Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.03.2011., 22:42   #31
smurfORnot
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 71
što znaci kaj tocno? Vidim da se ne dobije nastavak za spajanje toga s kompom,nego samo zice za spajanje subwoofera s zvucnicima i njega s strujom. Znaci,trebam ko za liniju,kabel da ga spojim s kompom?
budem poslikao sheme iz uputstava pa metnuo.

Zadnje izmijenjeno od: smurfORnot. 14.03.2011. u 22:54.
smurfORnot je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2011., 23:05   #32
smurfORnot
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 71
smurfORnot je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2011., 13:32   #33
smurfORnot
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 71
ugl,uzeo sam si od wharfedale-a movie star 50+ 5.1 sustav(stoji im valjda na lageru od 2005. pa je cijena bila jako prihvatljiva 1500kn,sniženo s 3400). S obzirom na marku i cijenu,pretpostavljam da je ok investicija bila,osim ako se za 1500kn nemože dobit neš kvalitetnije?!
specifikacije zvucnika su:
8 Ohma
10-100W
87db
140-14Khz
drive unit-100mm

i subwoofer:
250mV for 75W
100W
106dB
45Hz
70-179Hz
drive unit 200mm


I naravno,ja neuk,mislio to je to,samo ukopcam u komp kako je lik rekao i gotova stvar,eto kucnog kina 5.1 ...samo naravno vidim sad da je za pravi ugođaj situacija malo kompliciranija. Još ja pitao kad sam uzimao,znaci ja ukopcam zvucnike na subwoofer i onda njega u komp,i reko frajer da,to je to,da bi ispalo da mi treba reciever za stražnje i centralni zvucnik jer u subwoofer mogu uštekat samo prednje. Naravno,mogli su mi to napomenut,al jelte,koglega to tada nije znao,mislio je da se može sve to u subwoofer
Kolko je otprilike potrebno para za neki 'ok' reciever,nebi sad baš htio dno dna,cisto u slucaju kad se jednog dana odlucim nabavljat bolje zvucnike i više investirat u to,da ih mogu kako spada pogonit s recieverom? nešto tipa Yamaha RX-V467, titan možda?

Pretpostavljam da bi mi onda neka solidna zvucna,koja ima više ulaza bila potrebna(ova moja trenutno ima samo 3-slusalice,zvucnici i line input) da mogu preko recievera to spajat kako spada?


Hvala
smurfORnot je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na