Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Kućišta i napajanja
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.01.2008., 17:05   #31
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Nabij sve ventove na max, kupi Maxtora i ostavi otvoreno kuciste - garant neces vise cut to napajanje.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2008., 17:19   #32
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Citiraj:
Autor Ice Demon Pregled postova
Nabij sve ventove na max, kupi Maxtora i ostavi otvoreno kuciste - garant neces vise cut to napajanje.
SRV je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.01.2008., 18:43   #33
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Citiraj:
Autor SRV Pregled postova
Da, da, lako tebi kad imaš komp u drugoj sobi, pa makar da imaš i dvije 120mm Delte na 12v
Razer je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2008., 18:49   #34
tOta
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: ...
Postovi: 680
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
stavio sam frendu u konfu coolermaster 430W silent...dode cca 300+kn u linksu.

napajanje je hladno i jako jako jako tiho...ali ipak bi rađe crosa ja...sada sam u totalnoj nedoumici...ne želim da mi cvrći!
Hladno da. Tiho - pa moglo bi i tiše

Kad me prođe ova lijenost vidiću da ubacim ovaj S-Flex @ 800rpm ili System S u njega
tOta je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2008., 19:16   #35
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Citiraj:
Autor Ice Demon Pregled postova
Nabij sve ventove na max, kupi Maxtora i ostavi otvoreno kuciste - garant neces vise cut to napajanje.
evo danas sam se taman rijesio maxtora, utisao sve ventove..najbrzi vent u kucistu je na tajfunu na 900prma..tak da..nebi fala nikad vise.a maxtor ide curi..nije mi stalo kaj ce njoj ružiti

Citiraj:
Autor tOta Pregled postova
Hladno da. Tiho - pa moglo bi i tiše
meni je fakat tiho...bio sam kod njega..prislonio sam uho na napajanje..fakat je ok i tiho je
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2008., 20:07   #36
sipe
Premium
Moj komp
 
sipe's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 984
Ja svoje ne ćujem komp ima svoje mjesto, ali sam kupio malo veće kučište tak da uopće niš ne ćujem .
sipe je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2008., 20:08   #37
tOta
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: ...
Postovi: 680
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
meni je fakat tiho...bio sam kod njega..prislonio sam uho na napajanje..fakat je ok i tiho je
Ma protok zraka se čuje, nema tragu nikakvim šumovima. Išao sam do samih granica, zamalo sam ostao bez jednog dijela čuvane i pažene kose

Vjerovatno vidim kakvo stanje bude nakon što utišam disk, najveće probleme on pravi. Scythe Quiet Drive bi riješio problema seeka i vibracija
tOta je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2008., 01:14   #38
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Što se tiče Corsaira (550VX), on je debelo od granica nečujnosti i to zbog niskofrekventnog zvuka zavojnica (koji "nalazi" svoj put do korisnika, što preko vibracija, što preko zvučnih valova)....stoga zalijevanje zavojnica plastikom ili odstranjivanje računala iz sobe ne gine svim (budućim) ponosnim Noise freak vlasnicima na forumu
__________________
The Secret ...
dh41400 je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2008., 09:48   #39
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Citiraj:
Autor Razer Pregled postova
Da, da, lako tebi kad imaš komp u drugoj sobi, pa makar da imaš i dvije 120mm Delte na 12v
Je vraga, cim stavim vent od Freezera ili grafe na kojih 60%, cuje se nocu
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2008., 10:08   #40
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
@maher&hamm: nije cros nego cors...

ako se cuje kad je vent zaustavljen stvarno ne bih znao sto se to cuje ovak... da cujem onda mozda, ovako nemam pojma kako bi si uopce predocio zvuk ssssss
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.01.2008., 10:10   #41
vmzagreb
Premium
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: zg
Postovi: 65
dečki jeli tko razmišljao zašto cvrlji.

dali ste razmišljali na kondenzatore koji je možda porozan.

nosi u servis jer taj kondenzator može grunuti a onda bay bay kompjuter. u momentu ti struja probije i skuri komp.
vmzagreb je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2008., 10:25   #42
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
@maher&hamm: nije cros nego cors...
to je moje buduće napajanje i ja ću ga zvati kako želim
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2008., 12:03   #43
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor vmzagreb Pregled postova
dečki jeli tko razmišljao zašto cvrlji.

dali ste razmišljali na kondenzatore koji je možda porozan.

nosi u servis jer taj kondenzator može grunuti a onda bay bay kompjuter. u momentu ti struja probije i skuri komp.
Da mi se to dogodi posalo bi im mejl da ocu 10 000€ u kešu i to odma.

Ako me nebi shvatili ozbiljno, poslikao bi napajanje i stavio na svaki forum koj postoji na svijetu.

Onda bi me shvatili izbiljno. Napajanje od 500+ kn nesmije povuc konfu za sobom.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2008., 12:31   #44
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Napajanje od 500+ kn nesmije povuc konfu za sobom.
Isto kak ploča od 2.000+ kn jednostavno ne smije ići na bilo kaj ispod 600FSBa i sve mora delati otprve kak spada, a opcije u BIOSu jednostavno same od sebe clockaju sav Core arsenal na 4.0GHz. Ne smije, jer joj masna cijena garantira iznimnu stabilnost, overclock i svršavanje bilo koje ženske u blizini ploče. Ne smije, malo morgen. Danas ne vrijedi za sve da je skuplje bolje i da nema govora o greški. Ako je potrefil takav model, more se skupa s ostatkom foruma slikati i jadati do sutra. Reklamira, dobi novo, dobi pare ili neko deseto rješenje i gotovo.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2008., 13:41   #45
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Isto kak ploča od 2.000+ kn jednostavno ne smije ići na bilo kaj ispod 600FSBa i sve mora delati otprve kak spada, a opcije u BIOSu jednostavno same od sebe clockaju sav Core arsenal na 4.0GHz. Ne smije, jer joj masna cijena garantira iznimnu stabilnost, overclock i svršavanje bilo koje ženske u blizini ploče. Ne smije, malo morgen. Danas ne vrijedi za sve da je skuplje bolje i da nema govora o greški. Ako je potrefil takav model, more se skupa s ostatkom foruma slikati i jadati do sutra. Reklamira, dobi novo, dobi pare ili neko deseto rješenje i gotovo.
vidim nisi popio antidepresive, ili previse viagre ubija volju za zivotom

Ajde nemoj molim te biti tak pesimistican pocet ce ljudi umirat oko tebe i pogledaj si seriju pushing daisies . tak te dozivljavam.

Ovdje pricamo o napajanju, a ne ouverkloukiranju kompjuktera. nije isto.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2008., 13:50   #46
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Ovdje pricamo o napajanju, a ne ouverkloukiranju kompjuktera. nije isto.
Tu pričamo o tome da ti cijenu komponente doživljavaš kao garanciju apsolutne kvalitete i da zbog te cijene u ovom slučaju napajanje jednostavno ne smije krepat i povući ostale komponente. Na stranu sad, da se to napajanje kupuje, preporuča i koristi u 99% slučajeva za clockane mašine.
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
vidim nisi popio antidepresive, ili previse viagre ubija volju za zivotom
Popil bi ih da mi cijele dane ne zvoni mobitel s tvojim likom i djelom prek pol ekrana, di ti promtno zahtjevaš da ti pošaljem svu svoju zalihu. Jer si sav van sebe, pošto ti kartica ne vrti onolko bodova kolko si se nadal. Dok sam Viagru sam poklonil emo ekipi.

Zadnje izmijenjeno od: McG. 04.01.2008. u 14:02.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2008., 14:06   #47
Uber Gosu
FORD Fix Or Repair Daily
Moj komp
 
Uber Gosu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 868
Malo same price oko nastajanja proizvoda (napajanja):
Npr. doso novi radnik Mirko na posao i zadatak mu je montirat x komponentu i osigurat da doticna drzi i radi........ocu rec da treba montirati barem par tisuca toga dok mu sam postupak ne sjedne da ima sigurnost u to sto radi dok u medjuvremenu tih par tisuca "poluproizvoda" napusta tvornicu i odlazi na trziste (sad tu ima i prica o klasama trzista ali nisam pobornik te ideje). Ovo donekle objasnjava "crne ovce" u briljantnim serijama nekog proizvoda.

Danas nazalost cijena radne snage nosi industriju (vidi razvoj Kine,Indije, Koreje..............).

PS
Ako napajanje radi normalo pa cak i da se suje kao kosilica zamjena ti ne prolazi u nijednom ducanu.....
Uber Gosu je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2008., 14:45   #48
CPU
Varanje na tržnici
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zabok
Postovi: 214
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Da mi se to dogodi posalo bi im mejl da ocu 10 000€ u kešu i to odma.

Ako me nebi shvatili ozbiljno, poslikao bi napajanje i stavio na svaki forum koj postoji na svijetu.

Onda bi me shvatili izbiljno. Napajanje od 500+ kn nesmije povuc konfu za sobom.
Uuuuhh sad če oni tebi iskeširat i to odma sada odma.

Dosta je da poslikaš i staviš na PISIEKSPERT
Svi smo te shvatili ozbiljno.

Sve kaj dođe 500kn+ nesmije biti loše ?
CPU je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2008., 15:16   #49
Wolverine
Moderator
Moj komp
 
Wolverine's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Vancouver, BC // Zabreg, Maximir
Postovi: 12,411
Citiraj:
Autor Uber Gosu Pregled postova
Malo same price oko nastajanja proizvoda (napajanja):
Npr. doso novi radnik Mirko na posao i zadatak mu je montirat x komponentu i osigurat da doticna drzi i radi........ocu rec da treba montirati barem par tisuca toga dok mu sam postupak ne sjedne

ak ti misliš da Mirko dolazi na posel svaki dan i ručno namotava zavojnice (koje su u 90% slučajeva uzrokom cvrčanja) ili ručno lemi kondiće na PCB onda si se zahebo

Takvo napajanje tada nebi koštalo 500kn i definitivno ih nebi stajalo desetak komada u lokalnoj IT trgovini komponentama
__________________
''Of all the things I've lost I miss my mind the most''
Mark Twain




Intel Core i5 2520
8GB DDR3 Patriot
Intel HD3000
256GB LiteOn LMH-256V2M mSATA
NEC USB 3.0 ExpressCard
14" 1366x768
Windows 10 Pro x64



Asus P6T SE w/P6T WS Pro BIOS mod
Intel Xeon X5650 @ 4,0 GHz + TT Frio OCK
4x 2GB Mushkin SilverLine Stiletto 1600
Gigabyte GTX 560Ti
Kingston V300 120GB + 640GB WD AAKS + 1TB WD EARS + 2,5'' Hitachi 500GB
DVD-RW LiteOn SATA
Corsair HX520
TT Chaser MK-1
Philips 200WP7ES / LG 32LG6000 Scarlet
Samsung ML-2160 / CL I-Trigue 5600
Logitech MX3200
Windows 10 Pro x64



Intel DP67BG
Intel G1610
2x 2GB Kingston HyperX Limited Edition 1600 MHz
Hitachi 250GB
VTX3D HD6670
DVD-RW Asus SATA
FSP 350 PNF
CoolerMaster Cavalier
ViewSonic VX922
Win7 x64 SP1


Wolverine je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2008., 15:27   #50
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor CPU Pregled postova
Uuuuhh sad če oni tebi iskeširat i to odma sada odma.

Dosta je da poslikaš i staviš na PISIEKSPERT
Svi smo te shvatili ozbiljno.

Sve kaj dođe 500kn+ nesmije biti loše ?
cuj racunaj da im zbog toga se ne proda 100 napajanja ja sam im vec onda dao dovoljan trosak i to bi mi pruzilo kolku tolku satisfakciju.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2008., 15:37   #51
CPU
Varanje na tržnici
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zabok
Postovi: 214
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
cuj racunaj da im zbog toga se ne proda 100 napajanja ja sam im vec onda dao dovoljan trosak i to bi mi pruzilo kolku tolku satisfakciju.
Svi čak i "oni" su te shvatili ozbiljno tak da...
Inače ak corsair ne proda tih 100 kom neko drugi če, pod drugim imenom mozda jeftinije mozda skuplje ionako corsair ne proizvodi ta napjanja nego "Sirtec".

Zadnje izmijenjeno od: CPU. 04.01.2008. u 16:06.
CPU je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2008., 15:41   #52
CPU
Varanje na tržnici
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zabok
Postovi: 214
Citiraj:
Autor Wolverine Pregled postova
ak ti misliš da Mirko dolazi na posel svaki dan i ručno namotava zavojnice (koje su u 90% slučajeva uzrokom cvrčanja) ili ručno lemi kondiće na PCB onda si se zahebo

Takvo napajanje tada nebi koštalo 500kn i definitivno ih nebi stajalo desetak komada u lokalnoj IT trgovini komponentama
Taj mirko je radio skraćeno radno vrijeme,al mislim da je dao otkaz.
Sad navadno crta tipke na tipkovnicama komad po komad.
CPU je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2008., 17:46   #53
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Kupio sam komp i ispocetka je sve radilo ok, dok za jedno par dana nije pocelo nesto cvrcat.. Pomislio sam da je grafa jer se to događalo kad sam pokretao Crysis, CoD4 i 3dmark.. prislonim uho i zakljucim da je to grafa, ali sad kad sam procitao da i ovo napajanje ima "cvrčke" u sebi budem to jos jedno pogledao, jer mi je napajanje tik to grafe, zbog rasporeda u kucistu.. nazalost sad nisam kraj kompa da odmah to vidim, ali bit cu sutra..

Nego jos jedno pitanje za vlasnike corsa 450: kakva vam je temperatura kučista napajanja u radu? onak na dodir?

To pitam zato sto je meni zbog kućišta napajanje okrenuto prema dolje i vuce dosta prasine, i onda sam ja odlucio napravit filter od najilonke i to sve radi, ali imam osjecaj da mi je sad nekak toplije.. a taj vent je "pametan", znaci kad osjeti da je napajanju vruce poveca brzinu vrtnje, i obrnuto. Meni se cini da je napajanju toplo ali vent se jedva vrti..sto bi znacio da mu nije vruce. Pa sam mislio da mu najilonka smanjuje protok, ali bi se onda vent brze vrtio i odrzavao temp. u granicama normale.
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2008., 18:05   #54
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Bez brige nećemu ništa bit od najlonke...

Najčešće se u stvarno tihim kompovima (dakle kad nisu ventilatori najglasniji) čuju one zavojnice na matičnoj koje se može utišati sa malo laka za nokte ili silikona...

Nekad i hardovi znaju škripati i praviti "čudne" zvukove koji se inače ne čuju kad su pokriveni drugim zvukom...

Corsu se vent vrti kolko mu treba, bez brige neće se ispaći posebno ne u CM690 di usisava izvana zrak samo za sebe...

očito nisu svi Corsovi 450 isti...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2008., 18:08   #55
elvis again
In the ghetto
Moj komp
 
elvis again's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Sveta Nedelja (Zagreb)
Postovi: 1,942
Ja cujem cvrcke samo kad stavim maticnu na 500 FSB-a i to slabo ako su mi svi ventovi na 60%. S napajanjem sam zadovoljan i to cvrcanje primjecujem vec par mjeseci ali nije me nesto posebno zaintrigiralo jer sad komp stoji 457 FSB-a i iz napajanja se ne cuje nista samo se u kucistu cuje lagani protok zraka.
__________________
AMD Ryzen™ 5 3600X,Arctic Freezer A35,Kingston FURY DIMM 32 GB DDR4-3200 Kit,Gigabyte B550M AORUS PRO-P,Gigabyte 1TB, M.2 2280, NVMe 1.3 PCI-Express 3.0 x4,INNO3D GeForce RTX 3080 X3 OC LHR, 10240 MB GDDR6X,Fractal Design Meshify 2 Compact Lite White TG Clear,Corsair RM650x (2021) 650W, HPX27i 27" monitor
elvis again je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2008., 01:09   #56
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,394
Meni nije jasno zašto ovo nitko nije rekao prije? Nego ja kupim napajanje nadajući se da je vrlo tiho/nečujno i onda na kraju dobijem sranje glasnije nego stari Tagan. Ista stvar i sa Fortronom - nečujno, ovo, ono, kupim ga, štanga, glasnije nego cijeli komp sa starim Taganom. Još prije toga kupim AIW grafu i očekujem da je daljinac unutra, ali ne, to nitko ne bi spomenuo i opet se s*ebem. Sve komponente su bile na tržištu par mjeseci prije nego što sam ih kupio baš zato da vidim tuđa iskustva iz prve ruke, ali od toga ovdje ništa. Kvragu više sve... Najbolje da više ne kupujem ništa, samo se naživciram. Svaka komponenta mi odnese 5 god. života, u 3 pm...
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2008., 01:28   #57
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Meni nije jasno zašto ovo nitko nije rekao prije?
Zato jer ljudi ne vole srat po svojim komponentama. Rijetki su na forumu spremni priznati da su se zayebali prilikom kupnje, da ta i ta komponenta baš i nije isplativa, tolko dobra kak se priča i sl. Kamoli da se ide odgovarat ljude od kupnje (pogotovo komponente koja se iz dana u dana preporučje sve više i više).

Znaš kak to ide; neko kupi ploču za 1.500 kn, pa procesor za još tolko i svu popratnu artiljeriju, a onda na forum, da se malo pohvali, da se malo provrte testovi, da se ljudi dive. U svemu tome njemu/njima nije na kraj pameti da ide(u) pričati kak napajanje malo cvrči ili da ploča ima syeban layout, kamoli da se nakon par tjedana ili mjeseci jave s pokojim negativnim dojmom i upozore potencijalne kupce ne eventualne probleme.

Da ideš kupovati nekaj s čim je par korisnika imalo problema, u roku 10min bi te nekolko ljudi odgovorilo od toga i ukazalo na sve moguće zavrzlame, stanje na tržištu i neisplativost. Ali kad se ide kupovati nekaj jako popularno i već otprije nahvaljeno, e onda se ili negiraju mogući problemi ili postoje jako male šanse da se zayebeš ili si naletel na sfušani primjerak. Sve u svemu, kak odgovara većini, takvu preporuku dobiš.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2008., 01:42   #58
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Ja sam lijepo rekao odmah za svog da mu se cuju lezajevi, a ubrzo nakon toga i da cvrci u loadu. I napisao sam to na vise mjesta.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2008., 01:48   #59
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Ti si jedan od onih rijetkih, ti si čovek na mestu. Ali uzalud to kaj si ti na više mjesta ponovil da nije baš naj-naj, kad se najde 50 nadobudnih koji su pročitali na raznim forumima i čuli od Ksenije Urličić da je napajanje uber-geil, pa ga preporučili kad i kome su stigli. Moreš se slikat, kad si ti jedan i nisi baš zadovoljan, a njih 50 veli da je napajanje najbolje ikad proizvedeno. Jer oni ga imaju, oni su čitali, oni znaju, a ti si vjerojatno nabasal na sfušani model.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2008., 02:04   #60
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Jao kad se sjetim kako je to napajanje prije par mjeseci (još i sada) hvaljeno na sva zvona...
Što nije najbolje kupit fortrona za 30-50% cijene i samo mu stišati vent jer ionako nije potrebno da se vrti na više od 600ak rpma, a vent je Yate Loon koji je nečujan pri tim okretajima.

Da kucnem u drvo moj Seasonic me služi sasvim fino i vrlo je tih

Domy, jedino što ti preostaje je:





Stvarno si pehista šta se tiće hardvera (prvo AiW i sad Corsair).
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na