Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.07.2008., 21:16   #1
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Mikronis.hr (informacije i iskustva)

Imam 1 pitanje u vezi tih dučana... Sutra idem po monitor pa ne želim da me dočekaju zatvorena vrata kao u Diskontu24...

Moje pitanje je dal su to dućani otvorenog tipa kao Ve-mi i Hgspot ili su kao diskont 24...tj prvo uplati onda dođi po robu?
Hitno je...
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .

Zadnje izmijenjeno od: FRipper. 25.10.2017. u 19:36.
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2008., 21:38   #2
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
Nisu, klasična maloprodaja.
tor je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.07.2008., 21:47   #3
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
Nisu, klasična maloprodaja.
Znači može se slobodno ući kao u ve-mil , ako sam dobro shvatio?
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2008., 21:50   #4
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Da dobro si shvatio, jedino pazi na radno vrijeme i napomene na webu pročitaj jer je sezona godišnjih da se nebi zehebao...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2008., 21:50   #5
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor yedwy Pregled postova
Da dobro si shvatio, jedino pazi na radno vrijeme i napomene na webu pročitaj jer je sezona godišnjih da se nebi zehebao...
ok, hvala dečki....
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2008., 23:01   #6
Cro=RocK=U=
Premium
Moj komp
 
Cro=RocK=U='s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: HRV. Zagorje
Postovi: 141
kaj nije lakše nazvati i pitati nego postati na forumu i cjeli dan čekati odgovor?!
Cro=RocK=U= je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2008., 23:24   #7
Rain Man
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: x
Postovi: 1,447
Ovdje mu je manje sramota. No i dalje vrijedi ona "tko pita, ne skita"!
Rain Man je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2008., 01:30   #8
Cro=RocK=U=
Premium
Moj komp
 
Cro=RocK=U='s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: HRV. Zagorje
Postovi: 141
ja se opekao par puta na fleksibilno radno vrijeme....od tad zovem obavezno prije odlaska u bilo koji "čudan" dućan
Cro=RocK=U= je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2008., 03:10   #9
Func
Premium
Moj komp
 
Func's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 483
Mikronis je OK. Kod njih sam kupio Della 24". Istina nisu ga odam imali, preuzeo sam ga slijedeći dan. Ali jedino u Zagrebu sam kod njih našao. To je bilo ono vrijeme kad je u Kini izgorila Dellova tvornica.

Nazvao sam i pitao da li imaju monitor. Nisu mi znali odma reći, ostavio sam im broj mobitela. Nazvali me za 30min i rekli da ga mogu nabaviti za sutra. Ostavio sam im 1000kn pologa i slijedeći dan platio ostatak, te preozeo monitor.

Skros su ljubazni i korektni. Lik mi je čak stavio monitor u gepek. Što se danas rijetko viđa.

Oni su više nastrojeni za poslovne korisnike. Nisu ko Ve-mill ili HG-Spot koji meni više liče na šoping centar nego na PC-shop. Zato prodaju samo BrandName računala i imaju Help Desk službu za korisnike. Svakako bih preporučio.
__________________
Some say that he's Mac compatible, and that he once punched a horse to the floor. All we know is, he's called The ...
Func je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2009., 13:25   #10
inkognito
Registered User
 
inkognito's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: zg
Postovi: 1
Func slažem se s tobom.Ja sam isto tako zadovoljan sa Mikronisom. Prije sam neke stvari kupovao gdje sam stigao, a onda mi je frend preporučio mikronis. Već kupujem kod njih duže vrijeme, neke sitnice i tako i nemam baš nikakvih problema
inkognito je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.07.2009., 00:07   #11
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Citiraj:
Autor Ati freak Pregled postova
Imam 1 pitanje u vezi tih dučana... Sutra idem po monitor pa ne želim da me dočekaju zatvorena vrata kao u Diskontu24... Moje pitanje je dal su to dućani otvorenog tipa kao Ve-mi i Hgspot ili su kao diskont 24...tj prvo uplati onda dođi po robu?
Hitno je...
Hm'da, ova me tema navela da promrljam koju.

Da si pitao prije 5 godina, Gama bi za monitore ali i za sve ostalo, neupito za lovu slovila kao broj jedan ducan u gradu. Mrzili su ih cak i najbolji haustor dileri jer jednostavno nisu im mogli nikako ravnati cijenom. Uvozi i "uvozi" , kojekakvi "uredski" artikli iz DE po rusilackim cijenama. Sjecam se da su te godine imali 600 kn (!) bolju cijenu po top modelu procesora od bilo koje firme u ZG-u. Jednostavno danas nezamisliv kontrast kad usporedjujemo ponudu.

Gledam bas neki dan i ne mogu prepoznati njihovu ponudu Prodaju po komponentama izgleda da su kompletno ukinuli a upravo im je to bila specijalnost. Samo nekakve konfiguracije. Cudno, sa vezama koje su imali iz DE, stvarno losa promjena konkuretnog djelovanja. Upravo slucaja radi, pogledam Mikronis ponudu i ekvivalent HP Renew ponude 1:1 i vidim da su cijene skoro identicne? Dobro, nisam usporedjivao puno modela, ali da je nelogicno...

No ako iole imaju klikera i odlicne veze koje su imali, svakako provjeri na licu mjesta sto stvarno imaju od monitora. Kategorija novih/uvezenih je uvijek imala posebno znacenje ali i priliku u Gami.


>>> Zlo postaje jos jasnije! <<<
________________________________
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2009., 20:10   #12
okarm
Premium
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 755
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Hm'da, ova me tema navela da promrljam koju.

Da si pitao prije 5 godina, Gama bi za monitore ali i za sve ostalo, neupito za lovu slovila kao broj jedan ducan u gradu. Mrzili su ih cak i najbolji haustor dileri jer jednostavno nisu im mogli nikako ravnati cijenom. Uvozi i "uvozi" , kojekakvi "uredski" artikli iz DE po rusilackim cijenama. Sjecam se da su te godine imali 600 kn (!) bolju cijenu po top modelu procesora od bilo koje firme u ZG-u. Jednostavno danas nezamisliv kontrast kad usporedjujemo ponudu.

Gledam bas neki dan i ne mogu prepoznati njihovu ponudu Prodaju po komponentama izgleda da su kompletno ukinuli a upravo im je to bila specijalnost. Samo nekakve konfiguracije. Cudno, sa vezama koje su imali iz DE, stvarno losa promjena konkuretnog djelovanja. Upravo slucaja radi, pogledam Mikronis ponudu i ekvivalent HP Renew ponude 1:1 i vidim da su cijene skoro identicne? Dobro, nisam usporedjivao puno modela, ali da je nelogicno...

No ako iole imaju klikera i odlicne veze koje su imali, svakako provjeri na licu mjesta sto stvarno imaju od monitora. Kategorija novih/uvezenih je uvijek imala posebno znacenje ali i priliku u Gami.
________________________________
je da... bili su najjeftiniji jer im je polovicu asortimana cinila roba vracena sa RMA i roba koje su se velike strane kompanije rjesavale kao otpada...
okarm je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2009., 20:12   #13
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Citiraj:
Autor okarm Pregled postova
je da... bili su najjeftiniji jer im je polovicu asortimana cinila roba vracena sa RMA i roba koje su se velike strane kompanije rjesavale kao otpada...
Ne cudi me ljutnja Okarm,

Mnogi su bili ljuti, posebno dileri. Ne znam s koje si strane dozivio nezgodu kao kupac ili konkurent. Ali ako si imao neko poznanstvo u servisu, onda si kao na burzi jako dobro profitirao te dvije IT unosne godine. Kutije su dolazile sa kucnom DE adresom i preskakale ... hm granicne "gnjavaze" ako me shvacas. Sve sto sam dojavom saznao i narucio je bilo tvornicki zapakirano jer sam znao sto narucujem. Tako da tu problematicnu robu nisam dobio. Zbog cijena koje nisu tad mogli dodirnuti, mnogi su i malo frizirali tu pricu povremeno. Jer kad sam god nekom dileru spomenuo Gamu, odma je postao nervozan

No voz je prosao i sad jedva da ih mogu prepoznati.
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2009., 12:36   #14
greško
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Cro
Postovi: 3
pozz ljudi,jel mi može neko u kratko objasnit kako doći do tog Mikronisa..recimo od trga jelačića,kojim tramvajem ić,gdje se skinut najbliže.. help
greško je offline