Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.09.2015., 11:18   #31
Albert Wesker
Premium
Moj komp
 
Albert Wesker's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 525
Da se ja javim sa svojim dojmovima. Zdimio sam 89 sati na tu igricu,igra je uzbudljiva na pocetku ali kasnije....srednja zalost.Ne kazem da je igra losa,naprotiv,igra je savrseno ispolirana,bez bugova,bez crasheva,60 FPS konstantno na high,niti u jednoj situaciji nije palo ispod 60 fps-a. Side misije su repetitivne,prica je meh,chapter 2 je katastrofa(ne zelim reci zasto pa da ne spoilam igru nekome),FOB multiplayer je sranje. Steta,ocekivao sam vise od igrice.
__________________
Albert Wesker je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2015., 12:37   #32
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,021
Samo mi nije jasno,ostaviti 89 sati na igru koja ti se ne svida,ni onako osrednje ?
blava je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.09.2015., 13:52   #33
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
A, dobro. Realno, ja bih vise htio da su se drzali glavne price i vise cutscena kao u prijasnjim naslovima, a da su izostavili ovako nepotreban open world u kojem se sve misije svoje na pobij sve u kampu/spasi/izvuci nekog.
Ne smeta mi, ali bih vise volio da su se bazirali na pricu.
Ovako, koliko sam shvatio igrajuci, odredene side-misije moras obaviti kako bi nastavio sa pricom, sto je po meni apsurd jer side-misije uglavnom nemaju veze sa pricom.
Po meni, trebali su side-misije ostaviti optional kao free roaming kad se zavrsi glavna prica, pa da imas sto raditi.
Ja sam do sada utukao nekakvih cetrdesetak sati u igru i generalno sam zadovoljan.
Optimizacija je super, sve vrti bez problema, nisam imao niti jedan crash, itd.
Premda, moram napomenuti da sam bio odusevljen introm, totalni halovi.
Poslije toga je sve malo olabavilo, ali sto ces.
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2015., 09:21   #34
Albert Wesker
Premium
Moj komp
 
Albert Wesker's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 525
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Samo mi nije jasno,ostaviti 89 sati na igru koja ti se ne svida,ni onako osrednje ?
Ostavio sam jer sam lud za MGS serijalom,jer sam mislio da cu dobiti onaj thrill kao sa MGS na prvoj plejci,a i zelim sve achievemente sakupiti
__________________
Albert Wesker je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2015., 12:50   #35
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,350
Može kakva pomoć, jeste prešli ovo.
Moram ubiti skullse po mogućnosti bez da koristim Honney bee, međutim uvijek bivam ubijen...
https://youtu.be/RPJpxwmv0l0
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2015., 13:31   #36
afterburner
Premium
Moj komp
 
afterburner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: USA/Split
Postovi: 523
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Može kakva pomoć, jeste prešli ovo.
Moram ubiti skullse po mogućnosti bez da koristim Honney bee, međutim uvijek bivam ubijen...
https://youtu.be/RPJpxwmv0l0
Probaj sa granatama/explozivom/shotgunom... ja san jednoga zgazija sa autom
Isto tako probaj se popet na neki krov/kucu. Mislim da te tu nece toliko ganjat.
afterburner je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2015., 19:35   #37
Albert Wesker
Premium
Moj komp
 
Albert Wesker's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 525
Jel si mozes pozvati neki tenk?

Ja ih nisam ubijao,ja sam bjezao i presao misiju tako
__________________
Albert Wesker je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2015., 19:52   #38
zackoj
Premium
Moj komp
 
zackoj's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Može kakva pomoć, jeste prešli ovo.
Moram ubiti skullse po mogućnosti bez da koristim Honney bee, međutim uvijek bivam ubijen...
https://youtu.be/RPJpxwmv0l0
Jednostavno.
pozoves konja i bjezi sto prije.
__________________
jedan je GAZDA F1. Michael never give up, never surrender !!!
zackoj je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2015., 20:09   #39
Albert Wesker
Premium
Moj komp
 
Albert Wesker's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 525
Citiraj:
Autor zackoj Pregled postova
Jednostavno.
pozoves konja i bjezi sto prije.
To sam i ja napravio,prejaki su oni na pocetku,kada prijedes igru onda se vrati na njih ako zelis sakupljati te zadatke po misijama
__________________
Albert Wesker je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2015., 20:16   #40
zackoj
Premium
Moj komp
 
zackoj's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
vjerujem da ih se moze rijesiti i bez oruzja. ja pucao dva puta i oba fulao. Jos pokusao dipom pobjeci i dodem do dipa, a netko dip unistio . na kraju zbrisao sa konjem.
__________________
jedan je GAZDA F1. Michael never give up, never surrender !!!
zackoj je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.09.2015., 22:18   #41
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,322
Baš sam pogledao sažetak priče serijala i majko mila!

Najkompliciranija igra ikad
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2015., 22:54   #42
Albert Wesker
Premium
Moj komp
 
Albert Wesker's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 525
Nije komplicirana,samo se izgubis u godinama jer ne ide po redu.MGS serijal je zapravo zavrsio u MGS4: Guns of the Patriots, sada malo crpe novac od ludih fanova poput mene. Narajcali su me sa svakakvim trailerima koji su izlazili skoro svaki dan 2 tjedna prije izlaska igre i eto,bacio sam novac na njih kao na neku striptizetu mada bi bilo pametnije da sam bacio novac na neku dobru striptizetu
__________________
Albert Wesker je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2015., 23:03   #43
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,322
Citiraj:
Autor Albert Wesker Pregled postova
Nije komplicirana,samo se izgubis u godinama jer ne ide po redu.MGS serijal je zapravo zavrsio u MGS4: Guns of the Patriots, sada malo crpe novac od ludih fanova poput mene. Narajcali su me sa svakakvim trailerima koji su izlazili skoro svaki dan 2 tjedna prije izlaska igre i eto,bacio sam novac na njih kao na neku striptizetu mada bi bilo pametnije da sam bacio novac na neku dobru striptizetu
Ja i dalje stojim iza toga da je priča komplicirana
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2015., 15:12   #44
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,021
Nisam igrao do sad nijedan MGS,to je u biti na foru Splinter Cell : Blacklist ?
Ista mehanika,stealth ?
blava je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2015., 18:06   #45
Romano.Cule
Outer Space
Moj komp
 
Romano.Cule's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 822
Citiraj:
Autor Albert Wesker Pregled postova
Da se ja javim sa svojim dojmovima. Zdimio sam 89 sati na tu igricu,igra je uzbudljiva na pocetku ali kasnije....srednja zalost.Ne kazem da je igra losa,naprotiv,igra je savrseno ispolirana,bez bugova,bez crasheva,60 FPS konstantno na high,niti u jednoj situaciji nije palo ispod 60 fps-a. Side misije su repetitivne,prica je meh,chapter 2 je katastrofa(ne zelim reci zasto pa da ne spoilam igru nekome),FOB multiplayer je sranje. Steta,ocekivao sam vise od igrice.
Po tvom imenu bih zakljucio da si veliki fan Resident Evil serijala. Potrositi 90 sati na igru koju si ispljuvao nema nekog velikog smisla jer ako je igra sranje,na nju ne bih potrosio ni 5 sati svog vremena,sto znaci da je igra dobra.

Ne volim se seksati,ali ne silazim sa zene 5 sati dnevno.Seks je sranje,repetetivan.Ocekivao sam vise,da sad ne spojlam.
Romano.Cule je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2015., 22:54   #46
Albert Wesker
Premium
Moj komp
 
Albert Wesker's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 525
Ne,nisam fan Resident Evila jos od petog nastavka a ti si malo previse butthurt u vezi mog misljenja.Da si ju igrao kao ja(97 sati sada) nebi pricao o svom seksualnom zivotu a kamoli spomenuo svoju zenu nego bi dao neko konstruktivno misljenje. Odi na steam i procesljaj malo negativna misljenja koja se iz dana u dan iz pozitivnih pretvara u negativna.Vidjet ces da su svi skoro istog misljenja.

Evo,da ti olaksam posao.

http://store.steampowered.com/app/287700/


@blava
Stealth je po meni bolji u Splinter Cellu nego u MGS a znas zasto?Kleknes i strazar te ne vidi izvan 5 metara sto je po meni katastrofa.
__________________
Albert Wesker je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2015., 22:58   #47
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,322
Citiraj:
Autor Romano.Cule Pregled postova
Po tvom imenu bih zakljucio da si veliki fan Resident Evil serijala. Potrositi 90 sati na igru koju si ispljuvao nema nekog velikog smisla jer ako je igra sranje,na nju ne bih potrosio ni 5 sati svog vremena,sto znaci da je igra dobra.

Ne volim se seksati,ali ne silazim sa zene 5 sati dnevno.Seks je sranje,repetetivan.Ocekivao sam vise,da sad ne spojlam.
Of the 207 missions in the game, only 15 advance the story - that's just over 7% of the game for the story.
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2015., 09:45   #48
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,900
Ova igra je izdana nedovršena, fanovi igre koji su igrali sve ostale nastavke su na kraju igre vjerojatno očekivali "Chapter 3 - Peace" jer je tako i trebalo biti ali je najvjerojatnije Konami požurio Kojimu i dobili smo ako ne i najmanje dobar nastavak u serijalu jer stvarno fali puno toga a da ne spominjem neke scene iz trailera kojih uopće nema u igri. Nakon onog isprdka Ground Zeroes koji je trajao 10 min a prodavao se za 200+kn, nebi se čudio da izbace neki dlc kao chapter 3 i naplate ga masno i skroz iskoriste fanove. Ja osobno nikad neću zaboravit Ground Zeroes s kojim su išli iskoristit veliku fan bazu a to je praktički bio demo i nikad više neću kupit MGS igru, sve ću sa užitkom piratizirat.

Meni osobno igra kao igra je dobra ali kao MGS mi se uopće ne sviđa jer ovo nije MGS, ovo je tek neka jako kvalitetno tehnički napravljena open word TPS igra sa tu i tamo malo MGS priče. Snake uopće ne priča, Hayter fali jako . Misije su sve na istu foru i polako kako prelazite počinje biti sve dosadnije i dosadnije jer stalno radite iste stvari, a da ne govorim da ih 90% nema veze sa pričom. Save opcije nema, neke misije sam ponavljat 10+ puta jer me neki mamlaz skuži na samom kraju misije i ubiju me, naravno, igra me baci na početak misije.

Potrošiti na igru 90+ sati i onda je ispljuvati? Ako je čovjek fan, naravno da će odigrat, kakva god igra bila odigrat će je makar radi priče. Odigrat sve ostale dijelove MGS serijala i sad ovaj preskočit jer je lošiji ili ga odigrat ne brzinu? Ne.
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2015., 15:15   #49
afterburner
Premium
Moj komp
 
afterburner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: USA/Split
Postovi: 523



Quiet... nakon odredene misije je nemozes vise koristit kao buddya


- Glavne misije u chapteru 2 se ponavaljaju samo sa razlicitim tezinama.. npr misija 29 je ista kao i misija 42 WTF
- Nema Boss fighteva. Mislim ima ali ovo sta su napravili nema veze sa metal gearom. Nikad necu zaboravit borbu sa Psycho mantisom is 1. dijela. Ovdje san vec zaboravija iduci dan koji su "bossevi" bili.
- Pola price je ocito izbaceno.. samo proguglajte mission 51
- End Spoiler...



Kraj mi se uopce ne svida...ono uopce ne igras sa big bossom nego sa nekim medicom iz ground zeroa.


- Kiefer Sutherland voice actor...da je za nekog drugog lika ok..al za glas snakea, uzas.
- Auto save game. Nema opcije da se nazad malo vratis i napravis nesto drugacije.
- Jos jednu stvar da dodam..a to je krajolik.. Sve je isto. Nema nekih lokacija koje se isticu. Fali mi interijera. Pustinja dosadi prebrzo

Uglavnom igra je dobra za nekoga koji se oce samo malo napucavat okolo po afganistanu/africi. Al losa za MG fanove. Mene je razocarala.
-->
Evo par nabacanih stvari sta meni smetaju ..nekih 50 sati odigrano
- Vecina igranja se svodi na 3 misije..Ukradi nacrt, extract zatvorenika/vojnika, unisti tenk/oklopnu jedinicu. Bude zabavno neko vrijeme al naravno da dosadi.
- Skupljanje onih kontenjera i biljaka po meni totalno nepotrebno. Sluzi samo da bi se oduzilo igranje.
- Stealth je isto osrednje napravljen. AI te nevidi ispred nosa.
- Jednu od najboljih stvari u igri izbace



Quiet... nakon odredene misije je nemozes vise koristit kao buddya


- Glavne misije u chapteru 2 se ponavaljaju samo sa razlicitim tezinama.. npr misija 29 je ista kao i misija 42 WTF
- Nema Boss fighteva. Mislim ima ali ovo sta su napravili nema veze sa metal gearom. Nikad necu zaboravit borbu sa Psycho mantisom is 1. dijela. Ovdje san vec zaboravija iduci dan koji su "bossevi" bili.
- Pola price je ocito izbaceno.. samo proguglajte mission 51
- End Spoiler...



Kraj mi se uopce ne svida...ono uopce ne igras sa big bossom nego sa nekim medicom iz ground zeroa.


- Kiefer Sutherland voice actor...da je za nekog drugog lika ok..al za glas snakea, uzas.
- Auto save game. Nema opcije da se nazad malo vratis i napravis nesto drugacije.
- Jos jednu stvar da dodam..a to je krajolik.. Sve je isto. Nema nekih lokacija koje se isticu. Fali mi interijera. Pustinja dosadi prebrzo

Uglavnom igra je dobra za nekoga koji se oce samo malo napucavat okolo po afganistanu/africi. Al losa za MG fanove. Mene je razocarala.

Zadnje izmijenjeno od: afterburner. 14.09.2015. u 17:29.
afterburner je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2015., 23:42   #50
0siris
Banned
 
Datum registracije: May 2015
Lokacija: Stan
Postovi: 122
Citiraj:
Autor Albert Wesker Pregled postova
Ostavio sam jer sam lud za MGS serijalom,jer sam mislio da cu dobiti onaj thrill kao sa MGS na prvoj plejci,a i zelim sve achievemente sakupiti
to možeš zaboraviti i takav osjećaj kao onaj sa playstation1 MGS1 je bio onda i do kraja svemira se takav osjećaj ponoviti neće tako da glupo je uopće uspoređivati bilo koji MGS nastavak sa prvim pošto je prvi nešto što se ponovi možda u 1000 godina života
0siris je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2015., 15:23   #51
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,350
Je itko osim mene zaglavio i nema ništa više nakon 42 misije?

https://www.youtube.com/watch?v=Hor3dMSTTmM

Zašto je main priča stala?
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2015., 16:10   #52
afterburner
Premium
Moj komp
 
afterburner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: USA/Split
Postovi: 523



Ako ne zelis posli izgubit Quiet ka buddya onda moras stavit butterfly emblem (na front) jedini nedostatak ovoga je da neces moc igrat 1-2 misije o tome kako je otisla. Ako ne stavis emblem ode i nemozes je vise nikako koristit.

-->
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Je itko osim mene zaglavio i nema ništa više nakon 42 misije?

https://www.youtube.com/watch?v=Hor3dMSTTmM

Zašto je main priča stala?
Ima jos par(50 ukupno)..moras odradit koju side misiju..ili ponovo jednu od glavnih na vecoj tezini... i samo se vrati u mother base. Btw jedan koristan spoiler prije nego sta izvrsis 43 misiju. Ja nisan zna pa san pozalija..sva sreca pa sam backupira save filove nakon sta san vidija onaj bug koji brise cili progress.




Ako ne zelis posli izgubit Quiet ka buddya onda moras stavit butterfly emblem (na front) jedini nedostatak ovoga je da neces moc igrat 1-2 misije o tome kako je otisla. Ako ne stavis emblem ode i nemozes je vise nikako koristit.

afterburner je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2015., 17:17   #53
Albert Wesker
Premium
Moj komp
 
Albert Wesker's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 525
__________________
Albert Wesker je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2015., 16:54   #54
RobertCrni
Registered User
 
RobertCrni's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Rijeka, Croatia
Postovi: 40
Jel imam kakav pc fix za onaj bug nakon 43 misije...ili je to još na čekanju?
__________________
Snaga rata, beskrajna zarada.
RobertCrni je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2015., 13:11   #55
afterburner
Premium
Moj komp
 
afterburner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: USA/Split
Postovi: 523
Citiraj:
Autor RobertCrni Pregled postova
Jel imam kakav pc fix za onaj bug nakon 43 misije...ili je to još na čekanju?
Na koji tocno bug mislis? Dosta toga su fixali i ubacili neke nove stvari.
afterburner je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2016., 11:20   #56
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
To buy or not to buy, sad kad je na akciji za 20€?
veve je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2016., 22:32   #57
Albert Wesker
Premium
Moj komp
 
Albert Wesker's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 525
Uzmi, za 20 eura to je prehebena igra
__________________
Albert Wesker je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2016., 11:39   #58
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Vrhunska igra, igram već dva dana. I pregolema čini se, samo onih side ops-a ima 157, ja riješio tek 5-6
A glavnih misija, tko zna....ali nikada ne dosadi igra, opcija za riješavat situacija je pregršt.
Već vidim da ću dobar dio života ostavit na ovome
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2016., 11:51   #59
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,114
Tak sam i ja mislio prvih par dana. I sad me niti vrag ne natjera da ponovo pokrenem igru.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2016., 12:13   #60
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Tak sam i ja mislio prvih par dana. I sad me niti vrag ne natjera da ponovo pokrenem igru.
Zašto? Svi vele da je do yaya.
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na