Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.06.2014., 18:37   #871
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Citiraj:
Autor Prki Pregled postova
To možda ima pravo po tvojim pravilima ali po pravilima FIA-e nije tako, pa je zato lijepo srknio kaznicu a Massa nije kriv.Pa vi stručnjaci i dalje tvrdite da je uredu skrenuti ispred nekoga i stati na kočnicu ko konj pri brzini od 250kmh.

Kao Coulthard Schumacheru po kisi :-)
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2014., 20:22   #872
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Čitam komentar iznad tvog, vidim tvoj nick i avatar i odmah sam znao sto ce pisati

Nego, ja ko najveci panj. Rekoh, spremit cu nesto za jesti sebi i drugaru koji se vratio iz inostranstva i uopce necu obracati paznju na race i onda vidim da sam propustio ocito najbolji rejs do sad

Sto se tice ove panjine Masse i Pereza, evidentno je da je Perez malo skrenuo, ali da ga jebes, bilo je takvih dvoboja i prije pa ono... Uz to, snimka iz zraka pokazuje kao da je Massa malo skrenuo prema Perezu u onom trenutku kad se on cimnuo lijevo.

Mozda se varam, ali imam dojam da bi neki drugi vozac izbjegao kontakt. Sreca je da Vettela nije pokupio. Uvijek se sjetim kako je Heidfeld u Austriji 2002. pokupio Takumu Sata.
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2014., 20:57   #873
Momir
Premium
Moj komp
 
Momir's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,009
Citiraj:
Autor Prki Pregled postova
To možda ima pravo po tvojim pravilima ali po pravilima FIA-e nije tako, pa je zato lijepo srknio kaznicu a Massa nije kriv.Pa vi stručnjaci i dalje tvrdite da je uredu skrenuti ispred nekoga i stati na kočnicu ko konj pri brzini od 250kmh.

Oprosti covjece koji zna svako pravilo formule 1
I dalje masa panj, sto vise gledam filmice po netu, to je masa jos veci krivac, unatoc pravilima, koja sigurno nisu strogo definirana i sigurno nema bas svaki slucaj, pa suci svoje nes izmisljaju.
Mislim, covjek je skrenio koliko je skrenio, mozda je isao u lijevo da ne opali ovog ispred sebe, poznavajuci svoje stanje bolida, a po njegovoj kameri se cak i nevidi da je trznio u lijevo, moguce samo zanosenje bolida na kocenju.
A u ostalom, gdje je strogo definirano koja je putanja po stazi, sta ako je on imao neku svoju, dobro sad malo zavitlavam, ali moram, jer si ocito nes bjesan na nas koji imamo drugo misljenje.
Ona izjava na kraju ti je savrsena, izbacio se ispred njega i ko konj stao na kocnicu, to se jako lijepo vidi, nema sta, odi po naocale.
U ostalom, koliki je panj je i dokaz sto je letio stazom dok nije naisao na bolide i onda se uneredio u gace u tih 10 krugova. I od tolike staze, bas je tu htio se progurat, pred publikom, koji vrag?
Momir je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2014., 22:01   #874
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Aj da ti dočaram malo jel vidim da si neupućen a ja ispadam bjesan.Znači postoji Race Line, to ti je zamišljena linija koju svaki od njih gađa da bi što bolje prošao zavoj.Taj Race Line nije isti za bolid koji napda zavoj na početku i kasnije u zavoju.Race line postoji i na ravnicama takođe tako da oni ne smiju skretati lijevo desno po stazi kako hoće(naravno kada je netko u blizini njih).Znači Perez i Vettel imaju jedan race line a massa drugi.Vettel se kroz zavoj drži svog race line a Perez izlazi(tj uopće ne skreće,zato ti nisi vidio da je on uopće skrenuo,a u tome i jest problem što nije skrenuo a trebao je) iz Race Line i ulazi u Massin koji ga obilazi u punoj brzini(pravilo glasi da se smije jedan puta promjeniti putanja radi obrane pozicije ali to mora biti izvedeno tako da se ne ugrozi drugi bolid,znači nemoš se zabiti u nekoga i reći pa ja sam se branio) i još k tome počinje kočiti 50m ranije od uobičajene točke kočenja.A upravo je za to i kažnjen ,za nedopušteno branjenje pozicije i izazivanje nezgode.Da se htjeop braniti kako spada trebao je to napraviti50-ak metara ranije a ne kad mu je Massa na pola metra i 50kmh brži.A što se tiče kočenja postoji nešto što se naziva Telemetrija bolida i suci je provjeravaju u takvimm situacijam da vide da li je vozač napravi šta drugačije ( i samim time namjerno uzrokovao situaciju) e a Perez je počeo je kočiti nekih pola sec ranije nego inače.
A da je Massa panj to se slažem.
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2014., 22:08   #875
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Citiraj:
Autor Prki Pregled postova
Aj da ti dočaram malo jel vidim da si neupućen a ja ispadam bjesan.Znači postoji Race Line, to ti je zamišljena linija koju svaki od njih gađa da bi što bolje prošao zavoj.Taj Race Line nije isti za bolid koji napda zavoj na početku i kasnije u zavoju.Race line postoji i na ravnicama takođe tako da oni ne smiju skretati lijevo desno po stazi kako hoće(naravno kada je netko u blizini njih).Znači Perez i Vettel imaju jedan race line a massa drugi.Vettel se kroz zavoj drži svog race line a Perez izlazi(tj uopće ne skreće,zato ti nisi vidio da je on uopće skrenuo,a u tome i jest problem što nije skrenuo a trebao je) iz Race Line i ulazi u Massin koji ga obilazi u punoj brzini(pravilo glasi da se smije jedan puta promjeniti putanja radi obrane pozicije ali to mora biti izvedeno tako da se ne ugrozi drugi bolid,znači nemoš se zabiti u nekoga i reći pa ja sam se branio) i još k tome počinje kočiti 50m ranije od uobičajene točke kočenja.A upravo je za to i kažnjen ,za nedopušteno branjenje pozicije i izazivanje nezgode.Da se htjeop braniti kako spada trebao je to napraviti50-ak metara ranije a ne kad mu je Massa na pola metra i 50kmh brži.A što se tiče kočenja postoji nešto što se naziva Telemetrija bolida i suci je provjeravaju u takvimm situacijam da vide da li je vozač napravi šta drugačije ( i samim time namjerno uzrokovao situaciju) e a Perez je počeo je kočiti nekih pola sec ranije nego inače.
A da je Massa panj to se slažem.
Ali bitno da se svi slazete da je massa panj Pocinjem polako plakati od smijeha kad sve ovo citďam hehe. Ma ja mislim da je to trkaci incident i da nikoga nije trebalo kazniti i amen. Idemo na sljedecu trku.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2014., 22:25   #876
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Nista drugo do trkaci incident. Krivi i jedan i drugi, a istovremeno nijedan nije kriv. Bili su veoma blizu i tu jednostavno nema vremena za reakciju. Uvijek ce se desavati ovakvi incidenti.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2014., 23:52   #877
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Vettel je izbjegao kaos. Mogao je i maseni.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2014., 00:03   #878
pixxeel
Premium
 
pixxeel's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 219
Za sve Massa hejtere. Subjektivnost je stvarno moćna zvjerka. Zanemarimo njegovu bujnu prošlost i koncentrirajmo se na ovaj incident.

Uzmite ravnalo ili otvorite sliku u paintu te izmjerite udaljenost od desnog kraja staze (nije optička iluzija). Oba frejma su u rasponu 0,5sec. Jedan vozač drži liniju, drugi ne.


Što se tiče kočnica, ako Perez vozi neispravan bolid koji ne može usporiti bez da gubi pravac, onda treba ujedno kaznit ekipu jer nisu umirovili bolid (kao što je to Mercedes učinio).
pixxeel je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2014., 00:55   #879
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Ja ne znam što je Massa toliko kriv Brki ovdje, da jednostavno mora biti kriv za sve što se oko njega događa

Vidio si onboard kamere. Da je to rezultat neispravnih kočnica, bolid bi pri takvom kočenju naglo trznuo u stranu, a Perez nije prekjučer prvi put sjeo u F1 bolid da ne bi osjetio što se događa i kontrirao.
Ovako je izašao iz trkaće putanje u Massinu putanju.

Sve se jasno vidi iz screenshota što je pixxeel stavio. E sad, ako nisi objektivan, onda ni ne vidiš očito...
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2014., 10:29   #880
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
3D hologram or it didn't happen

Ubogi Massimo, opet mu se nije poklopilo još mu nekakav Brko i ekipa sa pce foruma pakiraju.

Btw, hvala Pixxelu na trudu. Konkretan i dobar dokaz je dao... Ali hebiga, kaj vredi kad budala kao ja ni tome ne vjeruje hehehehe...

@ivan - to ti je ko i Hamilton kako je bio svima za sve kriv tijekom 2008 i 2010, ako se sjećaš. zbog radi toga, primjenjujem ovo na Massimu

A ništa brko, za sada je 1:0 za massu
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2014., 11:56   #881
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Perez je malo skrenuo...Massa je malo bilde i desilo se što se desilo.

Imao je priliku sa ispravnim bolidom i boljim gumama obići Pereza puno ranije tak da ko ga jebe...uništio je sasvim solidan rezultat i sebi i njemu!
__________________

Rino je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2014., 11:59   #882
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Ako je perez imao tolko neispravne kočnice zašto ga i gospodin najbolji vettel i massa nisu prestizali na kočenju nego gospodini to rade u drs zoni.
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2014., 13:25   #883
pixxeel
Premium
 
pixxeel's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 219
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
3D hologram or it didn't happen

Ubogi Massimo, opet mu se nije poklopilo još mu nekakav Brko i ekipa sa pce foruma pakiraju.
Massimo bez sumnje jest iznadprosječan panj. Zaboravio je upaliti drs kad je Vettel fulao krivinu čime je mogao biti na postolju umjesto golden boya. Tak to ide, malo ga boks zezne, malo sam sebe, i još se uvijek u blizini nađe hamilton/perez/maldonado. Čovjek nikako da uhvati pauzu od tih kerefeka
pixxeel je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2014., 11:53   #884
QuidZz
Premium
Moj komp
 
QuidZz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 3,528
Michael Schumacher probudio se iz kome i izašao iz bolnice.

Sjajna vijest! Bas mi je drago. Forza Michael!
__________________
Pošten trgovac: 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ,17, 18, 19
QuidZz je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2014., 11:55   #885
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Suze mi idu...
Dječački san star 14 godina sam ostvario u Belgiji 2011.

TOOOOOOOOOOOOOOOOO!
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2014., 12:02   #886
Ecips Dlo
Premium
 
Ecips Dlo's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: brlog
Postovi: 488
Citiraj:
Autor QuidZz Pregled postova
Michael Schumacher probudio se iz kome i izašao iz bolnice.

Sjajna vijest! Bas mi je drago. Forza Michael!
ali nigdje ne spominju u kakvom je stanju samo da je napustio tu bolnicu u francuskoj
Ecips Dlo je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2014., 12:12   #887
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Sad je najveće pitanje koliko se toga dalo u javnost. Znamo svi da su informacije dolazile na kapaljku.

Pitao sam staru i kaze da je mozak specifican i da je moguce svasta. Od problema s govorom, koordinacijom, ponasanjem... A moze biti sve ok s nekim blazim simptomima. Problemi s pokretima se srede s fizikalnom, sto za njega kao sportasa i bogatu osobu ne bi trebalo predstavljati veliki problem.
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2014., 12:03   #888
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Uguzila se i Nokia, tj. Here u F1.
Super video za nadolazeću utrku u Austriji.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2014., 15:02   #889
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Kriminalan RB na qualama. Kriminalan Vettel.. Mercedes više nije tako nadmoćan.. Williams opet u vrhu. :/
Frenka W. će srce opaliti..
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2014., 15:07   #890
Momir
Premium
Moj komp
 
Momir's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,009
panj na celu kolone, pa ja nevjerujem
bit ce zanimljivo hamiltona pratiti
Momir je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2014., 15:10   #891
Mljac
Premium
 
Mljac's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zaprešić/Laduč
Postovi: 457
Ha ha ha ha ha..... Masa prvi u kvalama

Brko ovo nebu preživio hahahahahahahahah......
__________________
Member of PCE 100+kg demolition squad
Mljac je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2014., 15:22   #892
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
massa prvi, a ja zaboravio gledat kvalije! Pa sunce ti... jooooj!!!!!!!!!!
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2014., 15:24   #893
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Kimi, vrijeme za mirovinu. Trebali su biti sjajan dvojac u Ferrariju, ispalo da bi da je i Massa bio puno bolji.
rendula je online   Reply With Quote
Staro 21.06.2014., 15:30   #894
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,576
Ham se sam zajebo i izvrtio ... ali jadno fetlo ispao još u Q2, vjerojatno sad cvili u motorhome a Ricci 5.
http://www.formula1.com/results/season/2014/923/7358/
Nikky je online   Reply With Quote
Staro 21.06.2014., 18:51   #895
Mljac
Premium
 
Mljac's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zaprešić/Laduč
Postovi: 457
Alonso ne izgleda lose, mozda uspije nekaj napravit sa tom kantom.

Kimmi mi nije jasan, pa ovo je prejadno.
__________________
Member of PCE 100+kg demolition squad
Mljac je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2014., 20:51   #896
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Vjerujem da će se sutra sve vratiti na staro. Mercedes 1i 2 pa dva RB.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2014., 21:04   #897
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Williams napokon. Došlo je na moje, sad samo nek i izdrže cijelu utrku. Pošto Massa nema nikog ispred sebe u koga se može zaletiti, fige držim tek kad krene ekipu prelaziti za krug
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2014., 21:35   #898
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Williams napokon. Došlo je na moje, sad samo nek i izdrže cijelu utrku. Pošto Massa nema nikog ispred sebe u koga se može zaletiti, fige držim tek kad krene ekipu prelaziti za krug
Aj poslije onoga na nogometu da se ja s tobom oko nečega slažem, drago mi je zbog Masse i Williamsa.
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2014., 23:04   #899
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Kakve je sreće, Maldonado će se zaletit u njega jer je zaboravio gdje je kočnica
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2014., 23:35   #900
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Williams napokon. Došlo je na moje, sad samo nek i izdrže cijelu utrku. Pošto Massa nema nikog ispred sebe u koga se može zaletiti, fige držim tek kad krene ekipu prelaziti za krug
Williams je ima ok formu kao i Massa od pocetka, ali stalno ono nesto. Danas se odlicno slozilo na super softu, Ham je zasra, i to je to. Sutra ce jedino bit problem Rosberg s odlicnim starom, i degradacija kod Williamsa koji je brzo danas zagrija gume. Svakako zanimljiv povratak A1 Ringa
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na