Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.05.2016., 08:53   #361
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
A zakaj vi pričate o Samsungu u HTC temi ?
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2016., 09:24   #362
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Iz istog razloga sto ce se na eventualnoj temi o Toyoti spomenuti VW, tema o osx-u imat ce windowse, a najgore od svega, neki bi kreten sigurno u temi o sinisi vuci i janjetini spomenuo narodnjake , itd.
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.05.2016., 11:00   #363
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,074
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Koristim S7 vec mjesec dana, prije toga sam imao G2/G3 i jedino sto vidim na Samsungu i TW-u su nedostatci opcija u odnosu na LG.

Moze li me netko prosvjetili koje su to funkcije koje su prednost tw-a? Jedino sto mi ovako pada na pamet je super stvar da kad ustekas punjac, izbaci ti za koliko je aprox pun.

Ostalo, malo sam razočaran.

Recimo aplikacije kamere, ne mogu odabrati sa kojom aplikacijom cu pregledavati fotke, nego je njegova difoltna u pitanju.

Keyboard je katastrofa, jednoznačna, bez najosnovnijih funkcija na flagshipu u 2016.

Opcenito cijelo tw sučelje poprilično nepregledno i bez dodatnih opcija.

Ali to su stvari koje 99% korisnika nece ni primjetit, tako da
Svako primjećuje ono što koristi. Meni HTC ima daleko bolje sučelje, funkcionalnije i sa više korisnih stvari nego Samsung, ali sam se morao "zaglupiti" otkad sam uzeo S6 prošle godine, tako da sam sada baš sretan.

- dialer - HTC je daleko ispred Samsunga po jednostavnošću korištenja
- SMS vCard - to još nisam prebolio, al ajde, Samsung ne da ih ne može poslati, nego niti primiti, samo napiše "Primljen nepodržan sadržaj" i kraj priče (radi jedino MMS vCard, MMS je naravno malo skuplji od SMS-a )

itd... ali to su stvari koje ja primjećujem jer sam koristio HTC jako dugo i navikao da to radi savršeno, drugi vjerovatno nemaju pojma da može drugačije.
Mikeyy je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2016., 11:20   #364
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,673
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Inspiraciju crpim iz osobnog iskustva. Kao i u vecini stvari



Jesam. I dalje se smijem samsungovim 'programerima'. Istina, S7 nisam koristio duze od par sati (u firmi), ali i nakon par minuta vidio sam ono sto me zanimalo.

Sto se tice toga 'popravilo se stanje', to slusam jos od S4 vremena. Kad je S4 izasao svi su na glas vikali 'TW rulz!!1137'. Slicna prica kad je dosao S5. Vidi vraga, ista prica se ponavlja i sa S6 i S7. S6 je imao gadne frame dropove, a necu ni spominjati ram management radi kojeg taj mobitel uopce nije imao funkcionalan multitasking.



E vidis, ovo je jedina stvar gdje se u potpunosti slazemo. Netko voli vise funkcija out of the box, i za takve je TW dusu dao. Da mi sam kazes zelim funkcije, fluidnost mi nije najvaznija stavka, preporucio bih ti mirne duse TW.

Ali ako trazis fluidnost, prije bih ti preporucio redmi 3 nego S7, iako je S7 jedno 5 klasa iznad tog mobitela. Toliko znam i cijenim 'fluidnost' na sammy mobitelima.

Ja recimo zelim bug free mobitel, a fluidnost mi je medju top 3 stavke. Zato za osobnu upotrebu ne uzimam vec duze vrijeme samsunga (zadnji je bio note 3). Niti cu ga ikad vise uzeti, jer je i vise nego ocito da oni na tom polju nisu konkurentni ekipi poput mene.

Ali ako trazis hrpu funkcija i recimo odlicnu kameru, onda sa S7 recimo ne mozes pogrijesiti. Ili sa vecinom samsung mobitela, ne samo flagship kategorije.

I u tom i je ljepota. Svatko bira po sebi. A izbora imamo. I to cak i previse
Tocno tako, sto vise izbora za nas krajnje kupce to bolje...

Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Koristim S7 vec mjesec dana, prije toga sam imao G2/G3 i jedino sto vidim na Samsungu i TW-u su nedostatci opcija u odnosu na LG.

Moze li me netko prosvjetili koje su to funkcije koje su prednost tw-a? Jedino sto mi ovako pada na pamet je super stvar da kad ustekas punjac, izbaci ti za koliko je aprox pun.

Ostalo, malo sam razočaran.

Recimo aplikacije kamere, ne mogu odabrati sa kojom aplikacijom cu pregledavati fotke, nego je njegova difoltna u pitanju.

Keyboard je katastrofa, jednoznačna, bez najosnovnijih funkcija na flagshipu u 2016.

Opcenito cijelo tw sučelje poprilično nepregledno i bez dodatnih opcija.

Ali to su stvari koje 99% korisnika nece ni primjetit, tako da
Imas pravo, sto se tice tipkovnice i tih "musica" oko defaultnih aplikacija pogotovo.
Meni su iste stvari zasmetale nakon sto sam prosa sa g4 na s7. Ali ja ne govorim o TW-u kao
launcheru, jer tu je pogotovo za danasnje vrime kako ti kazes... Aludiram na neke prakticne funkcije poput Smart capture (odlicna stvar za kepcrati duge stranice i sl.), mogucnosti brzog pokretanja kamere di god se nalazija (double klik na home button), theme engine i sl. Sam izgled launchera i njegove opcije su dosta skresane u odnosu na npr. LG-eve. Jedan banalan primjer je nemogucnost automatskog slaganja aplikacija po abecedi, to je totalno debilan propust po meni. Srecom tu uskace 3rd party launcher poput Nove ili Apexa ili nekog treceg, i tek tada sve postaje ugodno za koristiti a da pritom dobro izgleda...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2016., 12:41   #365
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,641
HTC 10 camera patch: Updated impressions and sample shots

Ovo je zadnji firmware mislim da je 1.30 koji popravlja kameru..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2016., 14:35   #366
Kapica
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Varazdin
Postovi: 108
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
HTC 10 camera patch: Updated impressions and sample shots

Ovo je zadnji firmware mislim da je 1.30 koji popravlja kameru..
Jos se ceka da update-ju video 1080p na 60fps..
Kapica je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2016., 14:50   #367
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Vise od svega se ceka napokon na mobitel. Ona sitnica koju svi zaboravljaju, jer jos uvijek je gotovo pa nedostupan. Posebice crna verzija
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2016., 15:41   #368
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,641
E bih se cudio da ovi koji imaju samsung i ajfon prebjegnu u htc..
Nekaj slicno kao ovi kaj bjeze iz sjeverne u juznu koreju

Nego, jos fali da kameru dovedu u red a da bude kao i ona na 6p, koja je odlicna..

Ovaj 1080 60p se nadam da ce ubacit, bilo bi red..

Gledam cijene vani (mediamarkt, amazon.de) cijena je oko 5200kn.. Nadam se da bu i nasi drzali cijenu, tu negdje..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2016., 15:50   #369
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
HTC 10 camera patch: Updated impressions and sample shots

Ovo je zadnji firmware mislim da je 1.30 koji popravlja kameru..
kako sam i pisao prije, posto svi forsaju taj samsungon sharpening i boostane boje, pa je i htc popustio i napravio i svoje slike takvima. ne skroz, ali blizu.

meni su slike generalno odlicne, pisati da je S7 bolji je cisto subjektivno, kako tko voli.
ja vise volim malo suma na slici ali da je ona onda prirodnija, nego malo suma, a onda sve lagano blurano od silnog procesinga.

i ovo sto kazes, Nexus 6p radi camera odlicno, koriste isti senzor, i nevjerojatno je da ne mogu doci na njegovu razinu. nexus 6p snima u 60p, a slow motion u 720@240fps, i stvarno izgleda odlicno. (imao sam 6p 2 tjedna)
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2016., 16:01   #370
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,973
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
HTC 10 camera patch: Updated impressions and sample shots

Ovo je zadnji firmware mislim da je 1.30 koji popravlja kameru..
Slike od 10 nisu loše ali su od S7 ipak bolje. Npr. trava na 10tci izgleda ko mutna zelena mrlja, dok na S7 vidis doslovno svaku travku. Jednostavno više detalja hvata, a to se dobro vidi i na 100% crop usporednim slikama.

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.05.2016., 16:02   #371
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,641
Pa cak dolazim u napast kupnjom 6p, samo radi fotica, dali su si truda maksimalno..
6p me je najvise impresionirao od svih po pitanju fotki..
Ne znam zakaj htcu treba tak dugo da to rijesi..

Galama se digla oko fotica, al vjerujem da bu htc rijesio kak se spada, nek bude u rangu 6p, ja zadovoljan

I nek stave 60p, ne znam kaj rade da su to zaboravili stavit..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2016., 16:03   #372
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2016., 16:13   #373
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
e to mi je ono presudan faktor, who gives a f.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2016., 16:30   #374
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,987
Baš, volio bi da se HTC digne malo, sad su dobili priliku i za dva nexusa napravit. Vidjet cemo kako ce to ispast
__________________
Thinkpad T430 running Manjaro
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2016., 16:38   #375
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,074
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Vidio sam to. Sve mi miriše na izvlačenje prljavog rublja kao kod naših političara. Ako ti mobitel služi kao NAS onda ti je to vrlo bitna stavka, inače slažem se sa izjavom od Gabre.
Mikeyy je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2016., 16:54   #376
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Ja mislim da je to jedna od prilicno bitnih stavki koja se cesto slabo spominje. Telefoni su dosta napredovali po pitanju flash storage-a. Naravno, ima neka granica preko koje nema smisla ni poboljsavati, ja vjerujem da je HTC 10 iznad te granice, ali mnogi drugi (jeftiniji) telefoni nisu.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2016., 17:14   #377
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,641
http://promocije.sancta-domenica.hr/promocije/htc-10/
Previse love! 5899kn

5.6. dolazi, pa kaj smo zadnja rupa na cjedilu..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2016., 17:24   #378
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Mikeyy Pregled postova
Vidio sam to. Sve mi miriše na izvlačenje prljavog rublja kao kod naših političara. Ako ti mobitel služi kao NAS onda ti je to vrlo bitna stavka, inače slažem se sa izjavom od Gabre.
i meni. Nekako kao da nikome nije drago da je HTC izbacio napokon konkurentan mobitel.
A inace, LG V10 koji se prije par mjeseci reklamirao upotrebom brze memorije... upravo istu takvu memoriju ima HTC 10.
tko je tu lud

Citiraj:
Autor SRV Pregled postova
Ja mislim da je to jedna od prilicno bitnih stavki koja se cesto slabo spominje. Telefoni su dosta napredovali po pitanju flash storage-a. Naravno, ima neka granica preko koje nema smisla ni poboljsavati, ja vjerujem da je HTC 10 iznad te granice, ali mnogi drugi (jeftiniji) telefoni nisu.
nikad, ali NIKAD otkad imam smartphone tel., mi nije falilo brzine, niti sam ikada primijetio problem pri prebacivanju datoteka. Jednom godisnje ili dvaput prebacim sve slike i video s njega na komp, i to spojim, stavim, i odem nesto radit.
e sad, oce se prebaciti za 24minute, ili 29, zaboli me ona stvar.
cak mi iz nekog razloga nece da radi usb 3.0 na kompu, i opet, kad stavim nesto prebacivati sa kompa na ladicu, isto tako, stavim i odem. kad se vratim, gotovo.

bitno je da nema problema pri zapisu fotki i videa, a to sigurno nema.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2016., 17:45   #379
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Onda ocito ne razumijes bit brzog flasha. Ja nisam ni mislio na brzinu kopiranja videa i slika.

Kao sto me ni na racunaru nije briga za sekvencijalne performanse.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2016., 17:53   #380
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
pa daj mi objasni onda, jer ja u svojih 20 godina koristenja mobitela nikad nisam skuzio da mi fali brzine zbog flash memorije u mobitelu.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2016., 17:56   #381
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,762
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
i ovo sto kazes, Nexus 6p radi camera odlicno, koriste isti senzor, i nevjerojatno je da ne mogu doci na njegovu razinu. nexus 6p snima u 60p, a slow motion u 720@240fps, i stvarno izgleda odlicno. (imao sam 6p 2 tjedna)
Offtopic: ne znam sto tocno mislite pod 60p... Nexus 6p ima 120 i 240fps snimanje iskljucivo u 720p rezoluciji. Neki na redditu spominju 1080p@120fps ali bojim se da to sa stock kamerom nije izvedivo (mozda nesto propustam, dunno).
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2016., 18:02   #382
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
mislimo d aima snimanje u 1080 rezoluciji pri 60 frejmova/slicica u sekundi, a slow motion da ima kako si i napisao.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2016., 18:04   #383
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,771
Uh, ovo je jako loše, kakav oni to storage koriste, ostatke iz HTC M7?

Iskreno, mislim da je storage speed dosta bitan. Nije ni čudo zakaj je iPhone 6S tako užasno brz - koristi nvme interface koji je onak, brutalan čak i na dekstopu.

S6/7 koriste LPDDR4 koji je dosta brz ali ni približno iP-u te su i zbog toga bili na vrhu u performansama u Android svijetu. I još jesu.

Na benchmarcima se ne skuži toliko razlika ali se kuži u onom "neopipljivom" ali jako bitnom dijelu - brža memorija omogućuje brže pokretanje aplikacija, reprodukciju multimediju, bootanje, brže zapisivanje i hendlanje fotografija, snimanje 4K videa visokog bitrate-a s manjom mogućnošću trzanja...

Uglavnom, ovo je loše i sramotno i mislim da ljudi imaju pravo kritizirati HTC kaj se toga tiče.
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2016., 18:21   #384
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,762
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
mislimo d aima snimanje u 1080 rezoluciji pri 60 frejmova/slicica u sekundi, a slow motion da ima kako si i napisao.
Afaik, 6P ima samo 1080p@30fps (fullhd vulgaris).
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2016., 19:15   #385
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Bio sam poprilicno zagrijan za HTC 10. Za sad preskacem, kad bude oko 2.5k na njuskalu, isprobam sigurno. Cijena u nebesa, ali idemo stedjeti na storageu, jednom od okosnica brzine samog smartphonea. Ali unatoc tome nadam se da ce uspjeti, iako sumnjam... Kamera igra veliku ulogu, a tu su izgleda opet fejlali.

Meni recimo storage igra ogromnu ulogu, a kolega @Mario92 je sve lijepo objasnio za one kojima nije jasno zasto.
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2016., 19:29   #386
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
meni i dalje nije jasno, niti ja vidim nesto zabrinjavajuce na onom "testu"
dapace u nekim uvjetima je brzi od S7. u nekima sporiji.

to mi je ko na kompu da idem rec da osjetim razliku u radu izmedju ddr3 na 1066mhz i one na 2000mhz. a kolicina ista.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2016., 19:45   #387
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Sitnica po sitnica, od kamere, ekrana pa sad i storagea. A cijena veca i od famoznog iPhonea. Jbg, mislim da su sad debelo pretjerali. No naravno, nemamo svi iste prioritete.
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2016., 19:50   #388
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
sto sad ekranu fali?
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2016., 19:55   #389
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,771
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
meni i dalje nije jasno, niti ja vidim nesto zabrinjavajuce na onom "testu"
dapace u nekim uvjetima je brzi od S7. u nekima sporiji.

to mi je ko na kompu da idem rec da osjetim razliku u radu izmedju ddr3 na 1066mhz i one na 2000mhz. a kolicina ista.
Sequential read je duplo sporiji dok je random read tri do četiri puta sporiji.

Iako sequential read i write nisu baš toliko puno bitni random read je jako bitan jer aplikacije, igre, slike.... to su sve datoteke kojih ima puno i male su veličine. Ako je istina da su takve vrijednosti tako loše onda me sve strah kak će to sve raditi.
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS


Zadnje izmijenjeno od: Mario92. 05.05.2016. u 20:13. Razlog: mislio sam random, napisao sequential
Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2016., 19:57   #390
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
pa daj mi objasni onda, jer ja u svojih 20 godina koristenja mobitela nikad nisam skuzio da mi fali brzine zbog flash memorije u mobitelu.
Ne mogu ja znati kako nisi primjetio, to je tvoja stvar.

Brz storage znaci brze loadanje aplikacija, brzi i responzivniji OS. Isto kao kad predjes sa HDD na SSD, nemoj mi pricati da ne osjetis ubrzanje. Ja sam vec rekao da razlika u ovim telefonima nije tako velika jer flash je flash. Random performanse su bitne.

@Mario92: Samo random read je zapravo bas bitan. Sequental read i random write su svakako plus. Sequential write je vec nebitan.
SRV je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na