Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD Radeon
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.11.2010., 14:08   #3091
luks 88
Premium
Moj komp
 
luks 88's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 477
vidio sam ,hvala, dobrodošla su i iskustva ostalih koji su se njima susretali
luks 88 je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2010., 14:23   #3092
blackened
Premium
Moj komp
 
blackened's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Beli Manastir
Postovi: 1,271
Sad će ispast da svako svog konja hvali no jesi li razmišljao i Gigabyte GTX 768? Baci pogled ovdje, praktički su im identične performanse, Gigabyte hladnija u idle, a MSI u loadu dok im je buka ista.
blackened je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.11.2010., 18:35   #3093
HappyAxe
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Čarobnjakova šuma
Postovi: 1
Pozdrav ljudi, evo pitanje jedno za one koji znaju znanje.

Kupujem novu konfu i sad sam zapeo kod grafičke, da li bi mi preporučili da odmah kupim ATI HD5870 ili da čekam još nekoliko tjedana pa da uzmem 6970?

Monitor je 24" (HP ili Dell još ne znam), napajanje Corsair 650HX, matična Gigabyte UD-5 a proc i7930.

P.S. (Baš mi se i ne čeka )
HappyAxe je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2010., 19:33   #3094
luks 88
Premium
Moj komp
 
luks 88's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 477
Citiraj:
Autor blackened Pregled postova
Sad će ispast da svako svog konja hvali no jesi li razmišljao i Gigabyte GTX 768? Baci pogled ovdje, praktički su im identične performanse, Gigabyte hladnija u idle, a MSI u loadu dok im je buka ista.

ok, hvala, uzet ću i nju u razmatranje
luks 88 je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2010., 13:28   #3095
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,322
Pozdrav

Da li mogu kasnije nadograditi komp s nekom boljom grafičkom? Pitam zbog procesora da li bi bio 'bottleneck' ...

Hvala
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2010., 14:22   #3096
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor gin.tonic Pregled postova
Pozdrav

Da li mogu kasnije nadograditi komp s nekom boljom grafičkom? Pitam zbog procesora da li bi bio 'bottleneck' ...

Hvala
Za nešto jače bi trebao i jači procesor, bar si uzmeš polovnog Q6600, njima dosta pada cijena u zadnje vrijeme.
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2010., 15:31   #3097
Astral
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,522
po kojoj logici je q6600 jaci od e6300 45nm?

istina da ima dvije jezgre vise, ali za nesto drugo osim benchmarka i nije toliko bitno

@gin.tonic, za jacu grafu samo trebas overclockat proc na nekih 3.6-4.0ghz, ovisi o primjerku i to je to (to ti drzi sve do grafe jacina tipa gtx 460 ili hd 6850)
Astral je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2010., 15:37   #3098
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Smatram da bi za grafu jaču od HD5770 dual core proc bio usko grlo, naravno, to bi do izražaja došlo na monitoru većem od 20'' i ne bi to bio sad neki veliki boost ali bi bio.
A za neki značajniji OC trebalo bi uložiti i u bolje hlađenje a bogami vidim i da kolega ima samo 2 gige RAM-a tako da bih prije svega tu dodao još toliko i kod trenutne konfe
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2010., 16:28   #3099
Astral
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,522
ajd ne zelim u OT ic, ali kakve veze ima velicina monitora sa brojem jezgri procesora? ako je neka igra optimizirana za dual core (a vecina jesu) onda ce jedan e6300 na 3.6-4.0ghz potuc q6600 na 17" monitoru isto kao i na 27"

dok recimo normalno da ce q6600 bit bolji za igre koje su napravljene za quad core procesore, sta vecina nije
edit: a i te igre koje su za quadove vecinom dobro rade i na dual core procevima ako su dovoljno brzi

po meni quad core treba jedino ako se profesionalno bavis sa nekim zahtjevnim programima i slicno ili ako si neki HC gamer

istina da bi q6600 bio mozda bolji za buducnost u slucaju da sve vise igra bude optimizirano za quada, ali ipak dat tolko love za upgrade sa e6300 mislim da nije opravdano, jedino ako bi prelazio sad na neku novu platformu onda bi definitivno uzeo quada, al ko se ne mice sa socket 775 jos neko vrijeme mislim da je nepotrebno, no dobro dual vs quad je tabu tema i o tome mozemo cijelu noc

sta se tice njegovih rama, to podrzavam +1 ili 2gb bi dobro doslo, end OT mode...

Zadnje izmijenjeno od: Astral. 26.11.2010. u 16:36.
Astral je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2010., 22:34   #3100
D-I-A-B-L-O
Bannija :D
Moj komp
 
D-I-A-B-L-O's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,098
Hmmm, negdje sam već pisao o tome, no evo ponovit ću.
Doduše ja nemam Intel, već AMD procesor, i prilikom nabavke moje prve HD4870 sam imao x2 5000 BE, koji sam kasnije prodao i prešao na x4 620, i boost u igrama je bio vidljiv i popriličan.
Tamo gdje je stari bleki znao trzati, više trzanja nije bilo, a tamo gdje je išlo lijepo, počelo je letjeti.
Tako da mislim da ipak, kupovina jačeg procesora u slučaju ovakve kartice, koja je performansama jako blizu HD4870 ima smisla. No opet, ne mogu suditi i tvrditi da znam jer se ne bakćem intelovim procesorima previše.
__________________
D-I-A-B-L-O je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.11.2010., 23:13   #3101
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,177
Citiraj:
Autor Astral Pregled postova
ajd ne zelim u OT ic, ali kakve veze ima velicina monitora sa brojem jezgri procesora? ako je neka igra optimizirana za dual core (a vecina jesu) onda ce jedan e6300 na 3.6-4.0ghz potuc q6600 na 17" monitoru isto kao i na 27"

dok recimo normalno da ce q6600 bit bolji za igre koje su napravljene za quad core procesore, sta vecina nije
edit: a i te igre koje su za quadove vecinom dobro rade i na dual core procevima ako su dovoljno brzi

po meni quad core treba jedino ako se profesionalno bavis sa nekim zahtjevnim programima i slicno ili ako si neki HC gamer
Evo moram ti i ja reći, preša sa e7300 @3.8 GHz na Q6600 @3.2 GHz. FPS drop je bija čak 10 fps-a manji, a GTA IV sam napokon moga zaigrati. Na kraju krajeva,sve ovisi o tome ŠTA će korisnik igrati.

@HappyAxe
Barba, sam si sebi odgovorio na pitanje (baš mi se i neda čekati). Čemu zamarati nas ostale?
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2010., 23:19   #3102
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor Astral Pregled postova
no dobro dual vs quad je tabu tema i o tome mozemo cijelu noc
Ne možemo jer ja mislim da se konfa sa prelaskom sa dualca na quad preporodi i grafa recimo to tako ''diše većim kapacitetom'' i to je to, nemam više što dodati. Još svojevremeno kad sam bio prešao sa E8600 na Q9650 osjetio sam boost u igrama tako da govorim iz osobnog iskustva a nadam se da ćeš i apgrejdati bar proc i preći na 4 jezgre u doglednoj budućnosti i iznijeti svoje dojmove o tome
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2010., 23:49   #3103
Astral
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,522
dobro ajd...you win al opet...
Citiraj:
Autor Astral Pregled postova
ako je neka igra optimizirana za dual core (a vecina jesu) onda ce jedan e6300 na 3.6-4.0ghz potuc q6600 na 17" monitoru isto kao i na 27"
zar ne?
Citiraj:
Autor Astral Pregled postova
dok recimo normalno da ce q6600 bit bolji za igre koje su napravljene za quad core procesore, sta vecina nije
zar ne?
Citiraj:
Autor Astral Pregled postova
edit: a i te igre koje su za quadove vecinom dobro rade i na dual core procevima ako su dovoljno brzi
zar ne?
Citiraj:
Autor Astral Pregled postova
po meni quad core treba jedino ako se profesionalno bavis sa nekim zahtjevnim programima i slicno ili ako si neki HC gamer
zar ne?
Citiraj:
Autor Astral Pregled postova
istina da bi q6600 bio mozda bolji za buducnost u slucaju da sve vise igra bude optimizirano za quada, ali ipak dat tolko love za upgrade sa e6300 mislim da nije opravdano
zar ne?
Citiraj:
Autor Astral Pregled postova
jedino ako bi prelazio sad na neku novu platformu onda bi definitivno uzeo quada, al ko se ne mice sa socket 775 jos neko vrijeme mislim da je nepotrebno
zar ne?

sve to sa stajalista obicnog korisnika, onome koji dobar dual core nije dovoljan za igranje nije obican korisnik, s iznimkom za one ljude koji ciljano igraju jednu-dvije igre koje explicitno podrzavaju quad core i bas za te igre ga kupuje, al to vec spada opet u kategoriju HC gaminga

no dobro, svakom kak mu pase, ja mislim da gtx 460 nebi uopce lose pasala na dobar dual core...no sve preko te jacine naravno nema smisla
Citiraj:
Autor Doink the Clown Pregled postova
a nadam se da ćeš i apgrejdati bar proc i preći na 4 jezgre u doglednoj budućnosti i iznijeti svoje dojmove o tome
i ja se nadam to mi je i bio plan, ali kad vidim cijenu q9xxx zgadi mi se tako da ne znam bas jos...a ionako, ja sam prosjecan korisnik pa nije da mi TREBA, drugo je ono sta ja zelim

Zadnje izmijenjeno od: Astral. 27.11.2010. u 00:18.
Astral je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2010., 00:25   #3104
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,177
Samo ću reći jednu stvar, procesor može biti bottleneck, sad se ti zapitaj kad se to događa i od koliko se jezgri tada obično uzme proc (pogotovo za 27 inča, jer za tu rezu treba jača grafa, ono ne? )...

Tebi je taj proc dovoljan za ono šta radiš, ali nipošto nemoj misliti da se taj proc mjeri sa quadom, u bilo čemu, pogotovo ono novijeg datuma.
Govore ti ljudi sa iskustvom, a ti, umjesto da naučiš iz njihova iskustva, lupaš po svome. Djetinjasto.
Bio HC Gamer ili ne, kako ti veliš, svatko voli vidjeti igru kako glatko ide. Sumnjam da običnom gameru paše 10 fps-a, ali eto, to je moje skromno mišljenje.

Skok sa e6300 na Q9650 se ne isplati (skok unutar 775 socketa)? Think again.

No, ako misliš možda da ćeš OC-om smanjiti razliku, moj primjerak q9550 ide ne 4.5 GHz bez ikakvog problema.

Btw, igre vole cache na procu, pa razmisli malo, da li cache-a ima više q6600 ili e6300??

Dosta offtopica, Jelc će me upucati.

EDIT: za 1080p ne treba jača grafa? 27'' imaju 1080p? Emotivno se vežen uz raspravu (hmm, što je bit foruma)?
Tvoja mora biti zadnja? Nek ti bude!
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"

Zadnje izmijenjeno od: Ivo_Strojnica. 27.11.2010. u 02:19.
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2010., 01:19   #3105
Astral
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,522
Kako sad lupam po svome kad sam reko da ste u pravu, samo sam naveo da neke stvari koje sam reko nisu neistinite i definitivno nitko ovdje nije prico o skoku sa e6300 na q9650 nit se to spominjalo. Ako je itko djetinjast onda si to ti sta se toliko emotivno uvlacis u ovakvu bezveznu raspravu. Ja sam samo komentiro stajaliste obicnog korisnika. Ako ti mislis da tvojih par mb cache-a vise donosi srecu u zivotu, uzivaj, ja nemam primjedbi. A i ak ti igra i ide sa 10fpsa, bas ti proc i nece pomoc u tome, bar ne toliko da digne na igrivih 30 (ako pricamo o razlici e6300 vs q6600, a o tome smo i pricali), svaki normalan covjek bi jednostavno smanjio detalje ili nesto i igro igru ko covjek, govorimo opet o prosjecnom korisniku.

BTW. 27" takodjer vecinom imaju 1080p rezoluciju kao i neki 20" monitori tako da velicina nema veze s time, pa tako netreba ni jaca grafa.

Da naucim iz tudeg iskustva? To je ok, ali po cemu ti pretpostavljas da ja nemam iskustva?

Slazem se da je dosta OT-a, ali prestani govorit gluposti, konkretno mislim na tvoj zadnji post pa nece vise bit ni mojeg odgovora.

ps. isprike stvarno na spamari, sta god bio odgovor na ovo moje, ja necu vise nista pisat vezano uz to

Zadnje izmijenjeno od: Astral. 27.11.2010. u 02:25.
Astral je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2010., 03:32   #3106
D-I-A-B-L-O
Bannija :D
Moj komp
 
D-I-A-B-L-O's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,098
Ne vidim zbog čega bi ovo bio OT, čovjek je pitao hoće li procesor biti bottleneck, jedni tvrde hoće, drugi tvrde neće. Svi samo iznosimo svoja mišljenja i iskustva.

Svejedno, činjenica je da i starije igre bolje rade na višejezgrenim procesorima.
Eto, taj famozni COD4, znam da nije mjerilo, i znam da sam imao dosta fps-a i sa blekijem i hd4870, uvijek sam mogao imat lock 125, što je više no dovoljno, ali isto tako maksimum je bio nekih 220 sa blekijem na 3.0GHz, a sa ovim ide preko 300 fps na tih istih 3.0GHz.

Ok, ovaj ima i više cache-a, pa može biti da i to igra neku ulogu, ali to malo cache-a sigurno nemože napravit razliku od prosečno 100 fps-a.

COD4 sam uzeo kao najizraženiji primjer razlike, a tako mi je bilo u svim igrama, COD, Fallout, Doom3, ma biraj koju hoćeš. Još k tome uzmi u obzir da ja igram na svega 1280x1024, i vidim toliku razliku, onda ne želim ni pomišljati kolika bi razlika bila na HD rezi, gdje bi grafa punila proc sa podatcima koje ovaj nije u stanju provariti dovoljno brzo.

Tebi to odgovara i super, svima nam je drago zbog toga, ali nemožeš znati hoće li i netko drugi biti zadovoljan time. Netko želi moći igrati na max postavkama, a to sa dual core-om i jačom grafičkom neće moći jer će procesor biti bottleneck.

Dakle odgovor koktelu ( gin tonicu ) glasi:
možeš uzeti jaču grafiku i osjetiti porast performansi, ali porast bi bio još osjetniji uz jači CPU. Ovo što sada imaš je prilično izbalansirana konfa, i za ikakav osjetniji boost bi morao mijenjat i procesor i grafičku.
Ja sam imao u odnosu na gore spomenutu GTX460 nekih 30% slabiju grafičku (imam ju i danas može se reći), pa sam osjetio skok u performansama prelaskom na novi procesor, a sad zamisli kako će tebi biti sa još jačom grafičkom.
__________________
D-I-A-B-L-O je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2010., 13:55   #3107
media_plejer
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: zg
Postovi: 114
Ola ljudi, mogao bi napokon ubacit neku grafičku i oslobodit se integruše, pa me zanima što se je za ovu konfu neki maksimum, ili još bolje best buy (novo/polovno, you name it), jer želim izbjeć overkill ili da mi ne radi uopće.


Proc - AMD Athlon 7750 Dual core
Matična - Gigabyte GA-MA78GM-S2H
2gb RAM
Napajanje - šrotex 300w ili 400w (ukoliko je bitno potrudit ću se da nađem i taj podatak)
nativna reza monitora - 1360x768

Svrha bi bio casual gaming, tiho hlađenje je plus.


Hvala
media_plejer je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2010., 14:23   #3108
cccp
Premium
Moj komp
 
cccp's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,030
Za tu rezu mislim da je HD4670 dušu dala
cccp je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2010., 15:29   #3109
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,322
Citiraj:
Autor Doink the Clown Pregled postova
Smatram da bi za grafu jaču od HD5770 dual core proc bio usko grlo, naravno, to bi do izražaja došlo na monitoru većem od 20'' i ne bi to bio sad neki veliki boost ali bi bio.
A za neki značajniji OC trebalo bi uložiti i u bolje hlađenje a bogami vidim i da kolega ima samo 2 gige RAM-a tako da bih prije svega tu dodao još toliko i kod trenutne konfe
kolega @Doink the Clown puno hvala na odgovoru...zaboravio sam staviti pod moj komp da imam na cpu hladnjak scythe katana3 i oc je negdje na 3.4,nisam siguran jer nisam doma...
thnx na savjetu u vezi ddr3 rama,kupit ću još jednu plocicu,iskreno mislio sam da nece biti razlika između 2 ili 4gb jer se manje vise igram na kompu...
konkretno,koja najbolja graficka bi isla na taj komp a da ne dodje do bottleneck-a? da znam da li da ga kasnije napravim upgrade ili moram prelaziti na novu platformu

Hvala
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2010., 15:48   #3110
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,322
Citiraj:
Autor D-I-A-B-L-O Pregled postova
Ne vidim zbog čega bi ovo bio OT, čovjek je pitao hoće li procesor biti bottleneck, jedni tvrde hoće, drugi tvrde neće. Svi samo iznosimo svoja mišljenja i iskustva.

Svejedno, činjenica je da i starije igre bolje rade na višejezgrenim procesorima.
Eto, taj famozni COD4, znam da nije mjerilo, i znam da sam imao dosta fps-a i sa blekijem i hd4870, uvijek sam mogao imat lock 125, što je više no dovoljno, ali isto tako maksimum je bio nekih 220 sa blekijem na 3.0GHz, a sa ovim ide preko 300 fps na tih istih 3.0GHz.

Ok, ovaj ima i više cache-a, pa može biti da i to igra neku ulogu, ali to malo cache-a sigurno nemože napravit razliku od prosečno 100 fps-a.

COD4 sam uzeo kao najizraženiji primjer razlike, a tako mi je bilo u svim igrama, COD, Fallout, Doom3, ma biraj koju hoćeš. Još k tome uzmi u obzir da ja igram na svega 1280x1024, i vidim toliku razliku, onda ne želim ni pomišljati kolika bi razlika bila na HD rezi, gdje bi grafa punila proc sa podatcima koje ovaj nije u stanju provariti dovoljno brzo.

Tebi to odgovara i super, svima nam je drago zbog toga, ali nemožeš znati hoće li i netko drugi biti zadovoljan time. Netko želi moći igrati na max postavkama, a to sa dual core-om i jačom grafičkom neće moći jer će procesor biti bottleneck.

Dakle odgovor koktelu ( gin tonicu ) glasi:
možeš uzeti jaču grafiku i osjetiti porast performansi, ali porast bi bio još osjetniji uz jači CPU. Ovo što sada imaš je prilično izbalansirana konfa, i za ikakav osjetniji boost bi morao mijenjat i procesor i grafičku.
Ja sam imao u odnosu na gore spomenutu GTX460 nekih 30% slabiju grafičku (imam ju i danas može se reći), pa sam osjetio skok u performansama prelaskom na novi procesor, a sad zamisli kako će tebi biti sa još jačom grafičkom
.
Hvala,takav odgovor sam i tražio
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2010., 16:23   #3111
thunderbird
Premijum AMDebil
Moj komp
 
thunderbird's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: jastrebarsko
Postovi: 1,142
Citiraj:
Autor cccp Pregled postova
Za tu rezu mislim da je HD4670 dušu dala
5670 sa 512 mb memorije je way to go
Nije puno skuplja od 4670, ali je dosta brža, a osim toga, podržava i DX11
__________________
X
thunderbird je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2010., 18:14   #3112
cccp
Premium
Moj komp
 
cccp's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,030
Istina, kada bi kupova novu to bi bio najbolji izbor. Premda ni polovna 4670 ne bi bila loš izbor kada bi se našla jeftino.
cccp je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2010., 18:28   #3113
media_plejer
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: zg
Postovi: 114


A napajanje bude dovoljno za tu klasu grafulja?
media_plejer je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2010., 18:42   #3114
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor media_plejer Pregled postova


A napajanje bude dovoljno za tu klasu grafulja?
A čuj, bolje ti je uložiti 200-300kn i kupiti neko mid end kvalitetno napajanje pa da si na miru a ne da držiš konfu uštekanu na neki šrot sa nestabilnim naponima.
__________________

C L O W N I N G A R O U N D

Zadnje izmijenjeno od: Doink the Clown. 27.11.2010. u 19:39.
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2010., 19:38   #3115
media_plejer
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: zg
Postovi: 114
A istina, budem još vidio jesam li spreman dat 100 eur da od-do nešto odigram.
Hvala na odgovorima
media_plejer je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2010., 14:48   #3116
tomstrr
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Varaždin
Postovi: 19
jel po vašem mišljenju bolje kupit VTX HD4850 1GB ili Sapphire HD5770 1GB?
tomstrr je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2010., 14:51   #3117
Astral
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,522
hd5770 je bolja kartica kak god okrenes
Astral je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2010., 15:09   #3118
Charmander
Ultrapiretik
Moj komp
 
Charmander's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 900
kao sto astral kaze...
__________________
Moja trgovanja: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Picoin invite: bass999 // minepi.com/bass999
Charmander je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2010., 15:12   #3119
tomstrr
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Varaždin
Postovi: 19
Citiraj:
Autor Astral Pregled postova
hd5770 je bolja kartica kak god okrenes
i moja konfa bi ju tjerala?
tomstrr je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2010., 15:25   #3120
Alister
Premium
Moj komp
 
Alister's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 1,451
bez problema
Alister je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na