Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Operativni sustavi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.11.2023., 19:15   #1
corsa
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 295
WINDRIVER - novi laptop

Kako koristiti particiju s driverima(WINDRIVER) ,koji dolaze s novim laptopom ?
corsa je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2023., 12:17   #2
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,536
Pa, dat cu ti malo glup odgovor ali - ja ju koristim na nacin da ju izbrisem i formatiram pri instalaciji Windowsa, a najnovije drivere, ako ih vec Windowsi sami ne povuku, instaliram sa neta.
tiki66 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.11.2023., 13:43   #3
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,005
mores ju i ostavit pa kad se ulogiras u windowse prvi put sa nje povuć drivere, nekad recimo je korisno wifi driver bar da imas pri ruci, onda nakon toga ju maknes i dodas kao dio glavne particije...
kiki86 je online   Reply With Quote
Staro 23.11.2023., 00:51   #4
corsa
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 295
Citiraj:
Autor kiki86 Pregled postova
mores ju i ostavit pa kad se ulogiras u windowse prvi put sa nje povuć drivere, nekad recimo je korisno wifi driver bar da imas pri ruci, onda nakon toga ju maknes i dodas kao dio glavne particije...
Pa , pitam te dal znaš kako to napraviti ? Znam ja zašto mi treba ta particija ,nebi pitao da mi ne treba, ali pitanje je kako to učiniti na ispravan način?
corsa je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2023., 05:41   #5
tomek@vz
Premium
Moj komp
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,336
Ne kompliciraj si zivot. Formatiraj sve , reinstaliraj Windows. Windows Update ce sam povuci nove drivere a na de instaliras ove koji su vec sad vjerojatno stari. Kopiraj si na neki stick za svaki slucaj ak je nekaj specijalnog nutra da mozes naknadno instalirat ako bude potrebe i bok (kineski Windows Tableti imaju te probleme).
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2023., 23:01   #6
corsa
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 295
Citiraj:
Autor tomek@vz Pregled postova
Ne kompliciraj si zivot. Formatiraj sve , reinstaliraj Windows. Windows Update ce sam povuci nove drivere a na de instaliras ove koji su vec sad vjerojatno stari. Kopiraj si na neki stick za svaki slucaj ak je nekaj specijalnog nutra da mozes naknadno instalirat ako bude potrebe i bok (kineski Windows Tableti imaju te probleme).
Mozda si kompliciram,ali bas zbog razloga što mi se na jednom novom lapu nisu povukli driveri s updatea. To me razljutilo ,trebao sam svaki driver posebno traziti na stranici.
corsa je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2023., 07:39   #7
tomek@vz
Premium
Moj komp
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,336
Citiraj:
Autor corsa Pregled postova
Mozda si kompliciram,ali bas zbog razloga što mi se na jednom novom lapu nisu povukli driveri s updatea. To me razljutilo ,trebao sam svaki driver posebno traziti na stranici.
Zato kopiras si sve na neki usb stick/disk. Ak opet na tak nekaj naletis probaj SDI Tool.
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na