Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.12.2020., 15:28   #5581
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
PinballArcade. Nesto jace od toga moj pc malo teže zvače. Ide ishadow of the tomb raider,ali malo zapne tu i tamo.. Battlefront 2 radi na "high"

Zadnje izmijenjeno od: darkijas. 14.12.2020. u 15:43.
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2020., 17:15   #5582
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,729
Citiraj:
Autor darkijas Pregled postova
PinballArcade. Nesto jace od toga moj pc malo teže zvače. Ide ishadow of the tomb raider,ali malo zapne tu i tamo.. Battlefront 2 radi na "high"
Originalno prije edita si napisao da se nema šta kupiti ispod 2000 kn. Htio samo reći da je to potpuno pogrešno, eto ja pred nekih 6 mjeseci prodavao RX470 4GB po 400 kn pa nitko nije htio uzeti. Samo kažem. Na kraju otišle po 250, i još je bilo natezanje oko garancije... može se naći samo treba volje i strpljenja.
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2020., 17:48   #5583
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Singularity i Hard west

Singularity mi godinama stoji na listi, WAB-ova retro recenzija ubrzala dolazak na SSD Igra postane super zabavna kad se dobiju stvarčice za manipulaciju vremenom, a atmosferom i izgledom se bez problema može predstavljati kao Metro prequel DLC.
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2020., 20:36   #5584
rap_4_life
Premium
Moj komp
 
rap_4_life's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Split
Postovi: 360
Kad mi se vozika guram Elite Dangerous, a kad mi se jaše RDD2 malo kasnim znam
rap_4_life je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2020., 22:05   #5585
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Citiraj:
Autor dakky Pregled postova
Originalno prije edita si napisao da se nema šta kupiti ispod 2000 kn. Htio samo reći da je to potpuno pogrešno, eto ja pred nekih 6 mjeseci prodavao RX470 4GB po 400 kn pa nitko nije htio uzeti. Samo kažem. Na kraju otišle po 250, i još je bilo natezanje oko garancije... može se naći samo treba volje i strpljenja.
To je bilo tada i realno,dao si ispod svake cijene. Znao sam i ja tak poslovati.
Uglavnom,to sada ne mijenja cinjenicu da se trenutno u ducanu za oko 2000kn nema sto kupiti. Odnosno mozes kupiti gtx 1660s kojoj sad cijena cak i raste. Pogledaj na nasoj trznici koliko ima oglasa da se traze polovne grafe. Gaming na pc-u polako postaje zabava za bogate
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2020., 22:30   #5586
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
pes2021
fm2021 - lazio
dota2 turbo
lol tft
witcher 3 - moram dovršit a nikako
stalker lost alpha - isto kao witcher
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2020., 01:44   #5587
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Konačno Far Cry 4 na najvećoj težini (hard ako se ne varam)











Ostalo mi samo za kupiti 2 oružja - jedno se kupi sa uplay bodovima (to se čini mi se ne računa za progres), a za drugo imam novce, ali da mi se otključa moram biti arena 10 level, a to mi se neda. Trenutno
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2020., 06:43   #5588
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Citiraj:
Autor darkijas Pregled postova
Gaming na pc-u polako postaje zabava za bogate

mislim da si krivo napisao, kazes na PCu? Ja bi rekao da gaming opcenito postaje zabava za bogate. Konzolasi isto trose lovu na konzole kojima su isto cijene porasle, i to ovom PS4 koji ako me ne vara ce vrijedit drek kad izadje PS5. Plus nemaju videoteku. Reklo bi se gaming is dead. S gledista dostupnosti, a onda se slobodno jos i pogleda kakvo je trziste igara, odnosno sto se nudi...

Po meni trenutno imamo high quantity low quality na trzistu igara... I tu najvise krivim ove platforme STEAM, EPIC i druge.

Igram jedino APEX i to par minuta na dan, brzo mi dosadi, neznam kako cu dugo to moci. Igrao sam Rimworld, dosadilo brzo isto...

Skupljam na EPIC te free igre i doslovno ih ne stignem instalirat koliko dolaze da bi nesto igrao, spremim se Alien Isolation, pa izadje Metro, pa sad Tropico... Cyberpunk 2077 je latest hype, no naletio na jedan video koji usporedjuje sa GTA V.

__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2020., 08:07   #5589
microsoft66
Premium
Moj komp
 
microsoft66's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: VK
Postovi: 1,185
Mislim da igranje nije skupo na pcu.evo moj primjer ,poceo sam igrati rdr2 i igra radi sa ultra postavkama na mom eniacu i igra radi super,u prosjeku nepada ispod 40 fpsa na 1080p.pricamo o godinu dana staroj aaa igri sa mozda najboljom grafikom.

Druga je stvar ako netko hoce 4k sa rt pa to su entuzijasti i to uvijek ima svoju cijenu.


Btw rdr 2 dosao u chapter 2 i sve sto mogu reci je blockbuster
microsoft66 je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2020., 09:22   #5590
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Ima toliko igara, što novih što starih što se može igrati na starijem hardveru, da cyberpunk i ostale AAA naslove nemoraš zaigrati nikada


Instalirao Warzone na par godina starom PC-u, radi ok, igrivo je. Igram trenutno CS:GO, ide bez problema.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2020., 09:44   #5591
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
ma i AAA naslovi se dadu igrat na low ili medium postavkama na racunlu od 2000kn sto vjerujem je dostupno svima koji se zele igrati. A kao sto kolega kaze ovim s vise muzike postoje te RTX graficke od nekoliko tisuca kuna za 4K gejmanje. Sam onda trebas i takav monitor i jos i procesor malo jaci i onda to istina bog ide u samo nebo je granica...

Ovako casual gaming, recimo tvoj Pupo komp gura sve, ako si probao koju igru a da nije islo molim te lijepo napisi da znadem jer sam ja uvjeren da taj tvoj gura sve...
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2020., 10:24   #5592
frezer
Premium
Moj komp
 
frezer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2018
Lokacija: Šibenik
Postovi: 460
Titanfall 2
Odlična mi je ova igra. Volim ovakve brze igre gdje nemaš kad razmišljati. Samo idi u pucaj u sve živo. Spojiš dva-tri wallruna, pa double jump, preskočiš pola mape i još u letu skineš protivnika A opet, titani još daju posebnu dimenziju ovoj igri. Singleplayer isto odličan. I još se vrti u 60+ fps-a na staroj 775/ddr2 mašini.
Šteta što ova igra nije imala malo veći uspjeh.
frezer je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2020., 11:11   #5593
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Konačno Far Cry 4 na najvećoj težini (hard ako se ne varam)











Ostalo mi samo za kupiti 2 oružja - jedno se kupi sa uplay bodovima (to se čini mi se ne računa za progres), a za drugo imam novce, ali da mi se otključa moram biti arena 10 level, a to mi se neda. Trenutno

čak i ta najteža nije tako teška...bolje da su stavili neki "ultimate adventurter" mod il tako šta...
jer kad pređeš igru više puta znaš odakle napadaju pa se pripremiš i onda ide lako bez obzira na level težine

e da, jesi probo "escape from Durgesh" ...meni nikako da se posreći kraj završit - preteško je.

EDIT - razmišljam da si probam instalirati Cossacs...sjećam se da sam imao problema oko instalacije i pokretanja na Win7 pc (igrao davno na XP) pa si kalkuliram jel da probam na Win10 i dal mi se vrijedi z**ati sa pokretanjem.
nemam neki stai XP komp da tamo igram a igra mi je predobra.

Zadnje izmijenjeno od: smirnoff. 26.12.2020. u 11:18.
smirnoff je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2020., 12:33   #5594
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor smirnoff Pregled postova
čak i ta najteža nije tako teška...bolje da su stavili neki "ultimate adventurter" mod il tako šta...
jer kad pređeš igru više puta znaš odakle napadaju pa se pripremiš i onda ide lako bez obzira na level težine

e da, jesi probo "escape from Durgesh" ...meni nikako da se posreći kraj završit - preteško je.
.
Nisam probao, moram vidjeti...

Je da, igre su postale prelagane, obavezno najveća težina u svakoj igri koju igram. Nigdje nisam zapeo. Mislim da je FC3 imao dvije težine iznad hard (master ako se ne varam), tamo sam jednom zapeo, znam da sam morao smanjiti jednu razinu da pobjedim onog bossa u onim nadrogiranim misijama. Ostatak - nikakav problem.

Zadnje igre koje su me baš izjebale sa težinom su Witcher 2 na Dark težini (naknadno su je nadodali patchom) i STALKER Clear Sky na najvećoj težini me ubio u jednoj dionici (prelazak iz prvog levela u drugi pred onim "mitraljez gnijezdom" u šumi, to sam ponavljao jedno 50 puta). Naravno i Super Meat Boy, jedna od najtežih igara uopće, no ta igra je mazohizam sama po sebi

Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Ima toliko igara, što novih što starih što se može igrati na starijem hardveru, da cyberpunk i ostale AAA naslove nemoraš zaigrati nikada
Točno to. Igara ima na stotine i to vrhunske da ne stignete odigrati sve do kraja života. Gaming nije skup ako ste "back track" gamer kao ja koji igra AAA naslove od prije nekoliko godina.

Skupo je biti aktualan - igrati najzahtjevniju igru od jučer - max postavke, još ako ste si učini uslugu sa višim rezolucijama i/ili refresh rateom - skup sport za vaš novčanik

Meni je plus što nisam nestrpljiv tip, cijepljen sam protiv hypea i sl. Kod mene još witcher 3 iz 2015 god. nije došao na red, a da me povuče hype za neki cyberpunk nema šanse. Nek čeka red
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2020., 12:55   #5595
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,353
Citiraj:
Autor frezer Pregled postova
Titanfall 2
Odlična mi je ova igra. Volim ovakve brze igre gdje nemaš kad razmišljati. Samo idi u pucaj u sve živo. Spojiš dva-tri wallruna, pa double jump, preskočiš pola mape i još u letu skineš protivnika A opet, titani još daju posebnu dimenziju ovoj igri. Singleplayer isto odličan. I još se vrti u 60+ fps-a na staroj 775/ddr2 mašini.
Šteta što ova igra nije imala malo veći uspjeh.
O, da, TF2 je opaka igra, a bome i jedna od boljih SP kampanja...
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2020., 13:41   #5596
microsoft66
Premium
Moj komp
 
microsoft66's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: VK
Postovi: 1,185
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Točno to. Igara ima na stotine i to vrhunske da ne stignete odigrati sve do kraja života. Gaming nije skup ako ste "back track" gamer kao ja koji igra AAA naslove od prije nekoliko godina.

Skupo je biti aktualan - igrati najzahtjevniju igru od jučer - max postavke, još ako ste si učini uslugu sa višim rezolucijama i/ili refresh rateom - skup sport za vaš novčanik

Meni je plus što nisam nestrpljiv tip, cijepljen sam protiv hypea i sl. Kod mene još witcher 3 iz 2015 god. nije došao na red, a da me povuče hype za neki cyberpunk nema šanse. Nek čeka red


Taki sam i ja,samo necekam bas toliko dugo...ja cu npr valhalu i cp2077 odigrati za godinu dana kad beta testeri koji sad igraju,otkriju sve bugove.hocu potpun proizvod.

Taman cu uzeti i drugi pc da to mogu lagano igrati na 4k jer takva igretina to zasluzuje.eo sad poceo igrati rdr 2 imam sta do proljeca.onda horizen zero dawn i dok to dvoje predjem za cp ce izaci svi pacevi i dlcovi
microsoft66 je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2020., 14:50   #5597
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Ja sam si recimo prije nekoliko godina zacrtao da odigram određene kultne naslove koji su lektira (a koji me zanimaju, naravno ne možeš sve odigrati). Tako sam si zacrtao da moram preći mass effect trilogiju, stalker trilogiju, witcher trilogiju itd. što sam sve davno prešao, ostao mi još taj witcher 3. I stvarno su odlične igre, nisam zažalio

Trenutno imam u tijeku i remaster Planescape Tormenta, to je baš pothvat, negdje sam na pola, tako velike igre često stanem pa pauza nekoliko mjeseci, pa nastavim. I kad sam u sred neček takvog ne pada mi na pamet neka nova sranja ubacivat.

Planiram još odigrati LA Noire, MGS V itd. Svašta nešto raznih žanrova, jedino strategije slabo peglam
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2020., 16:17   #5598
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Još jedna digresija.

Bio sam fan CoD-a, i kad je izašla četvorka, nisam imao nikakav komp; integrirana grafa i neki 754 sempron. Odigrao sam kampanju u jednom dah(n)u u 480x320 rezi.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2020., 19:12   #5599
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Krenuo sam igrati Horizon: Zero Dawn na PC sad, prije sam na PS4 započeo ali sam zbog manjka vremena stao, pa sam odlučio nastaviti na PC kad imam puno jači hardware. Igra, lore i svijet mi je stvarno fantastičan zasad, uložio sam nekih 15-ak sati dosad, radio puno side questova i toga sa strane i baš mi je imerzivna igra. Modeli dinosaura su stvarno prelijepi, borba je dosta dobra za ono koliko sam sa borio, no vjerujem da će se nekim malo jačima biti puno teže nego je bilo dosad s ovim početnim.

Moram priznati da jedva čekam Forbidden West, jedino je pitanje hoće li i kad izaći na PC jer mi se PS5 baš i ne kupuje.
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2020., 20:37   #5600
Zika21
Premium
Moj komp
 
Zika21's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 101
Citiraj:
Autor Exomaniac Pregled postova
Krenuo sam igrati Horizon: Zero Dawn na PC sad, prije sam na PS4 započeo ali sam zbog manjka vremena stao, pa sam odlučio nastaviti na PC kad imam puno jači hardware. Igra, lore i svijet mi je stvarno fantastičan zasad, uložio sam nekih 15-ak sati dosad, radio puno side questova i toga sa strane i baš mi je imerzivna igra. Modeli dinosaura su stvarno prelijepi, borba je dosta dobra za ono koliko sam sa borio, no vjerujem da će se nekim malo jačima biti puno teže nego je bilo dosad s ovim početnim.

Moram priznati da jedva čekam Forbidden West, jedino je pitanje hoće li i kad izaći na PC jer mi se PS5 baš i ne kupuje.
Kolko znam, FW izlazi i na PS4.
Zika21 je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2020., 20:42   #5601
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Citiraj:
Autor microsoft66 Pregled postova
Mislim da igranje nije skupo na pcu.evo moj primjer ,poceo sam igrati rdr2 i igra radi sa ultra postavkama na mom eniacu i igra radi super,u prosjeku nepada ispod 40 fpsa na 1080p.pricamo o godinu dana staroj aaa igri sa mozda najboljom grafikom.

Druga je stvar ako netko hoce 4k sa rt pa to su entuzijasti i to uvijek ima svoju cijenu.


Btw rdr 2 dosao u chapter 2 i sve sto mogu reci je blockbuster
U potpunosti se slažem s tobom vezano za RDR2, meni je to GOTY i ove godine

Doslovno sam imao pauzu od godinu dana gehmanja, i onda sam jeftino kupio RDR2, i ono, počeo sam se dizati ujutro ranije kako bih prije posla bacio 20-30 min

Trenutno udaram Cyberpunk 2077, i onako, nije na toj razini, sve mi je ponekad plitko, iako neću reći da nije zabavan
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2020., 21:07   #5602
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
Ja isto igram rdr2.

Nakon sta sam konacno prešao SP počeo malo MP s bratićima. Fora je raditi bountije i misije s ekipom.

Kada igram solo malo lovim životinje kao trader.

Bas je dobar stress relief samo malo jahanja po divljini.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Gemmy je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2020., 21:07   #5603
microsoft66
Premium
Moj komp
 
microsoft66's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: VK
Postovi: 1,185
Produbit ce oni to do nagodinu u ovo vrijeme,kad ja krenem hehe
microsoft66 je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2020., 21:17   #5604
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 951
Da slažem se za RDR2, jedna od najboljih igara ikad. Plakal sam na kraju za Arthurom...
Max_Damage je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2020., 21:33   #5605
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Citiraj:
Autor Zika21 Pregled postova
Kolko znam, FW izlazi i na PS4.
Da, sad vidim da da, mislio sam da je PS5 eksluziva, imalo mi je logike to, al dobro. Možda onda bude kroz godinu, dvije i PC izdanje.

Jer mi se baš ne prelazi sad s Ultra PC postavki i 60 fps na next gen igru na PS4 iz 2013.
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2020., 23:01   #5606
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
+1 za RDR2

Pokrenuo prije par dana novu igru (~4i prijelaz)

i opet me igra na nove načine oduševi
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2020., 07:29   #5607
microsoft66
Premium
Moj komp
 
microsoft66's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: VK
Postovi: 1,185
Citiraj:
Autor Max_Damage Pregled postova
Da slažem se za RDR2, jedna od najboljih igara ikad. Plakal sam na kraju za Arthurom...
Mislim ono jbt bas ti hvala
https://www.youtube.com/watch?v=Uvj4mrsIWCA
microsoft66 je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2020., 08:48   #5608
rock00
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 323
f1 2020 konacno vremena za brusit formu.
rock00 je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2020., 09:24   #5609
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,426
Ja sam napokon krenuo odigrat Metro: Exodus, prva dva sam odigrao još čim su bili izašli.
Nafrljio sam grafiku na max i moram priznat da jako lijepo ta igra izgleda (IMHO lijepše i od CP 2077), a i za stare se sjećam da su bile jedne od najlijepših.
Tek sam krenuo, možda sam odigrao 1h, ali sve mi se čini da ovdje ima više priče i cutscena nego igranja....vj je to samo početak, ali radije bi pucao nego gledao filmiće svakih 5min.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2020., 13:26   #5610
ppm3
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 103
Citiraj:
Autor Disco Pregled postova
Ja sam napokon krenuo odigrat Metro: Exodus, prva dva sam odigrao još čim su bili izašli.
Nafrljio sam grafiku na max i moram priznat da jako lijepo ta igra izgleda (IMHO lijepše i od CP 2077), a i za stare se sjećam da su bile jedne od najlijepših.
Tek sam krenuo, možda sam odigrao 1h, ali sve mi se čini da ovdje ima više priče i cutscena nego igranja....vj je to samo početak, ali radije bi pucao nego gledao filmiće svakih 5min.
Meni je bas sjela ta igra. Trebalo mi je 23h da je predem i to sam odradio mislim u 3 dana Zao mi je da u paketu nisam uzeo i DLCove, a sada mi se ne daju pare samo za to (+nova instalacija sto mi je jos veca muka).

Sad se vrtim izmedu civ6, dota2 i wota..

Zadnje izmijenjeno od: ppm3. 27.12.2020. u 13:32.
ppm3 je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na