Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.11.2009., 15:16   #181
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
Nikad nikavih problema i topla preporuka Diskonta24
  Reply With Quote
Staro 23.11.2009., 15:20   #182
Tomtam
Magnum P.I.
Moj komp
 
Tomtam's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Belišće
Postovi: 751
Evo tek danas banka uplatila novac diskontu24, a oni mi odmah poslali mail da je ponuda plaćena i javit će kad je preuzimanje, naravno kako to i biva u Diskontu24.
Tomtam je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.01.2010., 12:00   #183
domy1
Yugokiller
Moj komp
 
domy1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 643
Ja imam prvi problem. Uplatio novce još u četvrtak i do danas ništa. Još me uvjeravali da tek u ponedjeljak će i vidjet uplatu. Sad će netko možda ić u obranu, ali jednom sam uplatio u subotu na kraj radnog vremena i u ponedjeljak ujutro u 8:30 došla potvrda o uplati. Ali očito su ta vremena prošla
__________________

domy1 je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2010., 12:08   #184
extremepc
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Okolica Zagreba
Postovi: 306
Citiraj:
Autor domy1 Pregled postova
Ja imam prvi problem. Uplatio novce još u četvrtak i do danas ništa. Još me uvjeravali da tek u ponedjeljak će i vidjet uplatu. Sad će netko možda ić u obranu, ali jednom sam uplatio u subotu na kraj radnog vremena i u ponedjeljak ujutro u 8:30 došla potvrda o uplati. Ali očito su ta vremena prošla

Zar ih je teško nazvati i pitati???
extremepc je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2010., 12:32   #185
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
Kako koja banka , ali vrijedi ovo : ako uplatite do 12 u jednom danum, popodne bi to vec moglo biti vidljivo. Ovo vrijedi za uplate keša u druge banke , sto je ovo kad placas netom ponudu neke firme.
no , moze se dogoditi da nebude vidljivo nego tek drugi (radni!!) dan.
isto vrijedi kad se uplacuje fizickim osobama..

ja imam stvarno jako pozitivna iskustva sa diskontom24 ... isto ko i s protisom.
dao bi im malu prednost jer su brzi i vise se javljaju na telefon , dodjem po fotic u ponedjeljak prosli , dan nakon inventure , dodjem oko 10h sa kešom , sad si mislim narucit ce me po to za dva dana , ono kupujem ne tolko prisupacni ne tolko cesti fotic , kaze mi covjek dodjite iza 4

jedino to , ak vam se fkt zurio , modza je bolje doc osobno jer ce se odmah vidjet uplata i rec ce vam kad doc po to .. a inace ja rjesavam manje stvari prek net bankarstva , tolko je lakse..
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2010., 12:50   #186
domy1
Yugokiller
Moj komp
 
domy1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 643
Citiraj:
Autor extremepc Pregled postova
Zar ih je teško nazvati i pitati???
Nije i zvao sam ih već(3 puta), da bi tek danas uspjeli vidjet da je plaćeno, ali je njihova greška.
Uglavnom riješeno, mene kao kupca nisu izgubili, ali mi je malo čudno da se ovakve stvari dešavaju.
__________________

domy1 je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2010., 15:16   #187
Bara_st
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Split
Postovi: 197
Diskont 24 ili drugim imenom lažem-mažem

Prošloga tjedna sam posla Logitech Wawe tipokovnicu njima na servis jel je zaglavala tipka SPACE koja se mogla izvući samo silom, a kad bi opet bili korištena bi nanovo zaglavila. I došlo to tamo kod njih prošli ponediljak i evo šalju mi oni mail prije sat vrimena u kojemu piše da je tipkovnica njima došla ispravna i traža 90kn za troškove dostave. Moram reći da sam krajnje šokiran ovim i da momak koji tamo radi u setvisu očito laže i maže i želi izvući dostavu od mene, a sebi je moda izvuka i drugi primjerak te tipkovnice.

Poučak: Zaobiđite Diskont 24 u širokom luku jel jadni vi ako vam se nešto pokvari u garantnom roku.
Bara_st je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2010., 16:00   #188
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,941
s njima treba malo vise biti uporan kada su u pitanju servisi, inace su ok. ako si zaista ziher da ti je tipkovnica syebana onda do kraja ostani pri tome i inzistiraj da ju testira 10 dana ako je potrebno
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2010., 16:09   #189
Bara_st
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Split
Postovi: 197
Citiraj:
Autor Čuks Pregled postova
s njima treba malo vise biti uporan kada su u pitanju servisi, inace su ok. ako si zaista ziher da ti je tipkovnica syebana onda do kraja ostani pri tome i inzistiraj da ju testira 10 dana ako je potrebno
Ma bija sam ja već jedan put uporan oko zoga i dobio šta sam triba ali sada ovaj moga doć tamo otovrit tipkovnicu i reći da sje sve već bilo OK iako je n sam to popravija.

Ja sam siguran da oni od 90kn dostave dobiju dio jel su rekli da ne primaju pakete poslane HP expresom i zato sada ovo forsiraju.
Bara_st je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2010., 16:14   #190
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,941
neznam, probaj metodu deranja il zovi sefa servisa/poslovnice pa im objasni o cem se radi. prvo probaj na lijep nacin a ako neide onda se probaj derat
Cuky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.02.2010., 16:43   #191
extremepc
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Okolica Zagreba
Postovi: 306
Nemoj nikako odustati i reci da ces morat radit tuzbu jer tipkovnica ima mehanicko ostecenje koje je pod garancijom i ti trazis popravak ili zamjenu.

Zovi, samo zovi.....
extremepc je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2010., 17:04   #192
Bara_st
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Split
Postovi: 197
Citiraj:
Autor Čuks Pregled postova
neznam, probaj metodu deranja il zovi sefa servisa/poslovnice pa im objasni o cem se radi. prvo probaj na lijep nacin a ako neide onda se probaj derat
Pkušao oboje i fino i grubo, sada sam i nekakav mail poslao.
Bara_st je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2010., 17:06   #193
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Meni tako tipka 2 ostaje...
Kaj to može na garanciju?

Kupljeno u Linksu.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2010., 17:07   #194
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Citiraj:
Autor Bara_st Pregled postova
Prošloga tjedna sam posla Logitech Wawe tipokovnicu njima na servis jel je zaglavala tipka SPACE koja se mogla izvući samo silom, a kad bi opet bili korištena bi nanovo zaglavila. I došlo to tamo kod njih prošli ponediljak i evo šalju mi oni mail prije sat vrimena u kojemu piše da je tipkovnica njima došla ispravna i traža 90kn za troškove dostave. Moram reći da sam krajnje šokiran ovim i da momak koji tamo radi u setvisu očito laže i maže i želi izvući dostavu od mene, a sebi je moda izvuka i drugi primjerak te tipkovnice.

Poučak: Zaobiđite Diskont 24 u širokom luku jel jadni vi ako vam se nešto pokvari u garantnom roku.
Gle. Poučak zbog jednog servisa kod kojeg ti nisi zadovoljan ne možeš izvuć.

Nadalje, kažeš da se dala space tipka izvuć i da je radilo opet normalno dok nisi ponovo zaglavio space.

Jel igraš možda cod? Jel nasilnički lupaš?

Možda je čovjek koji tamo testira normalan korisnik periferije...

Puno je tu faktora a sumnjam da si ti nju baš mazio i pazio ko bebicu.

Jesi probao očistit tipkovnicu prije nego si ju slao?


EDIT: btw, čemu si otvarao novu temu?

Postoji tema valjda za svaki dućan u rvackoj, pa si ga fino mogao srčat.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=87527
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2010., 17:19   #195
bacyc
mučko đubre
Moj komp
 
bacyc's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: B.P.S.
Postovi: 285
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Meni tako tipka 2 ostaje...
Kaj to može na garanciju?

Kupljeno u Linksu.

mene isto ovo zanima. također zapinje 2, te neke tipke za multimediju. moja je kupnjena u ex anusu
__________________



phenom x3 435@phenom II x4 2900mhz big typhoon
asus m4n8 pro
2*2gb gskill
vtx ati radeon hd 5850
wd 640 aaks, blue
LG 42N
SEASONIC 380W
mx-518, Logitech wave
samsung 225bw










bacyc je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2010., 17:31   #196
Bara_st
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Split
Postovi: 197
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Nadalje, kažeš da se dala space tipka izvuć i da je radilo opet normalno dok nisi ponovo zaglavio space.

Jel igraš možda cod? Jel nasilnički lupaš?
Ne, ne igram COD niti sam nasilan prema tipkovnioci. Stvar je takva da sam uslijed pisanja mora pritisnuti SPACE tipku koja je kada sam je pritsnuo ostala unutra zaglavljena i neupotrbljiva. Ja je onda lipo pokušam izvadit i ne ide osim tako šta sam gurnija noža sa strane da mi pomogne i tipka izađe, ja bio onda cijeli sretna i idem opet pisat kada ono pritisnem opet tipku i opet zaglavi i tako dalje unedogled, tipka ide nazad samo uporabom sile i zaglavi se uvijek ponovo uporabaom sile. Znači tipka kada sam je izvukao više nikako nije radila normalno.

Zaključak: Tipkovnica je neispravna! On je je možda popravio što je i dužan, a sada mi ide podvaliti da je bila ispravna tako da platim dostavu od koje njima ide dio.
Bara_st je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2010., 17:35   #197
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Onda ih fino nazovi, objasni situaciju i pitaj kako je moguće da je neispravna tipkovnica sad ispravna.

Pretpostavljam da si to poštom slao jelda?

U sivoj zoni si onda i jebiga, možda je u prijevozu tipkovnica udarena i onda se neka opruga u njoj pomakla i sve je naizgled ok.

Onako, samo sagledavanje mogućih ishoda
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2010., 17:38   #198
Bara_st
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Split
Postovi: 197
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Onda ih fino nazovi, objasni situaciju i pitaj kako je moguće da je neispravna tipkovnica sad ispravna.
Da, pitao ih ja, momak u servisu mi na to poklopija.

Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Pretpostavljam da si to poštom slao jelda?
Jesam, ipak sam ja iz Splita.
Bara_st je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2010., 17:53   #199
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Citiraj:
Autor Bara_st Pregled postova
Da, pitao ih ja, momak u servisu mi na to poklopija.


Jesam, ipak sam ja iz Splita.
Jopet nazovi

Budi uporan a živce izgubi za točno 2 dana
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2010., 18:28   #200
bloodthorn
Crypto currency
Moj komp
 
bloodthorn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 525
Citiraj:
Autor Bara_st Pregled postova
Poučak: Zaobiđite Diskont 24 u širokom luku jel jadni vi ako vam se nešto pokvari u garantnom roku.
Ovo sam nažalost osjetio na svojoj koži, tako da i ja apeliram da se ne kupuje u navedenom webshopu....
__________________
---


bloodthorn je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2010., 19:16   #201
Zvone2772
interferometar
Moj komp
 
Zvone2772's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 768
Moje iskustvo s njima:

Jednom prilikom sam dobio totalno krivi artikl od onoga koji sam naručio, srećom pa se radilo o maloj vrijednosti pa mi se nije dalo zezati oko toga (card reader).

Helpline preko e-maila im je bezobrazan i neodgojen, i tamo više ne kupujem, makar imaju dobre cijene.
Zvone2772 je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2010., 20:04   #202
micek_kc
fanATIčni AMDovac
Moj komp
 
micek_kc's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: KC-ZG
Postovi: 1,311
Moje iskustvo.Kupljeno pola konfiguracije kod njih jer sam trebao stvari koje drugi trenutno nisu imali.Dodjem sa frendom i njegovom ženom(ljudi u starijim 30tim)bas kod njih u poslovnicu i dam prodavacu listu i sifru i lik se gubi.Lik nezna normalno pricati.Meni je bilo tako neugodno da to ne mogu opisati.Lik nezna razliku između intela i amda Onda me pozvao da prođem iza pulta k njemu i dao mi mis neka mu nađem na listi njihovoj?!
I ok nakon toga je to trebalo doci dostavom i dvije stvari nisu imali.Mogao mi je to odmah tamo reci?
__________________

AMD Phenom 9850be 2,5ghz@2,9ghz@OCZ Vendetta 2 700rpm
DFI Lan Party JR 790GX-M2RS
OCZ Blade 2x2Gb ddrII@1066mhz@1.8v
Gigabyte HD4850 1GB Multi Core @passive
Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
2xWestern Digital 6400aaks@RAID 1 + Seagate S-ATA 160gb@XXX
Tagan 480W Supersilent
Thermaltake V1000+ black with side window
Logitech MX500
DELL 2007FP

AMD Athlon 3000+(venice e3) stock
Abit AV8
Kingmax Superram 2x256ddr433 FHAS stock
Gainward 7600GT GS 256mb
Seagate Barracuda 80gb P-ata

Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
Denon AVR-3805 black finish @DIY 3.5mm > 2RCA(Neutrik RCA plugs)
Focal Jmlab Chorus S 726s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S CC700s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S SW700 classic finish@Bandridge Profigold Subwoofer Cable
Review Chorus S serije
Review Denon AVR-3805
micek_kc je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2010., 12:52   #203
trlabrla
Premium
 
trlabrla's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: split
Postovi: 51
Angry Diskont24 odnos prema kupcima

c/p s newsa:
--

Buduci da mi je kabel od tipkovnice prekratak trebao mi je produzetak. Otvorio sam stranice diskont24.com i tamo pronasao ono sto mi treba:

screenshot: http://yfrog.com/0mproduznig

http://www.diskont24.com/product.php?productid=5845
(ako vec nisu popravili gresku)

Zasto sam tako mislio... pa slika jasno prikazuje ono sto mi treba. Takodjer i u nazivu proizvoda stoji "produzni za tipkovnicu". Ovo mi je, zajedno s jos nekih 1000 kn proizvoda, isporuceno u Split. Medjutim, kad sam raspakirao robu vidio sam da se radi o kabelu koji na oba kraja ima konektore kao na kabelu od tipkovnice (konektor na lijevoj strani slike na gornjem linku). Kasnije sam malo detaljnije pogledao opis i vidio da pise 6m/6m. Nazalost tek tada sam pretpostavio da to znaci muski-muski, sto je kontradiktorno sa slikom i nazivom proizvoda.

Ali... pravo veselje tek tada nastaje... Poslao sam mail diskontu24 u kojem molim da mi posalju ispravni proizvoda. Njihova reakcija je bila, barem po meni, neprofesionalna i nekorektna. Kazu da se od slika potpuno ogradjuju, (namjerno ili slucajno) izvrcu definiciju "produznog kabela za tipkovnicu" i u cijelu pricu ubacuju KVM switcheve (?!?!?) na koje se ovaj kabel moze spojiti (?!?!?). Kao slag na kraju kazu da bi mi zamijenili kabel ali "bi ih to kostalo 50 kn dostave da ja njima vratim kabele, pa jos 50 kn dostave da oni meni posalju kabel". Onda je tu bilo jos nekih biser izjava kao npr. njihov distributer je njima dao ovu sliku i opis pa oni nisu krivi (?!?!?!?). Lik na telefonu je vise puta spomenuo - "zamijenili bi vam kabel ali nam je skupo" (?!?!?).

Sto je najsmjesnije, kazu da ovim kabelom mogu produziti kabel za tipkovnicu na nacin da koristim jos jedan produzni kabel. Izjava za plakat nema sta, niti je to moguce niti ima smisla...

Inace, prvo sam se dopisivao s osobom iz prodaje, pa onda telefonski s voditeljem prodaje na moj zahtjev.

Da sam tukac, znam, jer sam ovaj kabel (2 komada) narucio od najskuplje firme u HR gdje taj kabel kosta cca 5x vise nego kod ostalih firmi:

http://www.nabava.net/trazilica.php?...=Pretra%C5%BEi

Eto, barem nekakva satisfakcija kad vec nisu fer...

trlabrla je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2010., 13:53   #204
Slash555
Premium
Moj komp
 
Slash555's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Usa
Postovi: 357
kupovao već sigurno 10 puta tamo, sve reklamacije korektno riješene bez većeg čekanja.
dok sam bio u OS na faksu njihov dostavljač je dolazio na kućni prag po robu koja je išla na reklamaciju. jednom sam platio vrećenje nove robe s reklamacije, drugi put nisam.
s moje strane jedna od boljih i korektnijih trgovina u hr. njihov servis mi je jednom napravio veću uslugu, zažmirili su da tako kažem, i riješili reklamaciju. zbog malo dužeg čekanja sam dobio i poklon, 512mb ddr1 rama me iznenadili kad sam otvorio kutiju od nove matične
__________________
Real-life Females
Slash555 je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2010., 13:59   #205
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,941
ja sam do sada imao ok iskustva s njima. u servisu su se znali tu i tamo pravit pametni, ali nakon kontre im dodje iz dupeta u glavu.

sve u svemu, zadovoljan sam. prije svega cijenom
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2010., 18:46   #206
Carlinov duh
Banned
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: VG
Postovi: 92
U jebote. To ti je karma. Ak si toliko lud dat 45 kn za 1.8m kabla, mora ti se vratit nekako

1.5$
Carlinov duh je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2010., 12:50   #207
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Jako su loši na reklamacijama i bahati. Meni su poslali karticu slabiju od originala bez pitanja.
Pošto sam je prodao, a kupac se složio s time da ja malo slabija nisam tražio zamjenu.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je online   Reply With Quote
Staro 26.02.2010., 12:55   #208
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,941
Citiraj:
Autor Alfa_R Pregled postova
Jako su loši na reklamacijama i bahati. Meni su poslali karticu slabiju od originala bez pitanja.
Pošto sam je prodao, a kupac se složio s time da ja malo slabija nisam tražio zamjenu.
neznam, ja im nebi presao preko toga. hocu istu karticu koju sam reklamirao, ako je nema neka mi vrate puni iznos koji sam platio ili neka mi daju jaču karticu.

al dobro, budući da je već otišla sad je kasno
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2010., 13:03   #209
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor Čuks Pregled postova
neznam, ja im nebi presao preko toga. hocu istu karticu koju sam reklamirao, ako je nema neka mi vrate puni iznos koji sam platio ili neka mi daju jaču karticu.

al dobro, budući da je već otišla sad je kasno


Bi i ja, ali dobio za nju 700 kn bilo kako.
Ja bi i oko boje kartice se natezao, a kamo li oko 2xdvi vs vga+hdmi ili clockovima ili cooleru. Naravno, ako mi ne pase, ako mi pase - super. ali tome i sluzi dogovor prije slanja, a diskont namjerno to ne radi.*

Brijem da namjerno salju slabije kartice, a zadrze bolje koje se lakse prodaju.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je online   Reply With Quote
Staro 26.02.2010., 13:08   #210
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,941
neznam dal to namjerno rade, al sumnjam da zadrzavaju jace kartice. jer velka je zajebancija oko papira kad to hoces na taj nacin napravit.

u svakom slucaju treba postojat neki dogovor prije slanja, a ako ga nema onda im se treba sa razlogom inatit i odbit to sto su poslali.
Cuky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na