Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.04.2005., 10:49   #91
Bl@de
Premium
 
Bl@de's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Ispred kompa
Postovi: 1,968
gle i jakazem da ni fora jel cijelu igru prolazit samo sa, recimo, cold sepllovima stvarno nema smisla ali opet sorca je totalno u najnepovoljnijem polazaju pa ni jedan lik nema tak vih sranja ko ona.

cak sovjek nebi nis rek oda su lightning spelovi neke vrijede. mislim ono sjecam se sa starom sosrcom okoa je delal a 1-2000 demaga sa CL ali se ispostavli da je vise dameg tezi pšrema jedinici nego prema 2000. pa je bilo fakat ludish situacija. di je naprimjer zadnji smetlar prema meni isao i ja ispalim 4 bolta i svaki naravi skoro pa 0 damage, dodje tip do mene i naravno me kilne . evo cak nebi nista rekao da je tak i monsterima ono od 1 do nesto demage ali naravno njima nije tak nego oni imaju od, racimo 100-200 pa se ti onda usporedjuj sa njima. ugvanom da lightning ima malo veci min dem,age ok i da fire spelovi nisu banana. jel dok meteor padne ode baba s kolacima a i firewall nije daleko od toga.
__________________

Intel i5 4670k
ASrock Z87 Extreme 3
2x8 Gb Kingston blu
MSI Rx 580x 4 GB
OCZ SSD Vertex 4 - 128 GB
Samsung T166 500 GB 7200 okr/min 16 MB HD501LJ
Samsung F1 1 TB 7200 okr/min 32 MB HD103UJ
Dell S2522HG
Chieftec DX-01BD-V, Corsair 520W CMPSU-520HXEU

Bl@de je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2005., 15:40   #92
>>>KUKY<<<
Premium
Moj komp
 
>>>KUKY<<<'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 1,012
Citiraj:
Originally posted by Bl@de
gle i jakazem da ni fora jel cijelu igru prolazit samo sa, recimo, cold sepllovima stvarno nema smisla ali opet sorca je totalno u najnepovoljnijem polazaju pa ni jedan lik nema tak vih sranja ko ona.

cak sovjek nebi nis rek oda su lightning spelovi neke vrijede. mislim ono sjecam se sa starom sosrcom okoa je delal a 1-2000 demaga sa CL ali se ispostavli da je vise dameg tezi pšrema jedinici nego prema 2000. pa je bilo fakat ludish situacija. di je naprimjer zadnji smetlar prema meni isao i ja ispalim 4 bolta i svaki naravi skoro pa 0 damage, dodje tip do mene i naravno me kilne . evo cak nebi nista rekao da je tak i monsterima ono od 1 do nesto demage ali naravno njima nije tak nego oni imaju od, racimo 100-200 pa se ti onda usporedjuj sa njima. ugvanom da lightning ima malo veci min dem,age ok i da fire spelovi nisu banana. jel dok meteor padne ode baba s kolacima a i firewall nije daleko od toga.
Da imao sam istih problema dok sam igrao sa sorcom.
Doduse igrao sam na 1.09, a sigurno je duplo teze na 1.10...ne znam, mislim da je s njom na pocetku najteze igrat zato sto ti uvijek fali mane i sto moras tu i tamo nekog udarit sa nekom batinom dok ti se mana ne regenierira. Ja sam probleme sa "cudnim monsterima" rjesavao tako sto bi se jednostavno maknio od njih i nastavio dalje...ono ko kaze da moras sve ubit....Sto se tice spelova orb rula, fire spelovi su dozlaboga spori a lightning je najvese u kurcu...pogotovo onaj zadnji (ne znam kako se zove al treba lvl 30) ..totalno je sranje....
__________________
Sig mi nije u skladu s pravilima.
>>>KUKY<<< je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.04.2005., 16:52   #93
Cataphract
Premium
Moj komp
 
Cataphract's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Constantinopolis
Postovi: 1,002
Citiraj:
Originally posted by Ivan_1
slažem se phract, ja sam za, na kojoj težini? ak je na hell a ja sam na nightmare onda nemogu ili...?
ako si nightmare, ja mogu hostati nightmare igru pa nabijamo exp. druga solucija je da ti hostaš nightmare igru i da te rushamo na hell. onda sredimo hell igru pa te rushamo u act V ako treba.

kaj kažete na sutra, u 20:00?
Cataphract je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2005., 22:23   #94
Ivan_1
Premium
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Duga Resa
Postovi: 823
Citiraj:
Originally posted by Cataphract
ako si nightmare, ja mogu hostati nightmare igru pa nabijamo exp. druga solucija je da ti hostaš nightmare igru i da te rushamo na hell. onda sredimo hell igru pa te rushamo u act V ako treba.

kaj kažete na sutra, u 20:00?
Deal!
Ja nebih hostao, imam modem k tome i carnet, veza puca nakon dva sata, sve skupa katastrofa. tko bude hostao nek bude na nightmare da se može više ljudi uključiti (i ja ) ja sam nightmare u actu V i ostalo mi je još 2 questa, sad sam na predzadnjem.
Ivan_1 je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2005., 23:02   #95
Bl@de
Premium
 
Bl@de's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Ispred kompa
Postovi: 1,968
evo izgleda da ja full prelazim na Eastern sun jel je puno zanimljiviji, barem iz aspekta Socera .

evo naborajt cu samo par zanimljivih stvari kaj ima u ES-u.

teleport je konacno omogucen u gradu tak da nemorate bezveze trcat.
spelovi su neki izmjenjeni totalno.

nabrojat cu samo izmjenjene spelove.
Cold:

Ice nova (ispaljuje siljke kao frozen orb ali u jednom krugu oko tebe)

Cold masteries i sve ostale masterise povecavaju damege spelova.
Lightning

Lightning inferno ( mabija koju korisiti diablo i radi jako velik damage!!)

Time Stop (zamrzava u vremenu sve kricere u radijusu od 20 yardi na neko odredjeno vrijeme)

Lightning hydra ista stvar stvar ko stara hidra samo kaj ispaljuje lightning

Fire spelovi

Flame wave (D1 igraci sjetit ce se toga sa nostalgijom iz D1 ekspanzije hell fire, magija je nesto izmjenjena pa je recimo nesto izmedju diablove vatrice i baalove one nekie Cold arrrowa (ono kaj te jos dodatno odbacuje))

Fire shield isto ko i cold shildovi samo kad daje fire damage i malo veci armor bonus

immolation (u joj ovog se sigurno svi D1 playeri sjecaju to je bila najbolja magija u D1. tako je i ovdje dakle izbacuje u krug od 360° fireballove.

meteor shower ( nesto slisno kao sto je bio thunderstorm samo kaj ovdje pada meteor umjesto lightninga.

evo to su spelovi. svi su modificirani i prilagodjeni igri.

igra ima tonu novih itema (vjerujte mi valjda ih ima duplo vise)
crafted itema soul gemova i pitaj boga kaj sve ne.

igra je puno dinamicnija i stvarno ima puno toga mrak ja vam preporucam.

mod mozete naci na Mod

mod je tezak laganih 40 mb pa mislim da samo to govori koliko je puno poboljsanja.

da, da ne zaboravim, stash i iventory je valjda tri puta veci
__________________

Intel i5 4670k
ASrock Z87 Extreme 3
2x8 Gb Kingston blu
MSI Rx 580x 4 GB
OCZ SSD Vertex 4 - 128 GB
Samsung T166 500 GB 7200 okr/min 16 MB HD501LJ
Samsung F1 1 TB 7200 okr/min 32 MB HD103UJ
Dell S2522HG
Chieftec DX-01BD-V, Corsair 520W CMPSU-520HXEU

Bl@de je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2005., 20:28   #96
Cataphract
Premium
Moj komp
 
Cataphract's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Constantinopolis
Postovi: 1,002
oćemo mi šta opiturat il nećemo?
Cataphract je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2005., 20:33   #97
masni
Premium
 
masni's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: Zagreb,Travno
Postovi: 2,110
ajde, kaje sa tim serverom, ja sam mislio da bumo bacili koju veceras, negdje poslije 11???
masni je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2005., 20:44   #98
Cataphract
Premium
Moj komp
 
Cataphract's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Constantinopolis
Postovi: 1,002
ivan je rekao da može sad u osam. ja bi hostao nightmare onak iz zajebancije. da on završi night, on mora hostati, ali kaže da je na modemu. iza 11 sam ti ja već u Zemlji Snova.
Cataphract je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2005., 21:13   #99
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,310
Moji svi su još uvijek na normalu (~LVL15) tako da će potrajat prije nego zaigram s vama, izgubio sam sve likove pa sad opet ispočetka...
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2005., 21:17   #100
Cataphract
Premium
Moj komp
 
Cataphract's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Constantinopolis
Postovi: 1,002
čini se da nikaj od igranja. na tri foruma nema zainteresiranih. vjerojatno im je prerano da budu online. nisu svi baš ovakvi ovisnici.
Cataphract je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.04.2005., 23:08   #101
Ivan_1
Premium
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Duga Resa
Postovi: 823
ja sam potpuno zaboravio za danas u 20:00h, ak nije problem ja mogu hostati po dogovoru da mi pomognete riješiti onaj quest di treba prebit ona tri ancient frika, nisam siguran da sam dovoljno jak za njih.
Ivan_1 je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2005., 21:29   #102
emoe
Premium
 
emoe's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: RH
Postovi: 80
dali mi moze tko pomoc u sp,neznam kako se samo oni dijamntima i inim stvarčicama poboljšavaju itemi..

zanima me jel mogu sa onim dijamantima poboljšat mač ili štit itd...(imate sliku pa pogledajte ak neznate na sta mislim)
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	sss.jpg‎
Views:	132
Size:	80.5 kB
ID:	3795  
emoe je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2005., 22:30   #103
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,730
Rune i dragulje možeš staviti samo u Socketed iteme, piše ti u opisu svakog itema dal je socketed i koliko socketa ima.
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2005., 00:20   #104
emoe
Premium
 
emoe's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: RH
Postovi: 80
kako da ubijem diabla,cim dodem do njega odma me ubije,lik je barbar lvl 26,fire resist 20(slabo je al sta cu),imam cak i henchmana ali nemogu mu nista...

ljudi dajte savjete hitno ako moze za veceras zato jer mi se neda cjeli sanctoury ispocetka

hvala
emoe je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2005., 00:21   #105
emoe
Premium
 
emoe's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: RH
Postovi: 80
kako da ubijem diabla,cim dodem do njega odma me ubije,lik je barbar lvl 26,fire resist 20(slabo je al sta cu),imam cak i pomagaca ali nemogu mu nista...

ljudi dajte savjete hitno ako moze za veceras zato jer mi se neda cjeli sanctoury ispocetka

hvala
emoe je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2005., 00:22   #106
emoe
Premium
 
emoe's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: RH
Postovi: 80
kako da ubijem diabla,cim dodem do njega odma me ubije,lik je barbar lvl 26,fire resist 20(slabo je al sta cu),imam cak i pomagaca ali nemogu mu nista...

ljudi dajte savjete hitno ako moze za veceras zato jer mi se neda cjeli sanctoury ispocetka

hvala
emoe je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2005., 01:11   #107
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,730
Jel te ubija s onim "crvenim mlazom"? Probaj se uvijek izmicati tome, kruži oko njega to puca to na tebe, i kad prestane ga odi šorati.
Ili još malo prelazi ranije dijelove da napreduješ i dobiješ bolju opremu.
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2005., 06:03   #108
>>>KUKY<<<
Premium
Moj komp
 
>>>KUKY<<<'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 1,012
Citiraj:
Originally posted by emoe
kako da ubijem diabla,cim dodem do njega odma me ubije,lik je barbar lvl 26,fire resist 20(slabo je al sta cu),imam cak i pomagaca ali nemogu mu nista...

ljudi dajte savjete hitno ako moze za veceras zato jer mi se neda cjeli sanctoury ispocetka

hvala
Na normalu ti diablo pravi najveci damage upravo sa tim "mlazom" vatre+lightninga dok na hellu ti to skoro nista ne radi nego pravi damage radi ona "vatrica iz podzemlja" a lol
__________________
Sig mi nije u skladu s pravilima.
>>>KUKY<<< je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2005., 11:56   #109
Jozo
act of God
 
Jozo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagorski Bregi
Postovi: 452
Ma kakva "vartica iz podzemlja"? Stani ti na Hellu sa jos 7 igraca u igri pred njega pa neka ti opali Red Lightning Hose. Ako nemas 75% Lightning Resist ili Wisp, dva ne da ce te sprziti za sekundu nego ce ti health bar pasti takvom brzinom da neces niti primjetiti. A inace Diablo na hellu je jedno 7 puta jaci od Baala jerbo Baal nema bas neki damage spell dok Red Lightning Hose + Firestorm = ADIO.

A sa level 26 barbom ces prebiti dijabla malo teze bez dobre opreme.

Evo ti par tipsa sa arreat summita:

Full Lightning and Fire Resistance will help a lot against Diablo. With high Physical Damage Reduction and Fire/Lightning Absorption, Diablo will end up healing you over time instead of damaging you.

Diablo may cast his special Bone Prison on you, your hirelings, and around your Town Portals to prevent you from escaping.

The Red Lightning Hose deals half physical, half lightning damage. Full Lightning Resistance and Damage Reduction/a high Block Rate may allow you to survive this attack.

You cannot steal Life or Mana from Diablo.

Diablo uses the following Skills: Fire Nova, Red Lightning Hose, Cold Touch, Fire Wall, Firestorm, Bone Prison, Charge, Taunt (does nothing).

Uglavnom kada vidis da spaja ruke bjezi jer ce te sprziti sa Hoseom, a kada vidis da dize ruke u zrak isto bjezi jer ce ti jebat majku sa Firestormom.
__________________
Pretty fucking dumb but smarter than most of you.
Jozo je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2005., 13:12   #110
Cataphract
Premium
Moj komp
 
Cataphract's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Constantinopolis
Postovi: 1,002
Citiraj:
Originally posted by Jozo
Diablo may cast his special Bone Prison on you, your hirelings, and around your Town Portals to prevent you from escaping.
imao sam šou kada mi je budala to napravila na townportal. prestrašno. :clap:
Cataphract je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2005., 18:35   #111
emoe
Premium
 
emoe's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: RH
Postovi: 80
ubio sam ga!kad sam skuzio kako nije bilo tako tesko,al izdržljiva je to životinja!

jel ball jaci od njega?
emoe je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2005., 18:53   #112
>>>KUKY<<<
Premium
Moj komp
 
>>>KUKY<<<'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 1,012
Citiraj:
Originally posted by emoe
ubio sam ga!kad sam skuzio kako nije bilo tako tesko,al izdržljiva je to životinja!

jel ball jaci od njega?
ma baal ti je seljacina.
Najvise ces se namucit kod areat summit (ili kako se vec pise) To su ti tri boga (barbari) koji znaju biti strahovito jaki. Kada dodjes do njih u beltu imaj sve full rejuvenation poušne da ne bi bilo nisam znao. No ok, na normalu nisu problem ali na hellu...isss...Pogotovo aki si fajter.
__________________
Sig mi nije u skladu s pravilima.
>>>KUKY<<< je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2005., 21:47   #113
T0X1C
n00b
 
T0X1C's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Split
Postovi: 246
Hah,kako sam acientse sredi sa sorcom,samo se teleportiram i pucam frozen orb,a moj merc kupi sav njihov damage, ja nisam izgubi ni 1 life point


Nego Bl@de,skinu sam onaj eastern sun,ali me zanima ima li igdje popis svih itema i runewordsa jer na njihovoj stranici nema nicega...
T0X1C je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2005., 22:35   #114
Bl@de
Premium
 
Bl@de's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Ispred kompa
Postovi: 1,968
uh joj popis itema i runova znam da je sve to bilo nekoc gore ali toliko je toga u igri da sumnjam da bi popis bio mali i usotlaom tesko bi ga bilo odrzavat.

mislim cak da runovi jesu na gl. stranici
__________________

Intel i5 4670k
ASrock Z87 Extreme 3
2x8 Gb Kingston blu
MSI Rx 580x 4 GB
OCZ SSD Vertex 4 - 128 GB
Samsung T166 500 GB 7200 okr/min 16 MB HD501LJ
Samsung F1 1 TB 7200 okr/min 32 MB HD103UJ
Dell S2522HG
Chieftec DX-01BD-V, Corsair 520W CMPSU-520HXEU

Bl@de je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2005., 23:21   #115
junkieee
Premium
Moj komp
 
junkieee's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 979
Imas ga na planetdiablo.com. Barem je bio dok sam ja to igro.
junkieee je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2005., 15:47   #116
T0X1C
n00b
 
T0X1C's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Split
Postovi: 246
Ma skuzi sam rune i neke unique iteme,ali sam nabasa na neke ancient scrolse i razne stvarcice koje nemam pojma cemu sluze

A sto se tice njihove stranice,ja sam tu i pronasa runse i ali nekih stvari nema pa nemam pojma cemu tocno sluze (oni "heart" i soul" sto dobijem od raznih monstera onda neki pendanti).
Ima poprilicno stvari a nema bas objanjenja cemu sto sluzi....
T0X1C je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2005., 16:01   #117
Cataphract
Premium
Moj komp
 
Cataphract's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Constantinopolis
Postovi: 1,002
to je dobro - ti si to skinuo ako ništa drugo. ja nisam skužio kako i gdje se to skida, pa kada sam vidio da je na fileplanetu i da se moram još i tamo registrirat... kasnije jesam, ali nikako nisam mogao skinuti to njesra pa sam odustao. znam bit mutav ponekad.
Cataphract je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2005., 22:06   #118
T0X1C
n00b
 
T0X1C's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Split
Postovi: 246
Ma fileplanet kilav do bola, serveri stalno zauzeti,pa sam na kraju ovaj mod skinu sa neke trece stranice

Samo jos nisam ukopca cemu sluzi pola stvari.:confused:
T0X1C je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2005., 21:50   #119
celduce
Premium
 
celduce's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Dimension 8
Postovi: 785
Na Diablu 2 sam ostavio mnoge noci nespavanja i drugi dan teturao kao mrtvac okolo.Bilo je to super vrijeme
celduce je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2005., 23:11   #120
fairy
daysleeper
Moj komp
 
fairy's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: zaprešić
Postovi: 405
Citiraj:
Originally posted by celduce
Na Diablu 2 sam ostavio mnoge noci nespavanja i drugi dan teturao kao mrtvac okolo.Bilo je to super vrijeme
lol..me too.. iako..nisam igrala sto godina..a jadan barb mi je tek na sredini nightmare-a
__________________
fairy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na