Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.09.2008., 14:48   #1
LogitechExpert
Premium
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Bjelovarsko-Bilogorska
Postovi: 36
Uplata na krivi bankovni racun???

Jel moguce ako slucajno uplatis na krivi ziro racun trazit da ti vrate novce ili premjeste na drugi ako jos imas uplatnicu???
LogitechExpert je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2008., 14:56   #2
denied
Premium
Moj komp
 
denied's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,182
Ako je već otišlo s tvog računa, kontaktiraj banku gdje je otišlo. Nazovi call centar pa će te već uputiti.....Uglavnom to će trajati par dana....
Ne može se staviti na neki drugi broj računa jer bi onda svaka šuša to mogla.....Svoje pare ćeš dobiti na račun s kojeg si plaćao, samo kažem, trajati će neko vrijeme....
denied je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.09.2008., 15:31   #3
fratartucko
Just married!!!!
 
fratartucko's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb-Bjelovar
Postovi: 85
Citiraj:
Autor denied Pregled postova
Ako je već otišlo s tvog računa, kontaktiraj banku gdje je otišlo. Nazovi call centar pa će te već uputiti.....Uglavnom to će trajati par dana....
Ne može se staviti na neki drugi broj računa jer bi onda svaka šuša to mogla.....Svoje pare ćeš dobiti na račun s kojeg si plaćao, samo kažem, trajati će neko vrijeme....
Neko vrijeme je relativan pojam, ovisi je li uplata otišla na račun u toj banci, ili u neku drugu banku. Ako je u toj banci, uz nekoliko tvojih ljubaznih riječi upućenih referentu call centra ili službe reklamacija, možda riješe već sutra ujutro. Ako je lova u drugoj banci, zamoli ih da interveniraju kod te dotične banke, iako su manje šanse da ih ovi uopće dožive, i tu bi stvarno mogao čekati i do ponedjeljka.

U svakom slučaju nazovi i budi ljubazan, nekaš kaj izgubiti.
fratartucko je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2008., 00:51   #4
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
Može se, tako je i moj lega prošao. Sve ti ovisi o dobroj volji onog kome si uplatio, ako si nekom drugom uplatio
__________________

pinkskin je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2008., 09:10   #5
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Malo komplicirano za odraditi i zavisi di je otišlo.

Najbolje bi ti bilo da ti odeš u svoju banku kod koje imaš račun i sve to fino razjasniš s njima. Povrat sredstava će se odraditi ali ako je kojim slučajem bila država (računi države počinju 1001005-XXXXXXXXXX) to može potrajati i do pola godine..full su spori po pitanju vraćanja novca...

Pa eto sretno
Hamm je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na