Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.05.2008., 00:15   #1
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Mis se uspori ili ubrza...

Zadnjih par dana desava mi se jaaako cudan problem koji nisam imao dosada u praksi.

Radi se o Logiju MX518. Podloga je Sharkoon Xsurface, ona tanka, x5 u pakiranju.

Tijekom online igranja desi mi se jednostavno da se najcesce mis uspori. Znaci moram rukom proci jedno 20cm da bi se pomaknuo lijevo ili desno. Ne reagira pravovremeno i samo restart spasava stvar. Do veceras. Nakon restarta nije proslo par minuta i opet je poceo usporavati neobjasnjivo. Morao sam i decke na waru ostaviti zbog toga. Nekada mi se zna (rijetko) kod nekog naglog pokreta zblesirati i onda radi kao da ima sensivity povecan x 3. Maknem ga 1cm na podlozi, on ode u rub ekrana. Neznam dali je hardwarski ili soft problem, a odmah da kazem da sam i stavio jednog starog bezicnog Logitech misa i ista stvar se dogodila.

Malo kompliciran problem ali jednostavno nemam ideju odkud da krenem.

Konfa je iz "Moj komp", OS je Vista, nikakvih problema zadnjih 6 mjeseci. Pocelo nekidan. Prijedlozi?
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2008., 00:38   #2
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Zadnjih par dana desava mi se jaaako cudan problem koji nisam imao dosada u praksi.

Radi se o Logiju MX518. Podloga je Sharkoon Xsurface, ona tanka, x5 u pakiranju.

Tijekom online igranja desi mi se jednostavno da se najcesce mis uspori. Znaci moram rukom proci jedno 20cm da bi se pomaknuo lijevo ili desno. Ne reagira pravovremeno i samo restart spasava stvar. Do veceras. Nakon restarta nije proslo par minuta i opet je poceo usporavati neobjasnjivo. Morao sam i decke na waru ostaviti zbog toga. Nekada mi se zna (rijetko) kod nekog naglog pokreta zblesirati i onda radi kao da ima sensivity povecan x 3. Maknem ga 1cm na podlozi, on ode u rub ekrana. Neznam dali je hardwarski ili soft problem, a odmah da kazem da sam i stavio jednog starog bezicnog Logitech misa i ista stvar se dogodila.

Malo kompliciran problem ali jednostavno nemam ideju odkud da krenem.

Konfa je iz "Moj komp", OS je Vista, nikakvih problema zadnjih 6 mjeseci. Pocelo nekidan. Prijedlozi?
Najvjerojatnije je softverski problem.

Može biti neki Malware ili bug u driverima.
Najbolje da uninstaliraš drivere i vidiš kako onda radi, eventualno promjeni USB port.

Pokušaj to pa javi.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.05.2008., 00:54   #3
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Hmm, portove sam mjenjao, drivere jos nisam probao skinut, sutra javim, makar sumnjam...
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na