Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.04.2019., 11:59   #3481
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Nisu bas srecu od obrane na kawhiju igrali, nisam bas recimo vidio double team, uglavnom su ga pustali jedan na jedan. Puno ce ovisit o embiidu i njegovim koljenima.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2019., 12:01   #3482
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
najbolje od svega je to što je ovih -22 od Bostona u g1 bio najteži poraz Bucksa cijele ove sezone
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2019., 12:03   #3483
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Citiraj:
Autor bigAdvance Pregled postova
Pa ok, ali upravo si naveo 2 igraca phille koji su imali lošu večer i kawhija leonarda koji je imao jednu od jačih utakmica karijere.
Stvar je u tome šta su ta 2 all star igrača Phile sada došli na matchup 2 all stara sa kontra strane.Vidjet ćemo,komentiram ono šta sam vidio...Siakam me iznenadio,nastavi li ovako trpati...all star level.Šut,tranzicija,post...
Inače,Leonard ti ovako igra u playoffu otkako je u ligi.
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2019., 12:11   #3484
bigAdvance
Premium
Moj komp
 
bigAdvance's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Sesvete
Postovi: 667
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Nisu bas srecu od obrane na kawhiju igrali, nisam bas recimo vidio double team, uglavnom su ga pustali jedan na jedan. Puno ce ovisit o embiidu i njegovim koljenima.
Na trici i prodorima/pod kosem je obrana bila uzas. Na poludistanci je bila cak i dobra, ali sve mu je ulazilo preko ruke Harrisa i Butlera.
https://www.youtube.com/watch?v=DCkF-x-4azY
bigAdvance je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2019., 12:53   #3485
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
Ovaj zadnji šut Hardena ajde de, mogu dat za pravo onima koji kažu da nije faul. Ali onaj kontakt po ruci CP3 prilikom trice, to ne svirat nema veze sa razumom. Pa još na to primili koš iz te kontre.
Pa recimo i ona 2 faula Currya su bezveze svirana, ili iz neznanja ili iz kompenzacije. Samo kakva je to kompenzacija ako oštetiš nekoga za direktna 3 bacanja i to 4 puta, a ode puniš bonus eventualno ?
Zašto nije svirano zadnje polje GSW u onoj jednoj situaciji u zadnjem kvoteru?

Grešaka je bilo na obe strane, ali su Rocketsi puno više oštećeni. Najviše za ono nesankcioniranje Klayovih bezobraznih ulazaka na početku jer to nije bilo Hardenovo foliranje već čisti bezobrazluk. Ako išta treba sankcionirat to su ti ulasci, jer vrlo lako ode zglob ili koljeno. Pogotovo me to od Klaya iznenadilo jer je i sam šuter i pretpostavljam da nebi htio da mu se onako doskače jelda ?

Harden iznuđuje i folira, ne negiram. Samo zašto nitko ne spominje Duranta i njegovo iznuđivanje faula kad obrambeni stavi ruku, a ovaj od dolje zamaši cijelim tijelom tražeći kontakt, izvuče faul i još sasvim dobru šansu da pogodi iz te situacije ? Šta je to, skill ?
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2019., 13:24   #3486
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,160
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
@dottore - jednostavno počinjem ignorirati tvoje postove jer si deklarirani fanboy Hardena i branit ćeš ga bez obzira kolko on gluposti napravi, nema previše smisla s tobom raspravljati oko košarke.



znači prema ovoj logici da obadvojica skaču paralelno u zrak, nitko nikad nikome ne bi blokirao šut za tricu, osim ako je šuter visok 160cm, a obrambeni igrač 220cm pa mu je dosta da digne ruku i skoči ravno u zrak. niti postoji šuter koji ne skače barem malo naprijed, niti je izvedivo blokirati šut ako ne skočiš prema šuteru. drugo je namjerno podmetanje nogu da se šuter ozlijedi (Pachulia style), ali ovaj zadnji šut Hardena preko Greena je čist ko suza, uostalom kao i 5 drugih prije toga u kojima se glumci Paul i Harden bacaju po podu ko polomljeni.

nemam problem s tim da suci u PO dozvole malo grublju igru jer suđenje tijekom regularnog dijela sezone nema nikakvog smisla, ali onda kriterij treba biti isti za obadvije ekipe.
Nije to logika to je pravilo od lige kojih se suci moraju drzat,stvar je u tome da moras biti sta blize igracu kad skocis na njegov skok sut nemoras ici naprijed ako si dovoljno blizu vec rukama blokiras ,to pravilo normalno otezava cuvanje igraca sta je i cilj .(ako si spor i blizu prolaze pokraj tebe ako si udaljen ostavljas previse prostora za skok sut)

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2019., 13:40   #3487
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor Ante M Pregled postova
Ovaj zadnji šut Hardena ajde de, mogu dat za pravo onima koji kažu da nije faul. Ali onaj kontakt po ruci CP3 prilikom trice, to ne svirat nema veze sa razumom. Pa još na to primili koš iz te kontre.
Pa recimo i ona 2 faula Currya su bezveze svirana, ili iz neznanja ili iz kompenzacije. Samo kakva je to kompenzacija ako oštetiš nekoga za direktna 3 bacanja i to 4 puta, a ode puniš bonus eventualno ?
Zašto nije svirano zadnje polje GSW u onoj jednoj situaciji u zadnjem kvoteru?

Grešaka je bilo na obe strane, ali su Rocketsi puno više oštećeni. Najviše za ono nesankcioniranje Klayovih bezobraznih ulazaka na početku jer to nije bilo Hardenovo foliranje već čisti bezobrazluk. Ako išta treba sankcionirat to su ti ulasci, jer vrlo lako ode zglob ili koljeno. Pogotovo me to od Klaya iznenadilo jer je i sam šuter i pretpostavljam da nebi htio da mu se onako doskače jelda ?

Harden iznuđuje i folira, ne negiram. Samo zašto nitko ne spominje Duranta i njegovo iznuđivanje faula kad obrambeni stavi ruku, a ovaj od dolje zamaši cijelim tijelom tražeći kontakt, izvuče faul i još sasvim dobru šansu da pogodi iz te situacije ? Šta je to, skill ?
I Harden i Durant, a ni James nije nesklon tome. U biti hrpa igraca to radi, al recimo Harden odskace jer je neke stvari doveo do perfekcije, poput driblinga sa step back tricom koji je uvijek na rubu koraka, do iznudjivanja kontakta, gdje je sucima ponekad tesko presuditi. I onda jos ako nisu uvijek isti kriteriji, eto problema.

Bilo je gresaka jucer na obje strane, tko je vise ostecen tesko je reci. Al u svakom slucaju je bih rekao da su suci direktno krivi za poraz rocketsa. Igru temeljiti na suludom ispaljivanju trica i ocekivanju prekrsaja.... kad je bilo stani pani skrivali su se i capela i cp3. U biti capela je jucer prilicno razocarao.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2019., 13:56   #3488
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
Čak za Capelu nebi rekao da je toliko razočarao koliko su ga dobro zatvorili i istjerali iz reketa. Velike zasluge Greenu idu na tome. Samo 1 alley-oop im je prošao u utakmici, plus su mu pokupili hrpu ofenzivnih skokova, a u napadu ništa nije ulovio.

CP3 se zbilja ''sakrio'' jučer obzirom na očekivani doprinos i kvalitetu, ako će bit na ovom nivou nemaju Rakete šta tražit dalje. Jedini koji još može nešto iskreirat uz bradatoga ili ga bar odmorit.. Harden je u drugom poluvremenu jučer smanjio silovanje i razigrao kolege u par navrata, ali onda nije ušlo par otvorenih šuteva koji bi prelomili.
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2019., 14:42   #3489
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Zeznuo je Capelu i Kerr s Iggyem u pocetnoj postavi koji je puno pokretljiviji i upotrebljiviji od Boguta.

Problem skrivanja dijelom lezi i u tome sto je cijeli koncept igre daj loptu hardenu. Kad bude gusto ne mozes samo tako brikat trice, hardena se zatvori i onda bude, a sta sad?

Zanimljivo vidjenje jednog detalja zavrsnice s reddita:
https://www.reddit.com/r/nba/comment...m_source=share
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2019., 14:46   #3490
FerrZG
Premium
 
FerrZG's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 167



Ova zadnja trica ni f od defanzivnog faula nije vidjela. Kut pod kojim flopercina Harden izbacuje noge prilikom suta je toliki da bi pao na guzicu i bez da je Green uopce bio tamo.

Znajuci duzinu NBA trice lako se vidi da frajer metar i pol od odraza prilikom suta kreira kontakt s branicem koji prilikom kontakta slijece skoro pa na identicnu poziciju s koje se odrazio prednjom nogom. Jedini faul koji se ovdje moze sudit je ofanzivni faul Hardenu.
FerrZG je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2019., 16:05   #3491
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Kako rece Green na presici: Ive been fould by Harden on Harden threes before.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2019., 16:13   #3492
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Umjesto da pricate o doktoru Horfordu i buducim prvacima Bostonu vi trosite vrijeme na negledljivu tekmu. Pogledao prvo poluvrijeme i otiso spavat mucnog zeluca.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2019., 20:13   #3493
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
pohvalio sam Horforda u više navrata, prosim lepo

nego, izgleda da to nitko nije spomenuo: Harden prilikom svakog izvođenja slobodnih bacanja radi prijestup. dakle šutne i prije nego lopta dodirne obruč, gospodin ladno zakorači preko crte. nisam siguran jel kod njih vrijedi isto pravilo kao i na našem kontinentu, ali uopće nebitno jer sve dalje, dobivam instant proljev dok gledam te njegove poteze. nakon 3:20, sva bacanja su s prijestupom.

adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2019., 20:22   #3494
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Vrijedi. I sudili su mu u sezoni to...mislim da dvaput u jednoj tekmi. Ali da, shvacam tvoju bol.

Nema kraljice lbj, pa zasad je embiid na 1 mjestu princeza u po, drugi na moj listi je harden.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2019., 20:28   #3495
timmy
Premium
 
timmy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: N/A
Postovi: 1,239
ne znam jesam li ikad gledao bolji pick and pop nego sinoć od strane irvinga i horforda
timmy je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2019., 20:38   #3496
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Boston je moćan. Izuzetno moćan. Horford je car, jedan od najpodcjenjenijih igrača lige, tu su Irving i Hayward koji će kad tad ulovit ritam, a možda već i je. Pazi , pa ta ekipa bez njih dvojice je prošle godine igrala finale konferencije.
Morris, Brown, pa Rozier, tim redom. Sva trojica role playeri koji znaju sve, i igrat obranu i switchat, mogu zabit tricu, radit spacing.
Vrlo dobri mladi Tatum. Baynes ako treba rušit pod košem
Plus odličan trener, sve skupa ako se posloži spremni su za dominaciju godinama poput warriorsa.


I ta ekipa još ima cap space da može vabit recimo i Davisa ili nekog FA, plus imaju još uvijek pregršt pickova.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2019., 20:51   #3497
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Kak je sad mocan, pa prije 2 dana si pricao da je boston los, da je phila favorit na istoku.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2019., 21:04   #3498
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Nope, napisao sam da boston nece bit favorit protiv file. I sixersi su puni talenta i ja ih fakat ne bi podcjenjivao.

Boston je ove godina imao problema sa slaganjem momcadi i pronalaskom optimalnih rotacija, pa onda hayward izvan ritma, irving koji pljucka po kolegama, nije siguran hoce li ostati... djelovalo sve skupa dosta nesredjeno, pa zato. Ovo protiv bucksa je bilo odlicno, treba vidjeti mogu li tako nastaviti
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2019., 21:11   #3499
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Nope, napisao sam da boston nece bit favorit protiv file. I sixersi su puni talenta i ja ih fakat ne bi podcjenjivao.
ako netko nije favorit protiv phile, to nuzna podrazumijeva da je los
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2019., 21:12   #3500
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
ako netko nije favorit protiv phile, to nuzna podrazumijeva da je los

Pih, ni slučajno. Ja sam odmah rekao da boston i sixersi idu dalje iz ovog kruga
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2019., 21:19   #3501
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
ako 76ersi izbace Raptorse, napravit ću video o tome kako se ispravno šutiraju slobodna bacanja, čisto da Dottore može javiti Hardenu da si pogleda video
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2019., 21:25   #3502
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Znači ništa od videa...
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2019., 21:30   #3503
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
ako 76ersi izbace Raptorse, napravit ću video o tome kako se ispravno šutiraju slobodna bacanja, čisto da Dottore može javiti Hardenu da si pogleda video

Da dodatno zatrollamo dottorea, neka u videu bude najprecizniji izvođač bacanja u povijesti lige
https://www.basketball-reference.com...ct_career.html
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2019., 21:47   #3504
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
prije da ti mene trolas zbog onog o Haywardu i bacanjima, al velim, pisalo je nesto vezano za all time free throw %

od svih s ove liste, Larry Bird ima uvjerljivo najljepši šut svih vremena, a odmah iza njega Dirk.
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2019., 21:50   #3505
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536


Eh Bird... da nije cugao i zidao u slobodno vrijeme...

Evo sto kaze liga o zalbama rocketsa na jucerasnje sudjenje. Kazu izmedju ostalog da je zadnji skok sut hardena na greena dobro prosudjen bez faula. A curry da je trebao biti fauled out, a meni se i neki od njemu dosudjenih cine smijesni

http://www.espn.com/nba/story/_/id/2...-fouled-game-1

I jedan zanimljiv video, a moglo bi ih se jos dosta pronaci:https://streamable.com/yufq5

Obratite paznju da curry prakticki slijece na isto mjesto gdje je skocio, bez bacanja nogu naprijed, a harden ulazi s nogama pod njega. Naravno, nije sudjeno, nit su warriorsi kukali nit je curry trazio faul.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 29.04.2019. u 22:17.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2019., 22:13   #3506
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
moguće da će od sve 4 serije, najzanimljivija biti Portland-Denver, malo da ohladimo od Rocketsa, Warriorsa i Bucksa
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2019., 22:40   #3507
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Volio bih da Portland uzme, ali tesko ce to biti.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2019., 22:44   #3508
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Prije portland prolazi nego ovakav denver.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2019., 06:29   #3509
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Sixersi uzeli break. In your face!
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2019., 07:44   #3510
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Šteta šta je kasno iliti rano,da vidimo promjenu.Jimmy ubacio nešto
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na