Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.06.2008., 23:33   #61
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ma 200kn my ass... to se na lijepe oči sredi kod bilo koga ko zna
syss je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2008., 00:16   #62
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
ma 200kn my ass... to se na lijepe oči sredi kod bilo koga ko zna
Je, ak imas mehanicara susjeda nema problem.

Al ovak bas i ne. Evo frend nedavno zatezao rucnu i 200kn ga opalili...
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2008., 00:18   #63
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
a sta ako nema lijepe oci?

Gledam ja vas tu koji imate aute, koliko vi imate placu kad to uzdrzavate, ono gorivo, rega, troskovi?
Ja jucer natankao u sluzbeni za 500 kn, nekih 50 l eurodizela i nakon mislim 200 km potrosio 17 litara..a masina 1.9 D.. uglavnom za par dana opet za 500 kn.. Mislim vozim za firmu taj auto, ali ono racunam da imam svoj, troskovi su stvarno prebolesni..
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2008., 00:31   #64
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Gledam ja vas tu koji imate aute, koliko vi imate placu kad to uzdrzavate, ono gorivo, rega, troskovi?
Ja jucer natankao u sluzbeni za 500 kn, nekih 50 l eurodizela i nakon mislim 200 km potrosio 17 litara..a masina 1.9 D.. uglavnom za par dana opet za 500 kn.. Mislim vozim za firmu taj auto, ali ono racunam da imam svoj, troskovi su stvarno prebolesni..
Da samo znas...

Da neznam oko kompova i da nisam vrijedan, qurtza bi se vozio stalno... SC Ftw .

A da nemam auto, tj. da ne tocim u njega brijem da bi imao najjaci komp (a dobro nije ni ovak da je puno losiji ) na forumu i svaka 3 mjeseca si otisao malo na maltu.

Al opet kad gledam sa druge strane. Figu bi ja iso delat na zitnjak ili slicno da nemam auto... Ovak mi se da delat, jer nema onog ubitacnog putovanja u busu.

Al znam danas sutra kad zavrsim fax i pocnem delat za stalno, uopče necu razgovarat sa poslodavcem ako mi neda sluzbeni auto + benga. Necu bez toga razgovarat.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2008., 00:37   #65
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Al znam danas sutra kad zavrsim fax i pocnem delat za stalno, uopče necu razgovarat sa poslodavcem ako mi neda sluzbeni auto + benga. Necu bez toga razgovarat.
Fleks bi odmah bio direktor S tim da kad on zavrsi faks cijena litre benzina ce biti jedno 22 kn
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2008., 00:43   #66
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Fleks bi odmah bio direktor S tim da kad on zavrsi faks cijena litre benzina ce biti jedno 22 kn
Sta oces reci da je to lose sto razmisljam u napred ?
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2008., 08:48   #67
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
a sta ako nema lijepe oci?

Gledam ja vas tu koji imate aute, koliko vi imate placu kad to uzdrzavate, ono gorivo, rega, troskovi?
Ja jucer natankao u sluzbeni za 500 kn, nekih 50 l eurodizela i nakon mislim 200 km potrosio 17 litara..a masina 1.9 D.. uglavnom za par dana opet za 500 kn.. Mislim vozim za firmu taj auto, ali ono racunam da imam svoj, troskovi su stvarno prebolesni..
500-600kn mjesečno na bengu
1100kn rata za kola mjesečno
7000kn godišnje na regu i servis
500-1000kn godišnje misc troškova (mirisi, tekućine, lampice, brisači etc.)

grand total godišnje = 16-17k kn... pro stuff
syss je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2008., 20:43   #68
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Malo si se vrtio sa rucnom, a?

Treba ti sajlu zategnut. Mislim da ti je to oko 200kn kod majstora, vozis opepela, jel tak? Onda ti je to jeftino za rijesit.
probao jesam ,tak sam i detektirao taj malfankšn rucne kocnice
bilo je prije vec sjebano , nije bas auto u cvvijetu mladosti , i da Opl je .. kad cu prvi put ic kdo mehanicara , a pozanvajuci svoj auto nebum dugo cekal , rec cu mu da zategne to . da se nebih ja prljao , lol . imaju zato ljudi koji to rade.


Citiraj:
Gledam ja vas tu koji imate aute, koliko vi imate placu kad to uzdrzavate, ono gorivo, rega, troskovi?
Ja jucer natankao u sluzbeni za 500 kn, nekih 50 l eurodizela i nakon mislim 200 km potrosio 17 litara..a masina 1.9 D.. uglavnom za par dana opet za 500 kn.. Mislim vozim za firmu taj auto, ali ono racunam da imam svoj, troskovi su stvarno prebolesni..
sve nam je relativno blizu bit ce . bar meni.


Citiraj:
Al znam danas sutra kad zavrsim fax i pocnem delat za stalno, uopče necu razgovarat sa poslodavcem ako mi neda sluzbeni auto + benga. Necu bez toga razgovarat.
poslodavaca koji jedva cekaju diplomca sa praznim cvom je puna burza .




ne
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2008., 10:04   #69
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,101
Kaj ti se tiče ručne kočnice, ako ti ručna uopće ne lovi ni kad ju zategneš, morat ćeš zadnje pakne mijenjati i potokariti unutrašnju stranu onog bubnju po kojem pakne stružu i provjeriti jerl dobro rade poluge koje preko sajle pokreću pakne kod kočenja. Morat ćeš provjeriti i sajle, možda su iznutra oksidirale pa i tu pružaju otpor.
ja prekjučer bio na tehničkom, čak je i amortizere testirao na vibrirajućim pločama, ekotest me ne brine kad imam plin, skakao je oko auta i tražio da nađe nešto neispravno (sam održavam auto pa je u top stanju) i na kraju je prigovorio da je dugo svjetlo malo previsoko valjda 2mm al kao dobro je.
Rega mi je bila skuplja 500kn cestarine radi plina, al zadovoljstvo vožnje na plin već 4 godine-NEOPISIVO.
Znam da će plin poskupiti na 4-5 kuna, al onda bude benga i dizel debelo preko 10 kuna
Btw, radim 40 000km godišnje
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2008., 11:41   #70
kilyQ
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: zg
Postovi: 4
Citiraj:
Autor silent-hunter Pregled postova
daj probaj ovdje di sam i ja nista te ne kosta sam si mozes izracunat premiju

https://www.allianzdirect.hr/

bas me zanima dali ce i tebi biti cijena povoljnija nego u poslovnici,zato sam se i odlucio putem interneta osigurat,a jos nisam vidio niti jedno osiguranje osim Allianza da se moze polica ugovorit putem interneta
Evo ja sam isto imo dilemu kao i ti ,i regao sam auto to jest osigurao preko allianzdirecta stvar super funkcionira i prezadovoljan sam eto ako neko zeli a ne usudi se nesto mozda mogu pomoc sa svojim skromnim iskustvom
kilyQ je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2008., 00:47   #71
Ipsens
Premium
 
Ipsens's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: /dev/null
Postovi: 339
Kasko

Ej ljudi, treba mi informacija u svezi kasko osiguranja.
Preko Jadranskog osiguranja sam uzeo Potpuni kasko bez fransize.

Kazu mi da prvo ostecenje placaju u potpunosti, bez obzira na iznos, dok sva ostala 50%

Jeli to istina ili me muljaju?
__________________
Glup ili Zao... Gotovo da i nema razlike....
Ipsens je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2008., 21:25   #72
Killer_99
Ubojito stvorenje
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Irland
Postovi: 97
Pravno pitanje- prenosenje auta

Postovane kolegice i kolege

Da skratim pricu idemo odma na probem:

Tata si je kupio auto i meni ostavio svoj, naime prebacio je i policu
Sad trebao bi prenjeti auto da glasi na mene, tako da ga mogu registrirati?
( barem mislim da je tako neka me netko ispravi ako grijesim )
Koji bi bio najisplatljiviji nacin i kako to provesti??
More mi jednostavno darovnicom nekom dati auto ili moram ga kao "otkupiti"?

Amd-ac ajde uskoci pravince i imas pivkana
__________________
Im here to kill You
-----------------------------

Killer_99 je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2008., 22:04   #73
RAK
Feldwebel
Moj komp
 
RAK's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: bolnica
Postovi: 3,735
otac ti može prenjeti auto darovnicom. Imao takav slučaj. Nema nikakvih poeza i sl. Isto tako i policu osiguranja ali tada on nema popuste koje je nabrao s ovim. Osim, naravno, onih nelegalnih.
__________________
Tih kao mačka
Brz kao gepard
Jak kao lav
Elegantan kao leopard

Nisam to ja, to je moj komp.
RAK je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2008., 23:35   #74
SilentException
Premium
Moj komp
 
SilentException's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: RI-KR
Postovi: 789
nedavno (6i mjesec) sam imao slucaj da sam htio svoj auto prepisati na staru ali cak i darovnicom trebalo bi platiti 5% od trenutne cijene (procjene)... tako da f*ck that, odustao sam...
__________________

| Dell XPS m1530 Red | 15,4'' UltraSharp WSXGA+ (1680x1050) | Intel Core2Duo T7500 2.2GHz 4MB | 3GB RAM (1x2GB + 1x1GB) | nVidia GeForce 8600M GT 256MB DDR3 | Seagate 200GB 7200RPM | Slot Loading Dual-Layer DVD+/-RW | 6-cell (2.5 sati) & 9-cell (4.5 sati) batteries | Media Remote Control IR | Intel 4965AGN Wireless (2.4GHz & 5GHz Radio), Bluetooth, Fingerprint Reader, 8in1 Card Reader, 2 MegaPixel WebCam, LAN, HDMI 1080p connector, 3xUSB, Firewire, S-Video, VGA, ExpressCard slot | Windows Vista Home Premium | Logitech VX Nano Cordless Mouse | Logitech Alto Cordless Notebook Stand & Keyboard | Logitech AudioHub Notebook Speakers |


| TBA |


| Silverstone GD01B-MXR | Corsair HX620 620W Modular PSU | ASUS P5W DH Deluxe | Intel Core2Duo E6600 2.4GHz (3.0GHz) | nVidia GeForce 8800GTX 768MB DDR3 | AverMedia AverTV Hybrid Duo PCI-E | Creative Labs X-Fi Elite Pro | 200GB Seagate Barracuda 7200.8 7200RPM | BenQ DW1650 | Scythe Ninja Mini & Sharkoon Silent Eagle 92mm | 2x Sharkoon Silent Eagle 80mm | Case separated in two termal zones (CPU, HDD, DVDRW, TV Card & PSU, GPU, Sound Card) | AZiO BTD603-132 USB 2.0 Bluetooth Adapter | Logitech MX Revolution Cordless Laser Mouse | Logitech diNovo Edge Keyboard |


| D-Link DNS-323 A1 v1.05 fun_plug-ed + many mods | 2 x 320GB Seagate Barracuda 7200.10 7200RPM RAID0 | Cat6 Gigabit Network | 9k Jumbo Frames | Average (WRITE): 19,32 MB/sec | Average (READ): 28,60 MB/sec |


| D-Link DNS-323 B1 v1.05 fun_plug-ed + many mods | 2 x 1TB Samsung HD103UJ F1 7200RPM | Cat6 Gigabit Network | 9k Jumbo Frames | Average (WRITE): XX,XX MB/sec | Average (READ): XX,XX MB/sec |


| TBA (work in progress ) |

SilentException je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2008., 23:56   #75
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Darodavni ugovor. To je kod nas besplatno. Ne znam kakvo je stanje kod vas, pogledaj.

EDIT: ROFL tek sad vidim da mi je tab bio otvoren predugo.
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2008., 07:54   #76
Killer_99
Ubojito stvorenje
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Irland
Postovi: 97
@Rak
Daj mi malo reci kako je isla ta procedura koga bi prvo morao za rukav vuci poslje tate?

I gdi bi sad to isao gledati na opcinu ili? Koga bi bilo najpametnije pitati?
__________________
Im here to kill You
-----------------------------