Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.01.2016., 14:20   #2101
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor GTC Pregled postova
Govoreći kao web developer, sasvim moguće. Možda je stari web koristio neki arhaični način kriptiranja passworda koji nije bilo moguće implementirati na novom, tako da su i prebacili sve accounte svejedno se nitko ne bi mogao ulogirati. Ono što su, doduše, sigurno mogli (i trebali) napraviti, je prebaciti accounte i pri neuspješnom loginu korisniku omogućiti da si resetira password.
Što god da su radili i kako god bilo prije i sad riješeno, ovo je no - no.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2016., 19:45   #2102
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor GTC Pregled postova
Govoreći kao web developer, sasvim moguće. Možda je stari web koristio neki arhaični način kriptiranja passworda koji nije bilo moguće implementirati na novom, tako da su i prebacili sve accounte svejedno se nitko ne bi mogao ulogirati. Ono što su, doduše, sigurno mogli (i trebali) napraviti, je prebaciti accounte i pri neuspješnom loginu korisniku omogućiti da si resetira password.
Baza ostaje, resetirati lozinke i to je to. U potpunosti se slazem sa torom, smijurija
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2016., 20:02   #2103
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
bitno da ja ostanem posran od dežurnih trolova..
T0mB1ll je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2016., 21:40   #2104
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Citiraj:
Autor T0mB1ll Pregled postova
bitno da ja ostanem posran od dežurnih trolova..
Ahahahahah kralj
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2016., 10:15   #2105
instinct
Premium
Moj komp
 
instinct's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: Varaždin
Postovi: 183
Naručili 5 logitechovih slušalica neki dan od njih. Poslali uplatnicu, mi platili da bi na kraju ispalo da nemaju 5 slušalica već jedne. Uzeli te jedne i još dvoje od drugog proizvođača. Dva dana kasnije dolazi narudžba, logitechove slušalice nisu nove već korištene, vjerojatno nekoliko godina - poderane kao i kutija u kojoj su došle. Više ništa ne uzimamo kod njih...
instinct je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2016., 19:07   #2106
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Jesi li im vratio?
Ja bi tražio o njihovom trošku.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2016., 15:32   #2107
instinct
Premium
Moj komp
 
instinct's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: Varaždin
Postovi: 183
Citiraj:
Autor Alfa_R Pregled postova
Jesi li im vratio?
Ja bi tražio o njihovom trošku.
Upravo to i radimo sad.
instinct je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2016., 17:26   #2108
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor instinct Pregled postova
Naručili 5 logitechovih slušalica neki dan od njih. Poslali uplatnicu, mi platili da bi na kraju ispalo da nemaju 5 slušalica već jedne. Uzeli te jedne i još dvoje od drugog proizvođača. Dva dana kasnije dolazi narudžba, logitechove slušalice nisu nove već korištene, vjerojatno nekoliko godina - poderane kao i kutija u kojoj su došle. Više ništa ne uzimamo kod njih...
Obožavam ovakve komentare. Šta ti stvarno misliš da bi ti neko podvalio slušalice, pogotovo još ako su rabljene i uništene ?

Ma jedan veliki LOL. Čisto sumnjam da ti netko nije ponudio ako već nije imao neke druge slušalice ili da nije napravio maksimalno kako bi se odužio. Skoro svaki puta kada bih naručio nešto, netko bi se potrudio pronaći ono što tražim ili bi rekli, žao nam je, vratiti ćemo Vam novac.

Tako da sumnjam da takav scenario nije bio u tvom slučaju... ?
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2016., 17:30   #2109
instinct
Premium
Moj komp
 
instinct's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: Varaždin
Postovi: 183
Citiraj:
Autor Sa_Stilom Pregled postova
Obožavam ovakve komentare. Šta ti stvarno misliš da bi ti neko podvalio slušalice, pogotovo još ako su rabljene i uništene ?

Ma jedan veliki LOL. Čisto sumnjam da ti netko nije ponudio ako već nije imao neke druge slušalice ili da nije napravio maksimalno kako bi se odužio. Skoro svaki puta kada bih naručio nešto, netko bi se potrudio pronaći ono što tražim ili bi rekli, žao nam je, vratiti ćemo Vam novac.

Tako da sumnjam da takav scenario nije bio u tvom slučaju... ?
Nemam ja šta tu misliti, slušalice su došle u takvom stanju. Zašto su takve slušalice uopće poslali to samo oni znaju.
instinct je offline   Reply With Quote
Staro 29.02.2016., 02:47   #2110
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor instinct Pregled postova
Nemam ja šta tu misliti, slušalice su došle u takvom stanju. Zašto su takve slušalice uopće poslali to samo oni znaju.
Gle, nemožeš reći jedno a činiti drugo, kao što je izjaviti "nemam ja što misliti", jer te upravo tvoje mišljenje dovelo do toga da ostavljaš komentar na forumu.
Nisam ja rekao da ti izmišljaš da slušalice nisu potrgane. Stoga ne vidim razlog zašto se fokusiraš na to kao da sam ja suprotno tvrdio.

Nego, znači po tvome nitko ti se nije ispričao, ponudio ti išta za nadoknadu ili iskrene isprike ili neko objašnjenje da na primjer nisu primjetili oštećenje ili da slušalice nisu oni proizveli nego da su možda tako dobili i bez znanja ti ih poslali ?

Hoćeš reći da je ADM kriv i sram ih bilo što ne otvaraju svaki proizvod ? I zato što to ne rade, Instar, Links, HGSpot i ostali obavezno otvore svaki proizvod i provjere da slučajno nije korišten su bolje trgovine i više nikada nećeš kupiti u ADMu ? ADM, trgovina koja kada hoćeš kupiti RAM memoriju i nisi siguran koju trebaš te pošalju Van da se informiraš što trebaš, trgovina koja kao politiku poslovanja ne dozvoljava povrate robe kao npr Links gdje sam nekoliko puta kupio vidno otvaranu ili korištenu robu (ne govorim da je bila potrgana, nego čisto otvarana i isprobana - što mene kao kupca nervira) taj isti ADM je tebi namjerno poslao potrganu i nekoliko godina korištenu robu.

Naravno, i zubić vila postoji.

Nije da je ADM najbolja trgovina, da se razumijemo, nije to ono što ja ovdje govorim, nego čisto da ti priča ne drži vodu. OK, shvaćam da se propusti mogu dogoditi, ali da opišeš kao da ti je netko namjerno nažao učinio u poslovanju je prilično smješno. Ja te ne nagovaram da kupuješ u ADMu, nedaj bože, radi što hoćeš i ako hoćeš kupuj i u Pevecu. Svi žele zadovoljnu mušteriju/kupca - do trenutka dok kupac ne postane đubre. (ne kažem da ti jesi, nego jednostavno, činjenično, neki ljudi su đubrad i ništa im ne daje pravo da prema drugom biću se ponaša kao đubre bio on trgovac ili kupac)

Mislim, ja sam ženi kupio u godinu dana 2 laptopa npr u ADMu (ASUS i DELL). Asus je 3 puta riknuo, dobio sam uredno povrat, bila je 2x po 30 dana bez laptopa u tih godinu dana. Kupio joj DELLa i on kenja od prvog dana. Pa ne kenjam po ADMu, nego po ASUSu i po DELLu.

A da mi je došao potrgan prozvod onda bi naravno čuo što ima za reći ADM i u takvim slučajevima ili je dobavljač ili je zaista ADM. Pa nitko zdrave pameti ne bi išao "uvaljivati" potrgani proizvod, a kamo li ne neke slušalice od 100-400 kn na kojima je zarada 10-40 kn. Koliko puta dobavljači znaju reći da je prozvodu samo oštećena kutija, a naknadno se ustanovi i da je proizvod oštećen. Također, šta, kupiš mlijeko u Konzumu i gle ono pokvareno, ćemo pljuvat po Konzumu i reći da više nikad nećemo kupiti u Konzumu jer su nam uvaljali pokvareno mlijeko!? Nebuloze, to je ono što pokušavam reći. Grešaka i propusta svugdje ima. Dok god su u trgovini ljudi koji će razumjeti nastalu problematiku i napraviti sve što mogu da se ispričaju ili nadomjeste propust to je dobra trgovina.

Na kraju, niti jedna trgovina nema dužnosti niti zakonsku obvezu "nadmještavati" propust proizvoda. Ali, u najmanju ruku u što kraćem roku potrebno je ponuditi povrat novaca ili zamjenu za drugi proizvod i još draže u dogovoru s kupcem.


Moje generalno mišljenje je da ako si već došao ovdje ostaviti komentar i dobro si došao to činiti, da onda priču napišeš do kraja, a ne samo u prvoj fazi tipa kupio sam iPhone, nije radio i neću više nikada kupiti Apple (a poslije ti Apple pokloni 2 iPhonea). Ili ti se ispričaju, daju ti novi, poklon, ovo ono, ili ti jednostavno samo daju novi. Ali onda napiši, kupio sam iPhone, nije radio, desilo se poslije to i to. Zato što prvi nije radio ja više tamo neću kupiti bez obzira na to što je trgovina bila super. Naravno, ako nije izašlo na dobro, onda udri brate sa svim činjenicama.

Na taj način svi ćemo imati čistu sliku
__________________
MC

Zadnje izmijenjeno od: Sa_Stilom. 29.02.2016. u 02:57.
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 29.02.2016., 08:51   #2111
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
što si se ti raspjenio? drži se weba :P

@instinct

što je bilo na kraju sa slušalicama? Dobio nove? Dobio povrat love? Imaš možda slike tih slušalica kako su izgledale kada si ih dobio? jer ja npr bi to prvo poslikao
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 29.02.2016., 10:33   #2112
instinct
Premium
Moj komp
 
instinct's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: Varaždin
Postovi: 183
Čekamo na povrat novaca. Tih slušalica više nemaju na lageru (Logitech Stereo Headset H130).

@Sa_Stilom tak loše iskustvo još nisam imao ni sa jednom firmom od koje sam uzimao hardware osobno ili preko firme. Od plaćanja za robu koju nemaju, pa do dobivanja takvog proizvoda (koji ima djelomično transparentno pakiranje pa vidiš slušalice izvana).

Kaj se tiče slike proizvoda, siguran sam ti je ADM može poslati, osim ako ih već nisu preprodali dalje
instinct je offline   Reply With Quote
Staro 29.02.2016., 10:49   #2113
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,452
pa dobro mogo si nam ti dat da vidimo te poderane kutije i korištene sluške, ja bi to odmah na sva zvona po svim forumima razbacao da mi se desilo
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 29.02.2016., 11:40   #2114
wooden
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: hr
Postovi: 804
Sa_Stilom je potpuno u pravu.
Postalo je moderno odmah na forum i pljuvat po trgovinama bez da prvo kontaktiraš trgovinu pa vidiš s njima o čemu se radi.
Pa jbmu valjda prvo sastaviš e-mail trgovini, kažeš šta su ti poslali i pitaš o čemu se tu radi i čija je greška.
Ako se trgovina ispriča, ponudi povrat novca, novi artikl uz neki popust ili šta već, onda ne vidim problem, ako se oni bahate, lažu, ovo-ono onda ih posereš na forumu.

Tako i onaj u temi o Protisu gunđa protiv otvorene matične (iako tako dolazi tvornički) i još nekih sitnica bez da je uopće poslao mejl trgovini.
__________________
...
wooden je offline   Reply With Quote
Staro 29.02.2016., 11:42   #2115
instinct
Premium
Moj komp
 
instinct's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: Varaždin
Postovi: 183
Citiraj:
Autor wooden Pregled postova
Sa_Stilom je potpuno u pravu.
Postalo je moderno odmah na forum i pljuvat po trgovinama bez da prvo kontaktiraš trgovinu pa vidiš s njima o čemu se radi.
Pa jbmu valjda prvo sastaviš e-mail trgovini, kažeš šta su ti poslali i pitaš o čemu se tu radi i čija je greška.
Ako se trgovina ispriča, ponudi povrat novca, novi artikl uz neki popust ili šta već, onda ne vidim problem, ako se oni bahate, lažu, ovo-ono onda ih posereš na forumu.

Tako i onaj u temi o Protisu gunđa protiv otvorene matične (iako tako dolazi tvornički) i još nekih sitnica bez da je uopće poslao mejl trgovini.
Kako je ono ime ovog topica? Jel možda "ADM (Acquisitum Magnum) iskustva".
instinct je offline   Reply With Quote
Staro 29.02.2016., 12:14   #2116
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,414
Citiraj:
Autor instinct Pregled postova
Kako je ono ime ovog topica? Jel možda "ADM (Acquisitum Magnum) iskustva".
Da, ali bi bilo dobro potkrijepiti tvrdnje sa nekakvom slikicom i odgovorom trgovine, ne?
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 29.02.2016., 14:05   #2117
instinct
Premium
Moj komp
 
instinct's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: Varaždin
Postovi: 183
Evo fotke slušalica. Na vrhu se vidi pohabana plastika. Na samoj slušalici se vide potrgani dijelovi.
http://galinec.net/download/logitech_adm.jpg
instinct je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2016., 12:51   #2118
Overclock_freak
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Rijeka-Zagreb
Postovi: 1,206
Opet naručio dell prijenosnik kod njih i došo za manje od 18 sati.. svaka čast dečkima koji su tip top, uvijek komunikativni itd.. ekipa za deset
Overclock_freak je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2016., 14:47   #2119
ADM Računala
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 9
Za početak pozdrav svima, s obzirom da smo napravili račun na drugim forumima, tako je i ovaj došao na red, svojim prisustvom pokušat ćemo odgovoriti na vaše upite, te situacije u kojima se sluša samo jedna strana priče.
ADM Računala je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2016., 14:54   #2120
ADM Računala
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 9
Citiraj:
Autor instinct Pregled postova
Naručili 5 logitechovih slušalica neki dan od njih. Poslali uplatnicu, mi platili da bi na kraju ispalo da nemaju 5 slušalica već jedne. Uzeli te jedne i još dvoje od drugog proizvođača. Dva dana kasnije dolazi narudžba, logitechove slušalice nisu nove već korištene, vjerojatno nekoliko godina - poderane kao i kutija u kojoj su došle. Više ništa ne uzimamo kod njih...
Prilikom vaše narudžbe, koja je bila telefonski, naručili ste 5 logitech h130 slušalica, na što vam je kolega rekao da na lageru postoje samo 1, te da je ambalaža oštećena, te da se nove nemogu nabaviti. Vi ste inzistirali da vam se takve slušalice pošalju, jer vam trebaju slušalice takvog tipa, te se oćito oglušili na ono što vam je kolega rekao.
Nakon toga ste prijavili da su slušalice oštećene, na što ste dobili uputstvo da ih o našem trošku vratite natrag u poslovnicu, te da će te dobiti povrat novaca.
Kada su slušalice stigle, poslan vam je mail, sa privitcima u kojima morate popuniti podatke za povrat novaca, te ste nakon otprilike 5-6 dana poslali svu dokumentaciju. Dokumentacija je prosljeđena isti dan te će povrat novaca biti napravljen, ukoliko već i nije.
Forum je takav kakav je, te svi pišu ono što ih volja, pa zbog toga evo i druge strane ovog slučaja.
Lijepo da ste uploadali sliku, ionako sam ja imao namjeru to napraviti.
ADM Računala je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2016., 15:00   #2121
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,343
Iako ako je ambalaža oštećena to ne bi trebalo značiti da je i proizvod oštećen.
A ovo se po dojmu gornjeg korisnika očito vidjelo i kroz ambalažu.
Pravi trgovac uopće ne bi trebao prodavati polurazbijeni proizvod već ga otpisati.
To je makar moje mišljenje.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2016., 20:40   #2122
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Evo ih i ovdje. Na drugom forumu se prave mutavi.

Znači zaključak sa sa te teme - u adm-a sa drugim proizvodom ne ide nova garancija nego samo ako je to nov, nezapakirani proizvod i onda muljaju oko nekih popravka grafičkih i prepisivanja serijskih u tvornici pa je to isti proizvod, a ne drugi. .

Naravno, članke zakona ignoriraju, ali bahati se znaju.

Također naplaćuju i dostavu do kupca za reklamiranu stvar.

Ako netko ima problema sa njima i njihovim kršenjem zakona neka mi se javi na PM.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2016., 09:38   #2123
Moshus
Premium
Moj komp
 
Moshus's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 141
jel u ADM-u i dalje imaju politiku ljepljenja naljepnica na kućište računala ako ga oni slažu? u stilu da ga ne možeš otvarat odnosno počistit jer gubiš garanciju.
Moshus je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2016., 09:47   #2124
ODO
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Split
Postovi: 573
Imaju. Ne gubiš garanciju, nego besplatnu dijagnostiku u slučaju kvara.
ODO je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2016., 10:00   #2125
Moshus
Premium
Moj komp
 
Moshus's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 141
ajde bar nešto.
Moshus je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2016., 11:29   #2126
Yamacha567
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Varazdin
Postovi: 18
Citiraj:
Autor Alfa_R Pregled postova
Evo ih i ovdje. Na drugom forumu se prave mutavi.

Znači zaključak sa sa te teme - u adm-a sa drugim proizvodom ne ide nova garancija nego samo ako je to nov, nezapakirani proizvod i onda muljaju oko nekih popravka grafičkih i prepisivanja serijskih u tvornici pa je to isti proizvod, a ne drugi. .

Naravno, članke zakona ignoriraju, ali bahati se znaju.

Također naplaćuju i dostavu do kupca za reklamiranu stvar.

Ako netko ima problema sa njima i njihovim kršenjem zakona neka mi se javi na PM.
Kad sam ja posljednji put reklamirao mis nisam platio postarinu do njih,a ni do mene, ali meni je mis prestao raditi nakon par dana pa je mozda do toga.Dobio sam novi zapakirani g500, a nakon par tjedana mi stize i novi g500s s reklamacijskim listom od logitecha da je zamjena odobrena
Na kraju prodao oba i ostao na dobrom starom g5
Yamacha567 je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2016., 12:53   #2127
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Iako ako je ambalaža oštećena to ne bi trebalo značiti da je i proizvod oštećen.
A ovo se po dojmu gornjeg korisnika očito vidjelo i kroz ambalažu.
Pravi trgovac uopće ne bi trebao prodavati polurazbijeni proizvod već ga otpisati.
To je makar moje mišljenje.
Apsolutno se slažem. Ali i dalje tvrdim da nikome nije u interesu za 10-40 kuna nešto uvaljivati i da sigurno to nije bio slučaj. Evo fino da se netko iz ADMa službeno/neslužbeno javio pa sad barem imamo obje priče.

Iako iz iskustva, istina je najčešće negdje između.
Sorry ADM
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2016., 14:43   #2128
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Autor Moshus Pregled postova
ajde bar nešto.
Jebote, reakcija ti je kao da si zadnje racunalo kupio u Infolabu 1993. pa si sad konsterniran sto se zadnjih 20 godina naljepnicom gubi samo jamstvo na dijagnostiku, ajde da ga tako nazovemo...
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2016., 15:22   #2129
Moshus
Premium
Moj komp
 
Moshus's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 141
baš lijepo što si svoju reakciju na moju reakciju, koja je super by the way, podijelio sa ostatkom svijeta.
sa godinama nisi ni daleko od kad sam zadnji puta kupovao u ADM-u.
Moshus je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2016., 05:22   #2130
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Kako je zakon citati ove komentare iskustva s trgovinama.
Nemate pojma koliko to jos u hrvatskoj super funkcionira.

Znas kako ovdje ide? Imas 14 dana ili max mjesec i nakon toga ostvaruj garanciju direktno kako god znas i umijes, nema nosenja u trgovinu i rkesavanja reklamacije u roku 2-3 dana, pa odmah zamjene ako ne valjda itd.

Eno.proslo vec 5 tjedana otkako sam.reklamirao intel compute stick, jos sam morao platit 12$ da ga uopce trgovina u kojoj sam ga uzeo posalje intelu ili gdje vec glavnom dobavljacu.

Trgovine u hrvatskoj su super, na reklamacijama sam radio i stvarno se rjesavalo i izlazilo na ruku kupcima maksimalno.
Gabre je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na