Ikom prošlo nakon što su maknuli iz "ponude"?

Ja sam probao desetak puta preko facebooka,korisnicke sluzbe na njihovoj web stranici, preko maila i nista...
__________________
__________________
3.14159265
LogitechExpert je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2015., 23:48   #4312
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Ništa od toga. Sumnjam da će neki agent SZK-a ili tehničke znati reći više o poslovnoj praksi. Nešto se stopiralo na višoj razini, možda dok ne vidite reklame na plakatima i televiziji da je svima dostupan.

Btw ima ovdje koji tehničar/agent t-coma, netko je rekao kako doslovce susjed zna imati bolju paricu od tebe. Trebalo bi mi provjeriti max. propusnost za 2 broja na pm.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2015., 01:24   #4313
hrvatska1991
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Osijek
Postovi: 130
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Ništa od toga. Sumnjam da će neki agent SZK-a ili tehničke znati reći više o poslovnoj praksi. Nešto se stopiralo na višoj razini, možda dok ne vidite reklame na plakatima i televiziji da je svima dostupan.

Btw ima ovdje koji tehničar/agent t-coma, netko je rekao kako doslovce susjed zna imati bolju paricu od tebe. Trebalo bi mi provjeriti max. propusnost za 2 broja na pm.
Zahtjevi ne idu kako trebaju i zato je stornirana akcija. Vratit ce je kad preprave procese odrade zahtjeva u sustavu. Kao sto imas dolje, problem je administrativne, a ne tehnicke prirode.

Silver_tip - Koliko ja znam racun ne placas dok ne dobijes pismeni odgovor s njihove strane (ukoliko si poslao pismenu prituzbu/prigovor). Tuzba se ne dize ni nakon 2 mjeseca od neplacenog racuna, a kamoli "karikiram" nakon 2 dana.
hrvatska1991 je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2015., 12:24   #4314
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Jedna dobra vijest za stanovnike/zgrada Osječke iznad kružnog toka u Rijeci.
Razrovan pločnik i kamion T-Coma s kabelima unutra. Pokucam ja čovjeku u kamionu, pitam ga što se radi i on kaže "provodimo optiku".
http://i.imgur.com/HDZqsH3.jpg

Iako su još kilometrima udaljeni od mene, ovi makar više ne spadaju u centralu Kozala već će dobiti svoje ormariće.
Ja samo mogu sanjati ormarić u mom dvorištu. Skoro smo najbliža zgrada centrale Kozala ali njena pozicija je takva da je udaljena 800m od prvih zgrada i kuća.
__________________
.

Zadnje izmijenjeno od: Ag008. 19.01.2015. u 12:36.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2015., 16:16   #4315
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
Ja uzeo brzi paket preko telefona, i danas pol dana bez telefona i neta, i nazovem szk oni nemaju pojma da ce poslat covjeka. I jos su rekli da cu ostat na thompsonu, da ne treba novi router
Gemmy je online   Reply With Quote
Staro 19.01.2015., 16:39   #4316
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Nisi baš pametno odabrao. Ako imaš VDSL centralu besplatan ti je prelaz s 5 na 20mbps, dobivaš novi router. Samo te pakete privremeno ne odobravaju. Pretpostavljam da si uzeo paket od 10Mbps za +30kn mjesečno. Ovo ti kasnije odobrava VDSL paket od 30mbps.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2015., 16:47   #4317
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Mislim da je uzeo VDSL jer su mu krivo rekli da ne treba novi router.
Zato mu i ne radi net jer su ga prebacili na VDSL a nisu mu poslali novi router.

Nekad se stvarno zapitam kakvi likovi tamo rade,vidio sam kad mi je tehničar bio,on u onom njihovom programu ACS-u ili kako več vidi jasno koji router korisnik ima.
S obzirom da T-com trenutno ima 4-5 routera jel ti što prebacuju na VDSL ne znaju koji router podržava VDSL a koji ne?Stvar toliko banalna a oni zajebu na tako nečem,da ne povjeruješ...

Inače meni je u petak istekao rok od 30 dana da me prebace na VDSL,prije toga sam zvao 2 puta i kažu sve je u redu sa zahtjevom samo neka se još malo strpim.
NIti je router novi stigao,niti VDSL niti mogu dobiti agenta na telefon več 3 dana...
Veki-os je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2015., 17:16   #4318
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
Uzeo sam ovaj od 10 za 30 kn vise, i onda kasnije mislim uzet od 30 ako bude omoguceno
Gemmy je online   Reply With Quote
Staro 19.01.2015., 17:28   #4319
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Ja inače trenutno rješavam jedan tehnički problem s Iskonom.
Priča je slična ali govori o stručnosti radnika a vjerojatno je i na T-Comu slična;
Postoji nekoliko razina studenata (90% call centra i podrške su studenti).
Prvo pošaljem mail tehničkoj podršci odgovori mi studentica ekonomije 2g. da će provjeriti taj problem. (guglam njihovo ime i prezime)

I onda za tjedan dana dobivam nešto bolji odgovor od "Supervisora" tehničke podrške, zaposlenog već 3g koji je napredovao s one funkcije koji mi je prije odgovorio.

Taj "supervisor" je ona osoba koja će vas zvati sljedeći dan pa pitati i reći vam nešto točnije i koji se kuži nešto.
Ovisno o tome koga dobite dogoditi će vam se da ne znaju ni koji router treba za vdsl ili npr kada sam ja nazvao jer mi je iz čista mira DL i UP smanjen, ostali parametri parice se srozali meni druga strana tupi da promijenim lan kabel do računala ili da otvorim "we we we speedtest". Ili kada druga strana nije znala što je ping. Ja takvim ljudima poklopim, nazovem opet u nadi da neću dobiti istog.
Još se sjećam jednog bisera koji mi nije mogao pristupiti routeru (ili nije znao) pa me pitao koje mi je boje router.
Većinu problema može riješiti i sugerirati dijete iz osnovne škole (gospodine resetirajte router na tipku reset i dugo držite) jer je i puno korisnika needucirano ili samo prijaviti kvar. No trebali bi znati makar nešto više i ne sramotiti svoju tvrtku.

Možda je najbolje i da im se pošalje mail a ne poziv jer makar odmah to dođe do nekog višeg.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2015., 19:07   #4320
mirko1
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: čakovec
Postovi: 44
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Ja inače trenutno rješavam jedan tehnički problem s Iskonom.
Priča je slična ali govori o stručnosti radnika a vjerojatno je i na T-Comu slična;
Postoji nekoliko razina studenata (90% call centra i podrške su studenti).
Prvo pošaljem mail tehničkoj podršci odgovori mi studentica ekonomije 2g. da će provjeriti taj problem. (guglam njihovo ime i prezime)

I onda za tjedan dana dobivam nešto bolji odgovor od "Supervisora" tehničke podrške, zaposlenog već 3g koji je napredovao s one funkcije koji mi je prije odgovorio.

Taj "supervisor" je ona osoba koja će vas zvati sljedeći dan pa pitati i reći vam nešto točnije i koji se kuži nešto.
Ovisno o tome koga dobite dogoditi će vam se da ne znaju ni koji router treba za vdsl ili npr kada sam ja nazvao jer mi je iz čista mira DL i UP smanjen, ostali parametri parice se srozali meni druga strana tupi da promijenim lan kabel do računala ili da otvorim "we we we speedtest". Ili kada druga strana nije znala što je ping. Ja takvim ljudima poklopim, nazovem opet u nadi da neću dobiti istog.
Još se sjećam jednog bisera koji mi nije mogao pristupiti routeru (ili nije znao) pa me pitao koje mi je boje router.
Većinu problema može riješiti i sugerirati dijete iz osnovne škole (gospodine resetirajte router na tipku reset i dugo držite) jer je i puno korisnika needucirano ili samo prijaviti kvar. No trebali bi znati makar nešto više i ne sramotiti svoju tvrtku.

Možda je najbolje i da im se pošalje mail a ne poziv jer makar odmah to dođe do nekog višeg.
Imao osobno baš takva iskustva 5 agenata 5 različita odgovora.
mirko1 je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na