Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > RETRO hardware i software
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.01.2021., 19:01   #2431
stef
Premium
Moj komp
 
stef's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zabok
Postovi: 3,279
@Overclock
Ima ljepila.
Koristio sam vruće ljepilo (pištolj) iz razloga da to mogu ponovo rastaviti ako treba .

@Bubba
Ako imaš više primjeraka, bio bih zainteresiran.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	cnps9500_2.jpg‎
Views:	158
Size:	78.9 kB
ID:	23223   Click image for larger version

Name:	cnps9500_3.jpg‎
Views:	143
Size:	61.3 kB
ID:	23224   Click image for larger version

Name:	cnps9500_4.jpg‎
Views:	139
Size:	66.3 kB
ID:	23225   Click image for larger version

Name:	cnps9500_5.jpg‎
Views:	148
Size:	66.7 kB
ID:	23226   Click image for larger version

Name:	cnps9500_6.jpg‎
Views:	152
Size:	72.4 kB
ID:	23227  

stef je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2021., 19:05   #2432
Overclock
Premium
Moj komp
 
Overclock's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 993
Ne bojiš se da to popusti u radu? :bubaUhoGoIn:
Overclock je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.01.2021., 19:06   #2433
stef
Premium
Moj komp
 
stef's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zabok
Postovi: 3,279
Nope . Pošmirglao malo jednu i drugu stranu. Drži ko pas ježa.

Zadnje izmijenjeno od: stef. 06.01.2021. u 19:12.
stef je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2021., 19:42   #2434
Overclock
Premium
Moj komp
 
Overclock's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 993
@Alien
Da odgovorim u stilu svog duhovnog vođe Grunfa: Odluči kako želiš, dokle god je u moju korist!

A da ne bude skroz OT, imam 2 iznimna pacijenta u operacijskoj sali, svakoj fali 20ak SMD komponenti, a ima i ostecenih vodova, sanse za spas su minimalne, ali vrijedi probati.
Overclock je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2021., 20:24   #2435
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,016
Citiraj:
Autor Alien_200581 Pregled postova
... Ne znam kaj je još bilo blizu tog kucista na koleginom tavanu, ali meni miriše cjela kanta na kobasice sve u 16 ...
A kaj stoji na tavanu nego kobasice, kulen, šunkice, špek,...

Meni je komp stajao u prtljažniku od subote poslijepodne do nedjelje navečer kad si ga preuzeo,... i još mi se lokalni cucki i mačke motaju oko prtljažnika

... tako da luftanje nebu pomoglo nego ćeš morati sve raskopati i oprati,... jbg, sad smo izvukli pouku da ne smiju kompovi biti blizu suhovine

I da, sigurno ćeš morati promijeniti bateriju za MBO jer MBO nije mogla zapamtiti datum i vrijeme nakon što komp isključiš iz struje, ostalo bi sve trebalo biti ispravno, odnosno bilo je prije nego je završilo na tavanu.
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2021., 20:26   #2436
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Autor Alien_200581 Pregled postova
@ Bubba : Ako nitko nece i stvarno budes ih bacao u smece uzecu ja jedan primjerak, bolje da bude kod mene neg na reciklaži. Ali doslovno samo zato da imam oriđiđi medij umjesto sprženog. Tako da stvarno radije neka ih uzme netko tko ce to adekvatno cijeniti kao kolekcionar. A ne biseri pred pajceke u mom slucaju.
Citiraj:
Autor stef Pregled postova
@Bubba
Ako imaš više primjeraka, bio bih zainteresiran.
Dakle, radi se o Microsoft System Builder Packu.

Svaki pack (kutija) sadrzi tri identicna "paketa" -> https://photos.app.goo.gl/UChaqc5kti27GCYM8

S time da mislim da ovih 100 sati vjerojatno vise ne vrijedi.

Pa ako vas obojicu zanima cijela kutija, super, ako hocete samo jedan "paket" iz kutije, opet super.

Koliko sam na brzinu pogledao, svi CD-ovi su originalno zalijepljeni za knjizicu, pa kao sto rekoh, vjerojatno im nitko nije skinuo read-svjetlosni-junf. BTW, radi se o SE verziji. 20 godina netaknute proslosti.

Javite mi se na PM, nije mi problem sacuvati to jos neko vrijeme negdje ako znam da cete uzeti.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2021., 21:04   #2437
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Ako netko od vas zeli zaciniti ove Win98 strojeve s pravom stvari...

Inace lete kroz par dana u smece, mene nakon godina drkanja s ovime pustio sav retro zal!

Inace, BTW, mislim da imam dva ili cak 3 komada. Kutije su valjda vec nakon 20+ godina dobile svoje, ali cijeli sadrzaj unutra (dokumentacija, licencni kljucevi i slicno) su netaknuti i u mint stanju. AFAIR, to nitko nikada ni nije instaliravao.
Ako imaš još jedan W98 SE komplet viška, uzeo bih i ja jednog... Nije tajna da imam originalni W98 SE instalacijski CD, ali bez literature, uputa i svega drugog. U stvari, moj instalacijski CD se dosta razlikuje od ovog tvog, možda zato što je tvoj Retail a moj primjerak OEM?
  Reply With Quote
Staro 06.01.2021., 21:14   #2438
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Ja bih rekao da je ovo isto OEM, barem po ovim slikama: https://photos.app.goo.gl/F171FGM1FUS42TRs9

Doduse, nije mi jasno zasto dolazi s boot disketom, kada bi OEM verzije, IIRC, trebale biti bootabilne.

Kako rekoh, sacuvat cu obe kutije (u svakoj po tri komada istih celofanskih "paketa" s disketom, uputama, kljucem i sve ostalo), pa slobodno uzmite sto kome odgovara.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2021., 21:45   #2439
Alien_200581
Premium
Moj komp
 
Alien_200581's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,178
@ Bertone : Da znam haha, zato sam sve raskopal fino za pripremu pa onda pranje i detaljno sve pocistit. To je plan tak i tak, da sve bude tip top. Ali kao tjesim se da budem manje morao prati ako se lufta duže hahaha. Iako izvana je nestao miris kroz dan dva ali kad sam jucer izvadio diskove skuzio sam da se kobaje ne daju pa reko idem sve rastepst pa nek malo odleži

@ Bubba : Kao što rekoh, bum pricekao neka decki poberu koliko i cega hoce, ako ode svih 6 setova super. Pa ako oni ne pobrste sve budem se ja ukljucio i copio sebi jedan set

Zadnje izmijenjeno od: Alien_200581. 06.01.2021. u 21:51.
Alien_200581 je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2021., 21:53   #2440
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Ja bih rekao da je ovo isto OEM, barem po ovim slikama: https://photos.app.goo.gl/F171FGM1FUS42TRs9

Doduse, nije mi jasno zasto dolazi s boot disketom, kada bi OEM verzije, IIRC, trebale biti bootabilne.

Kako rekoh, sacuvat cu obe kutije (u svakoj po tri komada istih celofanskih "paketa" s disketom, uputama, kljucem i sve ostalo), pa slobodno uzmite sto kome odgovara.
Iskreno, nemam pojma... Ali moj CD ti ovako izgleda:


Pronašao sam ga "slučajno" u jednom prastarom Toshiba CD-ROM pogonu... Kupio sam CD za 50-ak kuna (prije sad već više od 10 godina) i kad sam ga spojio na struju da vidim ima li znakova života, imao sam što vidjeti... Netko ga je očito zaboravio, jer sumnjam da bi ga dao pod cijenu uređaja.

Hvala u svakom slučaju, obavezno jedan komplet budem rezervirao Jedino ti ne mogu reći kad to budem realizirao ... nije da se hvalim ali imam ozbiljnih briga trenutno, a stari hardver je nažalost jedan od zadnjih. Dogovirimo se preko PP, javim ti detaljnije informacije kad budem i sam znao.

Gledam što sam napisao i shvatio sam da se možda nisam spretno izrazio... Želim jedan "komplet" u smislu jedne instalacije, vrećice - ne cijele kutije. Toliko W98 mi uistinu nije potrebno, osim ako ih fakat ne namjeravaš pobacati sve na otpad. Iako (sudeći po dosadašnjim postovima) to se sigurno ne bude dogodilo

Zadnje izmijenjeno od: Trekkie4. 07.01.2021. u 00:26.
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.01.2021., 11:04   #2441
becarsb
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2020
Lokacija: SLAVONSKI BROD
Postovi: 33
štef, ako ti može šta od ovih pomoći javi se pa se dogovorimo, ljudi smo
















becarsb je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2021., 11:45   #2442
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,004
Citiraj:
Autor Overclock Pregled postova
@Alien
Da odgovorim u stilu svog duhovnog vođe Grunfa: Odluči kako želiš, dokle god je u moju korist!

A da ne bude skroz OT, imam 2 iznimna pacijenta u operacijskoj sali, svakoj fali 20ak SMD komponenti, a ima i ostecenih vodova, sanse za spas su minimalne, ali vrijedi probati.

Ako ih i ne spasiš, ostaviš ih kao donore.
Ovi zeleni Sanyo kondići su neuništivi. Prije točno 4g sam tastu zakrpao neko Chieftec napajanje kojem se jedan kondić napuhao. Skinuo jednoga takvog s neke prastare AGP grafičke, komp radi još dandanas.

Jedino sam skoro poginuo noseći s 3. kata po uskim stepenicama ovo kućište pretrpano komponentama

c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2021., 12:35   #2443
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,572
Već spominjani čuveni čiftek tenk od kućišta,

danas je gotovo nemoguće naći novo slično a ako i ima onda košta cca ko bubreg,

vjerojatno nisi trebao ići u teretanu jedno mj. dana
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2021., 13:00   #2444
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,004
Uf, dok sam to spustio iz njegove zgrada pa donio doma, jedva sam lemilicu poslije držao. Unutra jedno 4-5 diskova, dva optikanera,...
Prošlo ljeto odvezao u reciklažno jednog starog Anteca 10+kg i jedno isto tako neko brand name kućište, oba mid toweri, godinama stajalo pa bilo u oglasniku, bilo na tržnici, na kraju se poklanjalo i nitko ništa. Istina da je nemoguće naći, ali očito danas nikome niti ne trebaju takve grdosije.

Danas bi svi neko seksi ITX kućište da se ne vidi iza ekrana
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2021., 21:05   #2445
Alien_200581
Premium
Moj komp
 
Alien_200581's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,178
Citiraj:
Autor c-shadow Pregled postova
Danas bi svi neko seksi ITX kućište da se ne vidi iza ekrana
Nemojte tako kolega, neki od nas i dalje vole čelične beštije (main rig mi je i dalje u "malenom i laganom" haf x-u)

Tbh da imam mjesta sve retro kante bi potrpao u big i full towere tipa ovog ljepotana na slici, ali za takve kombinacije mi na putu stoji onaj famozni problem koji se zove eur/m2 od kojeg nas vecina u hr boluje Tako da trenutno no retro big towers for me, only SFF/Desktop dolaze u obzir...
Alien_200581 je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2021., 23:12   #2446
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959





-->
Citiraj:
Autor Alien_200581 Pregled postova
Nemojte tako kolega, neki od nas i dalje vole čelične beštije (main rig mi je i dalje u "malenom i laganom" haf x-u)

Tbh da imam mjesta sve retro kante bi potrpao u big i full towere tipa ovog ljepotana na slici, ali za takve kombinacije mi na putu stoji onaj famozni problem koji se zove eur/m2 od kojeg nas vecina u hr boluje Tako da trenutno no retro big towers for me, only SFF/Desktop dolaze u obzir...
Imam ja jednog lijepo očuvanog desktopa, ali mu je otišlo napajanje. Inače sam ga kupio u ovom, sada nepostojećem, web shopu, jel kupovao još neko tamo?



https://web.archive.org/web/20060323...//www.bing.hr/


Kućište:






segregator je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2021., 09:49   #2447
stef
Premium
Moj komp
 
stef's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zabok
Postovi: 3,279
Citiraj:
Autor c-shadow Pregled postova
Prošlo ljeto odvezao u reciklažno jednog starog Anteca 10+kg i jedno isto tako neko brand name kućište, oba mid toweri, godinama stajalo pa bilo u oglasniku, bilo na tržnici, na kraju se poklanjalo i nitko ništa. Istina da je nemoguće naći, ali očito danas nikome niti ne trebaju takve grdosije.
Nisi ponudio u pravoj temi .
Ne sjećam se da je bilo na tržnici. Ja sam prek u VŽ išao po bijelog Anteca SX-630II.
stef je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2021., 11:09   #2448
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,004
@stef

Ovo je kućište bilo u igri, kupljeno negdje 2003-2004:

https://www.cnet.com/products/antec-...er-atx-series/
Pored njega još jedan neloš gigabyte i bili su na tržnici 2017, nisi dobro gledao:
http://forum.pcekspert.com/showthrea...ght=SLK3700AMB

Samo dok sam se ja sjetio bumpati oglas, već je bio zaključan iz nekog razloga.

Uglavnom, bačeno je sve tek negdje 2019, nisam u to doba niti pratio ovaj topic. A i nisu neki oldtimeri kućišta.
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2021., 13:44   #2449
becarsb
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2020
Lokacija: SLAVONSKI BROD
Postovi: 33
nemam web shop al nađe se svakakvih kućišta
becarsb je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2021., 18:33   #2450
Alien_200581
Premium
Moj komp
 
Alien_200581's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,178
Evo da se konacno pohvalim da sam nesto cak i radio zadnjih par dana

And behold, it's alive !



Nije baš najuredniji mod but it gets the job done. Kartica stoji cvrsto u slotu i u kucistu. S obzirom da sam bio nestrpljiv i umjesto pravog alata koristio malu prirucnu non name aku busilicu iz bauhausa zadovoljan sam. Zakacio borerom prst samo jednom, gubitak krvi minimalan

U svakom slucaju kada sam uspješno utrpao zvucnu unutra odlucio sam do kraja sloziti XP rig.



Baza je HP8000SFF sa C2Duo E8400 na 3 gige, dodanom Quadro K600, 4GB RAM-a, 16GB+500GB diskovi i Plextorova DVD prža. Gore na slici je ova mala 16GB nakaza koju sam pokupio negdje u nekom trenutku za neku sicu na netu, koja glumi sistemski disk na kojem su instalirane windoze. Zanimljivo ali performanse su mu daleko od SSD-a pod kojim se bio reklamirao i vrlo slicne klasicnom disku (mozda par % brze). Moguce i da je do ploče ali cisto sumnjam. No s obzirom da je kostao kao cca 2 kvalitetnija piva, nisam nezadovoljan i bolje da stoji u kanti nego po kutijama i ladicama. Svakako zanimljiva ideja za neki DOS rig uz SATA na IDE adapter. Mozda i isprobam cisto da vidim sta ce reci BIOS i da li ce ga detektirati normalno.

I za kraj par gejmova da vidimo kako se Quadro drzi sa XP igrama (za sada samo par komada koje sam imao pri ruci, bit ce jos). Reza je 720p limitirana na 60 FPS s obzirom da sam koristio mali 15" HP koji imam na ormaru "za prvu ruku".

A bome, drzao se cisto solidno kao sto cete vidjeti...



Krenuo sam sa Quake 4, pa preko Pure-a na "NFS vruci pršut" koji me zapravo najvise zanimao kao gejm sa kraja 2010 kada je XP vec bio debelo na zalazu.

Prilično sam zadovoljan s obzirom da je sve nafrljeno na max postavke i jedino je NFS uspio skakutati između 55-60 fps što i dalje smatram itekako vrlo igrivim. Jos kad ustekam onog CRT ljepotana to ce biti odlican kombo za XP 720p gejming
Alien_200581 je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2021., 19:01   #2451
stef
Premium
Moj komp
 
stef's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zabok
Postovi: 3,279
Superiška .
Možeš zavrtiti na tome i nešto starije putem nglide wrappera:
https://www.zeus-software.com/downloads/nglide
stef je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2021., 19:02   #2452
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,572
Ta "nakaza" je prilično stara i ima khm karakteristike,
na slici se ne vidi točni model ali evo slični > https://industrial.apacer.com/en-ww/...M5A-M-22P-180D

Bit će to dobro

Zadnje izmijenjeno od: Nikky. 09.01.2021. u 12:49.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2021., 19:41   #2453
Alien_200581
Premium
Moj komp
 
Alien_200581's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,178
@ Stef : A no no, za to cuvam onu Voodoo2 koju sam dobio od kolege da bude real deal Za ovoga sa XP-om je ciljani raspon od cca 2000-2001 pa do 2010. Sve poslje toga dela na modernim kompovima a prije ce preuzeti ove ostale kante koje su u planu i cekaju da ih popeglam i uredim

@ Nikky : Da, khm je odlican opis haha. Ali neka ga, zasad dela dobro, kada naletim na neki "stari" SSD od 32GB ili 64GB od nekog poznatog da znam da nije izrauban do bola mozda lupim "upgrade" :P
Alien_200581 je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2021., 16:27   #2454
Alien_200581
Premium
Moj komp
 
Alien_200581's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,178
Evo ekipa nocas / jucer sam se jos malo zabavljao sa kompom. Proletio sam kroz Vice City, San Andreas, GTA 4, Half Life 2, Warcraft 3 i za kraj malo se propeljao po Velebitu u Dirt2.

101 102 201 202 301 302 401 502 503 504

Sve je opet radilo kao po špagici osim GTA 4, koji je ipak spustio fps na 40-45 ali s obzirom da je (bar po mojim kriterijima) GTA 4 prije win7/10 igra nego XP (tj. igra koja radi bez problema na modernim kompovima koji je potrgaju ko beba zvecku) nije me to previše zabrinulo.

Stvarno fino pere nostalgija kad krene spica za War3 ili zasvira radio u autu u Vice City-u

I za kraj još jedna dobra vijest. Tj. dobra za mene a "loša" za kolegu Overclocka

901

Naime, ona maticna sa Zalmanom se upalila bez problema iz prve tako da ništa od salvaginga, sry lega Kresnula od prve, uredno ocitala neki random keks od gigu rama koji sam prvi nasao u hoardu i usla u BIOS. Čak je i vent radio pristojno bez cudnih zvukova i bio umjereno glasan s obzirom da je spojen direktno na plocu bez potenciometra pa roka na 100%. Tako da uskoro krecem onda i sa tim projektom, pa cemo vidjeti sto ce ispasti od tog na kraju i hoce li biti nekih iznenađenja. Iako meni ta ploča izgleda vrhunski vizualno, još kako je kresnula od prve imam filing da je grom (ako uopce je bio grom u pitanju) samo zdemolirao napajanje koje je ocito bilo toliko kvalitetno pa nije povuklo i ostatak sa sobom. Tako da ocekujte uskoro jos slika iznutrica
Alien_200581 je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2021., 17:07   #2455
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,572
Ma hajd' bona, veći hladnjak od cijelog sistema
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2021., 17:55   #2456
Alien_200581
Premium
Moj komp
 
Alien_200581's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,178
Ma to je ploča neka mala a ne cooler velik, opticka iluzija hahaha
Alien_200581 je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2021., 21:30   #2457
Overclock
Premium
Moj komp
 
Overclock's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 993
@Alien
Plave ledice na cooleru i plavi PCB ploce...to ti nebu dobro.
Elektroni na izlazu iz ventilatora imaju indukcijski otklon zbog plavih ledica na plavi PCB ploce...do prvog kata to još i radi, ali ak si na višem katu zbog coriolisove sile bu doslo do EM naprezanja u procesoru, a onda se PWM cincilatori razdvoje i imas kratki spoj. Do tad sve alfe u radijusu od 139m posljedicno trose jos vise ulja.
Ne velim ja niš za cooler, nek kaj buju susedi rekli... ^^

Sa setom igri tog doba si me sjetil na freelancera, mada nemam vise top gun afterburner s kojim sam španal :/
Overclock je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2021., 22:04   #2458
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,572
Iju, koliko je bilo polomljenih quickshot - ova od treniranja desnice ?!? 😂
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2021., 17:44   #2459
Alien_200581
Premium
Moj komp
 
Alien_200581's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,178
Citiraj:
Autor Overclock Pregled postova
Ne velim ja niš za cooler, nek kaj buju susedi rekli... ^^
Ma kaj sad litra ulja na 10 umjesto 9 goriva, ne buju ni osjetili. A ti sa alfama tak i tak vole ici kod mehanicara, zapravo budem im napravio uslugu i omogucio im dobar provod A dok oni skuze da sam ja odgovoran, vec budem podesio gefufnu u napajanju pa bude problem tajanstveno nestao

Btw odlican je ovaj stick, imam neki kaj zgleda ko desna polovica tog sa slike ali slabo ga koristim. Brusim se na mech warriore i tie fighter vec par godina ali mi uvjek nekaj pokvari planove. Ko da je uklet... Od Freelancera imam jos uvjek lagani ptsp, od nabijanja reputacije sa onim Corsairima ili kak su se vec zvali oni pogani gusari, pa da mogu uzet onaj neki uber fighter. Jedini nedostatak je sto te citava galaksija poslje mrzi jer kad dignes rep sa ovima sve ostale frakcije te zele oderat cim te vide hahaha
Alien_200581 je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2021., 17:57   #2460
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,572
Bravo kolega, slažeš txt kao nekada čuveni Visage (šteta da se sada rijetko javlja) ili Bubba (hoće ali ga prvo treba namamiti ko ribu na varalicu)
Nikky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na