Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 10.09.2017., 15:53   #1831
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Rijetko navijam za vozače u F1, od Mike na ovamo, navijao sam samo za Kamuia Kobayashija. Lik mi je bio odličan. Čuda je radio u Sauberu. Šteta što nije ostao. Bio 3. jedne godine na Suzuki

@mob
Brko je offline  
Staro 10.09.2017., 21:51   #1832
hooligan.no1
matori
Moj komp
 
hooligan.no1's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: ZADAR
Postovi: 141
Jest da nema još dovoljno bodova za superlicencu, ali za Muharu do 2018. ima još vrimena...

https://www.youtube.com/watch?v=x0nxrAtiUgQ


Taj zna kako se peču palačinke
hooligan.no1 je offline  
Staro 10.09.2017., 23:56   #1833
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ovako nešto u F1 nećemo vidjeti u 100 sljedećih utrka kombinirano

Brko je offline  
Staro 12.09.2017., 01:47   #1834
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,019
Ako nekoga zanima krug sa HALO zastitom iz prave perspektive vozaca neka pogleda link. Radi se o igri, ali je pogled kroz HALO vrlo vjerno docaran.



https://youtu.be/OVIukKk9aDA
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline  
Staro 12.09.2017., 10:19   #1835
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Citiraj:
Autor Morpheous Pregled postova
Ako nekoga zanima krug sa HALO zastitom iz prave perspektive vozaca neka pogleda link. Radi se o igri, ali je pogled kroz HALO vrlo vjerno docaran.



https://youtu.be/OVIukKk9aDA


Ma nije strašno, pa tak meni u traktoru smeta auspuh
Pupo je offline  
Staro 12.09.2017., 10:30   #1836
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,019
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Ma nije strašno, pa tak meni u traktoru smeta auspuh
Neki vozaci su cak rekli da im pomaze kod zastite od sunca. Vjerujem da bi bilo super za staze poput Bahraina, ali nekako razmisljam da bi moglo jako smetati u monte carlu. Previse je zavoja, opasnosti, treba potpuna koncentracija cijelu utrku.....vidjet cemo.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline  
Staro 12.09.2017., 20:01   #1837
Momir
Premium
Moj komp
 
Momir's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,009
Momir je offline  
Staro 12.09.2017., 21:21   #1838
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Koma. Napuste Merc radi Honde, ne uspiju docekati da se Honda popravi (ruku na srce, znamo da nikad i nece), da bi sad bili obicni kupci Renaulta, motora boljeg jedino od Honde.
SRV je offline  
Staro 12.09.2017., 22:04   #1839
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Evo i Autosporta na tu temu...

Još nije official, još ne otvaram šampanjac

@SRV
Mercedes je odjebao McLaren u smislu da će dobivati samo motor i dalje ko vas jebe. To im nije odgovaralo jer prema novom ugovoru, plaćali bi motore skuplje nego Force India (jasno, jer su i bogatiji a i potencijalna konkurencija). U datom trenutku, sponzori su nestali pa je bilo bolje uzeti Hondu koja je obećavala brda i doline, dala motor mukte i još 100 milja dolara. Jasno da je Ronu zinulo dupe na pare, da ne mora svoju kasicu prasicu razbijati.

Nakon 3 godine jebene SRAMOTE i glupiranja od strane nesposobnih japanaca, jasno da je svima pukao film. Najbolji vozač današnjice preti odlaskom, sponzori i ovi koji jesu razmišljaju da dignu sidro, Honda i dalje obećaje nešto što i sami znaju da neće ispuniti. A škrtog i senilnog Rona više nema. Došo je mlađi čovjek, new money, koji ipak malo bolje kuži marketing jer doba duvanđija je prošlo, sad se sponzori traže u tamponima i ulošcima, a i bogati arapi su si kupili dio momčadi pa i oni debelo mogu uložiti bez da ih zapeče. Tako da kupnja Renaultovih motora ih neće previše zaboliti. Isti qrac na kraju kad pogledaš:
- imat besplatne zaqrac motore i ne osvajat bodove i gubit sponzore
- imat kupljene motore, osvajat bodove i postolja i imat sponzore

Na kraju dana si u oba slučaja možda na istoj cifri, pa ipak je ljepše vidjeti McLarena opet tamo gdje pripada tj. di je tamo sada sterilna fabrika pićenca.

A sami Renault je prvi motor iznad Honde, ali IZNAD Honde po svemu. Na kraju, taj Renault u Red Bullu radi bolje nego i Ferrari i Mercedes po netvorničkim momčadima. Tko kaže da McLaren neće napraviti dobar bolid? Sam Alonso kaže da je bolid izvanredan osim govna od motora, pa ako u tome ima 50% istine, biti će to dobro.
Za početak će biti dovoljno vidjeti Alonsa na postolju jer vjerujem da će on sa Renaultom pod guzicom biti bolji i od Bottasa i od Raikkonena u dosta utrka koje nisu Monza/Spa.

Just my 2 cents...

BTW, Gary Anderson je dobio zanimljivo pitanje i dao još zanimljiviji odgovor:

Citiraj:
Would Honda looking set to link up with Toro Rosso and the fresh start it offers really allow it to realise its potential in F1? McLaren has won 182 grands prix and Toro Rosso has won just one, so if Honda couldn't work with McLaren, wouldn't it be better off just quitting F1 and never coming back?
David Wilson, via email

Gary:
For Honda it will be a bitter pill to swallow, but in the short term it will be less pressure on them to build a winning power unit package.

Linking up with a team of the stature of McLaren, and with Fernando Alonso driving, was always going to be difficult, as everyone will look at it in the same way as you have: 'McLaren has won 182 grands prix and just look at them now, that Honda engine must be terrible'.

Being with Toro Rosso will allow Honda to restructure as it requires without the pressure of McLaren breathing down its neck. It also offers the potential of being able to join Red Bull if it get its package right, which should be looked at as a positive step. Honda has the facilities and the knowledge, it just needs to apply them.

As for Toro Rosso, it should benefit from the extra budget Honda will bring, but I am sure that within the team initially they will be a little disappointed.

Perhaps it will allow Toro Rosso to get back to what the team was set up to do, which was to introduce new, young drivers to the world of F1.

Toro Rosso can only look at it positively. After all, Honda may just arrive next year with a Mercedes-beater.
Zadnja rečenica je onako malo zabrinjavajuća "Kaj ako..." Neću reći da se nadam, jednostavno ne vjerujem. Što se to preko zime mora dogoditi da od ovakvog odrona naprave motor koji će pomesti sve ostale? Istina, biti će smijeha i suza istodobno ako se to dogodi. A pošto je i taj sport postao politika, a politika je kurva, tak jasno da će McLaren odmah vratiti Hondu pod haubu za 2019 sve će se baciti pod tepih... Honda će isto radije biti u McLarenu nego u nekakvom B timu i testnom poligonu... jedino ako im uspije, pa ulete u Red Bull pa opet poderu grid kao 2010-2013 onda bajbaj McLaren

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 12.09.2017. u 22:14.
Brko je offline  
Staro 13.09.2017., 10:51   #1840
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
Ne znam jbt, Renault-ovo srce u Mclarenu, nekak neprirodno zvuci
Ne sumnjam da ce Honda bit drasticno bolja sljedece sezone, cim nece imat baksuza Alona u timu
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline  
Staro 13.09.2017., 11:43   #1841
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Honda će bit govno do kraja ere ovih motora. Renault može bit samo bolji nego što je sad jer imaju ako barem ništa puno više telemetrijskih podataka. Ipak je na utrci 6, a ne 2 (nekad ni 1) motora.
Blue_Fatal1ty je offline  
Staro 13.09.2017., 14:15   #1842
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
Polako, treba sve vidit, moguce da je trentuno Mcl sasija dobra jer mogu imati jako uzak kraj, radi Hondinog motora. Steta sto mu fali 150ks
Sasija nece veze imati sa trenutnom, neka im je sa srecom. Tuzno ih je gledat ovako jadne.
Takoder, pametno bi bilo lobirati vec sad lagano prema Mercedesu, do nove pormjene pravilnika 2021.
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline  
Staro 13.09.2017., 14:29   #1843
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Do 2021 McLaren bi mogao imati svoj motor. Samo ako troškovi motora budu manji tj. ako se olabave pravila da motor mora izdrzat 4 vikenda.

A čuj ovu staru senilnu budalu:
http://m.gpupdate.net/en/f1-news/358...-with-renault/

Sad se vidi za koga je godinama drukao i vukao. Boli ga dan danas što je njega i Moselya Ron Dennis odjebao i nije im htio u dupe trpat pare nego im uvalio tvrdog.

Malo bolje vijesti:
Bottas ostaje u Mečki za 2018. Pokazao se kao vrijedan i neopasan protivnik prve violine. Kao i Raikkonen kod crvenih

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 13.09.2017. u 15:22.
Brko je offline  
Staro 13.09.2017., 16:56   #1844
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
ocekivano

sljedecu sezonu ce jos manje pokazati, sto je jamio jamio je ove godine
Gabre je offline  
Staro 14.09.2017., 11:18   #1845
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,019
Izgleda da Force india namjerava rezati kruh na svojim stražnjim perajama :-)



https://www.autosport.com/f1/news/13...nglet-addition
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline  
Staro 14.09.2017., 12:14   #1846
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
RB Honda od 2019.
draksa je offline  
Staro 14.09.2017., 21:53   #1847
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,019
Citam malo po portalima da renault navodno nece u buducnosti htjeti opskrbljivati red bull s motorima. Vijest je krenula preko sky sportsa i autosporta. Nisam nigdje nasao cinjenicu, pa ne znam od kud im ta informacija. Ako honda primjerice odustane od f1 kroz sljedece 3 godine (imaju ugovor s torom rossom na 3 godine) bas me zanima kakvi su onda kriteriji kod rasporedivanja motora. Ferrar, mercedes ili renault ce jednostavno morati dati svoj motor red bullu, samo je pitanje kojim redoslijedom....mozda onaj tko ima u tom trenutku najmanje klijenata.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline  
Staro 15.09.2017., 00:16   #1848
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,509
Neka im da Mercedes. Sa Ferrarijem i Renaultom imaju iskustva. 😬

Sent from my GM 5 Plus d using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline  
Staro 15.09.2017., 00:33   #1849
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Morpheous Pregled postova
Citam malo po portalima da renault navodno nece u buducnosti htjeti opskrbljivati red bull s motorima. Vijest je krenula preko sky sportsa i autosporta. Nisam nigdje nasao cinjenicu, pa ne znam od kud im ta informacija. Ako honda primjerice odustane od f1 kroz sljedece 3 godine (imaju ugovor s torom rossom na 3 godine) bas me zanima kakvi su onda kriteriji kod rasporedivanja motora. Ferrar, mercedes ili renault ce jednostavno morati dati svoj motor red bullu, samo je pitanje kojim redoslijedom....mozda onaj tko ima u tom trenutku najmanje klijenata.
Pa to je logično. Tako je vjerojatno i dogovoreno da će zasad TR biti test momčad za Hondin motor kako bi se usavršio i bio spreman za RB.
RB već dugo nije zadovoljan Renaultom.
Xenon je offline  
Staro 15.09.2017., 01:07   #1850
hooligan.no1
matori
Moj komp
 
hooligan.no1's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: ZADAR
Postovi: 141
Citiraj:
Autor Morpheous
Ako honda primjerice odustane od f1 kroz sljedece 3 godine (imaju ugovor s torom rossom na 3 godine) bas me zanima kakvi su onda kriteriji kod rasporedivanja motora. Ferrar, mercedes ili renault ce jednostavno morati dati svoj motor red bullu, samo je pitanje kojim redoslijedom....mozda onaj tko ima u tom trenutku najmanje klijenata.
2018. , 2019. , 2020.
2021. stižu nova tehnička pravila, nove/drugačije pogonske jedinice , novi i stari proizvođači/igrači.

U naredne 3 godine Honda ima potpisani ugovor sa TR i ne misli samo tako odustati od F1.
wAzari je potvrdio da će se već ove godine u šasiju TR ugraditi Hondina PJ i da će Honda Aeroaspace učinjeno ispitati i testirati.
RB će 2018. imati podatke iz TR i ako sve bude dobro, tek onda će Honda u RB.

A FOM isto ima svoju politiku da 2019. Honda mora pokrivati 3 tima.
hooligan.no1 je offline  
Staro 15.09.2017., 08:02   #1851
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor aski Pregled postova
Neka im da Mercedes. Sa Ferrarijem i Renaultom imaju iskustva. 😬

Sent from my GM 5 Plus d using Tapatalk
Nisu htjeli dati McLarenu, a kamoli Red Mulju.
Renaultu isto Red Mulj više nije potreban ako kliknu dobro za McLarenom i motor napravi neki mali iskorak. A od 2021 ide novo mješanje karata. Biddanje ko da više za nova pravila još nije počelo, to ide negdje 2 godine prije, tako 2019 to kreće. Baš me zanima kome će se sada prilagoditi. Ferrariju ili Red Mulju?

@mob
Brko je offline  
Staro 15.09.2017., 09:00   #1852
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Nekom novom igraču... Porscheu... Ko zna...
Gabre je offline  
Staro 15.09.2017., 10:54   #1853
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,019
Citiraj:
Autor hooligan.no1 Pregled postova
2018. , 2019. , 2020.
2021. stižu nova tehnička pravila, nove/drugačije pogonske jedinice , novi i stari proizvođači/igrači.

U naredne 3 godine Honda ima potpisani ugovor sa TR i ne misli samo tako odustati od F1.
wAzari je potvrdio da će se već ove godine u šasiju TR ugraditi Hondina PJ i da će Honda Aeroaspace učinjeno ispitati i testirati.
RB će 2018. imati podatke iz TR i ako sve bude dobro, tek onda će Honda u RB.

A FOM isto ima svoju politiku da 2019. Honda mora pokrivati 3 tima.

Istina, da se honda želi povući ne bi ni išli na Toro rosso kao sljedeću momčad, ali nikad ne znaš što će se dogoditi za 3 godine. Svaki ugovor se može raskinuti i vjerujem da je raskid uvijek jeftinije rješenje od uloge dobavljača kroz nekoliko sezona bez rezultata.


E sad, s tvojim postom se u potpunosti slažem i ciljam na istu stvar, a to je mogućnost da i Red bull prijeđe na hondu za dvije godine.

Red bull je jako dobro surađivao s Renaultom u razvoju motora. Čak i kad je Renault bio odron moglo se pročitati svako malo da su Red Bullovi inženjeri išli u Renaultove tvornice s telemetrijskim podacima kako bi proradili na pouzdanosti i snazi. Renault je nakon katastrofalne prve turbo sezone ipak ušao mnogo bolje u sljedeću, zatim opet u sljedeću i razvijali su se. Sada Renault sve nade ulaže u svoju momčad i pretpostavljam da komunikacija nakon podosta pljuvanja Red bulla po njima više nije tako dobra kao prije i više nema šetanja po tvornici i timskog rada u razvoju.

Možda je Bernie (nikad nisam mislio da ću ovo izjaviti) barem djelomično u pravu kada je rekao da je Mclaren kriv za neuspjeh. Mi ne znamo što se događa iza zatvorenih vrata, kakva je komunikacija između momčadi i tvornice i kakva klima općenito vlada oko svih njih. Koliko može honda ponuditi ako je primjerice Mclaren već na početku ove sezone odlučio da će pokušati isposlovati raskid ugovora i više se nisu ni trudili s Hondom surađivati na razvoju kako bi na kraju imali više izgovora za raskid. Možda je Mclaren očekivao da će već za dvije sezone biti u borbi za naslov i više nisu imali motivacije za nastavak? No dobro, ovo su sve teorije.

Prelazak jednog Torra rossa na Hondin motor koji je u ovom trenutku odron je 100% kriv potez. Momčad koja ima loše rezultate imat će još lošije gledajući ovaj potez s logičke strane, ALI!!!!!!!......nije ni Red bull blesav. Što ako je toro rosso testna jednogodišnja momčad kako bi Honda posložila kockice i iskoristila ih kao žrtvenog janjca za cijelu sezonu, dok će Red bullovi najbolji inženjeri surađivati direktno s tvornicom i u tajnosti raditi na prilagođavanju motora za njihov bolid 2019???

Ne mogu dočekati 2019. sezonu da vidim što će se iz svega razviti.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline  
Staro 15.09.2017., 13:00   #1854
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Do 2021 McLaren bi mogao imati svoj motor. Samo ako troškovi motora budu manji tj. ako se olabave pravila da motor mora izdrzat 4 vikenda.
Ni u snu. To je neka glupa Brownova prica.

Taman da bude atmosferski 2.4 V8 ponovo (bez ERS, KERS i tih "gluposti", kojeg je relativno lagano napraviti, opet se McLaren nece usudit radit svoj motor. Iako znamo da ga ne bi oni pravili, nego Ricardo po svoj prilici.
SRV je offline  
Staro 15.09.2017., 14:30   #1855
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,019
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline  
Staro 15.09.2017., 15:28   #1856
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ima Boga... IMAAAAAAAAAAAAAAAA.

A sad ofišl: TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO.

Sad japanci serite i brljajte u Toro Rossu dok vas Hellbutt Čmarko isto ne najuri kao i Zak

@mob
Brko je offline  
Staro 15.09.2017., 15:56   #1857
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,019
I evo malo PR bullshita ako se kome da čitati





Super smo si, volimo se, jeli smo sladolede skupa, gledali filmove i nema ljepših i pametnijih od nas, ali.........imamo različite poglede na svijet i zato se rastajemo


http://en.hondaracingf1.com/newsroom...rtnership.html

http://www.mclaren.com/formula1/insi...1-partnership/
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline  
Staro 15.09.2017., 16:38   #1858
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
vrijeme je i da se ranult vrati u vrh, rasturali su godinama, imali su dosta pauze, a di ces bolje nego s mclarenom.


さようなら Honda
Gabre je offline  
Staro 15.09.2017., 18:52   #1859
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,509
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Nisu htjeli dati McLarenu, a kamoli Red Mulju.
Renaultu isto Red Mulj više nije potreban ako kliknu dobro za McLarenom i motor napravi neki mali iskorak. A od 2021 ide novo mješanje karata. Biddanje ko da više za nova pravila još nije počelo, to ide negdje 2 godine prije, tako 2019 to kreće. Baš me zanima kome će se sada prilagoditi. Ferrariju ili Red Mulju?

@mob
Sad je red na Ferrariju. Taman da markijone nesto ispregovara prije nego i oni naprave strujni Ferrari za utrke.

Sent from my GM 5 Plus d using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline  
Staro 15.09.2017., 19:46   #1860
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Mislim da je red za McLaren

@mob
Brko je offline  
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na