Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.09.2015., 15:36   #61
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor blozer Pregled postova
Kako ne 270kn nije puno
Osnovna verzija je na Brazilskom Originu 129 R$ što je cca 225kn.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2015., 17:40   #62
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Citiraj:
Autor blozer Pregled postova
Kako ne 270kn nije puno
U odnosu na standardnu cijenu od 60€ nije puno, ali opet se ne može reći da je 35€ ili više baš jeftino.

Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
Osnovna verzija je na Brazilskom Originu 129 R$ što je cca 225kn.
Kakav je Origin po pitanju region lockinga? Da li su kao i Steam ili nema problema zato što se kupuje u drugoj regiji?
KhongLo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.09.2015., 19:43   #63
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor KhongLo Pregled postova


Kakav je Origin po pitanju region lockinga? Da li su kao i Steam ili nema problema zato što se kupuje u drugoj regiji?
Nema kod njih region lockinga. Ja redovito kupujem igre preko Meksika, ali ovog puta je Brazil jeftiniji jer im je valuta u banani. Kupio sam FIFU 15 i 14 i Sim City i ne znam šta još... Uvijek prvo Mexico. Jedino ako uzmeš preko Rusije imaš samo Poljski i Ruski jezik, preko Meksika imaš sve. A vjerojatno i preko Brazila, zaboravio sam pogledati.

Kada sam kupovao preko Mehika prvi puta, poslao sam upit EA dali je moja transakcija prošla... pravio sam se grbav, rekli mi da je sve oke i da čekam da igra izađe.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2015., 19:58   #64
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Onda ću prvo tamo provjeriti kada ću idući put kupovati nešto o EA, iako sumnjam da će to biti tako skoro. Hvala na informaciji
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2015., 10:46   #65
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
OffT.
Nema više kupovanja 'iz' Brazila na originu
Ne prolazi vam transakcija. Ponajprije jer traže istinite podatke, znači ime,prezime, 'oib', adresa, broj telefona, persone iz brazila, te se provjerava povezanost istog sa paypalom ili kreditnom karticom kojom se plaća.
Dok Mexico još uvijek radi ko i prije.

OnT.
Meni demo ne radi. Pokrenem ga, u izborniku namjestim rezu i sve ostalo, stisnem play, učita igru, krenu one kockice i crash. Fifa16demo.exe crash, modul crasha je isti Fifa16demo.exe. Sve s neta isprobano, od gašenja av-a, do promjene reze, reinstala vcredist., paljenja compatibility moda, run as admin, itd., uvijek isti crash. Another EA fail....
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti

Zadnje izmijenjeno od: jopis. 11.09.2015. u 11:21.
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2015., 11:05   #66
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,641
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Meni demo ne radi. Pokrenem ga, u izborniku namjestim rezu i sve ostalo, stisnem play, učita igru, krenu one kockice i crash. Pes16demo.exe crash, modul crasha je isti Pes16demo.exe. Sve s neta isprobano, od gašenja av-a, do promjene reze, reinstala vcredist., paljenja compatibility moda, run as admin, itd., uvijek isti crash. Another EA fail....
Valjda FIFA?
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2015., 11:21   #67
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Valjda FIFA?

Fejspalm. Fifa, naravno.
Ispravljam, hvala....
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2015., 11:24   #68
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,641
Jel netko isprobao oba dema da može napraviti nekakvu realnu usporedbu?

FIFU nisam igrao nakon 2001., a od onda sam se toliko navikao na PES, da mi jednostavno kontrole na fifi nikako nisu odgovarale da odigram više od jedne tekme.

Sad razmišljam o prelasku, a kako se čini, PES demo za PC neće ni izaći...
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2015., 11:49   #69
blozer
Doktor znanosti!
Moj komp
 
blozer's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg,Peščenica/borongaj
Postovi: 1,305
Igrao sam jučer fifa16 demo, doduše na ps4-i i mogu reći da je BRUTALA.

Jel netko piknuo za pc i di ? Da uzmem i ja
blozer je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2015., 11:49   #70
V.I.P
Istrian Lifestyle
Moj komp
 
V.I.P's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Medulin
Postovi: 1,384
Ja sam uzeo 15ku preko meksika, 16ticu prije tjedan dana preko čilea, nisam imao problema, proslo sve kako treba..

Sto se tice dema, mislim da bude kao i po obicaju, kad izadje kompletna igra pol toga bude drukcije, ipak je to EA.

Ono sto je razlicito naspram 15tice

Igra je puno sporija
Kroz sredinu mozes zaboravit proci sa loptom
Udarac glavom je ponovno OP, slicno kao u 14tici
Lopta u prostor ako prodje nema tog boga da ulovis igraca kad krene
Udarci sa +25m nakon dvi-tri tekme kad se priviknes ulazi svaka druga - nesto slicno kao u 15tici
Golmani mi djeluju puno sigurnije
Sto se grafike tice tu se vidi puno poboljsanja, napokon

Editiram ako mi jos nesto padne na pamet
V.I.P je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.09.2015., 17:00   #71
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2015., 12:12   #72
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
nakon 2 dana igranja na PS4 igra mi se sviđa u odnosu na fifu 15

nema više pace abjuzera, pretrčavanja, igra se mora gradit a zabit gol je teže jer je teško uopće stvorit šansu

u odnosu na demo, igra je brža i dotjeranija, ja zadovoljan
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2015., 18:11   #73
thuNdeR
Premium
 
thuNdeR's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: na sombra
Postovi: 1,044
Ja igram na xbox one, igra mi se cini dosta bolja nego prethodna verzija. (kolega iznad objasnio). Hrvatske po obicaju nema (hvala brandonu), zenski nogomet (facepalm), nisam jos probao online (treba vidi jesu li pokrpali onih par standardnih bugova, pace abuse itd.).
Jel netko igra FuT? Jos nisam shvatio svrhu toga al ajde...sve u svemu za sada sam zadovoljan.
thuNdeR je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2015., 18:17   #74
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor thuNdeR Pregled postova
Ja igram na xbox one, igra mi se cini dosta bolja nego prethodna verzija. (kolega iznad objasnio). Hrvatske po obicaju nema (hvala brandonu), zenski nogomet (facepalm), nisam jos probao online (treba vidi jesu li pokrpali onih par standardnih bugova, pace abuse itd.).
Jel netko igra FuT? Jos nisam shvatio svrhu toga al ajde...sve u svemu za sada sam zadovoljan.
Nema pace abusea, ali rekao bi da idu iz krajnosti u krajnost s tim paceom. Prije je to bilo glavno oružije, danas je svedeno na to da na 15m ne možeš potegnuti kratki sprint prema golu, a da te ne stigne neki Terry koji je sinonim za sporog stopera. Igram FUT, zbog toga i kupujem FIFA-u već godinama.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2015., 18:24   #75
thuNdeR
Premium
 
thuNdeR's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: na sombra
Postovi: 1,044
Jel mozes objasniti taj Fut please? Jel se igra online/offline i kaj vec? Gugl pomaze ali bi htio cuti misljenje iz prve ruke

EDIT: zapravo me najvise zanima sistem tih "kartica" il kak se to vec zove. Jel oni koji kupuju (sa pravom lovom) imaju veliku prednost nad onima koji ne kupuju itd.

Zadnje izmijenjeno od: thuNdeR. 28.09.2015. u 18:28. Razlog: s
thuNdeR je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2015., 20:47   #76
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor thuNdeR Pregled postova
Jel mozes objasniti taj Fut please? Jel se igra online/offline i kaj vec? Gugl pomaze ali bi htio cuti misljenje iz prve ruke

EDIT: zapravo me najvise zanima sistem tih "kartica" il kak se to vec zove. Jel oni koji kupuju (sa pravom lovom) imaju veliku prednost nad onima koji ne kupuju itd.
Sastavljaš svoju ekipu, cilj ti je da svi igrači budu iz iste lige kako bi tvorili barem žutu vezu, a ako su i iz istog kluba ili iz iste lige i države onda je zelena veza što je najbolje. Najbitnija ti je kemija, ako ti je kemija mala igrači imaju nepovezane kretnje i ne razumiju se na terenu, baš zato kupuješ iz iste lige. Kupovanje kartica je lutrija i puno bolja opcija je coinse potrošiti na igrače koji su na tržištu jer uglavnom dobiješ igrača koje kada prodaš ne pokriješ cijenu tog paketa. Ali može te i potrefiti, zato je najbolje prvo sastaviti ekipu kakvu želiš, pa onda otvaraj te paketiće ako te to veseli.

Oni što kupuju s pravom lovom mogu imati prednost, ali ne nužno. Zna se dogoditi da naletiš na ekipu s Messijem i Ronaldom, ali ako znaš igrati neće ti stvoriti neke velike probleme, pogotovo u ovoj FIFA-i gdje je pace manje važan nego prije.

Edit: Postoji online i offline mod, ja igram samo online... Ne volim općenito igrati protiv kompa, dosadno je.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2015., 21:06   #77
thuNdeR
Premium
 
thuNdeR's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: na sombra
Postovi: 1,044
Hvala ti, bum probal i to cudo igrati

Vezano uz licence, vidim lova cuda radi, tak da od 20 ekipa iz brazilske lige fifa ima 16, ostalo je na pesu -.- (Hrvatsku sam vec spomenuo...i tak fali jos ekipa)
thuNdeR je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2015., 21:28   #78
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor thuNdeR Pregled postova
Hvala ti, bum probal i to cudo igrati

Vezano uz licence, vidim lova cuda radi, tak da od 20 ekipa iz brazilske lige fifa ima 16, ostalo je na pesu -.- (Hrvatsku sam vec spomenuo...i tak fali jos ekipa)
Hrvatske nema jer je Šuker tražio previše novaca. Pričalo se da je cifra koju HNS godišnje dobije za licencu 100k€, a Šuki je tražio duplo... Iz EA su mi pristojno objasnili da smo premalo tržište i onda ih je on odbio... I sada nas nema, a vjerojatno nas neće ni biti još jako dugo.

Zanimljiv je FUT, moraš paziti na dosta toga, kupovati ugovore, ponekad fitness i tako... I da, odmah si odi u onaj katalog i pokupuj sve coin boost-eve da što prije zaradiš coinse. Prvo aktiviraj sve dostupne od 1000 pa onda od 200 i to napravi što prije, jer prošle godine je EA isključio na duži period tu opciju, pa treba iskoristiti dok je tu.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2015., 14:52   #79
thuNdeR
Premium
 
thuNdeR's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: na sombra
Postovi: 1,044
Hvala ti na informacijama
thuNdeR je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2016., 17:55   #80
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Počeo malo halat da se pripremim za 17 ak bu valjala i dobio sam nekakav slow motion gameplay bug. Dobar opis koji sam našao guglajući:
Citiraj:
1-25 min - sweet 60 fps. 26 min - goal kick. 27-90 min - slideshow and slow motion.
A šta god sam našao za riješenje problema nije mi pomoglo, dali je neko imao taj problem i riješio ga bez brisanja igre i svih njenih ostataka i ponovni install jer atm nisam baš na mjestu s brzim netom za to?
doky je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2016., 08:14   #81
V.I.P
Istrian Lifestyle
Moj komp
 
V.I.P's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Medulin
Postovi: 1,384
moguce da ti je lik upalio torrent ili onaj chit/skriptu, sve ti se odjednom uspori i ide frejm po frejm
V.I.P je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2016., 09:15   #82
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Ma nije, dešava se svaku tekmu isto, i u SP i u MP mečevima, to je baš bug u igri...

EDIT: Evo uploado sam video di se vidi to, SP match u UT-u...


Zadnje izmijenjeno od: doky. 19.08.2016. u 09:55.
doky je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2016., 12:32   #83
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Evo ista stvar se dešava i nakon reinstalla. Nema do čega bit, Winsi u praktički mint stanju, zadnji driveri, ništa se ne pregrijava... Samo svaka tekma u bilokojem modu nakon desete min tekme kreće usporavati i na kraju bude slowmotion slideshow...
doky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na