Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.11.2009., 15:37   #331
M. Bajkovac
HGspot
 
M. Bajkovac's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 42
Citiraj:
Autor V.I.P Pregled postova
ajde mihaela kazi ti nama kad cete poceti punit police,jer 16.11. je prosao
Pitanje je dana. Kada se sve banke i fondovi koji su sudjelovali u financiranju HGspota dogovore i pristanu na nastavak financiranja, počinje punjenje novom robom.
M. Bajkovac je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2009., 15:39   #332
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Mikela a kada se otvara hg spot u Puli, cuo sam da je bilo velikih muljaza u njemu i da se mjenja poslovodja??
RAUL je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.11.2009., 16:07   #333
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor V.I.P Pregled postova
ajde mihaela kazi ti nama kad cete poceti punit police,jer 16.11. je prosao
Jucer je iz Sangaja u Rijeku ( tocnije na terminal Brajdica ) uplovio MSC LEADER sa robom.Samo neznam za koga je namjenja da li za Hg spot ili Vrbani informatika

Znaci iskrcaju ga, carnia pregleda, postave se deklaracije i evo ih na policama...
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2009., 16:42   #334
M. Bajkovac
HGspot
 
M. Bajkovac's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 42
Citiraj:
Autor RAUL Pregled postova
Mikela a kada se otvara hg spot u Puli, cuo sam da je bilo velikih muljaza u njemu i da se mjenja poslovodja??
Kada i sve ostale poslovnice izvan Zagreba koje su privremeno zatvorene. Nadam se da će to biti vrlo skoro.

Za muljaže ne znam.
M. Bajkovac je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2009., 17:17   #335
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Pa nesto se prica da je falilo robe i tako....ali nije bitno.Bitno je da bude robe i da se ne mora svaka sitnica narucivati sa centralnog skladista
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2009., 19:17   #336
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Citiraj:
Autor M. Bajkovac Pregled postova
Pitanje je dana. Kada se sve banke i fondovi koji su sudjelovali u financiranju HGspota dogovore i pristanu na nastavak financiranja, počinje punjenje novom robom.
Neće vam biti lako jer današnja situacija nije ni blizu onoj s kraja devedesetih ili početkom milenija kada je hgspot carovao
Ipak želim vam puno sreće a nama pcexpertovcima puno dobrog i jeftinog hardware-a

Zadnje izmijenjeno od: darkijas. 24.11.2009. u 22:58.
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2009., 19:57   #337
V.I.P
Istrian Lifestyle
Moj komp
 
V.I.P's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Medulin
Postovi: 1,384
Citiraj:
Autor RAUL Pregled postova
Jucer je iz Sangaja u Rijeku ( tocnije na terminal Brajdica ) uplovio MSC LEADER sa robom.Samo neznam za koga je namjenja da li za Hg spot ili Vrbani informatika

Znaci iskrcaju ga, carnia pregleda, postave se deklaracije i evo ih na policama...
jel znas di su kontejneri?
V.I.P je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2009., 19:58   #338
mymoon
nautic expert
Moj komp
 
mymoon's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Rijeka-Opatija, negdje između
Postovi: 1,383
@M. Bajkovac: lijepo je što su vam puna usta "boljeg i kvalitetnijeg usluživanja i zadovoljnijih kupaca", ali padate na osnovnim stvarima - današnji primjer: nalazim se u rijeci i želim kupiti 2 artikla u vrijednosti 1500 kn. problem je u tome što se 2 artikla nalaze u utrinama (zadnji komadi u hr) i ne postoji mogućnost da mi se roba dostavi u rijeku, pa makar u riječku poslovnicu!? nisam radio problem oko plaćanja dostave sa moje strane iako mi tu mogućnost nitko niti ne nudi.

hej, imam keš u ruci, keš zato jer samo tako dajete popust (omg), a hgspot mi ne želi dostaviti robu? samo tako naprijed...
mymoon je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2009., 21:09   #339
Enter Sandman
dark paradise
Moj komp
 
Enter Sandman's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 546
Citiraj:
Autor mymoon Pregled postova
@M. Bajkovac: lijepo je što su vam puna usta "boljeg i kvalitetnijeg usluživanja i zadovoljnijih kupaca", ali padate na osnovnim stvarima - današnji primjer: nalazim se u rijeci i želim kupiti 2 artikla u vrijednosti 1500 kn. problem je u tome što se 2 artikla nalaze u utrinama (zadnji komadi u hr) i ne postoji mogućnost da mi se roba dostavi u rijeku, pa makar u riječku poslovnicu!? nisam radio problem oko plaćanja dostave sa moje strane iako mi tu mogućnost nitko niti ne nudi.

hej, imam keš u ruci, keš zato jer samo tako dajete popust (omg), a hgspot mi ne želi dostaviti robu? samo tako naprijed...
čuj da si imao 15000
Enter Sandman je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2009., 22:26   #340
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,750
Citiraj:
Autor mymoon Pregled postova
@M. Bajkovac: lijepo je što su vam puna usta "boljeg i kvalitetnijeg usluživanja i zadovoljnijih kupaca", ali padate na osnovnim stvarima - današnji primjer: nalazim se u rijeci i želim kupiti 2 artikla u vrijednosti 1500 kn. problem je u tome što se 2 artikla nalaze u utrinama (zadnji komadi u hr) i ne postoji mogućnost da mi se roba dostavi u rijeku, pa makar u riječku poslovnicu!? nisam radio problem oko plaćanja dostave sa moje strane iako mi tu mogućnost nitko niti ne nudi.

hej, imam keš u ruci, keš zato jer samo tako dajete popust (omg), a hgspot mi ne želi dostaviti robu? samo tako naprijed...

ali nije to samo njihova politika, tako posluje i Links (links naplacuje transport), a koliko se sjecam i sad vec bivsi Ve-Mil. Tako sam i ja imao slucaj, trebao nesto kad ono ne salju oni, i ako salju naplacuju ti transport...
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.11.2009., 22:45   #341
mymoon
nautic expert
Moj komp
 
mymoon's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Rijeka-Opatija, negdje između
Postovi: 1,383
pa nemam ništa protiv plaćanja trasporta.

problem je u tome što ne postoji niti mogućnost kupnje artikla koji se fizički ne nalazi u trgovini, a postoji na minimumu u drugim trgovinama.

jedini način je da ja gnjavim nekoga u zg da osobno ide u trgovinu i da kešira artikal koji on onda meni uredno pošalje hpekspressom.
mymoon je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2009., 22:48   #