Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.04.2011., 19:57   #91
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
evo malo snimke odnosa zg taksista prema cammeu
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2011., 20:27   #92
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Kada smo kod Kamea i Koste, ja jos uvjek ne mogu dobiti 1212 ma s kojeg mobitela ga nazvao.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.04.2011., 21:06   #93
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Kakvi klošarčine,ON se prijeti inspekcijom...muahahaha. A ovaj mu govori ko da u Rijeci živi i radi a ne u ZG.
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2011., 22:00   #94
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
samo ću reć da moj deda živi u vg već oh-ho-ho godina i ne vozi ajerodrom nego zg... nuff' said
syss je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2011., 22:26   #95
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,102
Citiraj:
Autor viper Pregled postova
evo malo snimke odnosa zg taksista prema cammeu
Nakon namjernog zabijanja autima u njihova vozila prije nekoliko mjeseci...

Kosta nije shvatio da rijec konkurencija ima misticno znacenje u Hr dimenziji, i da ce njegovi vozaci morati proci opsezne pripreme kako bi mogli provoditi istu u praksi

I to jos pred zracnom lukom raditi ovakve kretenarije! Da dodjem s koferom i da mi se ovako natezu

Samo potvrda koliko je sve nesredjeno i kako uopce ne postoji nikakav dogovor. A bez dogovora nema suzivota ni u najpostenijoj muljazi. No dobro, ovo je samo primjer pocetnog odpustanja primitivizma, od starog i uspavalog nacina koji se boji promjena.
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2011., 22:42   #96
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,536
Citiraj:
Autor viper Pregled postova
evo malo snimke odnosa zg taksista prema cammeu



Bahate primitivčine
Našli žrtveno janje i idu oni njega učit gdje smije vozit, a gdje ne.

Što se tiče Cammea, iako ih je samo 70-ak, ovih dana sam ih dosta vidio po gradu, dvaput u svojoj uličici u Dubravi
Ali da, mi ih sinoć i preksinoć zvali, ne bi ih dobio, nema šanse. Valjda tehnikacije zezaju, nemaju PCeksperta u tehničkoj službi
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2011., 22:47   #97
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ovih dana sam vozikao dosta, ima ih brdo na cesti, sami priznaju da ne mogu udovoljiti na toliko zahtjeva.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2011., 23:01   #98
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
U subotu ista relacija Cammeo - 21 kn, obicni taksi - 37 kn. Od Cvjetnog do Klake je 35 kn sa Cammeom. Sve nocne voznje.
morph je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2011., 23:05   #99
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Vi kaj se vozite s cammeom dajte sam recite kaj je praksa da skuplja random ekipu ili? Znam da su bile tak neke šprehe na početku.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2011., 23:07   #100
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,102
Citiraj:
Autor borny Pregled postova
Bahate primitivčine
Našli žrtveno janje i idu oni njega učit gdje smije vozit, a gdje ne.
Vrlo brzo ce oni shvatiti da ce ljutnju morati okrenuti na svoje vodstvo! Syss me je podsjetio svojim komentarom koji je na dobrom tragu. Ne znam kakva je situacija danas, ali na aerodromu su mahom vozili mocniji i imucniji medju taxistima.

Citiraj:
Autor borny
nemaju PCeksperta u tehničkoj službi
To nas dovodi na kvalitetu Wi-Fi-a s kojom se hvale

Prvi koji se bude vozio, nek nam da izvjestaj, kakva je kvaliteta veze i brzina. Jesu li stvarno vec sproveli, ili su samo najavu dali?
Visage je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.04.2011., 23:13   #101
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
pogledaj aerodrom ergelu... sorry yebote, ali moj stari nije imao para za par godina staru s-klasu, a imao je stalne mušterije koje je furao diljem europe recimo

jutranji veli da wlan je radio već prve noći bez greške, ipak je t-mobile hot-spot preko cijelog boka auta nakeljnica

osobno se veselim duplo nižim cijenama, ali ono što stoji je da treba vidjeti kroz par mjeseci razvoj situacije... za početak ti auti će se nedvojbeno kvariti (trcz jelte hehe), isplata plaća, stvaranje malog cloud-a između samih vozača što se tiče same naplate etc. etc.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2011., 23:18   #102
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Vi kaj se vozite s cammeom dajte sam recite kaj je praksa da skuplja random ekipu ili? Znam da su bile tak neke šprehe na početku.
Troje nas je narucilo taksi tako da ne mogu reci, ali koliko sam pratio izjave toga u Zagrebu zasad nece biti.
morph je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2011., 23:30   #103
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,102
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
a imao je stalne mušterije koje je furao diljem europe recimo
To je u redu. Nikad dobrog i pouzdanog taxistu ne bih dao za onog koji vozi bolid a znas da mu je praksa zadnje @$%^...


Citiraj:
Autor syss Pregled postova
jutranji veli da wlan je radio već prve noći bez greške, ipak je t-mobile hot-spot preko cijelog boka auta nakeljnica
Odlicno, znaci uskoro imamo pokretne *. servise po gradu

Citiraj:
Autor syss Pregled postova
osobno se veselim duplo nižim cijenama, ali ono što stoji je da treba vidjeti kroz par mjeseci razvoj situacije... za početak ti auti će se nedvojbeno kvariti (trcz jelte hehe), isplata plaća, stvaranje malog cloud-a između samih vozača što se tiče same naplate etc. etc.
Samo nek oni odrade nekoliko mjeseci. Nek se grad kompletno navikne u spoznaji da ima novu i konkurentnu Taxi uslugu. Nakon toga ce ovi sami vidjeti na koju adresu moraju kucati. Imajte svi na umu, da je donedavno, sama pomisao na mogucnost da se po gradu vozi konkurentna taxi sluzba bio najveci SF! Tako da je ovo dobar pocetak.
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2011., 23:37   #104
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
baš sinoć sa boljom polovicom raspravljam oko toga... reko onaj tko ima stalne mušterije, neće puno toga izgubiti, pogotovo ako dotične su u godinama i navikle već na svog šofera.

velim... nadam se da neće biti belaja kroz par mjeseci u vidu muljanja samih vozača i/ili dizanja cijena.

u ovih par dana najveći drawback je dostupnost istih... maltene svi mi vele da ih se jednostavno nemre dobiti.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2011., 23:39   #105
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Samo nek oni odrade nekoliko mjeseci. Nek se grad kompletno navikne u spoznaji da ima novu i konkurentnu Taxi uslugu. Nakon toga ce ovi sami vidjeti na koju adresu moraju kucati. Imajte svi na umu, da je donedavno, sama pomisao na mogucnost da se po gradu vozi konkurentna taxi sluzba bio najveci SF! Tako da je ovo dobar pocetak.
Za nas da,za neke najveci horror film
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2011., 00:24   #106
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,102
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Za nas da,za neke najveci horror film
Ma znam. Bez ikakve zajedljivosti ali kuzim ja i postenog taxistu koji je recimo zapeo u ovoj prici. Nije isto kad ti sef da kljuceve od auta koji nije tvoj, pa je tvoja najveca briga da vozis putnike. Stari sustav taxista je zarobljen u svojim neumoljivim rutinama koje moraju svake godine durati.

Ali to me uvijek vraca na njihovo vodstvo koje je najveci krivac. Ono je njihov najveci neprijatelj koje ih je kostalo da ovako kilavo gledaju promjene oko sebe. Gorivo nece pojeftiniti, auti se nece sami od sebe odrzavati, ali uvijek se moze daleko bolji pristup osmisliti od postojeceg zivotarenja za 2-3 voznje po gradu.

Nema ni pola godine da su isti predstavnici Taxi udruzenja, na Radio Sljemenu apriori tvrdili, kako je veliko pitanje hoce li Cameo ikad doci u ZG! Ljudi se zgrozavaju i pitaju ih, dal im je jasno da je to neminovna cinjenica koja ih ceka? Glavonja udruzenja - ma to su Vam sve sam naklapanja, veliko je pitanje hoce li oni doci! Ako dodju, mi cemo sigurno svoje usluge prilagoditi novoj situaciji! Ovo je odgovor, kao da ti covjek doslovno prizna: mi smo nesposobni, molim vas zamijenite nas!

Totalno nesposobno vodstvo koje se boji bilo kakve promjene! Ali ima li segmenta u HR zbilji, koja ne poznaje ovu bolest unutar svoje ogranizacije? Kako ozbiljno ocekivati ista od ekipe, koja zavarava prvenstveno one zbog kojih tamo navodno sjede? Pita ih voditeljica valjda 5x, jer i sama vidi da nemaju ni slovo programa ili koncepciju odgovora na bilo kakvu konkurenciju. No, nasi decki plove navikama iz vremena Philco televizora
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2011., 00:28   #107
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ono kaj ja znam je da radio taxi ne bu mijenjao cijene unatoč ovome svemu.

eh...
syss je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2011., 01:20   #108
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Ako dodju, mi cemo sigurno svoje usluge prilagoditi novoj situaciji! Ovo je odgovor, kao da ti covjek doslovno prizna: mi smo nesposobni, molim vas zamijenite nas!
Meni je ovo prije kao da mi covjek govori,znamo da imaju nize cijene,ako dođu i mi bumo te cijene prilagodili "novoj situaciji". Ono što sam par puta ponovio: jamili smo na vama od nastanka Hrvatske i jamit ćemo sve dok ne dođe neko jeftiniji!! Nisu 20 i kusur godina mijenjali cijene na dolje sve dok Kosta nije navalio na ZG. A i to im je bila ZADNJA rupa na svirali koju su stisli nakon što su sve političko/medijske/nasilničke metode iskoristili.

2syss(neznam zas mi multiquote nije prihvatio).... nece,zasad dok ovaj ne dovede josh 100 vozila i dok se ne počne javljat na taj telefon. Kad to napravi,bit će samohvale RadioTaxija kako je izasao u susret krizi i situaciji građanstva u Hrvatskoj te PONOVO snizio cijene živjela konkurencija!
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2011., 02:16   #109
B3mt1
Chipokemon
Moj komp
 
B3mt1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 339
navodno to taxi stajaliste na aerodromu spada pod VG, zg radio taksi ima tamo par mjesta jer su se kakti trampili s VG radio taksijem prije ohoho godina

i cammeo zg ne skuplja dodatno ljude, zato je 30kn 5km (dok se prije najavljivalo 20kn misilm)
__________________
Piracy helps stop global warming.Insted of driving to get CDs, buying pre-packaged software from megacorporations and wasting energy,you can help fight Global Warming by using P2P.Help save resources,fight pollution and save the enviroment.
-It`s what Jesus would do.
B3mt1 je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2011., 06:34   #110
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Kosta je tek počeo. Čekaj da se počne događati ono što se ovdje odavno dogodilo - velika fluktuacija vozača zbog loših uvjeta i gazde tiranina.
http://rob-cammeo.urota010.com/
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2011., 07:05   #111
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Ma, najtužnije u cijeloj priči je kaj je stanje kao da smo u komunizmu! Neš ti slobodnog tržišta gdje svatko ne može osnovati firmu koja bi se bavila uslugom prijevoza.

Ovi čak i taxi ispite imaju Komedija!
  Reply With Quote
Staro 26.04.2011., 14:16   #112
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Jutros sam se povaljao kad sam procitao nes na forum HRu a sad se osjecam slobodnim quotat:

Citiraj:
Na šta spadosmo kad nas od povampirenih "sugrađana" u glavnom gradu mora spašavat Makedonac.........



Nego,ovo s pištoljima ste čuli naravno,rajt?
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2011., 16:04   #113
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
Gemmy je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2011., 17:22   #114
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Godina gospodnja 2004.

Brat, bratić i ja u Bugarskoj, Sofia. Posjet iz ugode ( došli upoznat ekipu sa kojom smo igrali, ali nebitno sada ).

Imamo vremena poslijepodne. Cimnemo ruku u zrak i eto naše kočije.
Daewoo Matiz. Vozać koji iz našeg tečnog i elokventnog engleskog izabere riječ - shopping mall.

20-ak min vožnja. Ne znam koliko KM, pisalo na računu. Cijena 4 leva. U to vrijene 2 Eura.

Kad smo se vračali do hotela TAXI smo našli za cca 45 sekundi. Ima ih ko pljeve, kruže gradom i rade za kikiriki.

Jest da je auto sra*e i vozać od stranih jezika govori Bugarski, ali je cijena mrak. Meni je to ostalo u siječanju obzirom da znam koliko deru ovi naši psihopati ...
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2011., 17:49   #115
FERRYS
AutoCad & Allplan expert
Moj komp
 
FERRYS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zagreb-Karlovac i okilica
Postovi: 2,159
Bio sam nedavno kod jugoistočnih susjeda (novi sad), vožnja kao recimo od avenue mall-a do ulazka u importane = cca 100din ( manje od 1 eur), vozio se u novom golfu 6, novoj octaviji, toyoti avensis.... Najskuplja relacija mi je bila 143din (cca 10kn) na relaciji na kojoj za te pare sigurno nebi ni pomišljal o paljenju vlastitog auta...
Sad ako oni mogu funkcionirat s tim ciframa, neznam zašto nebi kod nas moglo s obzirom da su cijene goriva iste...
__________________
none
FERRYS je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2011., 18:02   #116
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Zato što im ne odgovara. Ipak je trening šaha/bele važniji.

Zato što se u 100 godina kolko tvrde da postoje nisu uspjeli u ništa konkretnije udružit osim blebetala,trollera i flejmera zvanog Radio Taxi.

Kosta to fino organizirao po zapadnom modelu. Osigurao točionu,praonu,servis,internet...uzeo aute na leasing(s prisilom malog kalibra....Citroeni se magično pretvorili u MUPove rashodovane Škode stare tri godine) dao ljudima plaću s dosta opcija prekovremenih i svega(sad dal bu to funkcioniralo u praksi,nemam pojma) razriješio se problema stajališta te ošo na model stalnog muvinga po gradu (iako se prica da moraju dobit nes mjesta od grada).

Takav model poslovanja koji se prakticira SVUGDJE zapadno od nas pa do Tokija full krug....Radio Šahistu eliminira njegovu "svetinju": trening šaha/bele te mogućnosti da u jednoj(možda dve) vožnji opere klijenta i napravi si prometa kojeg će on smatrat dnevnim(mislim da se radi o 250-300kn,nisam siguran).

Tako se žale DA oni moraju točit,servisirat i prat aute,DAVAT udruženju novce koje s tim novcima radi točno ŠTA?! Otvara besplatne telefone?

Daj ajde,sustavna krađa i to pred nosom nas zagrepčanaca...
A rekoh već,kad voda dođe do grla,cijene se spuštaju uz komentar da oni meni iz svojih usta daju jer se prilagođavaju krizi..... sad bi potego neke teže riječi al bolje stat
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2011., 18:14   #117
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,431
nije ni kosta bez mane, dere radnike masno, ali treba nekako prodrmat starosjedioce... iako u rijeci i dalje paralelno rade i stari taxiji, koji su vise nego duplo skuplji od cammea...
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2011., 18:06   #118
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,102
Gorica je cini se otocna prica, mozda ce i arbitraza biti potrebna

Ne treba se cuditi Kameo epizodi kad cujemo ovakvu nedorecenost foteljasa. Na istu temu, danasnja snimka razgovor. Fali minuta pocetka, jer snimih na prenosnoj drndalici post dojave o emisiji :




otrpite pola minute uvoda do glavnog razgovora :

+ Kosta i ZG ekipa za stolom : Direkt plus- taxi konkurencija u Zagrebu


...
__________________




>>>> PCE kante 2012 <<





>>>>>>>>> PCE & ostalo <<<<<




>>>>>>> Što sam Slušao? <<<<<<

>>>>> Gimnastika za Okulare & LCD Addendum<<<<

>>>>> P o s t ... M j e s e c a <<<<


______________________________






Zadnje izmijenjeno od: Visage. 29.04.2011. u 18:16.
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2011., 01:44   #119
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
počeo je kosta da priča svoja priča... samo ću reći - uh koji stav

thnx za link, nikako nisam mogao naći njega negdje u pokretnoj slici

imho, a možda sam i malo pristran pa me nemojte uzeti skroz ozbiljno, ali ovo mi izgleda kao t-com - ostali_provideri rat... hebiga premium usluga košta.

da se razumijemo - premium u smislu dosadašnje dominacije prvenstveno stajalištima, a naravno da će se to sada proširiti i na druge usluge/ljubaznosti (makar nikad sa tim problema nisam imao).

osobno nisam u životu nisam čekao taxi duže od 5 minuta i to maltene 4h ujutro na stajalištu gdje nema nikoga...bottom line - da jurim na sastanak života koji će mi osigurati posao u google acme inc. gotovo sigurno ne bi (trenutno) išao na cammeo

da idem sa jaruna nadrogiran sa listovima maslačka mi je naravno svejedno.

vaga... jebga'
syss je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2011., 01:52   #120
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,102
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
počeo je kosta da priča svoja priča... samo ću reći - uh koji stav thnx za link, nikako nisam mogao naći njega negdje u pokretnoj slici
Ne mislim ni najmanje da Kosta soferira zbog filantropije

Ali ako si preletio video snimku, onda posebno sokira gradska i Taxi oficijalna ekipa. Chuku i pol nisu u stanju odgovoriti na jedno konkretno pitanje! Frajer gleda u kameru i kaze - cijena nije glavna stvar koja zanima nase stranke! Sto dalje reci o njihovoj sposobnosti ili uopce prilagodjavanju?

I'ljada i kusur auta je ipak brojka koja ti moze garantirati stizanje na vrijeme. Ali, dajmo ipak malo vremena, barem da pokusa povecati broj vozila. Ne bih bas mogli ovo usporediti s "Mudri i Tatjana" telekomunikacij$kim temeljima konkurencije. No uopce ne sumnjam da je Kosta morao podmazati skupstinarskih kljunova. Ali nema drugacijeg ulaza u nas poslovni "prepaid" model

...
__________________




>>>> PCE kante 2012 <<





>>>>>>>>> PCE & ostalo <<<<<




>>>>>>> Što sam Slušao? <<<<<<

>>>>> Gimnastika za Okulare & LCD Addendum<<<<

>>>>> P o s t ... M j e s e c a <<<<


______________________________






Zadnje izmijenjeno od: Visage. 30.04.2011. u 02:03. Razlog: Kasni sati ura tuce, logomotorika se sporo vuce!
Visage je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na