Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.07.2019., 13:35   #4171
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 573
komotno su ga mogli utrpati u zadnju sezonu GoT-a, ima zanimljiviju priču od pola likova tamo

Citiraj:
Autor Basketball Forever
Kawhi Leonard is out here playing 4D chess.

He never wanted to play with LeBron James or join a superteam, but he took a meeting with the Lakers and remained in constant communication anyway. The Los Angeles Lakers were convinced they had their guy and Kawhi clearly never gave them a reason to feel differently.

But it makes sense that he knew exactly what he was doing. Dragging this whole thing out meant the Lakers ran out of time to sign a third star. They also missed out on every half-decent free agent (other than Danny Green, ironically).

Kawhi’s people even contacted the Lakers two hours before making the Clippers announcement, asking them to hold off on making the Anthony Davis trade official, according to ESPN. And it wasn’t just the Lakers that Leonard drove a knife into.

By helping Paul George escape OKC, he destroyed Russell Westbrook and the Thunder. He vaporised the Raptors’ chances of defending their title or even contending at all. He ended the Warriors’ dynasty and even indirectly ended Kevin Durant.

Kawhi was the reason the Raptors were up 3-1 in the Finals, which pushed Durant to return before he was ready and suffer the most devastating injury in basketball. So, Leonard sabotaged one contender and completely annihilated two others all at once.

Throw in the San Antonio Spurs and that’s four contenders ticked off his hit list. On and off the court, Kawhi Leonard is a cold-blooded killer, making moves none of us thought a Fun Guy was ever capable of.
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2019., 16:16   #4172
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Oh boze, teoreticari zavjera i u kosarci.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2019., 16:28   #4173
explorer 4
Premium
 
explorer 4's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 513
Forum pojeo cijelu stranicu postova...kvasine ti.
__________________

explorer 4 je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2019., 17:26   #4174
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Malo se sad pretjeruje oko Leonardovog odabira. Znalo se od početka da ne želi igrati s Jamesom i Davisom, i da Lakersi nisu ozbiljan konkurent. Ali zvali su i tražili, čovjek saslušao ponudu

Sve se na kraju svelo na Clippers vs Raptors, a dao je šansu i Raptorsima, međutim Ujiri nije htio dati Siakama Thunderima za Georga, a Clippersi su imali više toga za dati. I tako se ne kraju dečki vraćaju kući.

Clippersi su od početka bili favoriti za dovesti Leonarda, to je jasno bilo još otkad je zatražio trejd u Spursima, da želi u LA, a Clippersi su već tad počeli čistiti cap i slagati momčad za njega i još jdnog AST.

I Cousins u Lakersima znači.. Twin towers opet zajedno, bile su velike nade polagane u njih u Pelicansima, ali nad DMC je još uvijek veliki upitnik. Lakersi na papiru odlično izgledaju, ali u praksi je puno upitnika kako to sve posložit i tko će igrati obranu izuzev Greena

Nešto se kuha i oko Westbrooka, navodno je zatražio razgovor s managementom oko planova za budućnost. Mogao bi i on dići sidro.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2019., 17:42   #4175
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
Tipični američanski preferans, da ne kažem štagod grublje.
Nije nikad Kawhi djelovao ka lik koji bi se skrivao iza drugih. Da je otišao u Lakerse, mislim da bi trebali igrat sa 2 lopte hehe. Otišao u korektnu ekipu, contenderi jesu, ali nisu 100% favoriti kako god okreneš.
Bolje svakako za ligu nego da se u Lakersima formirao novi superteam. A po mom skromnom mišljenju Jezerčanima je bolje da oko LBJ i AD formiraju grupu koja će ih supportat, da nebi doživili epilog kao GSW ove sezone.
Green , Rondo i Rođo koji se pomalo oporavio su dobri ulovi. Rođo 28 godina,izašao valjda iz te ozljede i ako skine kile bit će on jako dobar.
Sad ove priče da je Kawhi namjerno odugovlačio da ne uspiju pokupit dovoljno kvalitetnih role playera, meh meh.

Zapad je i dalje užasno jak. Toliko jači od Istoka da bi trebali zbilja razmislit o tome da u playoff ide najboljih 16 iz cijele lige. Od LA ekipa pa do ovih sa mlađim rosterima koji obećavaju poput Pelikana i Dallasa, i Kingsa. Bit će to velika tarapana ko će izać u finale.

A na istoku se već nazire scenarij koga će iznjedrit po uzoru na ''Što si radila prošlog ljeta?'' odnosno ko je bolje vježbao šut tijekom ljeta Ben ili Ante
Ostalo sve kante
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2019., 17:44   #4176
nickross
Budget gamer
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 893
Ovo da Lejkersi nisu bili Leonardov pick otpočetka je laž.


https://www.espn.com/nba/story/_/id/...ove-clips-deal


Citiraj:
Kawhi Leonard would have signed with the Los Angeles Lakers had the Los Angeles Clippers been unable to secure their trade for Paul George, sources tell Adrian Wojnarowski of ESPN.
By trading an unprecedented package to the Oklahoma City Thunder, the Clippers were effectively acquiring George and Leonard, while also blocking Leonard from going to the Lakers.
"Without George, they were losing Leonard to the Lakers," writes Wojnarowski while citing sources.
The Clippers also held fears that Sam Presti was close to a trade with the Toronto Raptors involving George, which would have resulted in Leonard re-signing with the incumbent team.
The Raptors, however, didn't have the ability to counter the Clippers' offer for George.
nickross je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2019., 20:35   #4177
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Koliko čujem OKC se htio riješiti Westbricka i PG (kao bonus stimulacija za trejd), ali nitko nema 70m prostora za utrpati to zajedno u cap. Toliko mjesta nisu imali ni NYK, BRO i LAC


OKC je kreirao imaginarni "dvoboj" između LAC i TOR samo da podigne povrat od trejda PG-a u LA. TOR nikad nije niti pomišljao razmrdati kompletnu ekipu kako bi preuzeo Westbricka i njegov megalomanski ugovor, a kamoli stvoriti mjesta za Leonarda, PG-a i Russa istovremeno. Njih trojica bi bila preko 100m u capu lol


Čak i da se probaju riješiti Russa nakon što dovedu PG-a ... to bi VRLO vjerojatno bila uzaludna i iznimno skupa misija.


Clippersi su oduvijek bili favorit (zbog lokacije), samo je bilo pitanje tko će biti druga zvijezda sa Leonardom. Durant, Butler, Beal i PG su bile opcije, a samo jedan je htio u LA, te je bio dovoljno nezadovoljan svojom trenutnom situacijom (u OKC-u).


Lakersi su pak previše nestabilni i skloni skandalima, te medijskom eksponiranju da bi bili nekakva ozbiljna opcija, a pogotovo bi bile zanimljive negativne reakcije da se opet stvori superteam. Mislim da je svima jasno da Leonard nije željan takve vrste "slave" nakon što je vidio kako su razapeli Durantulu u zadnjih par godina
dh41400 je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2019., 19:49   #4178
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,314
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2019., 20:47   #4179
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 573
Zionovi problemi s koljenima su počeli, izgleda da će vrlo brzo postati novi Greg Oden.

@Gilbert - nadam se da si stavio neke pare na kladionicu jer o tome govoris vec godinu dana, evo počelo je i prije početka sezone
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2019., 21:41   #4180
danex
Premium
Moj komp
 
danex's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 372
http://www.youtube.com/watch?v=uJRYc5FcuXI
GSW 39 pick

Zasto ne mogu zakacit video prek youtube ikone?

Zadnje izmijenjeno od: danex. 08.07.2019. u 21:49.
danex je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2019., 22:29   #4181
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 573
ne stavljaj cijeli link, samo ovaj dio iza znaka =.
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2019., 00:23   #4182
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,158
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
Zionovi problemi s koljenima su počeli, izgleda da će vrlo brzo postati novi Greg Oden.

@Gilbert - nadam se da si stavio neke pare na kladionicu jer o tome govoris vec godinu dana, evo počelo je i prije početka sezone
Ma tip ja masivna sila ,nemoze to tijelo izdrzat a di je jos cijela sezona i po...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2019., 02:30   #4183
rossoneri
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: dalmeJša
Postovi: 139
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
nema šanse da bi ovo funkcioniralo... broj 1 neće okc prihvatit Paulov ugovor ako su pametni jer wesov trejd je šansa za rebuild, broj 2 weso i harden su igrači koji su navikli bit s balunom u rukama i nevidin kako bi se iko od njih odreka dobrog djela posjeda s kojim su izgradili karijere... harden na ulazu i izborenim bacanjima te step back tricama, a weso isto s brzim ulazima u reket i nešto lošijim šutem u zadnje vrime, on baš triba imat balun u rukama da bi bia učinkovit a neće mu harden bit catch and shoot đira Korver, tako da... teško i nikako
rossoneri je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2019., 08:34   #4184
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,158
Komedija od lige lik potpise 4 g. sljedecu godinu pride u drugi klub.P.G je slican igrac K.L samo me zanima kako ce to funkcionirat.
Butler mi se takoder zgadija totalno ode u Heat a stace tamo prsten vidit nece nikad necu ni u PO .
Cirkus.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2019., 09:01   #4185
bigAdvance
Premium
Moj komp
 
bigAdvance's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Sesvete
Postovi: 666
Ne vjerujem da ce Westbrook u Rocketse. Ne mogu se Rocketsi riješiti Paulovog ugovora nikak...previše bi morali dati da bi trejd bio isplativ za njih.

Ali, Westbrook u Heat...to je moguće. Dragić je na expiring ugovoru što je idealno OKC-u, u pol sezone ga hite nekom contenderu za kamion pickova, Ubaci tu još mladog Winslowa, nekog rookija, par 1st rnd pickova i eto ti trejda. Štima financijski i idejno.

Zadnje izmijenjeno od: bigAdvance. 09.07.2019. u 09:07.
bigAdvance je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2019., 09:53   #4186
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
Zionovi problemi s koljenima su počeli, izgleda da će vrlo brzo postati novi Greg Oden.

@Gilbert - nadam se da si stavio neke pare na kladionicu jer o tome govoris vec godinu dana, evo počelo je i prije početka sezone

Dobro, lik je freak. I u super klub je ušao, ovo što radi David Griffin je super posao. Imaju hrpu solidnih igrača, i sada žele razviti kulturu momčadi.

Rekao je za Reddika da je odušeljen s njegovim dolaskom, jer kao veteran ima šta naučiti mlade a opet je dovoljno mlad da bude nositelj i da ga malci shvačaju za ozbiljno.

Zion sada ima okruženje kakvo treba imati, neće ga gurati niti forsati. Ova ozljeda je radi udarca koljeno u koljeno.
Ne sviđa mi se jedino što Favorsa smatraju nekim obrambenim igračem, rekao je da jedan od 5 najboljih rim protektora.

Što se tiče westbrooka, za njega je najbolji Miami kao i za Butlera. Tamo je rad(t)nička kultura, krv znoj i suze što njima paše. Mislim da imaju svakih par dana vaganje, mjere body fat i nema zabušavanja.
To što si ne pašu on i butler jer niti jedan nije izrazito učinkovit šuter je manje bitno u ovom kontekstu prosječnosti u kojem su zadnjih godina.
Samo se bojim da nebi otišao u detroit ili takvu neku šupu, westbrook je svašta ali je odličan igrač i nije zaslužio da ide u prosječnost i zaborav. Miami je za njega.

Ovo će biti ludnica od sezone.

Si ove godine zainteresiran da podijelimo trošak za league pass?
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2019., 21:53   #4187
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Ajmo sa Zionom ipak pričekat pa vidjet kako će to izgledat u sezoni. Mada ja u startu nisma fan igrača koji se u tolikoj mjeri oslanjaju na fizikalije.

Butler nije ring chaser, već max chaser, i ove sezone je par puta govorio da će on dobit max, i eto, dobio ga je

Westbrook u Miamiju mi se ne čini kao neki fit, više bi mi smisla s te strane imao trade u Minessotu gdje bi uz KAT imao odličan spacing, a momčad bi napokon imala nekog s mudima koje KAT nema

Pitanje je pak želi li uopće itko njegov ugovor i karakter. Svjež start bi bio odličan i za njega i za klub, OKC je postao taoc njegovog soliranja, nitko mu ništa ne smije reći jer on je franchise player i to vrlo lojalni, jedini igrač na rosteru još od doseljenja franšize u Oklahomu.

Njegovim trejdom OKC dobiva još asseta i priliku da stvori budućnost i ekipu koja će kroz 4-5 godina nešto značiti i trajati. Westbrook i sto time može dobiti priliku pokazati da je nešto više od pukog nabildavanja statistike. Trentuna ekipa je strahovito limitirana, i doigravanje za njih izgleda kao mission impossible.

Dakle, trejd Westbrooka je win i za OKC i za njega po meni.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2019., 22:00   #4188
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Citiraj:
Autor danex Pregled postova
http://www.youtube.com/watch?v=uJRYc5FcuXI
GSW 39 pick

Zasto ne mogu zakacit video prek youtube ikone?
Dobar igrač, tu nema sumnje, ali treba vidjeti kako će se uklopiti u NBA.

Malo presmjela izjava usporedbe s Jokićem. Također, mislim da njega u GSW više vide kao zamjenu za Greena, s time da se Smailagić za sad pokazuje kao nešto lošiji defender od Greena, i nešto bolji shooter. Al ako se bude dobro razvijao bit će odličan igrač kako god okreneš.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2019., 22:04   #4189
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 573
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Ovo će biti ludnica od sezone.
ako ništa drugo, stvari će biti mnogo neizvijesnije nego ove sezone, ali i zadnjih 4-5 sezona.

Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Si ove godine zainteresiran da podijelimo trošak za league pass?
kolko max ljudi moze koristiti jedan pass i kolko para je? tolko malo tekmi gledam live da mi je stream s nba reddita sasvim ok
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2019., 22:10   #4190
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
kolko max ljudi moze koristiti jedan pass i kolko para je? tolko malo tekmi gledam live da mi je stream s nba reddita sasvim ok
nba na redditu je prdnuo na rosu, ako sam dobro shvatio, ništa od toga više.
koliko uopće dođe pass?
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2019., 22:24   #4191
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Mislim da je oko 129 dolara...za sve timove.

Ne znam na koliko usera, 2 valjda ide.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2019., 09:27   #4192
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,158
Robi

https://www.reddit.com/r/adamsilverf...m_source=share
Ne sirit puno ima drukera

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2019., 03:21   #4193
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
Rakete uvalile CP3 i par pickova u dalekoj budućnosti za Westbricka hahaha

Wild wild west će to biti.
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2019., 05:14   #4194
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Svasta.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2019., 05:38   #4195
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Prva tekma iduće sezone Harden i Russ



Btw evo ih, već vježbaju skupa





Ako ništa, barem neće biti dosadno
dh41400 je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2019., 07:15   #4196
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,314
Video je star skoro godinu dana sa stepbackom.


Отправлено через SM-G975F
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2019., 07:23   #4197
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 573
CP3 i Karmela, dva najnepozeljnija bivsa superstara, mislim da ih ni @Emil ne bi htio u svoj klub
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2019., 07:36   #4198
E-mil
Oppa Gangbang Style
Moj komp
 
E-mil's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,756
dajem kraljevstvo za playa
E-mil je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2019., 09:03   #4199
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
rocketski opet zajeb napravili po meni. opet imaju dva slicna i ball dominant igraca, losiju obranu perimetra i nedostaje dobro krilo. ajde, cp3 je na zalazu, mogli bi biti nesto bolji, ali pitanje je kolko ce dantoni uspjeti podrediti westbrooka ekipi
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2019., 09:15   #4200
bigAdvance
Premium
Moj komp
 
bigAdvance's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Sesvete
Postovi: 666
Nije mi jasno što je OKC dobio ovim trejdom...

Paul je locker room cancer s cap room cancer ugovorom

Lik je cancer
bigAdvance je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na