Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.11.2013., 20:21   #31
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,819
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Nevezano za sam servis(a imao sam dobra iskustva sa njima prije,isključivo) al ovo nemogu igrati igrice paraliziran sam....to strašno zvuči tak sam se ja izražavao kad sam imao 13 godina i kad mi je 486ica bila na servisu 2 tjedna....a svi znamo da djeca znaju svašta izmišljat


Ako vec nekog citiras onda bar citiraj onako kako je covjek napisao i ne vadi rijeci iz konteksta.
Riječ "igrice" je covjek koristio samo jednom i to da kaze da se mob gasi nakon sat vremena igranja igrice.
Riječ paraliziran je koristio NEVEZANO za igrice nego da dočara kako ga servis j*e*b*e vec danima.

Ili pročitaj sve sto je covjek napisao pa onda komentiraj ili nemoj komentirati nikako, pogotovo ako je offtopic i to takav da vrijedjas postera.



Ontopic - osobno nisam imao jos nikakvih iskustava sa servisima sto se tice mobilnih uredjaja a promijenio sam ih dosta (racunala su druga stvar a i sa njima nisam imao nekih vecih problema) ali istina je da je malo servisa koji su profesionalci i onda kada je najteze za njih (sumnjivi kvarovi, nervozni kupci, odobravanje novog uredjaja, zamjenski uredjaj, itd.).
__________________
Matta je online   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 20:43   #32
Rade0n
Guest
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 820
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Danas je neki specijalan dan. Maloprije se registrira netko iz onog RedFoxa, sad netko iz Agrama. Već imam grickalice u pripremi...
A registrirao se i netko ko pljuje po Agramu, ako ćemo već tom logikom.
Danas se prelako registrirat na bilo koji forum, popljuvat firmu, ne priložit nikakav dokaz i nikad se više ne pojavit.

Ali ajmo reći da je sve istina od riječi do riječi iz autorovog posta, najveći problem mu je koliko vidim to što je on bez mobitel mjesec dana, pošto je 25 puta ponovio da je paraliziran, tjeskoban (o bože) i sl. izraze.

Netko tko ima novaca da kupi HTC One mora imati i novaca da kupi neki jeftini zamjenski smartphone pa da ne bude više paraliziran, barem ja to tako gledam.
Milijun puta je ponovljeno da po zakonu nema roka u kojem moraju popraviti, okvirno se drže 45 dana, a u tome periodu se ti snađi kako znaš.
Rade0n je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.11.2013., 20:51   #33
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor Matta Pregled postova
Ako vec nekog citiras onda bar citiraj onako kako je covjek napisao i ne vadi rijeci iz konteksta.
Riječ "igrice" je covjek koristio samo jednom i to da kaze da se mob gasi nakon sat vremena igranja igrice.
Riječ paraliziran je koristio NEVEZANO za igrice nego da dočara kako ga servis j*e*b*e vec danima.

Ili pročitaj sve sto je covjek napisao pa onda komentiraj ili nemoj komentirati nikako, pogotovo ako je offtopic i to takav da vrijedjas postera.
Ko prvo,ne kužim kakva paraliziranost...kad je moj išao na servis,dobio sam zamjenski obični i nisam bio hendikepiran i paraliziran,dapače,produktivnost mi se POVEĆALA zbog duljeg trajanja baterije...jer ono šta svaki iole normalni čovijek radi kad ima svoju firmu je javlja se na pozive i eventualno mailove i SMSove....a svi znamo koji je mob tu dovoljan. Nema mjesta dramaturgiji i neznam čemu.

Drugo,ako ne shvačaš da je ovaj post s registracijom člana 5min prije njegovog pisanja stvar furstracije,olajavanja,potencijalno i laži,onda se zapitaj za svoj IQ i racionalnost. Čudi me uopće šta se daju ovakvi postovi objavljivati na ovome forumu....aj da je od nekog provjerenog člana....ali ovak se biloko može registrirat i prvim postom olajavat konkurenciju.
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 21:10   #34
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor snorky_vk Pregled postova
znači ne kupujemo više HTC, lg i samsunge .... koliko znam jedini ovlašteni za htc je agram... ili se varam? mesc je ovlašteni za lg i samy ,a tim servisom sam i ja osobno imao lošeg iskustva...
Zaboravio si Sony

Čitao sam svašta vezano za Agram. Ne kažem da vam ne vjerujem, ali sa njima sam samo jednom imao posla i mogu reći sve najbolje što se tiče moje zbrickane Xperije Z...
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 21:23   #35
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Citiraj:
Autor Rade0n Pregled postova

Netko tko ima novaca da kupi HTC One mora imati i novaca da kupi neki jeftini zamjenski smartphone pa da ne bude više paraliziran, barem ja to tako gledam.
Ovaj tvoj komentar je za bananu i nema veze sa temom...

Covjek je uzeo telefon na pretplatu. Ako ista, trebali su mu ponudit zamjenski telefon. Naravno, takva stavka u bontonu nasih operatera ne postoji.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 21:27   #36
anion_4Princ
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: sofa
Postovi: 22
Citiraj:
Autor Rade0n Pregled postova
A registrirao se i netko ko pljuje po Agramu, ako ćemo već tom logikom.
Danas se prelako registrirat na bilo koji forum, popljuvat firmu, ne priložit nikakav dokaz i nikad se više ne pojavit.
Da žalostno jeste što se moram na forum prijaviti baš iz razloga što moram pljuvati dotičnu firmu,jer i međuostalom ne vidim nikakvoga izlaza pa tražim savjete od ostalih malo iskusnijih ljudi;upravo zato jer znam da nisam jedini-što sam naknadno saznao.
Inače pišem i registriran sam po ostalim forumima već dobrih 8 godina,ako ćemo mjeriti količinu frustracija kao razlog moga javljanja.
Slična tema je postavljena na malo vše foruma;negdje imam više-negdje manje postova.

Citiraj:
Netko tko ima novaca da kupi HTC One mora imati i novaca da kupi neki jeftini zamjenski smartphone pa da ne bude više paraliziran, barem ja to tako gledam.
Oprosti,ali razmišljanje ti je u blagu ruku djetinjasto-mogu ti ga i obrazložiti,no nisam se ovdje došao svađati.
Došao sam razmjeniti iskustva i tražiti savjete,te stati na kraj ovome šarlatanstvu i ponašanju,točnije odnosu prema mušterijama kao prema stoki.

Citiraj:
Milijun puta je ponovljeno da po zakonu nema roka u kojem moraju popraviti, okvirno se drže 45 dana, a u tome periodu se ti snađi kako znaš.
?
Ovakvo nešto zbilja nisam znao.Ukoliko je tako;ne da više neću kupovati proizvode na "hrvatskome"tržištu,već ću na svakome koraku biti pobornik dotične teorije-propagandom.

Koja je bit ovoga tvoga posta,osim što nekonstruktivno argumentiraš već provociraš?
anion_4Princ je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 21:29   #37
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
da, trebali su ponuditi mob, al kad vec nisu...nije problem kupiti zamjenski ukolliko je bitno
http://www.nabava.net/mobiteli__100?...ojProizvoda=30

a ovaj agram, neću se uopce truditi komentirati...vec je sve receno na forumu
domis je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 21:32   #38
Rade0n
Guest
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 820
Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
Ovaj tvoj komentar je za bananu i nema veze sa temom...

Covjek je uzeo telefon na pretplatu. Ako ista, trebali su mu ponudit zamjenski telefon. Naravno, takva stavka u bontonu nasih operatera ne postoji.
Daj ne lupaj, dali su mu zamjenski, samo očito ne toga kalibra, zato i kažem, ako ti treba dobar smartphone dok je tvoj na popravku - onda si ga kupi, nije problem servisa to što ti nemaš uređaj.

Citiraj:
Autor anion_4Princ Pregled postova
Ovakvo nešto zbilja nisam znao.Ukoliko je tako;ne da više neću kupovati proizvode na "hrvatskome"tržištu,već ću na svakome koraku biti pobornik dotične teorije-propagandom.

Koja je bit ovoga tvoga posta,osim što nekonstruktivno argumentiraš već provociraš?
Bit mog posta je da te uputim u zakone koje i sam kažeš da ne znaš.
Rade0n je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 21:36   #39
anion_4Princ
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: sofa
Postovi: 22
Citiraj:
Ko prvo,ne kužim kakva paraliziranost...
Svatko drugačije gleda na "funkcionalnost"i iskorištavanje potencijala današnjih pametnih telefona.Tako su tebi i većini dovoljne sms poruke i pozivi(karikiram),a drugoj skupini ljudi poput mene je u svakome momentu bitan mail,njegovo ažuriranje...da ne pričam o skypeu-razgovorima vezanim uz posao itd,programe koje sam imao instalirane i koji su me činili jednostavno fleksibilnim...


Citiraj:
dobio sam zamjenski obični i nisam bio hendikepiran i paraliziran,dapače,produktivnost mi se POVEĆALA zbog duljeg trajanja baterije.
Nemoj shvatiti ovo napadački,ali ovo tvoje poimanje mi je smješno...Ako sam za mobitel koji sam uzeo na pretplatu,dao,točnije dati ću 6000 kuna,očekujem da mi se u slučaju kvara vrati telefon koji će mi biti barem na sličnoj razini produktivnosti kao onaj kojega sam uzeo.
Nemogu dobiti telefon trećega ranga;ako već govorimo o zamjeni.
Citiraj:
.a svi znamo koji je mob tu dovoljan. Nema mjesta dramaturgiji i neznam čemu.
Molim te da ne generaliziraš,jer je problem striktno vezan uz katastrofalno poslovanje Agram servisa,uz gornje navedeni razlog.




Da se razumijemo,meni sada po drugi puta iz Agram servisa nije bio niti ponuđen zamjenski telefon;već me se brzinski obmanuli da ne brinem i kako će telefon biti popravljen u roku odmah.
Čovjek u sebi misli,pouzdati ću se;ipak je to ovlašteni servis.

Citiraj:
Drugo,ako ne shvačaš da je ovaj post s registracijom člana 5min prije njegovog pisanja stvar furstracije,olajavanja,potencijalno i laži,onda se zapitaj za svoj IQ i racionalnost.
Oprosti ali ovo boldano me vrijeđa.
Ružno je podcjenjivati nekoga i manipulirati na temelju broja izrečenih postova.
Moj forumski staž je jako dug,a mislim da se vidi i iz priloženoga(pisanoga).
Nema smisla da ova rasprava ode u po mene neželjenome smjeru,zato te molim,drži se teme.
anion_4Princ je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 21:38   #40
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Citiraj:
Autor Rade0n Pregled postova
Daj ne lupaj, dali su mu zamjenski, samo očito ne toga kalibra, zato i kažem, ako ti treba dobar smartphone dok je tvoj na popravku - onda si ga kupi, nije problem servisa to što ti nemaš uređaj.
Aj ti ne lupaj. Problem je operatera jer dok je mobitel na servisu, pretplata i dalje ide.

Normalno, citamo stajaliste covjeka kojemu je jedno vrijeme pisalo da radi u T-Comu
tutix je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.11.2013., 21:42   #41
Rade0n
Guest
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 820
Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
Aj ti ne lupaj. Problem je operatera jer dok je mobitel na servisu, pretplata i dalje ide.
Citiraj:
Autor anion_4Princ Pregled postova
Dobivam zamjensku "sirotinju"od telefona koja mi uopće ne dopušta normalan način funkcioniranja i korištenja potencija telefona takvoga kalibra,pa sam u narednih 10 dana,točnije 12 paraliziran.
Šta ti nije jasno?
Ali on plače jer je dobio 'slabiji' telefon, ma gdje to stoji u kojem zakonu da on mora dobiti ekvivalent tom HTC-u od 6k kn?
I ako je to problem operatera, kakve veze ima s agramom?

Citiraj:
Normalno, citamo stajaliste covjeka kojemu je jedno vrijeme pisalo da radi u T-Comu
O bože...
Rade0n je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 21:46   #42
anion_4Princ
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: sofa
Postovi: 22
Citiraj:
Autor Rade0n Pregled postova
Daj ne lupaj, dali su mu zamjenski, samo očito ne toga kalibra, zato i kažem, ako ti treba dobar smartphone dok je tvoj na popravku - onda si ga kupi, nije problem servisa to što ti nemaš uređaj.
Da se razumijemo!Tele 2 je prilikom prvoga ostavljanja telefona dao zamjenski koji je bio po funkcionalnosti mobitel trećega reda,nisam se žalio iako sam trebao.Da ne spominjem pristup tuđim podacima,točnije podacima osobe koja ga je koristila prije mene.

Drugi puta točnije sada,zamjenski telefon mi niti nije ponuđen.
Imam Nokiu C5 trenutno....no da sam htjeo Nokiu C5,kupio bi si Nokiu C5 a ne mobitel mnogo većega razrednoga ranka ...
Moja frustriranost nema veze sa sms porukama i pozivima.

Citiraj:
Bit mog posta je da te uputim u zakone koje i sam kažeš da ne znaš.
Oprosti,ali tvoji "zakoni"i poimanje istih nemaju veze sa razumom jednoga potrošaća.
anion_4Princ je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 21:50   #43
anion_4Princ
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: sofa
Postovi: 22
Citiraj:
Autor Rade0n