Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.03.2014., 09:32   #37681
Irvin
Registered User
 
Irvin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
...to ti je to...ima mina i za očešavanje

...postavljaju ih malko više...to rade njihovi SWAT timovi
__________________
B-tension crew, pomičemo granice, kosti...sve
---
Biciklo je najbolji izum, odma posle toalet papira
Irvin je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2014., 10:23   #37682
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Sad znamo tko mjeri tlak, visinu i temp sa mojim Suuntom gore
Prokleti patuljci
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.03.2014., 15:43   #37683
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 442
Citiraj:
Autor Irvin Pregled postova
Patuljci = ljudskom oku nevidljiva bića koja obitavaju po svim geografskim područjima i nadmorskim visinama i podmorskim nizinama, žive u svom sokaku dok ih viša ljudska bića ne počnu smetati, a onda se oni organiziraju pa postavljaju minska polja (kao ona mina na 57ici koju sam ja prošlu nedelju aktiviro), pa Mar na 18-20...
...zapravo su bezazleni, ali vole šegu, pa se skupe cijela sela kad mi okinemo i udare u smeh (koji prosto ljudsko uho ne čuje), a i vole nove stvari pa su u zadnje vrijeme se okomili na dijelove bicikala i skupljaju žbice, niple...

Minska polja su projektirana za određene brzine koje ako ne prekoračiš prođeš samo sa otresanjem prašine, a ako šišaš brzinu onda možeš da fasuješ i sam sam onda kriv (kao mina prošle godine na koju sam naletio u Pohorju ili ti Destro na Psunju).
Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
Sad znamo tko mjeri tlak, visinu i temp sa mojim Suuntom gore
Prokleti patuljci


Dolazim za kojih 5, 6 dana "na gostovanje" u Zagreb, jedva čekam opet vidit Sljeme i ekipu
__________________
murina je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2014., 16:23   #37684
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
Bilo bi vrijeme da konacno provozas tog torcidasa
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2014., 19:12   #37685
blozer
Doktor znanosti!
Moj komp
 
blozer's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg,Peščenica/borongaj
Postovi: 1,305
Kupio sam norco storm 9.2 , 2014 godište prije 2 tjedna u dučanu novo. I već nakon 2 tjedna ripne su na zadnjoj gumi žešče izlizane nekih ripna gotovo da ni nema. Vozio sam se u ta 2 tjedna i na makimir i na sljeme i po gradu par puta i jesam žešče zakočio ali ništa da sam silovo biciklo . Dali da reklamiram biciklo/gumu ? Također gumu mi je dns probila drvena špranjica dužine pola malog prsta vanjsku i unutarnju . To se desilo vozeči po betonu. Nerazumijem očekivao sam za te novce - 3700kn da ću imati dobar proizvod a ovo to nije. Radi se o ovom bike-u http://www.markoprojekt.com/shop/bic...storm-9-2-2014
blozer je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2014., 19:23   #37686
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,006
Iskreno, ja bi ti se samo nasmijao da mi dopeljas bajk nar eklamaciju zato kaj si izlizo gumu pa makar bilo i za dva tjedna. Imam bar 500 km po asvaltu sa hans dampf koji je sve samo ne za asvalt pa nema tragova istrosenosti. Koči vise prednjom i nema problema.
vga killer je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2014., 19:29   #37687
Metlina
Premium
Moj komp
 
Metlina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 94
moze preporuka za puni servis bicikle, da je povoljno i blizina(zivim u cvjetnom naselju, zagreb)
donia sam biciklu staru 20ak godina pa bi volio napraviti puni servis
Metlina je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2014., 19:54   #37688
Irvin
Registered User
 
Irvin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Citiraj:
Autor blozer Pregled postova
Kupio sam norco storm 9.2 , 2014 godište prije 2 tjedna u dučanu novo. I već nakon 2 tjedna ripne su na zadnjoj gumi žešče izlizane nekih ripna gotovo da ni nema. Vozio sam se u ta 2 tjedna i na makimir i na sljeme i po gradu par puta i jesam žešče zakočio ali ništa da sam silovo biciklo . Dali da reklamiram biciklo/gumu ? Također gumu mi je dns probila drvena špranjica dužine pola malog prsta vanjsku i unutarnju . To se desilo vozeči po betonu. Nerazumijem očekivao sam za te novce - 3700kn da ću imati dobar proizvod a ovo to nije. Radi se o ovom bike-u http://www.markoprojekt.com/shop/bic...storm-9-2-2014
Nema te šta bit sramota, lepo je vreme...odvezi se do dućana i vozdra-vozdra...jel ovo normalno da se guma volko pojela? račun imaj sa sobom...momci su raja i svakako ako bude win-win situvacija traži da ti daju kod kupnje sledećeg seta guma dobar popust i mirna Bosna.

@ Murina: Aaaaaaaanteeeee, čekao si znači +20 oC da se ne mrzneš
hajd bujrum, nema te ko ipsilona u azbuci, jupi...baš mi drago...nešto sve češće nam Dalmoši dolaze...postajemo centar Hrvatske
__________________
B-tension crew, pomičemo granice, kosti...sve
---
Biciklo je najbolji izum, odma posle toalet papira
Irvin je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2014., 21:08   #37689
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Danas Hollywood productions na Orlovom krugu
Snimano u 1440p 48fps. Baš me zanima kako je ispalo, javim kad montiram.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2014., 21:19   #37690
NinX
Premium
Moj komp
 
NinX's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Lyon/Zagreb
Postovi: 296
Citiraj:
Autor blozer Pregled postova
Kupio sam norco storm 9.2 , 2014 godište prije 2 tjedna u dučanu novo. I već nakon 2 tjedna ripne su na zadnjoj gumi žešče izlizane nekih ripna gotovo da ni nema. Vozio sam se u ta 2 tjedna i na makimir i na sljeme i po gradu par puta i jesam žešče zakočio ali ništa da sam silovo biciklo . Dali da reklamiram biciklo/gumu ? Također gumu mi je dns probila drvena špranjica dužine pola malog prsta vanjsku i unutarnju . To se desilo vozeči po betonu. Nerazumijem očekivao sam za te novce - 3700kn da ću imati dobar proizvod a ovo to nije. Radi se o ovom bike-u http://www.markoprojekt.com/shop/bic...storm-9-2-2014
Nije bicikl kriv sto se guma probusila, ima svega na cesti, izvadio sam staklo, cavle, trnje, sarafe itd... I to bas ljudima koji voze samo po asfaltu, iz tvog kvarta. Reko sam ti da slobodno dodes i pitas ako ima neki problem u vezi bicikla.
I ja sam cesto kupac pa razumijem i trudim se da ljudima objasnim sto je vise moguce i ponudim pomoc, jer zelim da se i drugi tako odnose prema meni kad mi zatreba pomoc oko nekog problema ili slicno.
__________________
NinX je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.04.2014., 00:38   #37691
skitnica
Debeli gad
 
skitnica's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Makarska
Postovi: 805
Odlucih umjesto flata stavit riser volan. Imam dva za izabrati a oba su karbonska (oba besplatno, novi). Oba su 2cm izdignuti s tim da je jedan 640mm dug a drugi 680mm.
Kad sam ih vidio odusevio sam se ali kad sam ih uzeo u ruku malo sam se zabrinuo. Ocekivao sam nesto lagano al ovo je ko 15 deka parizera

Par pitanja:

koliko mi je uopce pametno to stavljati na bicikl? jednostavno ne mogu pojmiti da nesto toliko lagano moze podnijeti takav napor kako se govori.

ako se vec odlucim da cu ga staviti, kojeg izabrati? kad izaberem jednog, to je to, nema vracanja. trenutno imam 640mm dug volan i to mi pase. razmisljao sam uzeti ovog duzeg (ili sireg, kako se kaze?) pa ako mi ne bude pasao lako vratim svoj stari. Da li ta 2cm sa svake strane puno znace? Ili da ne mudrujem nego uzmem duzinu koja mi provjereno pase (pa cu imati 2 iste duzine)?

trece i mozda najbitnije pitanje je montaza. na volanu pise max 6 Nm. Znaci trebam moment kljuc da ne polomim volan pri montazi? I cuo sam da se za montazu karbona u aluminijsku lulicu (ili mozda bez obzira kakva je lulica?) koristi pasta. Kakva pasta? Oba volana na dijelu gdje lulica steze imaju neku hrapavost kao glaspapir (smirgl). Da li trebam pastu ako ima to?
skitnica je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2014., 07:25   #37692
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,431
Ako je kvalitetan volan, dovoljno je cvrst za prakticki sve (cak i DH).

Izaberi siri, 2cm puno znace, a 680 i nije toliko siroko. Iako nisi ni napisao sto tocno vozis.

Moment kljuc je svakako preporuka, osim ako nemas puno iskustva (pa cak i tad). Pasta za karbon, da ne kupujes cijelu, mozes pitati po kakvom bike servisu ako ti mogu samo malo namazati ili od nekoga posuditi. Hrapavost je da se volan ne okrece kad ga stegnes.
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2014., 09:38   #37693
antimon
Premium
Moj komp
 
antimon's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: U naslonjacu
Postovi: 104
Da se i ja pridružim preporukama, da li ima nekakav best buy do nekih 5.5 - 6k. Nabasao sam na ovaj http://rog-joma.hr/bicikli_detalj.php?i=13258. Kako vam se čini?

Inače, vozio sam nakamauru cliff ridera koja je dotrajala. Većina vožnje je po makadamu i tu i tamo po brdu (dosta kamenito, zagora je u pitanju).
antimon je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2014., 10:13   #37694
MIK
no fear
Moj komp
 
MIK's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZAGREB
Postovi: 892
Citiraj:
Autor antimon Pregled postova
Nabasao sam na ovaj http://rog-joma.hr/bicikli_detalj.php?i=13258. Kako vam se čini?
Puno para, malo muzike. (Altus/Acera)

Možda ovo:
Flightline Comp
Durango Race 2013

Zadnje izmijenjeno od: MIK. 01.04.2014. u 10:31.
MIK je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2014., 10:13   #37695
skitnica
Debeli gad
 
skitnica's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Makarska
Postovi: 805
Citiraj:
Autor Renesis Pregled postova
Ako je kvalitetan volan, dovoljno je cvrst za prakticki sve (cak i DH).

Izaberi siri, 2cm puno znace, a 680 i nije toliko siroko. Iako nisi ni napisao sto tocno vozis.

Moment kljuc je svakako preporuka, osim ako nemas puno iskustva (pa cak i tad). Pasta za karbon, da ne kupujes cijelu, mozes pitati po kakvom bike servisu ako ti mogu samo malo namazati ili od nekoga posuditi. Hrapavost je da se volan ne okrece kad ga stegnes.
Jedini problem je sto je najblizi servis gdje bi moglo biti te paste vjerojatno 500km udaljen

Cemu sluzi ta pasta i ima li kakva "alternativna metoda"?
skitnica je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2014., 12:35   #37696
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,431
Pasta sluzi ravnomjernom rasporedjivanju sile i povecanju trenja izmedu povrsina. time se smanjuje potreban moment zatezanja.

Posto ti imas tu hrapavu povrsinu, moglo bi ici i bez paste, ali nemam iskustva iz prve ruke. Neki bike forum ili netko iz biciklistickog kluba (cestovnog) ce ti puno prije znati tocno reci.
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2014., 12:47   #37697
skitnica
Debeli gad
 
skitnica's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Makarska
Postovi: 805
Citiraj:
Autor MIK Pregled postova
Puno para, malo muzike. (Altus/Acera)

Možda ovo:
Flightline Comp
Durango Race 2013
oba su 26" a mislim da on trazi 29"

nedavno sam kupio:
http://www.bim-bike.hr/hr/ktm-bicikli/29-series/
vjerojatno se moze naci i nesto malo bolje opremljeno ali ja u 2 tjedna nisam uspio.

specifikacije
skitnica je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2014., 13:46   #37698
antimon
Premium
Moj komp
 
antimon's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: U naslonjacu
Postovi: 104
Citiraj:
Autor MIK Pregled postova
Puno para, malo muzike. (Altus/Acera)

Možda ovo:
Flightline Comp
Durango Race 2013
Thx na odgovoru. Znaci izbjegavati tu kombinaciju u ovom rangu.

@skitnica Jep, išao bi na 29".
antimon je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2014., 14:28   #37699
skitnica
Debeli gad
 
skitnica's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Makarska
Postovi: 805
Citiraj:
Autor antimon Pregled postova
Thx na odgovoru. Znaci izbjegavati tu kombinaciju u ovom rangu.

@skitnica Jep, išao bi na 29".
Nemoj da ti izmaknu ova snizenja, sve manje i manje je takvih na lagerima trgovaca.

Ja sam kupio prije 2 tjedna a jos dva sam proveo u trazenju. Problem je sto ovih starijih modela koji su na snizenjima svakodnevno nestaje pa kad nazoves trgovca onda ti kaze da je jucer prodao zadnjeg u velicini koja ti pase i slicno. Ovogodisnji modeli su 20-30% skuplji i to nema smisla kupovati.
Mozes provjeriti ovog KTM-a kakav je kod mene ali mislim da ni njih vise nema od 19" navise. U uspordbi s onim Trekom je klasu iznad a cak i jeftiniji.
skitnica je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2014., 14:32   #37700
blozer
Doktor znanosti!
Moj komp
 
blozer's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg,Peščenica/borongaj
Postovi: 1,305
Citiraj:
Autor NinX Pregled postova
Nije bicikl kriv sto se guma probusila, ima svega na cesti, izvadio sam staklo, cavle, trnje, sarafe itd... I to bas ljudima koji voze samo po asfaltu, iz tvog kvarta. Reko sam ti da slobodno dodes i pitas ako ima neki problem u vezi bicikla.
I ja sam cesto kupac pa razumijem i trudim se da ljudima objasnim sto je vise moguce i ponudim pomoc, jer zelim da se i drugi tako odnose prema meni kad mi zatreba pomoc oko nekog problema ili slicno.
Nije valjda da si ti dečko koji mi je prodao bike svijet je malen . Nisam tolko isfrustriran što se guma probušila već što pakne na gumi izgledaju ko da sam držao zadnju kočnicu i vozio se tako 2 km .. i nemože me niko uvjeriti da je to "normalno" nakon 2 tjedna vožnje pogotovo moje. Dok su se moji sa sljemena ko idioti spuštali i kočili ja sam laganini pikao kočnicu i stvarno pazio baš na to da ju ne oderem previše ( gumu ) .Ne krivim tebe jer ti si posrednik ti to ne proizvodiš a i vidim gume na bikeovima od frendova, kolega i ni blizu se nisu tako izlizale a neki ih imaju godinama. Inače sve 5 super usluga i sve smo fino prošli kad sam kupovao bike i kompiću si gumu unutarnju stavio nema zamjerke na tvoju uslugu i već sam je preporučio nekim svojim kolegama.
blozer je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2014., 14:49   #37701
Nebelwerfer
Nebelwerfer
Moj komp
 
Nebelwerfer's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 270
Citiraj:
Autor skitnica Pregled postova
Odlucih umjesto flata stavit riser volan. Imam dva za izabrati a oba su karbonska (oba besplatno, novi).

koliko mi je uopce pametno to stavljati na bicikl? jednostavno ne mogu pojmiti da nesto toliko lagano moze podnijeti takav napor kako se govori.
Stavio RaceFace Next 3/4 725mm karbonca na svoje AM koturalo za istraživanje Medvednice. 167g je težak (ako se ne varam). Karbonski volani su puno žilaviji nego što ljudi misle. Ako mene pitaš, go for it.
__________________
Tiruliru!!
Nebelwerfer je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2014., 15:50   #37702
Irvin
Registered User
 
Irvin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Sjutra, sreda, tunel 9h. Ruža i ja
bujrum 'ko mere!
__________________
B-tension crew, pomičemo granice, kosti...sve
---
Biciklo je najbolji izum, odma posle toalet papira
Irvin je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2014., 16:37   #37703
MIK
no fear
Moj komp
 
MIK's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZAGREB
Postovi: 892
Citiraj:
Autor antimon Pregled postova
Thx na odgovoru. Znaci izbjegavati tu kombinaciju u ovom rangu.

@skitnica Jep, išao bi na 29".
Skitnica ti dao dobar link, od toga vidi :Ultra Sport 29 13./ ili KTM Ultra Fire 2013 (kao od skitnice).
Prvi ti ima bolju opremu i ako možeš protegni se za tolko (mada je i Ultra fire solidno izbalansiran).

Zadnje izmijenjeno od: MIK. 01.04.2014. u 16:44.
MIK je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2014., 17:08   #37704
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Tu mora postojat netko tko radi sve na bajkovima, tko zna servisirat određene stvari? ?

Prosle sezone sam izdrzao na razvaljenom bajku, sad je gotovo, red je da se sredi stanje.
Uglavnom:
- moram uzet novi lanac(8brzina)
- zadnji kotač nanovo presložit, žbice se popigale (obruč alexrims, naba shimano 475)
- sumnjam na zubčanike na kazeti i pogonu, dosta mi loše izgledaju, mada i trenutno sa razvaljenim dijeovima nista nepreskače, ja se vozim samo cestom ionak.

U koji servis skočiti da mi to pogledaju da me neoperu, mozda netko od vas misli da je stručan dovoljno(?), radije dam novce ovak nekome nego servisima, nevjerujem u to.

Bicikl je Specialized HardRock pro 2006, oprema Deore, vilja Marz mz, gore heyes mehanički disk, formula rotori. Nebih mijenjao bicikl, geometrija mi je savršena, vozim se, samo hocu biti sigurniji za dulje rute. Gledaj dijelove po dropbikeu i nemam pojma...

Help
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2014., 17:25   #37705
SileTzar
Registered User
Moj komp
 
SileTzar's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Zgb
Postovi: 0
Ekipa iz Markoprojekta, Danijel (proćelavi sanacBo, sanchez na DB) prvenstveno.

Ili preko Dropbikea kontaktiraj Zmijoljupca za pitanja servisa.
__________________
SileTzar je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2014., 18:12   #37706
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Ili npr. DSG servis, imaš jedan u Novom ZG, to je tebi bliže, ili na dva pedlja od markoprojekta, Bizmark na Rudešu.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2014., 18:33   #37707
Mitsuoka
Samsung Mob!ler
Moj komp
 
Mitsuoka's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Split
Postovi: 162
Onda, jel se prijavljujemo za TransDinaru? http://www.dropbike.com/timun/
Mitsuoka je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2014., 19:36   #37708
SileTzar
Registered User
Moj komp
 
SileTzar's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Zgb
Postovi: 0
Ne.

Eventualno ako organizirate nešto na Enduro foru - da me kombi otfura na vrh pa se dolje spizdimo onda možda.
__________________
SileTzar je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2014., 22:27   #37709
Mate
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Naklice
Postovi: 41
Danas su mi stigle naručene gume iz Švabije. Uzeo sam ovo jer je bila dobra prilika.
Sad gledam gume i vidim da nedostaje SnakeSkin oznakica na njima, pa me zanima da li je to OK ili su poslali krive gume

Evo jedna slika i još jedna ako će pomoći.
Mate je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2014., 23:11   #37710
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Naručio CUBE edition SS, dobio normalni TLR. Nema snakeskin
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na