Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.03.2013., 20:42   #1
J@nos_Herc
Premium
 
J@nos_Herc's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 663
Genius FaceCam 311 web kamera

...kupio kamericu za skype i nakon spajanja lijepo se sama instalirala i pod myComputer imam USBvideoDevice i upalim, lijepo se vidi slika.....ali kad upalim skype (najnovija verzija) uopće ne prepoznaje kameru...tj. prepoznaje mikrofon od kamere ali ništa od slike. skinuo sam i driver sa Canionove stranice ali nula bodova...ima li tko kakav prijedlog!?
Inace OS je XP pro
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
J@nos_Herc je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2013., 23:17   #2
J@nos_Herc
Premium
 
J@nos_Herc's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 663
već se duže vrijeme mucim sa kamerom...cak sam ju zamijenio za drugu (Omega 1,3mpx...nezz koji točno model)...uglavnom, spojim ju i odmah se instalira te pod myComputer ju pokrenem i super radi. problem je što u skype-u ne radi.
instalirao sam nanovo windowse (xp sp3, sve uredni driveri i sve šljaka)...znači bilo koji usb uređaj (stick, ext hdd, printer, scaner, fotic...) da spojim (direkt na MBO, ili front panel) sve super radi.
Konfa je malo starija (Abit NF7-s, neki athlon, 1gb memorije...nezz točno), i do sad je sve super radilo pa mi nije jasno zašto ne prepoznaje ni jednu kameru u skypeu !?
i da, odem sa kamerom kod susjeda i spojim, i sve normalno radi....on ima još duplo slabiju konfu i win xp home.

...ima li tko kakav prijedlog jer stvarno više nisam pametan.....ali meni se uvijek dogode neki spešl problemi
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
J@nos_Herc je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.04.2013., 11:43   #3
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Imao sam takav slucaj, windowsi su bili u banani, instalirao sa original medija i sve radi.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2013., 09:48   #4
J@nos_Herc
Premium
 
J@nos_Herc's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 663
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Imao sam takav slucaj, windowsi su bili u banani, instalirao sa original medija i sve radi.


evo po 5-6x instalirao windowse...kamera sama za sebe super radi, ali Skype ju uopće ne prepoznaje.....stvarno više nemam volje a ni živaca za to

da nema možda negdje u skajpu opcija gdje se odabire kamera ili mijenjaju postavke (ono new hardware...), ili ju baš on sam mora prepoznat?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
J@nos_Herc je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2013., 11:59   #5
J@nos_Herc
Premium
 
J@nos_Herc's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 663
...upravo sam ins win7 .....ista stvar
(onaj osjecaj kad želiš baciti cijeli komp kroz prozor)

kamericu spojim na laptop i odmah mi u skype-u prikazuje da odaberem tu ili onu integriranu kameru......a komp kao da je uklet!?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Zadnje izmijenjeno od: J@nos_Herc. 17.06.2013. u 12:21.
J@nos_Herc je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2013., 13:00   #6
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,576
Vidiš da ima opcija biranja i namještanja kamere u skype-u, 99% je neki zaheb sa njim.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2013., 13:48   #7
J@nos_Herc
Premium
 
J@nos_Herc's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 663
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Vidiš da ima opcija biranja i namještanja kamere u skype-u, 99% je neki zaheb sa njim.
da, ali ista verzija skype na laptopu i kompu....isti OS....na oba stroja automatski instalira se kamera, ali na kompu ne radi u skype-u
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
J@nos_Herc je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na