Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Komentari i prijedlozi
Ime
Lozinka

Rezultati ankete: prijedlog za trznicu
oglasi stariji od 30 dan se brisu? 53 54.64%
postanej u topicu omoguceno samo onome ko pokrene topic? 3 3.09%
1. i 2. skupa? 10 10.31%
nista navedeno...bezvezni prijedlog 31 31.96%
Glasači: 97. Ne možete glasati na ovoj anketi

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.03.2007., 23:51   #1
Nicholas
nepoznata životinja
Moj komp
 
Nicholas's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Zagreb, Maksimir
Postovi: 244
Prijedlog: Još jedan podforum za tržnicu

Pozdrav,

Prodajem i kupujem u zadnje vrijeme neke komponente i malo češće pratim tržnicu pa imam prijedlog . Primjetio sam da ima dosta topica samo za procjenu, ja bi njih odvojio u poseban podforum "procjene".

Dakle ne govorim o topicima procjena i prodaja (što spada u prodaju) nego o topicima di ljudi isključivo traže procjenu, a možda bi prodali za mjesec dva ili upoće ne.

Desi se da topic ima 2,3 strane i onda na kraju saznaš da se niš ne prodaje -a baš te žuljaju pare u novčaniku, šmrc
Nicholas je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2007., 23:54   #2
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
podržavam, dobar prjedlog...
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.03.2007., 23:56   #3
komer
motocross
Moj komp
 
komer's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Kutina
Postovi: 2,423
ja bi radije da se stavi podforum prodano....i da se unutra bacaju stvari koje su prodane,i da se oglasi stariji od 30 dana brisu.....
komer je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2007., 00:01   #4
Nicholas
nepoznata životinja
Moj komp
 
Nicholas's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Zagreb, Maksimir
Postovi: 244
Citiraj:
Autor komer Pregled postova
ja bi radije da se stavi podforum prodano....i da se unutra bacaju stvari koje su prodane,i da se oglasi stariji od 30 dana brisu.....
Dobro kakve veze to ima sa ovime što sam ja predložio? Ako imaš svoj prijedlog otvori novi topic. Iako IMHO suludo je da neko svakodnevno kopira topice od prodanih stvari u drugi podforum bez svrhe i razloga.
Nicholas je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2007., 00:06   #5
Don
je gladan!
Moj komp
 
Don's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,696
pa bio je već taj prijedlog....
__________________
Don je online   Reply With Quote
Staro 14.03.2007., 00:07   #6
komer
motocross
Moj komp
 
komer's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Kutina
Postovi: 2,423
kaj moram bit neki posebni baja da bi nesto tu u tvom postu napisao..neda mi se predlagat u novom topicu nista....imo procjene je nepotreban podforum...jer obicno nakon procjene ide prodaja,tak da bzvz,nhf,princip XS foruma sto se trznice tice super sljaka....
komer je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2007., 00:15   #7
Nicholas
nepoznata životinja
Moj komp
 
Nicholas's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Zagreb, Maksimir
Postovi: 244
Ok, oprosti što postojim. Može lock, brisanje....
Nicholas je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2007., 07:14   #8
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
Nije loš prijedlog, ali mislim da budemo trenutno stali na ovome što imamo. A i vi ostali bi mogli biti malo susretljiviji, čovjek je samo predložio, i to ne loš prijedlog.
tor je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2007., 09:36   #9
rib@
Premium
 
rib@'s Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,189
Nije los prijedlog, ali se postavlja pitanje koliko bi ljudi pratilo procjenu?
Dobra strana je malo urednija trznica - prodaja, ali ako netko trazi nesto mislim da nije problem malo procackati.
A sto se tice komerovog prijedloga da se brisu svi postovi stariji od 30 dana, nije losa ideja, jer su trenutno postovi od prije mjesec dana (14.02.) tek na 32. strani, a mislim da nema clanova koji tako daleko gledaju u proslost .

Edit: tek sad vidim da pocinjem ko tor - nije prepisivanje, makar mi lezi u zadnje vrijeme - seminari, ispiti ..
__________________
cpu e4300/sonictower+nexus120; mbo gigabyte p35-ds3-l; ram kingmax1024/667x2; vga hd3850; psu corsair hx 520w; dvd benq 1655; hdd wd1200jd&samsung hd321kj&ST3160021A; ZM-MFC1; lg22ws; btc6300; mx 518 i sve u chiefu s nekoliko nexusa
rib@ je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2007., 10:38   #10
komer
motocross
Moj komp
 
komer's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Kutina
Postovi: 2,423
mislim da vecina modova prati xs,i tamo na trznici nema zahebancije,cak su dobro napravili da niko nemoze postat u oglasu osim onoga tko ga je i postavio,znaci komunikacija se preko pm-a odvija...ono,bas si dobro napisao,na 32. stranici se nalazi oglas stariji od 30 dana.....mislim,kad se vec uvodi neki red na forum,neka ovaj put bude kak se spada....
komer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.03.2007., 10:59   #11
Foxman
localhost
Moj komp
 
Foxman's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 711
Meni je glupo sto ne radi tražilica na tržnici ali kontam zašto, naime npr ja sam još prije 2 mj stavio u prodaju ISDN modem i naravno nitko mi se nije javio jer ne može naći oglas sve da i traži jer je valjda na dvijesto i nekoj stranici a možda baš nekome treba... Pa dakle ako se tržnica ne može prretraživati onda nije ni loše da se brišu stariji postovi od 30 dana jer ionako su beskorisni...

Ovo za procijenu nije loša ideja ali onda se javlja problem što će netko dat nešto na procijenu i dobit će je a ekipa će odmah pitat mogu li kupiti, može li ova cijene, može zamjena, pošta i onda an kraju sve je to prodaja...
Foxman je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2007., 13:26   #12
komer
motocross
Moj komp
 
komer's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Kutina
Postovi: 2,423
prijedlog za trznicu?

evo imam priejdlog,koj isma napisoa u nickolasovom topicu,i jos se jednom ispricavam ako se uvrijedio sto sma mu uletio u topic...naime,moje misljenje je da bi bilo oke da se oglasi stariji od 30 dana brisu,i da u topicu nemoze komentirati nitko osim onoga tko ej digao topic ,sad citam kolko se prasine diglo oko dudekovog threada o prodaji mobilca i nf7ice...znaci ko zna,tako funkcionira XS forum,ima poprilicno korisnika,a oglasa relativno malo....e to je red,a da ne pricam da se stvarno tu kod nas moze bezveznih komentara nacitat,isto tako dosta ljudi iskljucivo dode na forum prodat nesto,nemam nist protiv toga,ali jesmo miu plac ili ozbiljan forum....evo puknut cu i anketu...
komer je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2007., 13:52   #13
SPLiFF
Premium
Moj komp
 
SPLiFF's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,020
kako bi se rjesile procjene u slucaju 2.?