Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.01.2019., 22:15   #31
Sideswipe
Registered User
Moj komp
 
Sideswipe's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: Pz
Postovi: 41
Mozes li pojasnit pls?Pise u knjizi od maticne da treci PCIe support SSD only,za prva dva samo koje sate koristi koji.Na prvom kojem koristim sata 4 i 5 imaju X(nema podrske) za PCIe SSD i M2 sata SSD.Kolko kuzim nista nisam fulo
Sideswipe je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2019., 22:33   #32
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,763
Sva tri (M2P, M2M i M2A) M.2 slota podržavaju NVMe PCI-E SSD kakav i imaš, ali M2M i M2A uz to podržavaju i M.2 SATA protokol.
Citiraj:
Chipset:
  • 2 x M.2 connectors (Socket 3, M key, type 2242/2260/2280/22110 SATA and PCIe x4/x2 SSD support) (M2M_32G) (M2A_32G)
  • 1 x M.2 connector (Socket 3, M key, type 2242/2260/2280 PCIe x4/x2 SSD support) (M2P_32G)
The Exiled je online   Reply With Quote
Staro 02.01.2019., 23:18   #33
Sideswipe
Registered User
Moj komp
 
Sideswipe's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: Pz
Postovi: 41
Jel trebam onda oprobat zamjenit slot kao sto si rekao?Recimo nakon sto sam instalirao driver latencija je ajmo rec pod kontrolom,za sad nakon sat vremena nije bilo one divovske distorzije zvuka(kao gramofonska ploca) i laga kao prije.Nekako mi se cini ipak malkice manja latencija kad sam igrao prek HDDa.Uglavnom sutra testiram FC 5,u njem mi je nakon sat vremena ko da je sirena pocela cvilit prije nego sto se zalaufa tolko da sam izasao iz igre
Sideswipe je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2019., 23:32   #34
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,763
Kak hoćeš, čisto da ne ispadne da je na kraju sav hardver OK, samo ti se potrefila kombinacija u kojoj je latencija podivljala.
The Exiled je online   Reply With Quote
Staro 03.01.2019., 11:28   #35
Sideswipe
Registered User
Moj komp
 
Sideswipe's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: Pz
Postovi: 41
SSD je u trecem M2 soketu.Jucer sam mu izmjerio 57c sto moze biti tocka kad on pocinje da trokira.Jadnik se nalazi direkt iznad grafe,ni hladnjak mu ne pomaze.Ovo je slika sustava kad radi torrent,winamp,popodne oprobam u igrama.




EDIT:Evo sad u biosu kad sam isao podesit boot odma pucketanje na zvucniku nisam ni booto.Zaboravio sam prije napomenut da bi nekad ako bi mi bili upaljeni zvucnici cim bi bio boot pocelo pucketat ko na gramofonskoj ploci.Nista,kompa za poskropt svetom vodom il zapalit

Zadnje izmijenjeno od: Sideswipe. 04.01.2019. u 00:00.
Sideswipe je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na