Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.08.2018., 07:02   #3811
Ari
Registered User
 
Ari's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Cro
Postovi: 180
@Krepatil

Slično razmišljam kao ti što se tiče veličina mobitela. Evo ti jedan youtube link usporedbe:
https://www.youtube.com/watch?v=lrCyXwo1ql4

Redmi 6. Prvo, punjenje od 3 sata za 3000mAh bateriju je previše, čudno, ali ok, to je od 0% a u praksi puniš uglavnom prije nego li se ugasi. Što se tiče potrošnje na testu, tu je i ok, ali konkretno ovaj test ne bih smatrao potpuno pouzdanim jer znamo da baterije znaju imati nelinearnu potrošnju, pa tako se npr. od 100% do 90% znaju sporije trošiti, a u nekom momentu poslije počnu brže padati dole. Pogotovo je kod tek kupljenih mobitela tako neki slučaj češći, dok se baterija ne kalibrira nakon nekoliko ciklusa. Treba gledati testove gdje ju se testira od 100%-0% ili do oko 15%, na koliko nas većina inače puni. Proguglaj, sigurno ima nešto.

Pa moguće da izbace neku SD verziju, ali ako i bude biti će to neki SD iz 4XX serije kao Redmi 5, što bi bilo i ok s obzirom kako namjerno taktički svi proizvođžači zapostavljaju manje mobitele (nisam uspio izguglati ništa sa ''Redmi 6 Snaprdagon'', osim PRO verzije)....tako da su 5'' praktički eliminirani, a sljedeći potez im je ove 5,7'' (što je danas neki minimum veličine za 18:9 format) degradirati slabim iznutricama. Smatram da imaju neki bolji profit na što većim panelima, u procesu proizvodnje, jer da bar jedan dobar mali ne žele izbaciti na tržište ne može biti slučajnost.
Vidim provirkuju i ovi od 6,20'', a tu neće stati.

Ovaj Redmi 6 ima ok dimenzije, a pogotovo masa od 145g je vrhunska.
Redmi 4X je i meni bio dvojba za kupovinu uz Galaxy A3 (2017). Prevagnuo sam na ovaj drugi jer Xiaomi zna imati slab zvuk prilikom snimanja videa, s za A3 sam saznao da ima izdržljivu bateriju iako je mala. Nešto bolja kamera, sAmoled ekran, a htio sam i nakon 3 godine Xiaomi-a opet isprobati neki samsung.

Inače Redmi 4X 3/32 Globalna verzija, se sada skoro podjednako isplati kupiti u HR (do 1200kn je), i iz kine, gdje su mu okačene cijene od 150 eura, ili 3/32 neglobalna verzija koja bi sa troškovima dostave opet došla na oko 150 eura.

U HR šopovima bih se pak ubuduće raspitao da li je moguće dobiti zatvorenu zapečaćenu kutiju, jer ja sam A3 dobio u otvorenoj, kao da sam na tržnici kupio. Zvao sam ih, i imaju neke razloge koju su meni presmiješni i zvuče neistinito...realno vjerovatno prčkaju zbog prijašnjih reklamacija i povrata, zamjenjuju djelove, svašta nešto balkanski....dakle ''Zaključana'' kutija ! obavezno ako je moguće.
Ari je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2018., 13:25   #3812
Krepatil
Registered User
 
Krepatil's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2018
Lokacija: Daruvar
Postovi: 6
Ari, da budem iskren, i ja sam dvojio između rabljenog Samsunga A3 (2017) i Xiaomija redmi 4x. Čak sam prije dva tjedna i kupio 4x u HR web shopu, neću reći kojem radi (anti)reklame, no odmah se pokazalo da ima neispravan USB port na uređaju ( prekida kod punjenja i spajanja s računalom), te sam ga reklamirao za zamjenu, no nisu imali drugi te su mi stornirali uplatu.

Sada sam u dilemi, da li pokušati s istom opcijom u nekom drugom shopu ili ići na ovaj MTK redmi 6, jer kako si i sam rekao ako i bude SD global verzije, najvjerojatnije će to biti SD450 koji je sada u redmi 5 uređajima. Sve slabije bio bi downgrade, a jače u rangu sa redmi 6 Pro. Za tih 200-tinjak kuna više za redmi 6 u odnosu na 4x, dobiva se dosta više (na žalost i oko 8 mm).

Vrijedi li pokušati čekati SD global verziju (koja očito neće ponuditi nešto više u hardware-u, ako se uopće i pojavi), jer ova MTK verzija mi ne djeluje baš nešto bolje od SD450 iz Redmija 5.

Iskreno, više bih volio da je netko prije slanja otvorio tu kutiju i provjerio uređaj, nego što su mi poslali neispravan, pa plati slanje na reklamaciju, čekaj dva tri dana dijagnozu, pokušaj traženja drugog uređaja i storniranje transakcije...
Krepatil je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.08.2018., 15:47   #3813
Buger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 4,340
Vidim da su u links stigli mi a2 i lite i to po čisto ok cijenama
Buger je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2018., 16:47   #3814
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Hvala za info. Potpuno sam zaboravio. Uzeo sam si A2 Lite za 140Eura.

Nije mi se dalo zezati, ali je cijena mogla ici jos dole.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2018., 17:52   #3815
Buger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 4,340
Kako tako jeftino?
Buger je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2018., 20:36   #3816
Krepatil
Registered User
 
Krepatil's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2018
Lokacija: Daruvar
Postovi: 6
Dobro, postoji li ikakva razlika između tog Mi A2 Lite i Redmi 6 Pro?
Krepatil je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2018., 21:13   #3817
Xiaomi
Premium
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: EU
Postovi: 285
Redmi 6 pro je Mi A2 lite
Xiaomi je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2018., 21:17   #3818
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Stvarno nisu normalni s tim nazivima modela, znači, sad je Pro ujedno i Lite... :facepalm:
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2018., 21:25   #3819
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Bit će da su zaposlili neke ljude iz Radeona, onaj dio koji se bavi rebrandingom.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2018., 22:04   #3820
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
upast ću padobranski, ali ako je mi a1 i redmi 5 bilo za usporedbu kao što su imi a2 i šestica - onda je hardverski isti/sličan mob, ali android one je pretpostavljam u a1 i a2, a u ovima je miui. to bi bila najveća razlika.
kao što rekoh - za redmi 5 i mi a1 sam ziher da su bili softverski različiti.
tizhu je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.08.2018., 22:07   #3821
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,390
Redmi 5 i 6 nemaju nikakve veze s A1 i A2, skroz druga platforma. Pobrkali su Redmi i Mi seriju. A1 je zapravo Mi 5X, a A2 je Mi 6X dok je cijela Redmi serija low end i ne može se uspoređivati s Mi.

EDIT: Ne čitam kako spada. Da, Mi A2 Lite je Redmi 6 Pro. Gore sam mislio na običnu verziju.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2018., 22:07   #3822
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Mi 5X = Mi A1
I na Mi 5X si mogao flešati ROM sa A1, IIRC. Hardverski su bili 100% identični mobiteli. 5X je furao MIUI a A1 clean Android.

Edit: domy_os me preteče za 0.07 sekundi

Edit2: hvala na ispravku @Xiaomi

Sent from Usreo Mobara

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 06.08.2018. u 23:00.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2018., 22:22   #3823
Xiaomi
Premium
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: EU
Postovi: 285
Nije redmi 5x, nego Mi5X. Mi5x-MiA1

Jedino kaj mi ne valja kod Mia2 lite je debljina mobitela. 7.3 je mia2, dok je lite 8.8. Znam do baterije je.
Xiaomi je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2018., 22:42   #3824
Krepatil
Registered User
 
Krepatil's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2018
Lokacija: Daruvar
Postovi: 6
Ako sam dobro shvatio što reče domy os, dobili smo odgovor na pitanje hoće li izaći SD verzija Redmi 6. Koliko sam shvatio, odgovor je negativan, jer je već izašao u obliku MI A2 lite.
__________________
Svatko ima pravo na vlastito mišljenje, pa makar se i ne slagao s istim...

Zadnje izmijenjeno od: Krepatil. 06.08.2018. u 22:44. Razlog: tipfeler
Krepatil je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2018., 23:33   #3825
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Bit će da su zaposlili neke ljude iz Radeona, onaj dio koji se bavi rebrandingom.
Dobro rečeno.

Bezveze konfuzije uvode....
Da imati dva kompletno različita mobitela pod note 5 brandom... Da su bar ostavili pro u kineskoj i global inačici da se zna... Ovako svakome kome preporucim moram objašnjavati - onaj koji je pljunuti novi iPhone odozada....
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2018., 23:48   #3826
Inovator
Premium
Moj komp
 
Inovator's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 462
Gdje je najpovoljnije uzeti Max 3? Ne znam je li uopce dostupan na lagerima, vidim da Goldway kaze 30 dana cekanja...
Inovator je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2018., 05:47   #3827
Ari
Registered User
 
Ari's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Cro
Postovi: 180
Citiraj:
Autor Krepatil Pregled postova
Ari, da budem iskren, i ja sam dvojio između rabljenog Samsunga A3 (2017) i Xiaomija redmi 4x. Čak sam prije dva tjedna i kupio 4x u HR web shopu, neću reći kojem radi (anti)reklame, no odmah se pokazalo da ima neispravan USB port na uređaju ( prekida kod punjenja i spajanja s računalom), te sam ga reklamirao za zamjenu, no nisu imali drugi te su mi stornirali uplatu.

Sada sam u dilemi, da li pokušati s istom opcijom u nekom drugom shopu ili ići na ovaj MTK redmi 6, jer kako si i sam rekao ako i bude SD global verzije, najvjerojatnije će to biti SD450 koji je sada u redmi 5 uređajima. Sve slabije bio bi downgrade, a jače u rangu sa redmi 6 Pro. Za tih 200-tinjak kuna više za redmi 6 u odnosu na 4x, dobiva se dosta više (na žalost i oko 8 mm).

Vrijedi li pokušati čekati SD global verziju (koja očito neće ponuditi nešto više u hardware-u, ako se uopće i pojavi), jer ova MTK verzija mi ne djeluje baš nešto bolje od SD450 iz Redmija 5.

Iskreno, više bih volio da je netko prije slanja otvorio tu kutiju i provjerio uređaj, nego što su mi poslali neispravan, pa plati slanje na reklamaciju, čekaj dva tri dana dijagnozu, pokušaj traženja drugog uređaja i storniranje transakcije...
MTK ne bih uzimao, ipak. Eventualni Redmi 6 SD, ako uopće izađe, bi trebao naravno biti bolji hardwerski, kamerom, brzinom, težinom čak i lakši (ako bude kao MTK verzija). Ali iako bi imao izdržljivu bateriju od 3000mAh, uz moderniji i štedljiviji procesor, pitanje je da li bi baš po tom pitanju bio na nivou 4X.
Ovisi koliko ti se žuri.....a kad tad će se trebati preći na tako neke veličine oko 147mm, to je sada minimum, a ovo težina od 145g je također rekordno mala za tu veličinu (doduše Redmi 6 ima samo 5,45'' display), u zadnje vrijeme i Xiaomi izdaje preteške uređaje, čak i oni sa 3000mAh baterijama su im teži nego nekadašnji Redmi Note 4 sa 4000mAh baterijom
Ari je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2018., 09:09   #3828
frulex
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 692
Citiraj:
Autor Inovator Pregled postova
Gdje je najpovoljnije uzeti Max 3? Ne znam je li uopce dostupan na lagerima, vidim da Goldway kaze 30 dana cekanja...
Ima ga dosta na lagerima, barem što sam gledao prošli tjedan - Mi Global Store na Aliju, Geekbuying, Trading Shenzhen navodno imao i ofišl Global verziju za koju nisam vidio da ima još igdje...

Sent from my Mi Max 2 using Tapatalk
frulex je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2018., 11:17   #3829
Krepatil
Registered User
 
Krepatil's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2018
Lokacija: Daruvar
Postovi: 6
Citiraj:
Autor Ari Pregled postova
MTK ne bih uzimao, ipak. Eventualni Redmi 6 SD, ako uopće izađe, bi trebao naravno biti bolji hardwerski, kamerom, brzinom, težinom čak i lakši (ako bude kao MTK verzija). Ali iako bi imao izdržljivu bateriju od 3000mAh, uz moderniji i štedljiviji procesor, pitanje je da li bi baš po tom pitanju bio na nivou 4X.
Ovisi koliko ti se žuri.....a kad tad će se trebati preći na tako neke veličine oko 147mm, to je sada minimum, a ovo težina od 145g je također rekordno mala za tu veličinu (doduše Redmi 6 ima samo 5,45'' display), u zadnje vrijeme i Xiaomi izdaje preteške uređaje, čak i oni sa 3000mAh baterijama su im teži nego nekadašnji Redmi Note 4 sa 4000mAh baterijom

I sam razmišljam u tom smjeru, samo je pitanje kada (i dali uopće) će Redmi 6 SD global verzija izaći. Ova MTK verzija mi iskreno izgleda kao downgrade. Po meni, jedini napredak u odnosu na Redmi 5 sa SD450 je kamera, i neću je kupiti. S druge strane Redmi 6 Pro (Mi A2 lite) mi izgleda sasvim OK, no ipak mrvicu preskupo u ovom trenutku, jer se stariji modeli s istim chipsetom prodaju za 500-tinjak kuna jeftinije (RN4 na primjer).

Što se dimenzija tiče, da, morati ćemo se pomiriti s činjenicom da je 145 - 150 mm postao minimum po pitanju dimenzija.
__________________
Svatko ima pravo na vlastito mišljenje, pa makar se i ne slagao s istim...
Krepatil je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2018., 20:41   #3830
Ari
Registered User
 
Ari's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Cro
Postovi: 180
Citiraj:
Autor Krepatil Pregled postova
I sam razmišljam u tom smjeru, samo je pitanje kada (i dali uopće) će Redmi 6 SD global verzija izaći. Ova MTK verzija mi iskreno izgleda kao downgrade. Po meni, jedini napredak u odnosu na Redmi 5 sa SD450 je kamera, i neću je kupiti. S druge strane Redmi 6 Pro (Mi A2 lite) mi izgleda sasvim OK, no ipak mrvicu preskupo u ovom trenutku, jer se stariji modeli s istim chipsetom prodaju za 500-tinjak kuna jeftinije (RN4 na primjer).

Što se dimenzija tiče, da, morati ćemo se pomiriti s činjenicom da je 145 - 150 mm postao minimum po pitanju dimenzija.
Upotrebljiv uređaj a mali kao Redmi 4X više nikada neće napraviti, pa ako su ti dimenzije i cijena prioritet, sada je zadnji vlak za nabaviti ga...ovi novi omjeri 18:9 izgledaju vizualno ljepše jer ovi stariji pokraj njih izgledaju kao debeli ljudi pokraj manekena, vitkiji su noviji. Za godinu dvije, ovi stariji modeli će izgledati posprdno, pregazilo ih vrijeme.

Pasti će cijena Redmi 6 Pro, ipak je tek izašao, ali meni je taj uređaj težak za đžepove. Orijentacija mi je Redmi Note 4X kojeg sam imao, njegovih 165g. mi je neki plafon, iako i to dosta smeta.

Ako može Huawei P20 Lite imati samo 145g. na 5,84'' nadam se da će potrefiti i Xiaomi neki ok SD model u budućnosti, bar 155g. Kad već moraju biti dugački mobiteli, bar da ne budu uteg....evo, Vivo V7 139 g. Znači može se ako se hoće. Xiaomi Mi5 je bio perce
Ari je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2018., 21:16   #3831
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
A moraju bit uteg ako nakelje 4000mah bateriju, jebiga.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
__________________
prileee je online   Reply With Quote
Staro 08.08.2018., 22:55   #3832
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
A meni baš smeta što flagshipovi imaju slabe baterije. 4k minimum....

Nemozes svima udovoljiti...
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2018., 06:48   #3833
lobo64
Premium
Moj komp
 
lobo64's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,327
Makar su Mi dosta pouzdani, iz opreza bi se trebalo interesirati kod Bijelića kako to ide sa garancijama za uređaje kupljene van HR. Zlu ne trebalo...

Dućan gdje sam ga kupio ima vlastiti servis:

Baštijanova 1a, Zagreb
Tel: 01-3654830
Mob:091-4811153
Fax: 01-3654835
E-mail: servis@neutrinotau.hr
Radno vrijeme: radni dan 8-16h, subotom ne radimo
__________________
Dabogda ti Chris Bangle radio facelift.

Zadnje izmijenjeno od: lobo64. 11.08.2018. u 10:48. Razlog: dodavanje
lobo64 je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2018., 08:20   #3834
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Pa neka netko pošalje mail Bijeliću je li prima uređaje koji su kupljeni sa 2 najpopularnija mjesta - Honorbuy i Goldway - u slučaju rikavele. Ovako se može nagađat do prekosutra podrzava li ili ne

Nekako mi se pari da će reći da to nije njegova domena, ali živi bili.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2018., 08:25   #3835
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Ukoliko me sjećanje dobro služi, netko je davno već uputio takav upit ovlaštenom servisu kada su se Xiaomi počeli službeno prodavati kod nas. Odgovor je bio kratak i jasan: Njet.
U međuvremenu su se Xiaomi počeli službeno prodavati u EU (IT, ES,...). Trebalo bi provjeriti šta je sa RMA tih mobitela tj. treba li ih slati Xiaomiju negdje u EU ili će tu Bijelić uskakati kao servis kao što to za neke druge marke (npr. LG, Samsung,...) čine lokalni servisi tipa Agram.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2018., 10:46   #3836
vujasin
Premium
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Pakostane
Postovi: 157
Gdje naruciti xiaomi i da dode bez carine? Da li na gearbestu? Prosli sam narucio na top one shopu na aliexpressu sad ne znam postoji li to jos?
vujasin je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2018., 10:53   #3837
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Citiraj:
Autor vujasin Pregled postova
Gdje naruciti xiaomi i da dode bez carine? Da li na gearbestu? Prosli sam narucio na top one shopu na aliexpressu sad ne znam postoji li to jos?
Goldway na aliexpressu + dhl dostava.
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2018., 12:21   #3838
rap_4_life
Premium
Moj komp
 
rap_4_life's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Split
Postovi: 360
Geekmaxi
rap_4_life je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2018., 13:22   #3839
Krepatil
Registered User
 
Krepatil's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2018
Lokacija: Daruvar
Postovi: 6
Evo, ja uzeo Mi A2 Lite 4/64 Gb u Linxu na rate s 2 god jamstva, pa kako bude. Stigao prije 2 sata.
Što je rekao Ari, malo je teži za džep (na dva načina), ali nadam se da ću sada biti jedno duže vrijeme miran po tom pitanju. Za sada mi djeluje sasvim pristojno.
__________________
Svatko ima pravo na vlastito mišljenje, pa makar se i ne slagao s istim...
Krepatil je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2018., 14:41   #3840
Buger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 4,340
Javi dojmove kakva je kamera
Buger je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na