Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > NVIDIA
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.05.2013., 22:20   #751
New One
Premium
Moj komp
 
New One's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 469
Prezadovoljan sa 660gtx.
1920x1200 na ultra u bf3 ide ko beba.
Tišina, hladnoće i potrošnja struje totalni GG!
New One je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2013., 23:43   #752
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor Crni_007 Pregled postova
Dal mozda netko zna kako sniziti broj okretaja ventilatora na GTX660 Gigabyte konkretno ovaj model: http://www.gigabyte.com/products/pro...px?pid=4361#ov
Pomocu MSI AB-a se nemoze ispod 40% sto ispada oko 1300rpm , pretpostavljam da je to tako zakljucano u BIOSU. Imao sam F11 bios, probao sa novijim F12 i opet isto.

Evo meni radi takav model ko tvoj na 35% vent u IDLE...ne znam kako tebi neće ispod 40%, nisam niš diral samo stavil najnovije drivere i vozi miško. BIOS mi je ovaj F12, noviji...
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2013., 14:20   #753
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
Evo stigla je, i nemrem vjerovati kolki je bundle. Zbilja su izdasni.

Za te pare ja sam zadovoljan, samo mi je zal kaj nakon kaj sam je kupil poceli su uz nj djeliti metro vaucere.
Taj bundle je još dobar. Da vidiš kako je tek Palit darežljiv. Još malo pa će u WC papiru omatat grafičke...
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2013., 15:35   #754
MeanBoss
|CTS|MeanBoss|
Moj komp
 
MeanBoss's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Sinj
Postovi: 1,004
hahha....istina...ja sam s palit gtx 660 dobio jedan dvi-vga priključak..i neki kabel neznam za šta ali lipa velika kutija puna kartona !
MeanBoss je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2013., 15:44   #755
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Ne kontam one ljudove ki pate na bundle. Meni je najvažnije da grafa ima što bolje ladjenje i po mogućnosti da ga se lahko propirka s vjetrić iz boce s tanko slamićko po strani.

Džaba mi bundle ako mi garfićko bude puno prašin i teško za propirkat nakon misec ili dva.
__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.

The Man je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2013., 17:04   #756
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Naravno da je kartica najbitnija u cijeloj prici, al lijepo je videti didamide sa strane kad raskapas kutiju a ne cd i pisljivi kabel napajanja od 5kn koji mi ni ne treba jer ga imam s napajanjem... sparaju.

Jucer sam malo batmana igral, sve moguce na maximum u postavkama za grafiku i opet radi bolje nego hd6850(sve na mid), u toj igrici je skoro duplo jaca. Al cuje se vent malo kad temp prede 50c.

Max temp. Mi je bila 62c, u idlu necujna. Zasad zadovoljan karticom.
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2013., 17:12   #757
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Ma htio sam reći da meni ako kartica nije cakum-pakum ni najbolji bundle neće ublažiti snažnu bol u predjelu novčanika, a ako je pak kartica impresivna, onda mi bundle ni nije interesantan.
__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.

The Man je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2013., 18:20   #758
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Jos prije dva dana gigabyte 660 oc je bila za kes, 1400 i jos nekaj sitno, a sad gledam cijena skocila gore za 200-tinjak kn. Koma...
Cekam 1.7, mozda cijena padne dole
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2013., 19:23   #759
Crni_007
Premium
Moj komp
 
Crni_007's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 300
Zato jer su bile na akciji ako se ne varam, tko je jamio je jamio ....

2 danc00 ....da, moja je kupljena prije nekih 4mj, pa je valjda neka starija verzija biosa bila za nju, mada je i na novom biosu F12 na 40% limit, no to sam editirao u samom biosu, sad sam pomaknuo granicu na 30% grafa se doslovno necuje (imam 1 12cm Big Typhoon vent @600rpm koji je takoder besuman + tiho Seasonic 530w napajanje).
Crni_007 je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2013., 20:07   #760
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Ja sam svoju kupil u Švicarskoj za ravno 1200kn(nisam nikakav porez dobio natrag) Znači gore je dosta jeftinija nego kod nas, a da ne govorim kolko je standard veći, eto tolko o maržama naših trgovaca.

Ne znam, kažem moja je najnovija verzija biosa i radi na 35% i nečujna je, no dok igram onda se čuje ali nije glasna, zapravo je ni ne čujem od zvučnika.

MSI mi je bil No.1 ali jbg niisu je imali u toj trgovini pa sam moral uzet GB, i kolko vidim nisam puno fulal. Glavno da sam miran godinu dana i da mogu odigrat tih par igrica kad ulovim vremena na max, a nadam se da će ta karica biti dovoljna za GTA V

P.S- digli su cijenu jer ih vjerojatno nema puno, a kad se i te prodaju neće ih uopće biti za kupit ili budu po dva soma kuna u trgovinama di su po jedan komad...tak je sa svakom serijom koja je pri kraju.
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2013., 09:10   #761
Charmander
Ultrapiretik
Moj komp
 
Charmander's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 900
sto se tice bundlea, jucer pokupio POV gtx660. dobio sam vrecicu u kojoj je grafa. ni jedan adapter, kabel za napajanje ili driveri, brosure, nista. dobro da je kutija bila u boji.
__________________
Moja trgovanja: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Picoin invite: bass999 // minepi.com/bass999
Charmander je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2013., 11:47   #762
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Tako je to kad imamo previše dućana u odnosu na broj potencijalnih kupaca. Jel netko možda pokušao prebrojati sve te silne dućane i web shop-ove u RH pa usporediti sa situacijom prije 10-12 godina. Broj kupaca je ostao isti ili u padu a broj dućana se rapidno povećao. Kako sa više prodajnih mjesta rastu i troškovi poslovanja a broj kupaca se smanjuje trgovci pribjegavaju jedinoj mogućoj mjeri da bi poslovanje održali stabilnim-povećanjem cijena. Eto zašto su trgovačke marže u RH veće nego u ostatku svijeta.
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2013., 13:03   #763
Silvestrus
Registered User
 
Silvestrus's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 154
Citiraj:
Autor darkijas Pregled postova
Tako je to kad imamo previše dućana u odnosu na broj potencijalnih kupaca. Jel netko možda pokušao prebrojati sve te silne dućane i web shop-ove u RH pa usporediti sa situacijom prije 10-12 godina. Broj kupaca je ostao isti ili u padu a broj dućana se rapidno povećao. Kako sa više prodajnih mjesta rastu i troškovi poslovanja a broj kupaca se smanjuje trgovci pribjegavaju jedinoj mogućoj mjeri da bi poslovanje održali stabilnim-povećanjem cijena. Eto zašto su trgovačke marže u RH veće nego u ostatku svijeta.
Nije to baš tako... Marža trgovaca u trgovinama se redovno vrti oko nekih 10-15%, a online shopovi imaju i bitno niže marže. Uglavnom je prodaja informatičke robe vrlo neisplativ posao ukoliko se ne pokriva veliko tržište, tj. ukoliko nema velikog prometa. Računaj da nekakva prosječna fizička trgovina mora raditi minimalno 150k kn da bi bila samo na nuli ako uzmeš u obzir troškove zaposlenika, najma, režije itd. Vjerojatno sam malo i rekao. Onda imaš hrpu "one man band" web shopova koji dalje ruše cijenu ovim trgovinama jer imaju bitno manje troškove pa se zadovoljavaju i sa svega par posto marže. Iako mi opet nije jasno kako mogu raditi sa tako malim maržama. U svakom slučaju, radi se o vrlo nezgodnom poslu jer je konkurencija velika, rat sa cijenama je stalno prisutan... A to što je vani bitno jeftinije za kupiti, recimo ljudi spominju dosta newegg, je vjerojatno razlog visoki PDV, distribucija koja se ne odriče svojih marži jer imaju dosta visok rizik poslovanja (targeti prema principalima), troškovi transporta i sl.
Silvestrus je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2013., 22:51   #764
makaza
Premium
Moj komp
 
makaza's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 226
Dali je itko kupio ovu GAINWARD GTX660.?Za 1350kn u Portiu mi se čini dobra kupnja ili.?
makaza je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2013., 23:19   #765
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor Silvestrus Pregled postova
Nije to baš tako... Marža trgovaca u trgovinama se redovno vrti oko nekih 10-15%, a online shopovi imaju i bitno niže marže. Uglavnom je prodaja informatičke robe vrlo neisplativ posao ukoliko se ne pokriva veliko tržište, tj. ukoliko nema velikog prometa. Računaj da nekakva prosječna fizička trgovina mora raditi minimalno 150k kn da bi bila samo na nuli ako uzmeš u obzir troškove zaposlenika, najma, režije itd. Vjerojatno sam malo i rekao. Onda imaš hrpu "one man band" web shopova koji dalje ruše cijenu ovim trgovinama jer imaju bitno manje troškove pa se zadovoljavaju i sa svega par posto marže. Iako mi opet nije jasno kako mogu raditi sa tako malim maržama. U svakom slučaju, radi se o vrlo nezgodnom poslu jer je konkurencija velika, rat sa cijenama je stalno prisutan... A to što je vani bitno jeftinije za kupiti, recimo ljudi spominju dosta newegg, je vjerojatno razlog visoki PDV, distribucija koja se ne odriče svojih marži jer imaju dosta visok rizik poslovanja (targeti prema principalima), troškovi transporta i sl.
Ne znam dal je to tak kak ti velis, nemoj misliti da sam ja siguran kak je kod nas, ali da u jednoj Svicarskoj ista kartica izade ogromnih 400kn jeftinije to mi je tolko cudno da ni ne kuzim kak mi dodemo to tih cifri, a 1200kn je cijena s njihovim porezom, znaci platim im porez i opet je jeftinije.

A svi znate kolko je njihova platezna moc a kolko nasa, a opet i oni zarade na toj kartici makar kosta 400kn nego kod nas. Pa sas ko tu koga...


Gainward obicna ima nesto bucniji kuler i malo vise temp, no kartica je zato gabaritima dosta manja, ali ima i 3g garancije.
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2013., 15:26   #766
Silvestrus
Registered User
 
Silvestrus's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 154
Švicarska ima oko 8% PDV ako se ne varam. To je već dosta velika razlika. Ali da ne odemo u off topic, držimo se mi naših gtx 660 ovdje.

Evo već par tjedana se Gigabyte GTX 660 OC nalazi kod mene i par stvari koje će možda nekima značiti ukoliko odaberu ovu karticu.

Overclocking potencijal je loš što se tiče ove kartice. Znam da već dolazi sa lagano povišenim taktovima, ali sam čisto iz znatiželje pokušao još malo podići GPU takt. Sve iznad nekih 20MHz je rezultiralo rušenjem drivera.

Što se buke tiče, u idle je nečujna što je već par puta bilo spomenuto. Kad se kartica optereti, postaje čujna. Ništa strašno, ali ima nekakav čudan visoki zvuk. Kad se pogledaju temperature, vidiim da se rijetko kad penje iznad 60C tijekom igranja. Znači, išli su na hladniju opciju umjesto tiše opcije. Vjerojatno se ovo može riješiti sa custom profilom u nekom od tweaking programa.

Sa performansama sam zadovoljan, i čak ugodno iznenađen. Zadnjih dvije godine sam uglavnom imao high end kartice (gtx580, 7970, gtx680), pa sam mislio da će mainstream biti puno lošiji. Ali osim nekih novih zahtjevnih naslova koje u principu niti ne igram, sve je na svom mjestu i igrivo.
Silvestrus je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2013., 15:52   #767
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
Citiraj:
Autor Silvestrus Pregled postova
Švicarska ima oko 8% PDV ako se ne varam. To je već dosta velika razlika. Ali da ne odemo u off topic, držimo se mi naših gtx 660 ovdje.

Evo već par tjedana se Gigabyte GTX 660 OC nalazi kod mene i par stvari koje će možda nekima značiti ukoliko odaberu ovu karticu.

Overclocking potencijal je loš što se tiče ove kartice. Znam da već dolazi sa lagano povišenim taktovima, ali sam čisto iz znatiželje pokušao još malo podići GPU takt. Sve iznad nekih 20MHz je rezultiralo rušenjem drivera.

Što se buke tiče, u idle je nečujna što je već par puta bilo spomenuto. Kad se kartica optereti, postaje čujna. Ništa strašno, ali ima nekakav čudan visoki zvuk. Kad se pogledaju temperature, vidiim da se rijetko kad penje iznad 60C tijekom igranja. Znači, išli su na hladniju opciju umjesto tiše opcije. Vjerojatno se ovo može riješiti sa custom profilom u nekom od tweaking programa.

Sa performansama sam zadovoljan, i čak ugodno iznenađen. Zadnjih dvije godine sam uglavnom imao high end kartice (gtx580, 7970, gtx680), pa sam mislio da će mainstream biti puno lošiji. Ali osim nekih novih zahtjevnih naslova koje u principu niti ne igram, sve je na svom mjestu i igrivo.
Potpis na OC potencijal, katastrofalno, vec treca GTX 660 lijena krava, ali ajde, performanse su joj na razini 7870, cak i malo vislje. Ali tesko mi bit na default taktovima nakon 7850/7950 koje sam bez problema dizao 300 MHz
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2013., 16:06   #768
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Čak sam pikiral na GB 660 OC, al ak se tak loše OCa, onda niš od nje.. Sad gledam Asus 660 dc2 ili MSI 660 tf...


@HCS, kak si zadovoljan sa svojom MSI 660? u pogledu, oc-a, buke i temperature..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2013., 16:25   #769
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Čak sam pikiral na GB 660 OC, al ak se tak loše OCa, onda niš od nje.. Sad gledam Asus 660 dc2 ili MSI 660 tf...


@HCS, kak si zadovoljan sa svojom MSI 660? u pogledu, oc-a, buke i temperature..
Svejedno ti je koju uzmes, bitan ti je samo cooler gore, sve ostalo ti je sreca kakav te primjer zahvati. Moja je po defaultu dignuta 50MHz na jezgri i ide jos nekih 30-ak gore, slabo. Memorija se fino dize na 1700, potpuno je necujna, u zadnjem Metrou nisam vidio temp visu od 61c. Sve u svemu, zadovoljan, nis ne trosi, a ganja Metro na 1080p VH, tess high, physx high, 0xssaa bez problema.
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2013., 16:31   #770
bluefluid
Premium
Moj komp
 
bluefluid's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: VG
Postovi: 1,756
Citiraj:
Autor makaza Pregled postova
Dali je itko kupio ovu GAINWARD GTX660.?Za 1350kn u Portiu mi se čini dobra kupnja ili.?
Dobra je kartica, tiho hlađenje, ali se cuje slabo zujanje pod opterecenjem
bluefluid je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2013., 16:33   #771
New One
Premium
Moj komp
 
New One's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 469
Koliko oc donosi? Kaj je tih 5fps tak bitno ili je o vecem iznosu rijec?
Da li se kod radeon konkurencije tako velikim oc kompenzira gubitak hrpe fpsa u bf3?

Ja sam sokiran da kartica vrti bf3 na ultra glatko. Bolje od ovak mainstream kartice se nemre trazit. A hladna!
New One je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2013., 17:02   #772
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Čak sam pikiral na GB 660 OC, al ak se tak loše OCa, onda niš od nje.. Sad gledam Asus 660 dc2 ili MSI 660 tf...


@HCS, kak si zadovoljan sa svojom MSI 660? u pogledu, oc-a, buke i temperature..
Ni jedna GTX 660 ti nisu neki klokeri(ni MSI se ne kloka nešto previše, jedino ak otključaš bios pa tam podesiš TDP ali ni onbda nejde previše mislim da do 115%), jer su dosta već tvronički digli taktove pogotovo na GB kartici, ne znam ak niste skužil kad se igra taktovi se dignu i preko standardnih OC taktova, kad budem sljedeći put igral bacim SS.

Moj prijedlog ti je 1. MS TF II 2.Gigabyte OC ostale ako baaš imaš neku ponudu ili si ograničen pa nemreš jednu od ove dvije, frend mi ima MSI i kartica je nešto veća, tj PCB je veći nego kod ostalih kartica, ne znam točno zašto.

I MSI je nečujna čak i pri igranju, jedino ju testovi malo probude pa se čuje ali na igrama koje smo probali vent se nije uopće čuo kako npr na Gigabyte OC.

Koju god od ove dvije uzmeš nemreš fulat, a ostale su ti tak, lošije samo kaj se kulera tiće.
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2013., 17:06   #773
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
I MSi GTX 660 daje vise FPS-a na nizim/istim taktovima od svih ostalih kartica, nezna se tocno zasto.

"While the MSI card reaches lower clocks than other GTX 660s tested today, the resulting performance is better. We have seen the same behavior in our GTX 660 Ti reviews and suspect that MSI found a way to get more performance than other board partners out of their cards."

Izvor
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2013., 17:38   #774
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Ma sad više ni sam ne znam, prvo sam mislil uzet 650 ti boost, al onda gledam 660 je skuplja 200-tinjak kn, a bolja, 15-20-tak %, pa mi je u igri bila 7870, al ne da mi se više natezat s mušićavim driverima.. Eventualno da pričekam novu seriju 7, za istu lovu,a bolje performanse..
Ak se kaj promjeni uzel bum u obzir MSI 660 tf..
A kaje s Asusom 660, ni riječi o njoj? Pa kaj nije ta grafa uz bok MSIu, a skuplja 100-tinjak kn, ak i tolko..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2013., 17:49   #775
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Imaš na tržnici gigu 660, uzmi to i miran si.. da imam love nebi se dvojio.. Ili čak onu u protisu za 1350kn.. pa dok igraš ionako su ti zvučnici upaljeni, a onda koga briga za koji dB više ili manje
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2013., 18:31   #776
Thommy
Premium
Moj komp
 
Thommy's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 467
mislim da se ne isplati davati za asus 100-tinjak kn vise, ja sam uzeo MSI 660 OC TF, skroz zadovoljan sa karticom, tiha, hladna, sto se preformansi tice ja zadovoljan, prije sam imao HD5770 i ovo je poprilican boost nakon te kartice, kad sam ja kupovao na lageru je bilo samo msi, nije mi se dalo vise cekati ali da je bila neka jeftinija varijanta tipa gigabyte vjerojatno bi nju uzeo
Thommy je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2013., 21:38   #777
dedaWraith
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 140
Citiraj:
Autor makaza Pregled postova
Dali je itko kupio ovu GAINWARD GTX660.?Za 1350kn u Portiu mi se čini dobra kupnja ili.?
Ja ju imam od 12mj prošle godine. Pod opterećenjem ju čul još nisam, u idlu 28, 29.
Jedino je oklop di je vent malo labav, ko da ga možeš strgat prstima, ali ono, metneš karticu u komp i više ju ne ne diraš
Al kad vidis da je ista cijena ko 7850, mislim da nemas dileme.
dedaWraith je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2013., 18:35   #778
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
TDP 97% = 1136MHz na tolko mi se zasad maximalno digla u igrama, 100MHz OC, čisto dovoljno.

Max temp je 63°C, nikad nije išla preko toga, nije glasna ali se čuje, no dok se igra čisto nebitno.

Ja sam super zadovoljan, odlična kartica za te novce, kaj je najbitnje na 24" sve zasad kaj sam igral je na max i ne šteka ama baš niš.
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2013., 11:09   #779
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
TDP 97% = 1136MHz na tolko mi se zasad maximalno digla u igrama, 100MHz OC, čisto dovoljno.

Max temp je 63°C, nikad nije išla preko toga, nije glasna ali se čuje, no dok se igra čisto nebitno.

Ja sam super zadovoljan, odlična kartica za te novce, kaj je najbitnje na 24" sve zasad kaj sam igral je na max i ne šteka ama baš niš.
Skini afterburner 2.2.3 verziju i još to malo poteraj. Neće joj niš bit
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2013., 11:20   #780
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Druže brko, de reci koliko 660 bolja od moje 560 Ti je i ako znadeš koliko vrijednost njena danas je. Još godinu dana pod jamstvom je i htio bi prodat je, a 660 Windforce primamljiva je. Klikni na ovo plavo ispod teksta da vidiš koja je moja je. Ou je!
__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.

The Man je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na