Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.08.2018., 15:39   #2131
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Navodno neke stvari nisu prevedene sa ruskog (ne previše), no kao radi se na tome, prošle je skoro mjesec i pol od tada, ne znam dali je rješeno do sada


Nego shadow of chernobyl je prošle godine dobio neku nagradu za najbolji mod godine, a ovo je navodno još bolje od toga, standalone, ispeglano (najbolje se vrti), nove opcije (perkovi) i sl.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2018., 17:37   #2132
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Misliš Call Of Chenobyl? je, upravo sam ga igrao sad 2 ure, ali sam prestao jer postaje zarazno. Nema nekog storylinea, sam si biraš misije i tko ćeš biti. Imaš 3 glavne misije, a sve ostalo si sam krojiš. Možeš i odmah na glavnu misiju i sve riješiti, ali to je malo prenetuzijastično
Ovaj Dead Air ćemo nekom drugom zgodom...
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.08.2018., 21:39   #2133
duggi
Premium
Moj komp
 
duggi's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 597
CoC je jedina igra koju igram kroz godinu kad stignem i koja je uvijek na hardu...


predobro,iako isprobat cu i ovaj mod....
duggi je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2018., 14:25   #2134
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Odigrao 5h, mozda vise iz dva puta sa dva razlicita profila od pocetka. CoC nisam igrao, ali ovo je predobro. Muci me sto se mucim, sto jako sporo napredujem i sto se sporo krecem iako sam se snasao sa hranom i zdravljem koje mi je bilo za bananu 90% vremena. Dosta je realno sto mi se svidja.
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2018., 14:34   #2135
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Ja sam mislio sinoć probat, no onda vidim da mi treba CoP, kako je onda standalone wtf?

Budem onda probao nekom drugom zgodom
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2018., 14:45   #2136
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Za Dead Air ti ne treba CoP. Za Call of Chernobyl ti treba

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2018., 14:49   #2137
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Da, vidim sad. Nemam pojma dal sam onda CoC sinoć gledao. Gubim se više s tim nazivima, a tražim napamet
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2018., 14:52   #2138
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
CoC mi se jako jako sviđa lunjanje uokolo bez story driven pizdarije. Free play i sam si tražiš posla. A skoro svaki NPC kojeg sretneš a da nije neprijateljski raspoložen, ima za tebe zadatak

BTW, i super mi je kaj možeš biti bilo tko. Konkretno, krenuo sam kao pripadnik Clear Skya.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2018., 15:00   #2139
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Ma skinit ću onda ovaj Mrtvi Zrak, da ne moram pripyat skidat za CoC. Igram već previše različitih igara, al budem barem započeo/probao dead air, a onda možda i CoC (kuratz) jednog dana. Imaaa vremena do stalkera dvojke
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2018., 02:02   #2140
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Igrao dead air malo.

Prva opaska - recimo promjeniš neki settings - kod sljedećeg paljenja igra je opet na ruskom. Dakle kod svakog mjenjanja postavki prije sljedećeg paljenja moram opet ubacivati folder za jezik (i overwrite) i bude na engleskom...

Optimizacija, rekao bih da je bolja nego vanilla stalkeri + complete mod (gora sigurno nije). Čim sam smanjio ili pogasio ona sranja sa suncem (nekoliko postavki, SSAO) fps prodisao. Rijetko ispod 60, uglavnom između 70-125fps

Gameplay - dobar, kao što onaj jedan video kaže stealth je stvarno moguć. Ono, ako si mu u liniji pogleda najebeš, ali možeš im se šuljati iza leđa ako držiš tipku za pognuti walk, ako ideš ispod prozora + onaj još niži čučanj. Recimo jedan quest je da sjebem zvučnik u vojnoj bazi. Nađem način ulaska, šuljam se po dvorištu ovo-ono, međutim imam jedan fail - nemam nikakvo vatreno oružje (trebao bi pucati u zvučnike mislim), niti ga sidorovič prodaje, niti ga ima uokolo. Naime kod biranja "perkova" prije početka igre nisam uzeo nikakav paket opreme, nego sam sve potrošio u "skill based" sranja (koja još ne kužim/ne koristim). Mislim da imam rješenje - mogu kupit sjekiru (one hit rješava), pa probat rješit jednog vojnika i uzet mu pljucu

Ubio jednu neman (mutirana velka mačka) - s čakijom, te pred gašenje nalemao par bandita sjekirom... Puno manje stasheva i nemani po toj prvoj mapi (cordon) naspram SoC-a recimo

Ima masu nekih itema koje ne znam koristiti (skužio IED instalaciju i sl.), te me jebe health. Pojedem zdravu hranu, mali medikit i sl. frajeru se ne napuni health. Prođem negdje i onako teško diše, kašlje, umire. Popijem antirad (kad sam prolazio gdje mislim da je ozračeno), ali čini mi se da se to događa tamo gdje nije ozračeno, nemam pojma, ali prikladno su ime dali igri
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.08.2018., 19:40   #2141
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Situacija sa resetiranjem settingsa, počeo sam pokretati igru kao admin(igram na burazavom kompu pod guest ) i od tada je prestalo.

Optimizacija(trenutno sam na 98b, odigrao 98a 5 sati teške muke), puno bolja od Vanile, rekao bih nevjerojatno dobra, nema onih micro stutteringa i slicnih problema, vrti se full ugodno, mislim da sam sve ostavio kako je osim postavke na dx10 i na high na x5670@4.0 i GTX680 ide bez problema.

Ja sam sve na opremu ispalio, nema do opreme. Znači sad imaš pljucu pošto si "porezao" bandite?
Imaš brutalno težak početak rekao bih, nisam imao muda za taj level iako ako odrade update igre i ako budem morao ispocetka sigurno uzimam nesto jos teze. Ovako sam imao Mercov suit i evo nakon 10h igre nemam šta u Swampu raditi a niti u Cordonu, osim sto cu doc razbucat onaj Military cim skupim za set toolboxa, negdje sam nasao relativno dobru pljucu, neda mi se prsa o prsa.

U biti treba odradit hranu, cugu i tableturine poslje spavanja i onda racunat da moras skupit sve do iduceg i to je vise manje to, nema prazno hoda inace health pada. Zapamtit puteve sa manjim radioaktivnim zonama inace ces tuć antirade ko 505 a nisu đabe. Uspio sam natalembat 30 iljada, kupio nesto opreme u Swampu u onoj šumi u kutu, popravio pusku sa 29 na 45% i sad sam skupio muda krenut u Garbage.
U ruksaku treba furat max 30kg i jobove treba odrađivat jedan po jedan.


Nego, što je IED?

Igra je predobra, mislio sam da je gaming za mene završio ali ovo mi je probudilo nadu.
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2018., 20:04   #2142
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,353
Već vidim da ću ovo morati odigrati kao Lost Alphu sa hrčak modom (čitaj: carry weight 40 tona )...
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2018., 20:13   #2143
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor Halos Pregled postova
Ja sam sve na opremu ispalio, nema do opreme. Znači sad imaš pljucu pošto si "porezao" bandite?
Imaš brutalno težak početak rekao bih, nisam imao muda za taj level iako ako odrade update igre i ako budem morao ispocetka sigurno uzimam nesto jos teze. Ovako sam imao Mercov suit i evo nakon 10h igre nemam šta u Swampu raditi a niti u Cordonu, osim sto cu doc razbucat onaj Military cim skupim za set toolboxa, negdje sam nasao relativno dobru pljucu, neda mi se prsa o prsa.

Ma i kad rješim jednog lika, ima ih gro okolo (onaj sidorovičev quest), a health mi je na minimumu, lik se guši. Pojedem nešto, mrknem anti-rad i dalje isto. Možda je problem u tom spavanju, a nemam vreću...


Uglavnom krenit ću isponova, ne mogu ovako opstati. Kopirat ću od ovog lika klik Inače u military base se možeš ušuljati, stealthovat bez napadanja, baci oko na mjesto gdje je drvo palo na ogradu. U tornju tamo sam našao 2 antirada, neki popis sa artefaktima, no ne mogu sve obići bez oružja. Ako imaš nešto mrkni metak u zvučnik i sa onog tornja se baci van (ne možeš na isti način kako uđeš)



IED - improvised explosive device. Ne znam dali sam to našao u vojnoj bazi ili u nekom stashu. Instalira se na podu
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2018., 21:29   #2144
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Zvučnik sam skrkao iz daljine i samo se pokupio, lešinarski, a sad kada znam da postoji way in nema mi druge. Kad naiđem na to javim dojmove, bojim se da sam to imao i prodao...morao sam kupit suhi kruh i litru vodke.

Nabavi onaj zeleni ležaj i možeš prespavat uz vatru, gdje god da ju nađeš samo joj dođi dovoljno blizu.
(Zeleni bar mora biti preko pola ili na full za izdržljivost i za imunitet inače radijacija i ta otrovna hrana krene radit probleme, a moraš si i tableturine nabavit za poslje hrane/cuge)
Treba ti neko vrijeme da skuzis kako prezivljavati dane, kad ti krene možeš počet napadat okolo a kasnije možda dobiješ volju da kreneš kako si krenuo iz prve, hrabro.

Ja sam od istog youtubera gledao gameplay(i skopirao addone iz prvog serijala), samo uzmi suit i neko oružje s početka i nemaš brige.

Kad si nabaviš mini plinski štednjak pa kad staneš nasred livade, izbaciš štednjak, napraviš si pseće šnicle, poslje toga dezinfekciska sredstva i peglaj dalje..ludnica.

@Garro - svejedno nećeš šprintat okolo kako si zamislio..

Zadnje izmijenjeno od: Halos. 20.08.2018. u 21:34.
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2018., 21:53   #2145
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor Halos Pregled postova

Nabavi onaj zeleni ležaj i možeš prespavat uz vatru, gdje god da ju nađeš samo joj dođi dovoljno blizu.
(Zeleni bar mora biti preko pola ili na full za izdržljivost i za imunitet inače radijacija i ta otrovna hrana krene radit probleme, a moraš si i tableturine nabavit za poslje hrane/cuge)
Treba ti neko vrijeme da skuzis kako prezivljavati dane, kad ti krene možeš počet napadat okolo a kasnije možda dobiješ volju da kreneš kako si krenuo iz prve, hrabro.

Ja sam od istog youtubera gledao gameplay(i skopirao addone iz prvog serijala), samo uzmi suit i neko oružje s početka i nemaš brige.

Kad si nabaviš mini plinski štednjak pa kad staneš nasred livade, izbaciš štednjak, napraviš si pseće šnicle, poslje toga dezinfekciska sredstva i peglaj dalje..ludnica.

E te survival šeme nisam pohvatao. Nisam igrao sa tim modovima nikad, samo vanillu + complete mod na najvećoj težini. Ništa morat ću probat
Znači anti-rad poslije svakog žderanja? Ili nešto drugo?
Kada koristit one adrenaline?


Sad sam se sjetio da sam IED našao nedaleko od sidoroviča, kao neko mini smetlište, ali je izgleda ozračeno pun kurac. Od onda mi lik "kašljuca" iako sam mrknio anti-rad prije kupljenja i pokupio to govno u par sekundi. Inače u vojoj bazi kod druge ograde imaš i artefakt, no ne znam dali ga možeš pokupiti


Inače ako mod hoće nek napravi od zadnjih nekoliko postova Dead Air temu...


EDIT

Jesi ti stavljao neke add-onove kao taj youtuber?

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 20.08.2018. u 22:05.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2018., 00:27   #2146
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
OK, prva stvar - ne mogu ja nakrkati toliko perkova kao taj youtuber. Kao da nemamo istu verziju igre, ili je on to nešto moddao. Nit su nam paketi isti. Uzmem mercenary kit i nemam pištolj...

Ubacio ad onove:


https://www.moddb.com/mods/dead-air/...ation-wip-v0-1


https://www.moddb.com/mods/dead-air/...uty-ecologists


Praktično ispravak bug-ova. Prvi je polovično uspješan tj. pola pda je prevedeno. A ovaj drugi me uplašio, pa sam ga obavezno instalirao (moje horrore sa dutyjem se mogu pročitati u clear sky temi)
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2018., 10:29   #2147
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
https://www.moddb.com/mods/dead-air/...stall-dead-air
(Zadnja verzija igre je 98b, malo niže je linkana na stranici -> znači standalone igra sa instalacijom od 12gb)

Igra je meni sjela kao realističnija verzija CoP/Soc/CS serijala, neke stvari poliraju ali zadnja revizija je apsolutno igriva i osim par crasheva u recimo 10-15ak sati nista drugo nisam primjetio. Nekada se zivotinja zna popet po stepenicama vertikalno kao čovjek, to mi ubije dojam..

@manuel - nisam niti ja - uvijek complete i na master bez ikakvih drugih moddova, ali kad me glad počela ubijat i health počeo opadat morao sam se snaći. Imaš set lonaca za kuhanje, njih koristiš uz vatru ako imaš svježeg mesa. Pojedem tih "šnicli" dok se zeleni bar ne napuni, popijem malu rakiju(moonshine) ili vodku pošto te ta hrana ozrači i poslje toga one bijele tableturine, ne mogu se sjetiti naziva ili "vinca" tablete ako ih imaš(adrenaline nisam trošio, nisam ih nigdje našao). Sve to večinom odradim poslje spavanja pošto spavanje potroši tu energiju i nakon tog sam spreman za juriš, olakšam si backpack ispod 30kg i gas. Pametno je imat laganih stvarčica 1000-2000RU vrijednih da možeš trampat sa stalkerima iteme, pošto se samo na par mjesta stvari mogu prodat, vecinom je trampa u pitanju.

Meni i njemu su paket bili isti u početku, ne znam koju verziju igre igraš?(dolje lijevo)
U opisu kit-ova piše što dobiješ, mogu ti linkat kasnije da vidis kako to izgleda kod mene, ali ako skineš 98b i dodaš ove addone: onda imaš sve identično kao i ja
Dead Air Pistols FOV FIX
Harcore ReCored (Partially) - ovaj cu dodat danas
TRX - Dynamic News Revamp
TRX - Sounds Revamp
Dead Air Tweaks

Staminu moraš ajmo reć "uzgajat" neko vrijeme, pogledaj na mom ss-u, imam oko 4-5 crtica što je solidno, sa 45 kg mogu prebacit lot sa jednog na drugo mjesto relativno lako sa manjim odmorima(ako si ikada teglio 50kg znaš da nije šala), bitno je hranit se i spavat, dosta realan koncept.. (iako ti questovi mogu prestat nakon nekog vremena a bitni su za startat kako treba sa novcima).

Imaš "dosimeter", staviš a na F4 i provjeravaš si ozračenost, mislim da si to uhvatio ako si ga uopće nabavio. Mislim da si fest bolestan i trebaš one konjske tablete . Nemam box za artefakte pa mi vjerojatno nece koristit.. ali da idem u bazu, idem.


Zadnje izmijenjeno od: Halos. 21.08.2018. u 10:37.
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2018., 11:15   #2148
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,764
Gledajuci ove Saltyjeve streamove, bloodsuckeri su malo prejaki, pogotovo kad mu dolete 3 kom iz grmlja... Hercatak samo tako
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2018., 13:37   #2149
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
@Halos


Je, nešto mi nije u redu. Imam 98b verziju


- na početku može imati 2 perka više od mene (slika 1). Išao sam slagati isto kao i on, ja već 4 merceneray perk ne mogu uzeti (imam 30, a košta 40), a on osim njega može još jednog.
- u mercenery paketu ne dobijem pištolj (iako u opisu piše da dobijem) - slika 1 i slika 2









Inače onaj Harcore ReCored (Partially) ad on ne postoji na onom popisu, možda je to nešto on iskemijao


Tako da sam se sinoć opet uputio u avanturu sa sjekirom u vojnoj bazi
Mogu rješiti par u tornju i jednog kod vozila, ali fora je što ih drugi kao uvijek čuju ili vide, iako ne zapucaju, ne propričaju prije nego što zalegnu, a nekad ih nebi trebali ni moći vidjeti.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2018., 19:15   #2150
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Nešto ne štima. Probaj compatibility mod w7 ili nešto, pokreni kao admin...bubam na pamet

DEAD AIR: EASIER TWEAKS
(ovo ti treba, ne moraš kompletan, možeš dijelove, ja sam uzeo za staminu jer sam lud od hodanja 10 metara i onda odmor pola minute itd.)

Ugl., znači game ON , sikira u igri, ne znam, herojski mi zvuci, tebi je prvo palo na pamet vojsci upast u bazu sa sjekirom, ja sam ko prestraseni pas 2 dana okolo skupljao pare za gasmasku

Znači stealth je moguć?Ili samo parcijalno?
Negdje je i taj adon za awareness..
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2018., 20:17   #2151
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Evo upload - klik kvaliteta nije neka (vjerojatno sjebe youtube) i pun kurac je pretamno, ali takva je igra



- bitno je da si stalno u čučnju, a kad se prolazi pored prozora kod barake onaj dupli čučanj (niži čučanj) meni je to c + crtl.


- recimo ovaj lik u prostoriji pored mene odakle krećem se "alarmirao" jer sam izvukao sjekiru (čuje se zveketanje), isto bi bilo da sam bio u normalnom hodu, čuo bi korake.



BTW kad smo kod njega, on sjedi na sredini prostorije, čak sam mu jednom došao iza leđa, skakajući po kutijijama s jedne strane zida "tihim skokom" i ucmeko ga, kasnije ponavljao milijun puta i čuje me svaki put kad skočim na kutiju ili me vide izvana kroz prozor


Inače video je čisto suicide run, pravi posao je ucmekati onoga pored vozila i vatre što se vidi od 2-3 sekunde, pokupim njegov gear, al me uvijek netko kao vidi

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 21.08.2018. u 23:08.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2018., 22:22   #2152
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Predobro.
Nema šta, vidi se da nisi prvi puta prošao tim putem, samo kad bi se snasao pa rijesio tu ekipu nekako, rukneš im granatu odmah i sačekuša..

Ovog prvog kod rampe ne možeš riješit i odvuć negdje?
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2018., 22:53   #2153
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Probavam ubaciti video sa kvalitetnijom slikom

Taj kod rampe ima valjda minimum 8 očiju na sebi, ako ga pipneš (dvojica kod vatre, vide se kod stepenica), te dvojica na rampi koja su mu okrenuta leđima. U principu ne možeš ni jednog mrknit da se odmah ili za 2 sekunde ne digne frka. Jedino ovaj kod vozila se nekad šeta, njega mi se možda moglo mrknit, ali sam skeptičan. Možda ih zvuk udarca alarmira, ima ih ukupno 11 koliko sam pobrojao

Čak bi još najbolje bilo da napravim ovo kao u videu, samo da me ne ubiju, nego da mi jedan po jedan dolaze, a ja da čekam unutra
Uglavnom prošetam se ja fino po bazi, odem i gore na kat (ovog djela gdje počinje video), ima malo loota (2 antirada + treći loot mi je bio drugačiji sa prvim likom - popis artefakata, a drugi put neka fotografija sa prekriženim imenom)
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2018., 17:51   #2154
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Ti si zmaj ako uspiješ doći do gore, ja sam pečen kod Jeepa prije rampe. A prvu "kasarnu" sam obišao po drvenoj ogradi? Odustao sam nakon par pokusaja. Ako ti uspije kao u prijasnjem videu, ako ti ne ruknu granatu ili dvije, mogao bi dobro proći

Nakon hrpu stashanja novaca, potrošim keš na repair kitove za toZ i za mitrać i skuzim da ne popravljaju dijelove koji su navedeni kao potrgani ili opušteni, prljavi i sl., a zadnja 2 dana lotam i pokusavam si iskombinirati 2 normalne puške jer sam i imao okršaj u garbageu sa jedno 10ak zmajeva sa čistim puškama a u rukama sam imao potrgane jammane puške, kakva borba... nemrem ovako, 4 dana igram, nemam s čime napast
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2018., 18:21   #2155
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Nisam ni igrao Dead Air od neki dan, mogao bi probati jedan new game sa onim adonima. Inače u onom videu kaže da pošteno oružje u dobrom stanju najlakše možeš imati ako pristupiš nekoj frakciji, u protivnom plati ili patnja

Inače skužio sam da youtuber može imati više perkova zbog tog adona koji ih pojeftinjuje
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2018., 22:40   #2156
bixsy the king
Premium
Moj komp
 
bixsy the king's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hercegovac
Postovi: 958
Daj mi recite da li postoje verzije SOC,CS i COP za playstation?
bixsy the king je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2018., 01:19   #2157
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Ne, pc only igre. I to se primjeti na njima da nemaju konzolitisa
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2019., 12:21   #2158
JoZ@
Premium
Moj komp
 
JoZ@'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: VG-ZG i okolica
Postovi: 739
Bok ekipa
bio sam bez kompa cca 2g pa nedavno upalio staru kramu i zaigrao put u maglu
al ruši se kod prelaska iz smeča u bar
dal ko igra?
JoZ@ je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2019., 22:30   #2159
JoZ@
Premium
Moj komp
 
JoZ@'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: VG-ZG i okolica
Postovi: 739
Rješio
Jebga treba čitat upute
JoZ@ je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2019., 17:40   #2160
bixsy the king
Premium
Moj komp
 
bixsy the king's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hercegovac
Postovi: 958
Večeras krećem po drugi put sa CoP-om...koji mod i koji patch, ali da igra ima izvornu radnju?

Problem: X Ray engine 1.6 stopped working

Pokušavao sve i svašta i jedino mogu igrati na medium postavkama 1024x768 što je neprihvatljivo.
Postoji li fix koji to riješava ili mod koji ima u sebi fix ?

Zadnje izmijenjeno od: bixsy the king. 07.09.2019. u 12:28.
bixsy the king je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na