Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.04.2022., 15:02   #1321
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor hash Pregled postova
Nisam bas detaljno pratio dramu oko sluski pa se ispricavam ako sam nesto bitno previdio.

Dakle, vi ste narucili sluske koje su MSRP oko 150eura za 150kn. Onda ih oni nisu imali za isporuciti i ponudili su vam kao ispriku bon od 150kn (to uz povrat love za sluske pretpostavljam?). I vi ste onda rekli da necete i onda su vam ponudili za ispriku jos skuplje slusalice? Iz Mall-a ?
Tako nekako.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2022., 16:44   #1322
Xiaomi
Premium
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: EU
Postovi: 285
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
E to se zove biznis...



Odbio sam bon od 150kn, pa dobio služalice od 250EUR.
Nevjerovatno...

Prihvatio sam kod, a i konačno su vratili novce. A ekipa odbila i dobila vrlo skupe slušalice. Onako za nepovjerovati koji potez.
Xiaomi je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2022., 17:05   #1323
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor Xiaomi Pregled postova
Nevjerovatno...

Prihvatio sam kod, a i konačno su vratili novce. A ekipa odbila i dobila vrlo skupe slušalice. Onako za nepovjerovati koji potez.
Iskreno, ja sam znao da ću nešto dobiti kada sam na prvi mail dobio ovo:

Citiraj:
Nadamo se da smo Vam dovoljno pojasnili razloge odustajanja od ugovora te molimo da nam povratno na ovaj mail odgovorite da se slažete sa gore navedenom obavijesti.
Tu sam znao da imam izbor.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2022., 17:33   #1324
G.ost
Premium
Moj komp
 
G.ost's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb / Malešnica
Postovi: 185
ja isto nisam na ništa pristao do sada, ovih marshall slušalica..e sad iskreno nisam još u ništa siguran dok mi slušalice ne budu na glavi...ili na njuškalu jer mi iskreno to malo preskupo da dam klincu od 10 godina , za što su prvotno one panasonic bile namjenjene.
G.ost je online   Reply With Quote
Staro 28.04.2022., 17:37   #1325
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,480
Kako ti je preskupo kada obje koštaju 150kn?
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2022., 17:46   #1326
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
Burn
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2022., 17:48   #1327
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,889
Citiraj:
Autor Xiaomi Pregled postova
Nevjerovatno...

Prihvatio sam kod, a i konačno su vratili novce. A ekipa odbila i dobila vrlo skupe slušalice. Onako za nepovjerovati koji potez.

Pa što si prihvatio kod. To je bilo app i kod nekih im je prošlo. Vidio si da su napisali da moraš odgovorit slažeš li se s time.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2022., 17:52   #1328
Xiaomi
Premium
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: EU
Postovi: 285
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Pa što si prihvatio kod. To je bilo app i kod nekih im je prošlo. Vidio si da su napisali da moraš odgovorit slažeš li se s time.
Ma sve 5, cijeli cirkus već mjesec dana s tim mall.hr-om. Nisu slali ljudima slušalice u samom startu koje vrijede 150 eur. Nisu odgovarali tjednima, niti novce slali, čekali su valjda zakonski krajnji rok za neke odgovore. A sada dijele puno skuplje slušalice ljudima, bez ikakvog problema. Čudna politika. Puno ljudi je prihvatilo kod.
Xiaomi je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2022., 17:53   #1329
bigAdvance
Premium
Moj komp
 
bigAdvance's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Sesvete
Postovi: 666
Gdje su sada ovi dušebrižnici koji se neće spuštati tako nisko i braniti svoja potrošačka prava

Svakome po zasluzi.
bigAdvance je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2022., 18:17   #1330
Lika091
Premium
Moj komp
 
Lika091's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb - Brinje
Postovi: 785
Po koliko sada ima MARSHALL slušalica na njušci? 😄🤣🙃 Svakako treba pratit dalje pa kad bude ovakvih propusta od webshopova pa javite ovdje. Ispada da je kupac uvijek na dobitku. Neko manje neko vise🤣🤣

Poslano sa mog SM-A528B koristeći Tapatalk
Lika091 je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2022., 21:09   #1331
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,981
možda da otvorite specijalan topik samo za takvo ciganjenje?
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2022., 21:13   #1332
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,889
Prihvaćene Marshall sluške, ali samo ako sve pošalju


Sad čekati 15 dana na odgovor.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2022., 21:17   #1333
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Putin bi triba što prije bacit koju bombu, i to prvo na nas jer nevjerujem kakvi sve izrodi postoje ovdje
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2022., 21:30   #1334
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,160
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Putin bi triba što prije bacit koju bombu, i to prvo na nas jer nevjerujem kakvi sve izrodi postoje ovdje
e sad nemoj tako bar je zanimljivo podsjetit se šta sve postoji

Sent from my M2012K11AC using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2022., 21:35   #1335
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,214
Dobra stara, budi dobar, izij g****
OuttaControl je online   Reply With Quote
Staro 28.04.2022., 21:49   #1336
tommyman1507
Premium
Moj komp
 
tommyman1507's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Beli Manastir
Postovi: 416
Ja nisam pristao ni na ove slušalice. Čisto iz zajebancije da vidim šta dalje nude. Možda je sljedeće na redu neki OLED od 65".
tommyman1507 je online   Reply With Quote
Staro 29.04.2022., 02:31   #1337
creatin
Premium
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 141
Ponudili bon i poslali ga, nisu ni pitali slazem li se ili ne slazem
creatin je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2022., 10:53   #1338
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,889
Javili da će mi dati Marshall komada koliko sam i Panasonica naručio
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2022., 11:10   #1339
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Čitam ovu temu i ne vjerujem što se sve izdešavalo posljednjih dana. Znači, neki koji su kupili slušalice su ih i dobili, ostali nisu iako ih je Mall.hr i dalje oglašavao i stavljao na zalihu. Zatim je počeo poništavati narudžbe i oni koji se nisu bunili su u potpunosti izvisili jer su htjeli ispasti fer prema trgovcu. Neki od onih koji su se bunili su prihvatili bon od 150kn iz svog osobnog razloga, a ostatak nije prihvatio ponudu i sad mall šalje slušalice koje koštaju više od 2000kn ovim ostalima s tim da neki nisu prihvatili ni to? Znači onima koji prihvate bilo kakvu kompenzaciju uključujući i ovih 150kn je pretpostavljam priča gotova i tu je situacija zakonski riješena. Na koji način se onda rješava slučaj ako kupac ne želi prihvatiti ništa od ponuđenog? Ide se na sud? Kolega iznad će dobiti robu u vrijednosti 20000+ kuna. Znači da kolegi još iznad njega koji je spominjao OLED TV mogu komotno i TV ponuditi? Zar im nije isplativije doslovce kupiti od bilo koejg dobavljača ili krajnjeg maloprodajnog trgovca te iste panasonic slušalice i slati ih svima i gotova priča?
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2022., 11:24   #1340
Lika091
Premium
Moj komp
 
Lika091's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb - Brinje
Postovi: 785
Najjače su one emisije iz Amerike gdje skupiš kupone i otidjes u dućan pa je dućan na kraju tebi dužan. Kako to izvest u Hrvatistanu?

Poslano sa mog SM-A528B koristeći Tapatalk
Lika091 je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2022., 11:25   #1341
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor Morpheous Pregled postova
Čitam ovu temu i ne vjerujem što se sve izdešavalo posljednjih dana. Znači, neki koji su kupili slušalice su ih i dobili, ostali nisu iako ih je Mall.hr i dalje oglašavao i stavljao na zalihu. Zatim je počeo poništavati narudžbe i oni koji se nisu bunili su u potpunosti izvisili jer su htjeli ispasti fer prema trgovcu. Neki od onih koji su se bunili su prihvatili bon od 150kn iz svog osobnog razloga, a ostatak nije prihvatio ponudu i sad mall šalje slušalice koje koštaju više od 2000kn ovim ostalima s tim da neki nisu prihvatili ni to? Znači onima koji prihvate bilo kakvu kompenzaciju uključujući i ovih 150kn je pretpostavljam priča gotova i tu je situacija zakonski riješena. Na koji način se onda rješava slučaj ako kupac ne želi prihvatiti ništa od ponuđenog? Ide se na sud? Kolega iznad će dobiti robu u vrijednosti 20000+ kuna. Znači da kolegi još iznad njega koji je spominjao OLED TV mogu komotno i TV ponuditi? Zar im nije isplativije doslovce kupiti od bilo koejg dobavljača ili krajnjeg maloprodajnog trgovca te iste panasonic slušalice i slati ih svima i gotova priča?
ovdje se napada ljude jer su išli izgurat svoje potrošačko pravo, pa ih se proziva, a kad su trgovci nepošteni prema potrošačima onda je to ok, kad imaju svoje ciganske "akcije" gdje prvo dignu cijene 50% pa onda stave na 30 posto... onda je to OK, onda je to "jebiga tako je kako je...". Hrvati su općenito slabo upoznati sa svojim potrošačkim pravima...

a što se tiče maršal sluša, vjerovatno jer na njih imaju najveću maržu ili ih nagomilano na zalihi ili ko zna koji razlog... pa im je isplativije njih dat ... a naravno da moraju nešto poslat jer, ponovimo... ona panasonic akcija je sa perspektive potrošača bila sasvim legitimna akcija, odnosno imala je sve zakonske elemente, cijenu bez popusta, cijenu s popustom, iskazan popust (86%) i vrijeme trajanja akcije uz naznaku "akcija", a te gluposti da je to bila greška, nije istina, jedina greška je bila da su dopustili prodat više nego što su imali/mogli, kako su mogli stavit na otvaranju poslovnice u king crossu LG slušalice na 83% pa nije bila greška, ali su ograničili količinu po kupnji do prodaje zaliha.

Zadnje izmijenjeno od: nick praskaton. 29.04.2022. u 11:39.
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2022., 11:32   #1342
Xiaomi
Premium
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: EU
Postovi: 285
Citiraj:
Autor Morpheous Pregled postova
Čitam ovu temu i ne vjerujem što se sve izdešavalo posljednjih dana. Znači, neki koji su kupili slušalice su ih i dobili, ostali nisu iako ih je Mall.hr i dalje oglašavao i stavljao na zalihu. Zatim je počeo poništavati narudžbe i oni koji se nisu bunili su u potpunosti izvisili jer su htjeli ispasti fer prema trgovcu. Neki od onih koji su se bunili su prihvatili bon od 150kn iz svog osobnog razloga, a ostatak nije prihvatio ponudu i sad mall šalje slušalice koje koštaju više od 2000kn ovim ostalima s tim da neki nisu prihvatili ni to? Znači onima koji prihvate bilo kakvu kompenzaciju uključujući i ovih 150kn je pretpostavljam priča gotova i tu je situacija zakonski riješena. Na koji način se onda rješava slučaj ako kupac ne želi prihvatiti ništa od ponuđenog? Ide se na sud? Kolega iznad će dobiti robu u vrijednosti 20000+ kuna. Znači da kolegi još iznad njega koji je spominjao OLED TV mogu komotno i TV ponuditi? Zar im nije isplativije doslovce kupiti od bilo koejg dobavljača ili krajnjeg maloprodajnog trgovca te iste panasonic slušalice i slati ih svima i gotova priča?
Cirkus ukratko. Ja sam htio Panasonic sluške, uredno ih platio. Otkazali su narudžbu, otegli su na maksimum s odgovorom. Jednostavno mi se ne da natezati s njima. Niti sam mislio da će se ovako nešto desiti, kao ovo sa Marshall slušalicama daleko skupljim (wtf?). Ispada da mi koji smo prihvatili bon i povrat love, a ima nas smo debili.Imaju svoju politiku kakvu imaju, uzmite im što više moguće i sve ok. Nemojte pristati na Marshall, idite do kraja, ima vas.
Xiaomi je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2022., 11:41   #1343
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Ja sam imao neugodnih iskustava i sa mall.hr i sa mnogim drugim trgovinama, tako da prema trgovcima više ne gajim nikakve osjećaje jer ih gledam isključivo kao pravnu osobu a ne kao djelatnika koji možda jest ili nije napravio grešku baš kao što i oni mene gledaju kao novčanik a ne kao osobu, jer čim dobiju moj novac za njih više ne postojim. Sukladno tome podržavam borbu za svoja prava, samo mi je nevjerojatno da im se isplati slati marshall slušalice osim ako su stvarno procijenili da će imati najmanji gubitak na taj način, ali oni to bolje znaju od nas. I da, slažem se, Hrvati su slabo upoznati sa svojim pravima, ali mi smo općenito nacija koja se teško pokrene ako treba nešto promijeniti jer se čeka da to odradi netko drugi. Baš me zanima da li će kod sljedeće akcije (a sudeći prema povijesti mall.hr će opet nešto objaviti po preniskoj cijeni) forumaši vidjevši rezultate zalaganja gornjih koelga naručiti svaki po 10 komada tog nečega što je sniženo....jer će mall.hr morati slati jedno 1000 OLED televizora da kompenzira sve zahtjeve.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2022., 11:47   #1344
bigAdvance
Premium
Moj komp
 
bigAdvance's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Sesvete
Postovi: 666
Citiraj:
Autor Xiaomi Pregled postova
Ispada da mi koji smo prihvatili bon i povrat love, a ima nas smo debili
Nije nitko debil, pa ni oni koji su odustali od svega niti oni koji su prihvatili bon.

Debili su oni koji nagovaraju i blate druge da prihvate bilo šta i da ne zaslužuju više od povrata novca, a ne znaju i odbijaju znati svoja potrošačka prava nego se vode "moralnošću" i "pravdom".

Pravo i pravda nisu iste stvari. A ovdje se ne radi o UZI shopu ili Futuri i sl. koji su mali dućani sa korektnim ljudima koji ga vode i koje želiš vidjet da "uspiju". U pitanju je korporacija koja je napravila pravnu grešku (namjerno ili ne, tko zna) na kupcima je da obrane svoje pravo.

Nema goreg nego kada dušebrižnici simpaju za etičnim postupanjem prema korporaciji na štetu kupaca. E to su debili.
bigAdvance je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2022., 12:23   #1345
Kristijan1
Premium
Moj komp
 
Kristijan1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Čepin
Postovi: 1,442
Citiraj:
Autor nick praskaton Pregled postova
ovdje se napada ljude jer su išli izgurat svoje potrošačko pravo, pa ih se proziva, a kad su trgovci nepošteni prema potrošačima onda je to ok, kad imaju svoje ciganske "akcije" gdje prvo dignu cijene 50% pa onda stave na 30 posto... onda je to OK, onda je to "jebiga tako je kako je...". Hrvati su općenito slabo upoznati sa svojim potrošačkim pravima...

a što se tiče maršal sluša, vjerovatno jer na njih imaju najveću maržu ili ih nagomilano na zalihi ili ko zna koji razlog... pa im je isplativije njih dat ... a naravno da moraju nešto poslat jer, ponovimo... ona panasonic akcija je sa perspektive potrošača bila sasvim legitimna akcija, odnosno imala je sve zakonske elemente, cijenu bez popusta, cijenu s popustom, iskazan popust (86%) i vrijeme trajanja akcije uz naznaku "akcija", a te gluposti da je to bila greška, nije istina, jedina greška je bila da su dopustili prodat više nego što su imali/mogli, kako su mogli stavit na otvaranju poslovnice u king crossu LG slušalice na 83% pa nije bila greška, ali su ograničili količinu po kupnji do prodaje zaliha.

Citiraj:
Autor bigAdvance Pregled postova
Nije nitko debil, pa ni oni koji su odustali od svega niti oni koji su prihvatili bon.

Debili su oni koji nagovaraju i blate druge da prihvate bilo šta i da ne zaslužuju više od povrata novca, a ne znaju i odbijaju znati svoja potrošačka prava nego se vode "moralnošću" i "pravdom".

Pravo i pravda nisu iste stvari. A ovdje se ne radi o UZI shopu ili Futuri i sl. koji su mali dućani sa korektnim ljudima koji ga vode i koje želiš vidjet da "uspiju". U pitanju je korporacija koja je napravila pravnu grešku (namjerno ili ne, tko zna) na kupcima je da obrane svoje pravo.

Nema goreg nego kada dušebrižnici simpaju za etičnim postupanjem prema korporaciji na štetu kupaca. E to su debili.
Slažem se kolege sa vama , ali znate i sami kako to ide "sto ljudi sto ćudi" .

Malo sam istraživao u svezi ovih Marshall slušalica i pronašao da se one u biti prodaju po puno nižoj cijeni ( oko 1600 kn ) , a vani se mogu kupiti za 80$ . Tako da cijenu od 2200 kn ne treba previše komentirati .

Želim samo reći da se treba boriti za svoja prava jer bi svijet oko nas bio puno bolji da se poštuje ono što je propisano zakonom . Vjerujem da smo svi imali svoje motive i razloge zašto nismo odustali od narudžbe . Kako god bilo drago mi je vidjeti da smo ipak uspjeli dobiti neku vrstu korektne kompenzacije .
Kristijan1 je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2022., 13:36   #1346
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Kužim da je netko uzeo 10 komada i planira ih preprodat i ostvarit neku zaradu. Ajd kužim i ag008 jer njemu extreme couponing i općenito ciganjenje predstavlja veće uzbuđenje i satisfakciju od samog proizvoda

Ali ne kužim da ima ljudi koji će kupit nešto što im uopće ne treba ili već imaju istu/sličnu stvar koja im treba samo zato što je na popustu. Podsjeća me na ona black friday ludovanja po americi gdje se trpa sve maltene bez gledanja smo zato jer je sniženo. Ne bih kupio ni jedne ni druge sluške koje su ovdje u igri ni da su 20 kn, jer mi ne trebaju.
nub je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2022., 14:06   #1347
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,889
A čuj, ako netko nudi sluške koje vrijede 2000 kn za 20 kn sigurno ću ih uzeti. Ako ništa barem za rezervu.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2022., 14:14   #1348
Xiaomi
Premium
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: EU
Postovi: 285
Citiraj:
Autor nub Pregled postova
Kužim da je netko uzeo 10 komada i planira ih preprodat i ostvarit neku zaradu. Ajd kužim i ag008 jer njemu extreme couponing i općenito ciganjenje predstavlja veće uzbuđenje i satisfakciju od samog proizvoda

Ali ne kužim da ima ljudi koji će kupit nešto što im uopće ne treba ili već imaju istu/sličnu stvar koja im treba samo zato što je na popustu. Podsjeća me na ona black friday ludovanja po americi gdje se trpa sve maltene bez gledanja smo zato jer je sniženo. Ne bih kupio ni jedne ni druge sluške koje su ovdje u igri ni da su 20 kn, jer mi ne trebaju.
Meni trebaju over-ear slušalice jer su sony koje imam na kraju puta, zato sam u originalu platio za njih mall-u. Sad nude on-ear i da nisam prihvatio kod od 150 kn, bi morao odbiti Marshall slušalice i zahtijevati dalje na Panasonic, ili neki ekvivalent tipa Sony po želji. Upitno je gdje bi to završilo. Nisam se nikad ciganio sa shopovima, pa sam amaterski odustao. Vidim da nisam trebao, ali bilo pa prošlo. Ovi koji su odbili Marshall slušalice, imate vjerojatno neki sony xm3 model u sličnom cjenovnom rangu, a koje su daleko bolje od te igračke koje pokušavaju uvaljat.

Ako nekome ne trebaju sluške, neka šalju u inbox ponudu, rado bi kupio (ne marshall koje nude), ne za 144kn, ali uz neki profit vama. Možemo i kombinaciju 150 kod plus doplata. Ove bi mi dobro došle: https://www.mall.hr/naglavne-slusali...EaAufBEALw_wcB

Zadnje izmijenjeno od: Xiaomi. 29.04.2022. u 14:24.
Xiaomi je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2022., 14:14   #1349
spiderhr
Premium
 
Datum registracije: Jul 2021
Lokacija: Sesvete
Postovi: 552
Da, ali zato nama koji smo htjeli kupiti nismo mogli zbog ovih koji će preprodat ih.


Tak da si bum za posel vjerojatno uzel one Sony kaj imaju u svijetu mediju za 249 kn.
spiderhr je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2022., 14:44   #1350
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Ponudili su vam taj Marshall koji je vjerojatno kao model EOL i onda ide od dobavljača za sitnu lovu. Ne znam jel itko ovdje radio u nabavi, ali jako često se dogodi da dobavljač ima ogromnu zalihu nečeg što je EOL i dobavljivo je po cijeni daleko nižoj od dosadašnje.

Svojevremeno sam si tako uzeo nekakav ruksak za laptop. Crni je koštao tipa 300 kn u maloprodaji, a crveni je postao EOL i na skladištu je bio doslovno za euro. Povukao ga sa skladišta dobavljača i na kraju sam ga doslovno kupio od samog sebe za 20-30 kn nakon što je provučen kroz sustav. Naravno, istog dobavljača je imala cijela EU pa se to svodilo na najbrži prst.


Ista priča je s ovim Marshallom, našli su kod dobavljača artikl s kojim imaju najmanje financijske štete i to vam daju. Ne kažem da koštaju euro, ali njih kod dobavljača ne koštaju puno. Manje od Panasonica očito.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na