Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.11.2009., 11:59   #451
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Stvarno pljuga cijena za super RAM,šteta,sad mi je ko psu žao šta ih nisam našao ni u Utrinama,ni u King Crossu,ispada da su svi kupili a da sam ih sve mimoišao.
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2009., 13:23   #452
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,510
Citiraj:
Autor Jerry Pregled postova

Tko god kaze da se nije imalo sto za vidjeti i kupiti mislim da je namjerno zavaravao ekipu!
Zakaj bi mi bilo u interesu zavarat ekipu? Imao sam na popisu za kupovinu par stvari - linijski dvd recorder,pojacalo,posteniji zvucnici za pc,toner za xerox,usb stick 16gb ... a od svega toga nisam nasao apsolutno nista, i na kraju sam se zadovoljio sa nekoliko mem.kartica i inear slusalicama takodjer. Takodjer kolega s posla s kojim sam bio je pucao na neki lcd tv i plejku, ali od trojke je bilo samo par praznih kutija u utrinama.
Router je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.11.2009., 13:29   #453
Jerry
Premium
Moj komp
 
Jerry's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,816
Citiraj:
Autor Router Pregled postova
Zakaj bi mi bilo u interesu zavarat ekipu? Imao sam na popisu za kupovinu par stvari - linijski dvd recorder,pojacalo,posteniji zvucnici za pc,toner za xerox,usb stick 16gb ... a od svega toga nisam nasao apsolutno nista, i na kraju sam se zadovoljio sa nekoliko mem.kartica i inear slusalicama takodjer. Takodjer kolega s posla s kojim sam bio je pucao na neki lcd tv i plejku, ali od trojke je bilo samo par praznih kutija u utrinama.
Pricekaj par dana pa baci pogled na Njuskalo, newse i Prodaju na forumu!
__________________
Stupid is as stupid does
Jerry je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2009., 13:33   #454
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,510
Apsolutno,s tim se slazem da ce se pojaviti jako puno te robe po nerealnim cijenama

Nego,koje si boje ulovio slusalice? da nisu i tvoje roze ko moje?
Router je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2009., 15:39   #455
Jerry
Premium
Moj komp
 
Jerry's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,816
Citiraj:
Autor Router Pregled postova
Nego,koje si boje ulovio slusalice? da nisu i tvoje roze ko moje?
Srebrno-crvene Pioneer koje su definitivno bolje od ovih mojih HPM-82!
__________________
Stupid is as stupid does
Jerry je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2009., 17:37   #456
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,912
Citiraj:
Autor Dizel Pregled postova
Da, a ovi ĐiSkilli u linksu su i vise od duplo od Patera Jote...vi iz ZG ste zbilja povlasteni sto se tice hardvera, lakse kupit novo, a i polovno. Mi cobani sa sela mozemo kupiti samo ovce.
Lako za vas sa sela, mi iz drugog grada po veličini nemamo šta ni di kupit. Dućani su takvi, kakvi su da ih sad ne reklamiran, tu izbor čak i nije loš, cijene su doduše malo veće jer nemamo ADMove, Diskonte24 i sl. Samo tu me najviše ubija čekanje, 90% artikala koje san uzima u zadnjih 5 godina, sam čeka da stignu iz ZG, ne znam šta im je toliki problem zakupit 50 kvadrata više pa iman nekakvo skladište, jer ovo je tragedija, nije da kupujem 975EE pa da ga nemaju, nego kupujen "uobičajnu" robu, koju bi imho, kao otbiljan dućan morali imat, al kurac. ne da nema jedan, nego nema nijedan...

A polovno, još veći kurac. Čim iden trgovat, odma uračunam i poštarinu (i sva sranja oko iste) jer je polovno tržište ST i okolice mrtvo...

al šta je tu je, živin s tin i offtopičarin po forumu
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2009., 17:38   #457
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Ja sam bio danas prijepodne i danas su police bile puste, ddr2 rama niti jedan jedini keks, danas mi je prvi put bilo žao što nemam ddr3 na ploči, jer je corsaira ddr3 bilo još 15ak keksova u raznim kombinacijama (x2, x3 i sl.), bilo je još nekoliko nekih bzvz ploča, 512mb so dimmova za lap, par onih hladnjaka za proc ko ormar velkih po 150kn, par bzvz kućišta+1 jedino pinifarina al nekak čudno vrata sljepita selotejpom, proc nijedan za komp, samo jedan za lap i to T7100, usb stick nijedan, sd memorijskih 20ak... Sve u svemu ništ, tj i ak je bilo nešt to je razgrabljeno odmah u startu, danas 0 bodova. Jedina pozitivna stvar u prevaljivanju 200+ km je ta što nisam samo zbog toga išao za zg i što sam uspio ipak nešto kupiti - origigi bateriju za lap za 179kn. Eto to je suma sumarum od danas
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2009., 18:21   #458
kalixius
...carpe diem...
 
kalixius's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb - okolica
Postovi: 1,363
Još u petak popodne odlučio posjetiti HGspot kod Kike i već je tada 50% polica bilo prazno,a da ne pričam o televizorima kojih je ostalo svega 3 i to svi iznad 15.000,00kn.
Tako da sam uspio za 150kn upiknuti 1gb memorije, 2 miša i mp3 slušalice.
kalixius je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2009., 19:31   #459
Dizel
3.14zda ®
Moj komp
 
Dizel's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 8,311
Citiraj:
Autor Jerry Pregled postova
Pricekaj par dana pa baci pogled na Njuskalo, newse i Prodaju na forumu!
Krivo, kod nas na trznjaku je vec pocelo uvaljivanje Biostarki i Blood Ironica po popularnim cijenama
__________________

QuadCore Intel i3-8100
Gigabyte H310 MBO
8GB DDR4 Transcend
Gigabyte GeForce GTX 1060 3GB Windforce
Kingston 240GB SSD
Dell U24 monitor
Sharkoon AM5 Case
Corsair 400W PSU




Pentium G4600
Asus H110
16GB G.Skill Aegis
Kingstom 240GB SSD
Sapphire Pulse RX560
Point Of View 500W Black Diamond
Samsung 225 LCD/TV
Benq DVDRW 18X
Antec NSK4400
Sharkoon "S-Series" 1x120mm + 2x80mm
Logitech mouse & Logitech UltraX Flat keyboard
Logitech Rumblepad II & Cordless Rumblepad II




Lenovo X1 Extreme

QuadCore Intel i5-8300H CPU @ 2.30GHz
8GB DDR4 Samsung
240GB Samsung
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Max-Q





HexaCore Intel i5-9400F
MSI B360I Gaming PRO AC ITX MBO
8GB DDR4 Transcend
MSI GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4GB
Patriot Burst 240GB SSD
Dell U24 monitor
Thermaltake Core V1 case
LC Power 650W PSU


Pentium D Presler 940 3.2GHz
Asus P5WD2 Premium
4GB Kingmax DDR2 667MHz
XFX GeForce 8800GTS
Kingmax 240GB SSD
LC Power 550W PSU


Pentium G620
Gigabyte H61
8GB Kingmax DDR3
Radeon HD6670
Kingmax 240GB SSD
MS 550W PSU



Dizel je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2009., 13:57   #460
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Šta čitam do Božića navodno rasprodaja starih zaliha,samo gdje su kvragu? Police prazne..dajte narodu DDR2 2x2 kitova po 350kn..
thedream je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.11.2009., 14:19   #461
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Meni je tip rekao da nemaju nigdje u zg više niti jednog jedinog ddr2 kita... E sad jel lažu il šta ne znam, al to sam čuo od dvojice njihovih trgovaca...
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2009., 14:23   #462
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Meni je osobno bilo čudno što znam trojicu koji su ugrabili Patriote,a da baš ja nisam u nijednom od svoja tri pokušaja,onda ok. Očito su i oni svjesni da ih džabe daju za 350kn.

Moralo bi toga još biti na skladištima,kao i komponenti ostalih,šta nije prodano na crno ili gdje već. Ako im je ovo sve šta je ostalo,onda su stvarno jadni,ali samo budala bi pomislila da je ovo sve.

Kao i ve-mil.Ista stvar samo bez rasprodaje,gdje je sav taj silan HW i tehnika koji su ostali.Sve će otić u Bosnu i Srbiju čini se meni.
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2009., 14:26   #463
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,510
Taj 'silni' hardware iz Vemila nece otici nigdje,jer ga ni nema. Isto kao i Hgspot-kaj je bilo bilo je,sumnjam da postoji jos robe na skaldistu. Cini mi se da je skoro sve izvuceno van i ponudjeno,i otislo u sretne ruke vlasnika. A Hgspotu brdo casha a s tim cashom se sigurno nece dugovi krpat,nego ...
Router je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2009., 14:29   #464
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Citiraj:
Autor Router Pregled postova
Taj 'silni' hardware iz Vemila nece otici nigdje,jer ga ni nema. Isto kao i Hgspot-kaj je bilo bilo je,sumnjam da postoji jos robe na skaldistu. Cini mi se da je skoro sve izvuceno van i ponudjeno,i otislo u sretne ruke vlasnika. A Hgspotu brdo casha a s tim cashom se sigurno nece dugovi krpat,nego ...
Hoće.. uz ovo naravno..

http://www.net.hr/novac/page/2009/11...06.html?pos=n0

http://www.poslovni.hr/132957.aspx

Teško da imaju 200mil kn u hardveru..,ali 55 je stiglo na naplatu..

Prema neslužbenim informacijama, Uprava HG Spota odlučila se na velike rasprodaje kako bi prikupila novac za isplatu druge tranše komercijalnih zapisa od 55 milijuna kuna, koje HG Spot mora isplatiti Zagrebačkoj banci.

Prpić tvrdi da će se problem s isplatom ove tranše zapisa riješiti ovaj tjedan.

A hardvera u Ve-milu nema jer je završio na ulici. Pitam se zašto nisu pristupili općoj rasprodaji na ovaj način kao HG-Spot,i čija je to procjena bila,da se u to ne isplati ići. Jasno da je lakše HW na crno uvalit..a imali su dosta toga,ne tako davno. Pogotovo linija,zvučnika za auto,radija za auto,i slično,monitora 20/22 koliko ti srce želi,printera,all in 1-ova,itd,da ne pričam o cdima,dvdima,knjigama,apsolutno svemu.
Šteta,bio bi to dobar garage sale,možda se i ne bi spasili,ali živo me zanima čija je to procjena bila i gdje je ta tehnika sada,i što s njom.

Zadnje izmijenjeno od: thedream. 30.11.2009. u 14:40.
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2009., 15:33   #465
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
nekog tko je dobio odredenu svotu kinte u svoj dep. nije mi jasno sto se cudis
SrKi je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2009., 15:35   #466
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
sad zvao ali zavšrio popust na linijske dvd rekordere,usput reko da se zatvra polsovnica u tizianovoj zbog preuređenja na 2 tjedna.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2009., 15:49   #467
Roy
15/JG52
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 724
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
Šteta,bio bi to dobar garage sale,možda se i ne bi spasili,ali živo me zanima čija je to procjena bila i gdje je ta tehnika sada,i što s njom.
Ako je vjerovati člancima na netu onda su u firmi Unusmedia čiji direktor je sadašnji Reškovićin muž. Administrativna akrobacija, novoj firmi ime i roba, staroj dugovi. Ne želim ni znati što vjerovnici misle o tome

HGSPOT za sada vuće dobre poteze, jedino što još ne stiže lova od ZABE a i onda treba vidjeti koliko će biti konkurentni cijenom i kvalitetom usluge.
Roy je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2009., 16:33   #468
M. Bajkovac
HGspot
 
M. Bajkovac's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 42
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
Jednostavno ne vjerujem da postoje ljudi koji se "vesele" "restrukturiranju i reorganizaciji" jednog trgovačkog diva...i da su ljudi spremni PUŠIT ovakvu REKLAMU...

ljudi,pa dajte...uozbiljite se.

Svi znamo tko je bio Hg Spot i kakav je odnos s kupcima bio i kako su se riješavale reklamacije...da ne pričam dalje...na ovom forumu je s razlogom kritiziran od strane većine,sad ta ista većina skida gaće...mi hrvati smo rođeni potrošači,svaka čast!

Po meni bi ovu temu trebalo ključat u roku od odmah...pogotovo od kada je M.Bajkovac uletila u cijelu priču.
Evo da se očitujem kad me se već spominje u ovako negativnom kontekstu. Nisam ovdje da reklamiram firmu (to je jasno i adminima, a čini mi se i većini forumaša), nego da razgovaram s ljudima na forumu i čujem s kojim problemima se susreću iz prve ruke. Netko može na to gledati negativno, a netko može i pitati što ga zanima, ukazati na propust, izraziti nezadovoljstvo ili pak zadovoljstvo.
M. Bajkovac je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2009., 16:34   #469
dubravkol
Premium
Moj komp
 
dubravkol's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 582
Kakva je sad trenutno stvar sa popustima, ima ikakvih više, nikakvih? Jel bude možda još većih na ovo malo robe što je još ostalo?
dubravkol je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2009., 17:24   #470
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Citiraj:
Autor dubravkol Pregled postova
Kakva je sad trenutno stvar sa popustima, ima ikakvih više, nikakvih? Jel bude možda još većih na ovo malo robe što je još ostalo?
I mene zanima, imam prst na okidaču na neke stvari
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2009., 18:27   #471
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Citiraj:
Autor SrKi Pregled postova
nekog tko je dobio odredenu svotu kinte u svoj dep. nije mi jasno sto se cudis
To nije čuđenje nego realna konstatacija.

Citiraj:
Autor Halos Pregled postova
I mene zanima, imam prst na okidaču na neke stvari
Potpis,na šmajseru.
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2009., 19:28   #472
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,322
Citiraj:
Autor demetrius Pregled postova
sad zvao ali zavšrio popust na linijske dvd rekordere,usput reko da se zatvra polsovnica u tizianovoj zbog preuređenja na 2 tjedna.
Preuređenje my ass. Nemaju robu za staviti na police pa im je bolje da je zatvoreno nego da plaćaju 'ležarinu' ljudima i režijske troškove.
<div_prefs id="div_prefs"></div_prefs>
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2009., 21:11   #473
tomek@vz
Premium
Moj komp
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,348
Citiraj:
Autor M. Bajkovac Pregled postova
Evo da se očitujem kad me se već spominje u ovako negativnom kontekstu. Nisam ovdje da reklamiram firmu (to je jasno i adminima, a čini mi se i većini forumaša), nego da razgovaram s ljudima na forumu i čujem s kojim problemima se susreću iz prve ruke. Netko može na to gledati negativno, a netko može i pitati što ga zanima, ukazati na propust, izraziti nezadovoljstvo ili pak zadovoljstvo.
Hm...da Marketing u današnje vrijeme zbilja čuda radi...
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2009., 21:28   #474
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
ne kuzim zasto ste se okomili na gospodju Bajkovac, njeno prisustvo ovdje moze biti samo pozitivno - svatko tko ima kakvo pitanje moze dobiti odgovor, i ponudila se u par navrata da pomogne oko reklamacija koje su zapele. Dokle god netragom ne nestane s foruma, kao sto su to davno ucinili predstavnici Linksa prije nego im je krenulo, a nadam se da nece
rendula je online   Reply With Quote
Staro 30.11.2009., 21:54   #475
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,750
Citiraj:
Autor rendula Pregled postova
ne kuzim zasto ste se okomili na gospodju Bajkovac, njeno prisustvo ovdje moze biti samo pozitivno - svatko tko ima kakvo pitanje moze dobiti odgovor, i ponudila se u par navrata da pomogne oko reklamacija koje su zapele. Dokle god netragom ne nestane s foruma, kao sto su to davno ucinili predstavnici Linksa prije nego im je krenulo, a nadam se da nece
potpis na ovo, bas sam tako nesto i ja mislio...
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2009., 21:55   #476
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Citiraj:
Autor rendula Pregled postova
ne kuzim zasto ste se okomili na gospodju Bajkovac, njeno prisustvo ovdje moze biti samo pozitivno - svatko tko ima kakvo pitanje moze dobiti odgovor, i ponudila se u par navrata da pomogne oko reklamacija koje su zapele. Dokle god netragom ne nestane s foruma, kao sto su to davno ucinili predstavnici Linksa prije nego im je krenulo, a nadam se da nece
je, a u ostalome to je samo posao, sve je ovo biznis

Ja sam osobno slao mail u vezi reklamacije, i iduci dan su me vec zvali, tako da nije bile gospođe/đice Bajkovac još bih puhao u prazno.
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2009., 22:14   #477
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Meni se čini da tu nekima ne odgovara ništa kako god se okrene. Ako firma sama kroji svoju politiku na štetu kupca - nije dobro, ako seod strane trgovca pokaže dobra volja i interes za mišljenjem i prijedlozima sa strane kupca kako unaprijediti poslovanje opet se nađe grupica skeptičnih ljudi koji poprijeko gledaju na to i traže neke skrivene motive
Miss Bajkovac, keep up the good work
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2009., 23:56   #478
tomek@vz
Premium
Moj komp
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,348
Citiraj:
Autor Halos Pregled postova
je, a u ostalome to je samo posao, sve je ovo biznis

Ja sam osobno slao mail u vezi reklamacije, i iduci dan su me vec zvali, tako da nije bile gospođe/đice Bajkovac još bih puhao u prazno.
Upravo je u tome problem - ako je firma dobro organizirana i funkcionira kao gđica Bajkovac ovdje na forumu onda bi stvar trebala biti riješena bez uplitanja treće osobe...ovo je samo građenje dobrog ugleda koji to zapravo nije. Da se razumijemo - nemam ništa protiv ovakvog nastupa ali bojim se da je ovo kratkotrajno te služi samo u svrhu dovlačenja novih kupaca u firmu a ne boljeg poslovanja sa kupcima.
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2009., 00:18   #479
dubravkol
Premium
Moj komp
 
dubravkol's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 582
Sa hg spotom imam samo pozitivna iskustva, od svih firmi mogao bi reč da su najkorektniji šta se tiče zamjena i garancija. Prije par dana sam kupovao receiver i pokupio u dućanu i tv karticu, bila povoljna pa reku ajde. Došao doma, stavio karticu u komp i vidim da nije dvb-t, pošto mi takva netreba, već stavim oglas da je prodajem, al svejedno nemam mira i sjednem u auto i odem u hg spot i kažem da sam zabunom kupio karticu koja nije dvb-t, i da bi zamjenio za nekaj drugo ako može, čovjek koji radi, mislim voditelj, šef, šta već pogleda račun, i bez filozofiranja kaže naravno da može izaberite šta drugo želite. Svaka čast

Sa dobrim vođenjem, konkurentnim cijenama što baš do sad i nisu bile, širom ponudom komponenti nego do sada i ovakvim pristupom prema kupcima siguran sam da budu uspjeli
dubravkol je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2009., 01:27   #480
pasanac
debeli oklopni pacov
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: cro
Postovi: 128
Citiraj:
Autor dubravkol Pregled postova
Sa dobrim vođenjem, konkurentnim cijenama što baš do sad i nisu bile, širom ponudom komponenti nego do sada i ovakvim pristupom prema kupcima siguran sam da budu uspjeli
Ukratko, moraju sve promijeniti da bi bili ok trgovina..
pasanac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na