Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.10.2018., 16:58   #691
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,815
Citiraj:
Autor BsClocked Pregled postova
Moj zakljucak je....
Ti si sa svojim zaključkom "mašio ceo fudbal".
__________________
Matta je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2018., 20:35   #692
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 899
Citiraj:
Autor CyberDemonVZ Pregled postova
Za one koji su zainteresirani za prorder i znaju kako radi VPN.



Slobodno još jednom provjerite cijene, postoji mogućnost da sam negdje pogriješio, ipak ima dosta brojaka.
toliko slobodnog vremena imaš...
svaka čast, hvala ti za koristan post
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2018., 00:29   #693
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,151
Citiraj:
Autor Matta Pregled postova
Ti si sa svojim zaključkom "mašio ceo fudbal".
igrat neces kupit neces ?zasto si ode?
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2018., 01:21   #694
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 899
zato što nigdje u pravilu ne piše da ga to isključuje iz komentiranja i pisanja u temu, zar ne?
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2018., 08:27   #695
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,815
Citiraj:
Autor BsClocked Pregled postova
igrat neces kupit neces ?zasto si ode?
Igrat hoću, kupio jesam.
Toliko sam čekao nasljednika BF1942 da se već sad hvatam za slamke i nadam se da će igra biti igriva koliko-toliko. To sam već prije napisao.
Ovdje sam da kažem što mislim o igri, uostalom kao i svi ostali ovdje, kupili igru ili ne.
Tvoj stav je potpuno promašio temu kao takvu, i baš radi takvih stavova EA i ostali prodaju muda pod bubrege. Daj mi pušku bilo kakvu, daj mi okolinu bilo kakvu, daj mi protivnika bilo kakvog i sve je super. Onda bi trebali uvesti kao FIFA serijal - Battlefield 2018, 2019, itd., ukinuti bilo kakav tematski udio u FPS-u.
Još malo pa će prodavati Super Marija kao WW2 FPS - samo će mu nakeljiti svastiku na teksture, dodati SS na tregere i umjesto gljiva će iskakati "potato masher" bombe. Ako je WW2 tematika onda je WW2 tematika.
Nisu problem gejevi, crnci, žene. Problem je "political correctness", počinje se uvlačiti u nešto životno nebitno kao što su računalne igre.
__________________
Matta je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2018., 10:39   #696
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Matta Pregled postova
Igrat hoću, kupio jesam.
Toliko sam čekao nasljednika BF1942 da se već sad hvatam za slamke i nadam se da će igra biti igriva koliko-toliko. To sam već prije napisao.
Ovdje sam da kažem što mislim o igri, uostalom kao i svi ostali ovdje, kupili igru ili ne.
Tvoj stav je potpuno promašio temu kao takvu, i baš radi takvih stavova EA i ostali prodaju muda pod bubrege. Daj mi pušku bilo kakvu, daj mi okolinu bilo kakvu, daj mi protivnika bilo kakvog i sve je super. Onda bi trebali uvesti kao FIFA serijal - Battlefield 2018, 2019, itd., ukinuti bilo kakav tematski udio u FPS-u.
Još malo pa će prodavati Super Marija kao WW2 FPS - samo će mu nakeljiti svastiku na teksture, dodati SS na tregere i umjesto gljiva će iskakati "potato masher" bombe. Ako je WW2 tematika onda je WW2 tematika.
Nisu problem gejevi, crnci, žene. Problem je "political correctness", počinje se uvlačiti u nešto životno nebitno kao što su računalne igre.
Naglasak na zadnju rečenicu - sasvim se slažem.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2018., 14:09   #697
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,424
Citiraj:
Autor Matta Pregled postova
Igrat hoću, kupio jesam.
Toliko sam čekao nasljednika BF1942 da se već sad hvatam za slamke i nadam se da će igra biti igriva koliko-toliko. To sam već prije napisao.
Ovdje sam da kažem što mislim o igri, uostalom kao i svi ostali ovdje, kupili igru ili ne.
Tvoj stav je potpuno promašio temu kao takvu, i baš radi takvih stavova EA i ostali prodaju muda pod bubrege. Daj mi pušku bilo kakvu, daj mi okolinu bilo kakvu, daj mi protivnika bilo kakvog i sve je super. Onda bi trebali uvesti kao FIFA serijal - Battlefield 2018, 2019, itd., ukinuti bilo kakav tematski udio u FPS-u.
Još malo pa će prodavati Super Marija kao WW2 FPS - samo će mu nakeljiti svastiku na teksture, dodati SS na tregere i umjesto gljiva će iskakati "potato masher" bombe. Ako je WW2 tematika onda je WW2 tematika.
Nisu problem gejevi, crnci, žene. Problem je "political correctness", počinje se uvlačiti u nešto životno nebitno kao što su računalne igre.
problem je baš u ovom boldanom, ljudi su očekivali nešto što im dice nije dostavio, niti je rekao ikada da će dostaviti, ponavljam, tko prati, od prvog trailera se vidlo da ovo neće biti nikakav bf1942 nasljednik niti blizu

''Ako je WW2 tematika onda je WW2 tematika.'' ww2 tematika jeste, samo ne ona koju bi mi svi željeli

čitajte: https://www.pcgamer.com/battlefield-...uPHUFuYacI5H9A

focusing instead on close-up individual experiences, such as a Senegalese corps fighting in France and a Third Reich tank commander stuck behind enemy lines. I played through an entire War Story during my hands-on, as well as single missions from another two, and at no point was there a crackly recording of Churchill talking about Finest Hours, nor mentions of Hitler, Pearl Harbor or D-Day. Despite WWII being one of the more heavily mined topics in videogames, this actually managed to eke out some different perspectives.

samo drugačiji pristup tom ratu, ništa više, sviđalo se nama ili ne
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2018., 14:31   #698
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,815
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
problem je baš u ovom boldanom, ljudi su očekivali nešto što im dice nije dostavio, niti je rekao ikada da će dostaviti, ponavljam, tko prati, od prvog trailera se vidlo da ovo neće biti nikakav bf1942 nasljednik niti blizu

''Ako je WW2 tematika onda je WW2 tematika.'' ww2 tematika jeste, samo ne ona koju bi mi svi željeli

čitajte: https://www.pcgamer.com/battlefield-...uPHUFuYacI5H9A

focusing instead on close-up individual experiences, such as a Senegalese corps fighting in France and a Third Reich tank commander stuck behind enemy lines. I played through an entire War Story during my hands-on, as well as single missions from another two, and at no point was there a crackly recording of Churchill talking about Finest Hours, nor mentions of Hitler, Pearl Harbor or D-Day. Despite WWII being one of the more heavily mined topics in videogames, this actually managed to eke out some different perspectives.

samo drugačiji pristup tom ratu, ništa više, sviđalo se nama ili ne
To o čemu pišu je single player dio igre, koji je praktički nebitan u cijeloj BF franšizi, odnosno služi samo kao zgodan dodatak multiplayeru (nebitan u smislu da nitko ne kupuje BF radi single playera), i kao takvom ne nalazim nikakvu negativnu stvar, dapače, drago mi je bilo odigrati BF1 kampanje jer su priče stvarno bile dobre.
Moje mišljenje je vezano za multiplayer dio igre, koja je ipak glavni dio.
__________________
Matta je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2018., 14:37   #699
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,424
ali opet je taj MP dio vezan za ono što je njihova filozofija u BF5

ja čim sam čuo da je novi bf ww2, odmah mi je prošlo iskrcavanje u normandiji kroz glavu, i cijela bitka na frostbite enginu

niš od toga
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2018., 15:48   #700
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,969
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova

niš od toga
Zato ćeš dobit Spašavanje lezbijke Ryan i velikog crnog Harambe-a, sve u Frostbiteu sa ray tracingom.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2018., 16:04   #701
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Matta Pregled postova
Nisu problem gejevi, crnci, žene. Problem je "political correctness", počinje se uvlačiti u nešto životno nebitno kao što su računalne igre.

Igre su jako dobar materijal za podsvjesno ispiranje mozgova današnjoj klincadiji.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2018., 16:56   #702
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,151
Citiraj:
Autor Matta Pregled postova
Igrat hoću, kupio jesam.
Toliko sam čekao nasljednika BF1942 da se već sad hvatam za slamke i nadam se da će igra biti igriva koliko-toliko. To sam već prije napisao.
Ovdje sam da kažem što mislim o igri, uostalom kao i svi ostali ovdje, kupili igru ili ne.
Tvoj stav je potpuno promašio temu kao takvu, i baš radi takvih stavova EA i ostali prodaju muda pod bubrege. Daj mi pušku bilo kakvu, daj mi okolinu bilo kakvu, daj mi protivnika bilo kakvog i sve je super. Onda bi trebali uvesti kao FIFA serijal - Battlefield 2018, 2019, itd., ukinuti bilo kakav tematski udio u FPS-u.
Još malo pa će prodavati Super Marija kao WW2 FPS - samo će mu nakeljiti svastiku na teksture, dodati SS na tregere i umjesto gljiva će iskakati "potato masher" bombe. Ako je WW2 tematika onda je WW2 tematika.
Nisu problem gejevi, crnci, žene. Problem je "political correctness", počinje se uvlačiti u nešto životno nebitno kao što su računalne igre.
Pazi kupis igru i samim time ih nagradis za ono sta rade ali ti ne pase i zalis se da nije ekranizacija ww2 i kazes da budalama prodaju muda pod bubrege ali i ti kupis igru! pazi e koji je to stav vrhunski majstore.

I onda ja promasim temu i moj stav je ukurcu , sta reci vise ajde da nisi uzeo igru pa samo kukas jer si og fan kao vecina nas ode (bc2 ekipa)ajde priznam to ali ne radis suprotno od onoga sta pricas i nagradivas ih kupnjom to mi nikako nije jasno.
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2018., 18:19   #703
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,815
Citiraj:
Autor BsClocked Pregled postova
Pazi kupis igru i samim time ih nagradis za ono sta rade ali ti ne pase i zalis se da nije ekranizacija ww2 i kazes da budalama prodaju muda pod bubrege ali i ti kupis igru! pazi e koji je to stav vrhunski majstore.

I onda ja promasim temu i moj stav je ukurcu , sta reci vise ajde da nisi uzeo igru pa samo kukas jer si og fan kao vecina nas ode (bc2 ekipa)ajde priznam to ali ne radis suprotno od onoga sta pricas i nagradivas ih kupnjom to mi nikako nije jasno.
Preordao sam igru cim se mogao preorder napraviti, bez ikakvih bitnih detalja, hebiga tu sam kriv, nema šta. I sad se mislim da li da napravim cancel baš radi toga što nije to to. Meni su prodali muda pod bubrege (i svjestan sam te "kupo-prodaje") ne zato što mislim da su napravili dobar posao u vezi BF:V, nego zato što me nostalgija pere čim se spomene Battlefield i WW2.
Ali to ne znači da sam stavio roze naočale i da ću klimat glavom na sve iz DICE-a. 'oću kukat !
__________________
Matta je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2018., 19:47   #704
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,969
Key lako prodaš nekome kasnije...

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2018., 21:17   #705
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 899
pa možeš cancel prije izlaska ako je origin
ako je key, onda ga upiši u fresh origin il prodaj kasnije kako kažu

dice bi se jebao a da ne uđe, svi smo htjeli normandiju, a kad je cod prošle god probao izrugali su ga
znaju i oni da neće moć napravit to bolje od moh:allied assaulta prije mnogo godina pa su se orijentirali na ''nebitne'' bitke i neopjevane heroje koji su eto u ww1 bili harlem fighterski, a ovdje senegalci. U norveškoj je klinka komandos koliko sam ubrao, a njemačka kampanja je samo njemačka, a ne nacistička...

eh kad je cod imao muda pobit cijeli aerodrom radi priče, ako se sjećate mw2...


nažalost, kako kažete, gura se ta politika u jedino što bi trebalo koliko toliko bit čisto, a to su video igre.

btw. ima ko nižu ciijenu od 300kn od cdkeys, da je naručivao, zanima me koliko se nisko još može srušit, hvala
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Doktor O. 21.10.2018. u 21:33.
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2018., 20:17   #706
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,424
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2018., 20:47   #707
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,969
Proljev od SP-a gdje su jedina zabava cine efekti i NPc-jevi glupi ko Ava.
Di su NPC-jevi iz Half-Lifea ?
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2018., 22:12   #708
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 899
zašto toliko forsiraju tu kampanju, to ne zanima nikog osim ekipu što će crackano odradit to i zaboravit
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2018., 23:31   #709
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,151
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2018., 23:33   #710
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,424
BR na proljeće
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2018., 23:51   #711
Keyser Söze
Rent-a-maniac
Moj komp
 
Keyser Söze's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Našice / Slavonski Brod
Postovi: 747
too late imho.
__________________
ubija me ova recesija...jedem pljesnivi sir, pijem neka stara vina i vozim auto bez krova...
Keyser Söze je online   Reply With Quote
Staro 25.10.2018., 00:30   #712
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,969
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
BR na proljeće
Šta je BR ?
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2018., 00:41   #713
Keyser Söze
Rent-a-maniac
Moj komp
 
Keyser Söze's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Našice / Slavonski Brod
Postovi: 747
battle royale
__________________
ubija me ova recesija...jedem pljesnivi sir, pijem neka stara vina i vozim auto bez krova...
Keyser Söze je online   Reply With Quote
Staro 25.10.2018., 00:49   #714
stojaleo
Premium
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 86
morat će se jebeno potrudit da dostignu bo4
stojaleo je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2018., 01:01   #715
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,424
možda su vidli bo4 pa su rekli, ok, treba nam još pol godine
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2018., 01:28   #716
stojaleo
Premium
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 86
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
možda su vidli bo4 pa su rekli, ok, treba nam još pol godine
hahahha moguće
pa mp im nije bio bog zna šta, iako nije ni codu u beti, sad mi je jeben
stojaleo je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2018., 01:46   #717
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Kakav guzni penetrejšn s ovim odgadanjem battleroyala u 3.mj 2019, pa utjerali su klebersona ljudima prije nego je igra izasla. Sutra lagano cancel preorder i kupujem cod. Fu svedski smradovi
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2018., 09:54   #718
stojaleo
Premium
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 86
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Kakav guzni penetrejšn s ovim odgadanjem battleroyala u 3.mj 2019, pa utjerali su klebersona ljudima prije nego je igra izasla. Sutra lagano cancel preorder i kupujem cod. Fu svedski smradovi

Nećeš pogriješiti
stojaleo je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2018., 15:59   #719
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 899
boli me kurac za royael iskreno, ali neloše je to složeno, malo kad se zasite ljudi mp, onda ti bace royal malo da se igraš.

roadmap je prilično siromašan i pun stvari koje smo odavno platili ili imali prie pa nam sad prodaju opet.
Shooting range, rush, squad rush itd...lololol.

ali neka, kažem, vidjet ćemo na što će to ličit uskoro
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2018., 17:09   #720
stojaleo
Premium
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 86
Citiraj:
Autor Doktor O Pregled postova
boli me kurac za royael iskreno, ali neloše je to složeno, malo kad se zasite ljudi mp, onda ti bace royal malo da se igraš.

roadmap je prilično siromašan i pun stvari koje smo odavno platili ili imali prie pa nam sad prodaju opet.
Shooting range, rush, squad rush itd...lololol.

ali neka, kažem, vidjet ćemo na što će to ličit uskoro
Pa definitivno nije loše, u bo4 imaš mp, br i zombie nikad kraja zabavi
stojaleo je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na