Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.11.2008., 09:06   #1
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
Nijedan opticki mis mi ne radi

daklem kao sto pise u naslovu..nijedan..opticki mis iz , ne znam kog razloga, mi ne radi...za susjednim stolom radi..jel problem mozda u lampi koja je pokraj mene nisam pametna, ima neko ideju za neki opticki laserski mis, da valja..da radi jer cu poludit od njih, imam VX revolution koji na mom stolu ne radi,a za susjednim radi...wtf???..vec mi je pun kufer kupovat skupe stvari , pa sam sad kupila tipkovnicu i mis od labteca szajedno 170 kn i naravno mis ne radi..dajte neke ideje ljudi za pametan mis, da nije preskup..bas sam postala opsjednuta tim
  Reply With Quote
Staro 04.11.2008., 09:19   #2
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Pokušaj ispod miša staviti neku podlogu druge boje u odnosu na stol (npr. komad papira) i onda vidjeti hoće li proraditi.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.11.2008., 10:30   #3
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Pokušaj ispod miša staviti neku podlogu druge boje u odnosu na stol (npr. komad papira) i onda vidjeti hoće li proraditi.
pokusala sam i nista..govorim o laserskom optickom misu..
  Reply With Quote
Staro 04.11.2008., 10:50   #4
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor yaya Pregled postova
..dajte neke ideje ljudi za pametan mis, da nije preskup..
http://www.nabava.net/trazilica.php?q=mx+518&x=0&y=0
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2008., 11:35   #5
antrax
Premium
Moj komp
 
antrax's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Vz - Zg
Postovi: 2,930
a jel ukopcan u isto racunalo uvjek ili si za drugim stolom ukopcala u drugi komp?

mislim da nije rjesenje trcat po ducanima i kupovat miseve dok jedan slucajno ne proradi.
__________________

Msi x79a GD65
Intel i7 3930k @ 4.7 1.4V
4x 4GB Kingston 1866 9-11-9
Gigabyte gtx 460 1gb
Samsung 830 128GB
640GB WD AAKS
WD green 1.5TB
LG drzac za kavu
Seasonic S12 500W
Coolermaster Stacker 831
HP LP2065 / LG IPS231P
Logitech UltraX Media + Razer DeathAdder
Windows 7 Enterprise




Trenutno nepostojeci

antrax je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2008., 17:11   #6
Rain Man
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: x
Postovi: 1,447
Jel se kopca u USB? Dal imas drivere od USB-a, dal je USB kontroler ukljucen na ploci? Probaj ga s adapterom ustekat na PS2. Resetiraj komp nakon sto ga ustekas.
Rain Man je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2008., 17:54   #7
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
Jel uštekan u PS/2 port za miša ? Možda je port spaljen . Pazi da uštekaš miš u zeleni port a PS/2 tipkovnica ide u ljubičasti . Ako se radi o USB mišu probaj na drugi USB port. To za početak. Nije stvar u podlozi ako ti stvarno uopće ne funkcionira miš. Druga stvar je ako malo zaštekava.
__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "
m4dm4n je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2008., 21:51   #8
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor m4dm4n Pregled postova
Jel uštekan u PS/2 port za miša ? Možda je port spaljen . Pazi da uštekaš miš u zeleni port a PS/2 tipkovnica ide u ljubičasti . Ako se radi o USB mišu probaj na drugi USB port. To za početak. Nije stvar u podlozi ako ti stvarno uopće ne funkcionira miš. Druga stvar je ako malo zaštekava.
sto se tice VX revolution koji kod mene nije radio..a na susjednom kompu radi, on ima USB stick koji ustekavam u USB koji koristim i u druge svrhe tak da znam da radi..drivere instaliram i ostalo..sto se tice ovog sad misa, isto je bezzicni koji je u kompletu s tipkovnicom, ima adapter ili kak se vec zove koji je ukljucen u USB...zastekava..nije da ne radi nikako..moguce je da se ipak radi o driverima
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na