Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.06.2013., 16:04   #331
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Ako imaju drivere na svojoj stranici za download,onda je jasno da laptop nije namijenen samo za dos. My 2 cents.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2013., 00:11   #332
ptica
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: zagreb
Postovi: 1
imao sam u dva navrata uređaje za servis, i obratih se u mr servis.
prvi put sam kontaktirao putem telefona gdje mi je sve bilo objašnjeno, kako i što, i predajom na servis, nemam što reći osim riječi hvale, odrađeno brzo i profesionalno.
Isto tako je bilo i za drugi uređaj, čak i brže nego prvi puta.
I kvaliteta popravka je na nivou jer ih još uvijek koristim.
ptica je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.10.2013., 02:36   #333
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
1 post i odma hvalisanje servisa. najs
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2013., 03:19   #334
HumWeed
~~~
Moj komp
 
HumWeed's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Lava Reef
Postovi: 1,098
reklama bre
__________________
Why would you invite a mushroom to a Christmas party? He's a fun guy to be with.
Why do mummies like Christmas so much? Because of all the wrapping.
Why does Santa have three gardens? So he can "ho ho ho".
HumWeed je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2013., 12:14   #335
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Evo da se ja javim.
Logitech K750 mi otkazala poslušnost pa su mi u Supernetu rekli da se javim MR servisu.

Tipkovnicu sam im posla u prošli četvrtak preporučeno, danas mi je stigla nova na adresu.
Poprilično brz turnaround i stvarno nemam zamjerke na njh.

Za kvalitetu popravka ne mogu govoriti, ali kvaliteta zamjene je odlična
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2013., 15:34   #336
grivounz
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
MR Servis - kod njih sam ostavio svoj novi laptop (2mj star) pukao mi je ekran i potrebna je zamjena(naravno nema garancije za to). ugl kako bilo platio sam i rekli su da ce mi laptop bit gotov do 30 radnih dana. Ja sam ih svako malo zivko nakon tog vremena i ekipica je 2 puta narucila krivi ekran. zovem ja njih prosli tjedan i kazu da imap nije samo do ekrana da je vjerojatno nesto na maticnoj ploci ostislo. Nije mi jasno da su to sada tek shvatili, AKO je to uopce istina. Prije nego li sam ga odnio na servis, koristio sam i dalje laptop na monitoru preko VGA kabela i sve je normalno radilo. Sad ko tu kog jebe ?! Sada ce biti 45 RADNIH dan da je proslo i nista niko me ne zove i kazu da cekaju maticnu da stigne( maticnu ce zamjenit kao, besplatno, pod garancijom je)....ali neznam kako se je ona mogla pokvariti sve je normalno radilo i prilikom udarca ekran je samo puko niti nostac,ni plastika nista, udarac je bio vrl oslab, dovoljan da pukne osjetljiv ekran.

Stvarno mi nije jasno koju picku materinu tolko rade tj. ne rade, ko zna sta me ceka kad otvorim laptop kad se vrati s servisa...ako ga opce vrate popravljenog.

Eto malo me trta jer neznam kako ce ovo zavrsit.

Dossta sam citao o iskustvima ljudi, i ovo sto ja sad "prozivljavam" ocito je da je ovaj servis u kurcu.
grivounz je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2013., 19:25   #337
bixsy the king
Premium
Moj komp
 
bixsy the king's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hercegovac
Postovi: 958
Poslao sam u MR Servis komponentu na reklamaciju koja je pod važećim jamstvom. Zanima me od kad se počinje računati onaj rok od 45 dana? Pretpostavljam od dana kad su zaprimili komponentu ?
Ovo pitam iz razloga jer vidim da su mišljenja podijeljena...neki hvale RM dok drugi imaju neugodnih iskustava koje iznose i ovoj temi...pa rekoh da se dobro pripremim za možebitnu nepovoljnu situaciju.
bixsy the king je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2013., 20:06   #338
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Ne postoji 45 dana, postoji samo "razuman rok".
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2013., 20:18   #339
bixsy the king
Premium
Moj komp
 
bixsy the king's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hercegovac
Postovi: 958
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Ne postoji 45 dana, postoji samo "razuman rok".
Hm...no dobro,što je tu je...nadam se da neće bit problema. Uglavnom, detaljno ću izvjestit situaciju kako je protekla reklamacija.
Thnx nino !
bixsy the king je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2013., 22:27   #340
ShanTech
Banned
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: -
Postovi: 3,783
Možda bi bilo bolje da si komponentu reklamirao u dućanu gdje si kupio. MR, kao i dosta ostalih uvoznika, znaju uvaliti komponentu koja nije ekvivalentna. Bez ikakve najave ti doma dostavom pošalju zamjensku komponentu, a kad pogledaš kutiju - šok. I onda slijede natezanja. Naravno, to ne mora značiti da će se to dogoditi i u tvom slučaju. Ali ubuduće bi ti savjetovao da reklamiraš tamo gdje si kupio. Dok reklamiraš u dućanu, na boljoj si poziciji.

Aha :/

Zadnje izmijenjeno od: ShanTech. 14.12.2013. u 16:15.
ShanTech je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.12.2013., 08:29   #341
bixsy the king
Premium
Moj komp
 
bixsy the king's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hercegovac
Postovi: 958
Citiraj:
Autor ShanTech Pregled postova
Možda bi bilo bolje da si komponentu reklamirao u dućanu gdje si kupio. MR, kao i dosta ostalih uvoznika, znaju uvaliti komponentu koja nije ekvivalentna. Bez ikakve najave ti doma dostavom pošalju zamjensku komponentu, a kad pogledaš kutiju - šok. I onda slijede natezanja. Naravno, to ne mora značiti da će se to dogoditi i u tvom slučaju. Ali ubuduće bi ti savjetovao da reklamiraš tamo gdje si kupio. Dok reklamiraš u dućanu, na boljoj si poziciji.
Kupljeno u Portiu koji je web shop tako da se ne šalje njima već direktno u ovlašteni servis. E sad dal oni muljaju da im ne mogu poslat na adresu web shopa to ne znam.
bixsy the king je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2014., 19:01   #342
SteveO
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: Kod kuće.
Postovi: 174
Daklem, ovak ide storija. Prvi ajfon sam kupio u 12. mjesecu 2012. i od njega imam ovjerenu Vip garanciju sa datumom i pečatom i IMEI brojem. On se pokvario u 11 mjesecu 2013, znaci nakon 11 mjeseci i saljem ga na servis sa garantnim listom i bez problema mi ga mjenjaju za ispravni, ne novi nego neki sa par tockica ali kao novi. Nakon mjesec dana se taj novi kvari i saljem ga u Agram na servis i zovu me likovi da im treba original račun od onog starog ajfona da bi odobrili zamjenu ! A prvi zamjenili bez računa i sad sam ja trebao čuvati račun od onog telefona koji ne postoji više ! Kasnije me zove lik i kaze da je onaj prvi moj telefon kupljen valjda za neku firmu i odjednom je kupljeno 15 komada, što ispada da je ista A4 otpremnica trebala biti isprintana 15 puta i 15 puta zaklamana na garanciju da bi garancija vrijedila za telefon ! Na staroj garanciji su mi zaljepili novi IMEI broj i u rubriku Garancija se produzava do; napisali novih godinu dana do 11/2014, dakle s te strane sve ok. No sad ispada da su mi oni tu garanciju ponistili jer ju ne zele priznat bez racuna za onaj prvi telefon ! Ako ga sam popravim, gubim garanciju, tj Agram servis ju ne prizna. A ne radi mi zvucnik i nije softverski problem. Od onog prvog telefona imam kutiju i sve od njega, zna se da je na Vip lockan ali ne, hoce racun koji nemam i ne mogu nabavit jer je poslano direkt iz Vipa u neku firmu.
Ja sam napisao prijavu na drzavni inspektorat i sve tamo izložio pa cu vidjet sta ce mi oni rec.
Uglavnom, ispada da su mi oni zamjenili telefon i sad ponistili garanciju bez ikakvog razloga na taj njihov zamjenski telefon, cudi me da nisu rekli da je bio u vodi sto inace rade.
Sad ispada da ja nikako ne mogu popravti telefon da ne izgubim garanciju jer oni ne popravljaju nego samo mjenjaju a nece da mjenjaju bez racuna. Malo je rec da sam poludio danas kad su me nazvali.
Moze neka pomoc kome jos da se obratim da ostavir svoja prava, ako ih imam, jer sam mislio da je ovjerena i ispunjana garancija dovoljna da sluzu svrsi a izgleda da njima nije.

EDIT: sada sam provjerio IMEI broj za garanciju od tog uređaja koji su mi dali kao zamjenu prije mjesec i pol i pise da je garancija istekla na Apple webu ! Predivno. Nadam se da ce ovo imat epilog kakav zasluzuje.

Zadnje izmijenjeno od: SteveO. 08.01.2014. u 19:24.
SteveO je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2014., 08:37   #343
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Nemam stvarno više riječi za te klošare....

Hmm....ovako na prvu mi pada da se Vipu obratiš, prvo putem maila (da ostane trag crno na bijelo) i onda da odeš tamo razgovarati sa šefom. Možda mogu doći do kopije računa, ako ne onda isto slat mail Agramu (opet crno na bijelo) i probat tamo razgovarati sa nekim šefom iako mislim da je to sve zakujac.....jer si samo mogu zamisliti govnara od šefa kad tamo ovakvi majmuni rade....Isto tako bi bilo dobro zatražiti od Agrama da ti to daju napismeno i onda svu tu dokemntaciju skupiti i priložiti prijavi.....

Neznam kaj da ti drugo kažem....nisam skužio iz posta, ti si imao račun za prvi ajfon, sad ga nemaš?
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2014., 10:11   #344
SteveO
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: Kod kuće.
Postovi: 174
Ne, nisam imao jer je telefon bio poklon i dobio sam ovjereno jamstvo sa pecatom i sve al racun nisam. I prvi put zamjenili bez problema sto je i normalno. Kao ni pola ajfona i drugih telefona koji se dobiju kao poklon ili se kupe preko njuskala. Uglavnom inspektorat rekao da napisem prigovor i posaljem pisanim putem Vipu u sjediste, preporuceno i sa povratnicom pa cu to napravit.
SteveO je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2014., 10:39   #345
6Finger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb, trešnjevka
Postovi: 1,166
Oni lako udju u trag mobitelu preko imeia, vidi se kod prodajnog mjesta i tamo isprintaju racun, ako naletis na nekog u vipu s malo dobre volje smatraj to rjeseno
6Finger je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2014., 10:54   #346
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,330
Napravio si grešku što si uzeo taj drugi mob iako je imao točkice po sebi i što si njegov kvar prijavio Agramu. Trebao si otići VIP-u.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2014., 11:22   #347
SteveO
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: Kod kuće.
Postovi: 174
Ma ne jebu me u Vipu. Problem je sto to nije kupljeno u centru nego je agent napravio ugovor i telefoni su poslani direkt sa skladista u firmu, ne mogu ja otic u Vip centar kad nije u nijednom kupljen.

@coconut: mislim da si u pravu, ali doslovno svi dobiju taj refurbished a ne novi novi, zato mi je i bilo cudno kad su rekli ne treba kutija ni nista nego samo telefon, reko necu sigurno imat duple kablove. Dal je itko nakon pola godine dobio novi zapakirani u kutiji ? Ja znam trojicu koji su dobili isti kao ja. Nekako sam uspio rodit racun i izgleda da ce zamjenit, sto ne umanjuje cinjenicu da oni trebaju priznati ovjerenu garanciju i bez racuna, postoje pokloni, nagradne igre itd. kod kojih je nemoguce dobiti racun i nemaju pravo odbiti tu garanciju.
SteveO je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2014., 11:26   #348
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Citiraj:
Autor SteveO Pregled postova
.... sto ne umanjuje cinjenicu da oni trebaju priznati ovjerenu garanciju i bez racuna, postoje pokloni, nagradne igre itd. kod kojih je nemoguce dobiti racun i nemaju pravo odbiti tu garanciju.
To stoji, a ovo za račun da je agent isporučio te mobitele iz skladišta u npr. Garešnici u firmu koja se nalazi na Antarktiku na onaj ruski/kineski brod koji je zaglavio treba postojati račun ako je naravno napravljeno sve na bijelo što je sigurno čim se radi između dvije firme...
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2014., 11:36   #349
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,330
O tome se već raspravljalo - Apple ima politiku da ne daje mobitele u kutiji već bulk pakiranje tj. u običnoj najlon vrećici. I da je refurbished, ok, ali oštećeni (točkice su oštećenje) ja ne bi uzeo.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2014., 12:45   #350
SteveO
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: Kod kuće.
Postovi: 174
Naravno da postoji racun ali ne mogu ja kao netko tko je dobio telefon ici ko debil traziti racun negdje. Znam da ga je netko platio, to zna i Apple cim nije prijavljena krađa i bilo sta, Appleu je taj telefon 1000% placen jer sigirno ne odlazi od njega na obraz pa mi nije jasno sta ce mu opet pokaz ko je sta koliko platio da bi primio svoj pokvareni telefon nazad i dao ispravan.

Super im je politika, ide on na bubanj pa da se malo odmorim od njihovih idiotarija.
SteveO je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2014., 15:30   #351
Zellenny
Premium
Moj komp
 
Zellenny's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 242
Ekipa trebao bih savjet za ovu situaciju:

jedna kolegica je kupila rabljeni laptop sa garancijom u jednom dućanu. Krepao je u garantom roku i predan je na servis u tom dućanu.

Tu nastaju problemi. Taj laptop je na "servisu" već 2 mjeseca (60 dana). Zvali smo ih valjda 5 puta do sada i svaki puta je bilo da će biti gotov kroz 2-3 dana. Više ih ne planiram zvati nego stisnuti za jaja.

Što mi je činiti? Zvati inspekciju? Samo doći tamo i derat se na njih, zahtjevati da taj tren riješe stvar?

Zadnje izmijenjeno od: Zellenny. 13.02.2014. u 15:48.
Zellenny je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2014., 17:28   #352
wooden
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: hr
Postovi: 804
Ne vrijedi ti zvati telefonom, moraš se tamo pojaviti i inzistirati da se to tvoje riješi, ako ga nisu u stanju popraviti onda nek ti daju drugi, 60 dana je previše.
Uvijek možeš i zvati inspekciju ali onda ćeš se tek načekati da se stvar pokrene, ja ne bi njih upletao ali to je na tebi.
wooden je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2014., 18:55   #353
The AC
Premium
Moj komp
 
The AC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,119
Prvo ih prijavi inspekciji. Onda sa kiselim osmjehom na licu odi kod njih i smireno im objasni problem i zamoli ih da ti ga riješe. U svakom slučaju nemoj im ništa spominjati inspekciju nego se samo zahvali i otiđi bez obzira da li ti riješili frku ili ne. Inspektorat je po tvojoj prijavi dužan otići u njihovu poslovnicu (nemoraju se najavljivati) i protresti malo po njoj pa možda usput i naiđu na neke generalne nepravilnosti dok ih usput propitkuju o tvom laptopu. Da li na jamstvenom listu ili računu od laptopa negdje piše rok u kojem se obvezuju izvršiti popravak? Ako piše nešto i taj rok je prošao onda ni u kojem slučaju nemoj pristajati na ništa drugo nego zamjenu proizvoda za novi.
Tako sam ja postupio sa svojim problemom sa dječjim kolicima za blizance (dakle radi se o daleko potrebnijoj stvari nego laptop jer imat blizance je prilično... izazovno. ) Radili su 2 mjeseca od mene budalu, prijavio ih inspektoratu i na kraju je ta tvrtka i još odgovorna osoba u njoj platila finu kaznu i napunila državni proračun. Ja sam dobio nova kolica i to duplo skuplja te preslatki telefonski poziv od direktora te firme u kojoj mi je izrazio duboku žalost i isprike na njihovom propustu a ja sam mu ljubazno izrazio "žalost" što su popušili fine pare umjesto da su mi popravili kak se spada ili zamijenili kolica u nekakvom normalnom roku. Jbg, pametni uče na tuđim greškama a glupi na svojim.
The AC je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2014., 19:15   #354
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,645
Ček malo, što nije državni inspektorat ukinut od 1.1?
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je online   Reply With Quote
Staro 13.02.2014., 19:18   #355
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Ček malo, što nije državni inspektorat ukinut od 1.1?
Ali ima ono ministarstvo gospodarstva nesto sta isto radi...
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2014., 19:23   #356
wooden
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: hr
Postovi: 804
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Ček malo, što nije državni inspektorat ukinut od 1.1?
To što je ukinut ne znači da više nitko u državi ništa ne kontrolira, inspektori su samo razmješteni po ministarstvima i to sve jasno piše na njihovom webu.
Za korisnika se ništa bitno nije promjenilo.
wooden je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2014., 19:28   #357
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,645
Čime onda prijetiti u takvim slučajevima? Pogotovo sad kad zaprijetiš s DI pa ti se nasmije u facu i kaže da ti to više ne postoji.

Tužit ću vas ministarstvu gospodarstva? Ne zvuči zastrašujuće kao DI
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je online   Reply With Quote
Staro 13.02.2014., 19:45   #358
wooden
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: hr
Postovi: 804
Ma najbolje reći da ćeš zvati inspekciju, inspektore, zna se koji su to i šta rade, a pod čijom su kapom nije bitno.
wooden je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2014., 22:22   #359
The AC
Premium
Moj komp
 
The AC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,119
Nemorate se nikom prijetiti, samo je potrebno ispuniti web prijavu. Onaj tko ti se nasmijao u facu kad si spomenuo DI je jednostavno glup. Osim ako nisi bio u pravu pa sa išao na tu fintu probat nešto izvuć. Meni je DI stvarno pomogao i pitanje je da li bi bez njih uspio šta riješiti iz ovog svog primjera iznad.
The AC je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2014., 04:51   #360
sandokan111
Banned
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: ST
Postovi: 950
Citiraj:
Autor Zellenny Pregled postova
Ekipa trebao bih savjet za ovu situaciju:

jedna kolegica je kupila rabljeni laptop sa garancijom u jednom dućanu. Krepao je u garantom roku i predan je na servis u tom dućanu.

Tu nastaju problemi. Taj laptop je na "servisu" već 2 mjeseca (60 dana). Zvali smo ih valjda 5 puta do sada i svaki puta je bilo da će biti gotov kroz 2-3 dana. Više ih ne planiram zvati nego stisnuti za jaja.

Što mi je činiti? Zvati inspekciju? Samo doći tamo i derat se na njih, zahtjevati da taj tren riješe stvar?
Pismeno posalji s povratnicom na drzavni inspektorat, i njima u trgovinu, da je proslo toliko dana, lap nije popravljen, i trazis novi. Ako ne zelis novi, posto su na ovom podatci koji ti trebaju, onda samo to tak posalji i odluci se sto trazis.

Inspektorat nije ukinut, novinari pisu sve i svasta. Sve je tamo gdje je bilo i prije, samo su ih malo porasporedili pod ministarstvima, ali sve je isto, cak i adresa inspektorata.
sandokan111 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na