Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.03.2022., 17:37   #211
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
omg ferrari 1-2
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2022., 17:39   #212
spiderhr
Premium
 
Datum registracije: Jul 2021
Lokacija: Sesvete
Postovi: 552
Napokon da su konjići na vrhu
spiderhr je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2022., 17:39   #213
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
F1 sezona 2022

Očekivao sam malo više akcije nakon safety cara.
Ferrari i Leclerc nedodirljivi, Russell i Magnussen odvozili vrhunsku utrku, a Max…očekivao sam da će hidraulika izdržati do kraja. Šteta.

Ugodno iznenađenje mi je Zhou. Koliko su ga pokazali, nisam vidio da je radio greške. Zaslužio je taj bod.

Aston i McLaren kriminalno loši.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 20.03.2022. u 18:01.
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2022., 17:40   #214
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
o jebemti vidi hama na postolju ipak

baš bad luck za RB na samom kraju
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2022., 17:44   #215
DSA
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 257
Cestitam Ferariju i svim navijacima ove ekipe. Hebali su izgleda majku svima ove sezone. Prebrzi su jednostavno
DSA je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2022., 17:49   #216
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Citiraj:
Autor DSA Pregled postova
Aaa koji sreckovic Verstapen jel realno ovo
Kaj si reko?

Odlično, nadam se nastavak ovoga kroz sezonu, samo da Mercedes nakon 2-3 utrke magično ne nađe negdje sekundu po krugu kao i obično
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2022., 17:56   #217
fre@k
Premium
Moj komp
 
fre@k's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 1,860
Citiraj:
Autor Exomaniac Pregled postova
Kaj si reko?

Odlično, nadam se nastavak ovoga kroz sezonu, samo da Mercedes nakon 2-3 utrke magično ne nađe negdje sekundu po krugu kao i obično
Iskreno nisu mi dragi ali bi volio da nadu tu sekundu i da u narednim epizodama ne dode do ovakvog crkavanja kod RB-a i imat cemo stvarno odlicnu sezonu.

Haas i Magnusen stvarno je ispalo vrhunski za njih. Jedva cekam sljedecu
__________________


CPU: I5 2500k
GPU: MSI TF 660 OC
MBO: Asrock Z68 PRO3
RAM: 2x4gb G. Skill (1333mhz)
PSU: Seasonic 620W
HDD: SSD 180gb Intel 520 | WD Green 2TB
CASE: CM Elite 370
Ostalo: MX518, Logitech Ultra Flat, DELL U2412M, Hyper 212+



Ako Vam je život tužan, ne brinite! Barem Vam je plaća smiješna
fre@k je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2022., 18:02   #218
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,005
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Očekivao sam malo više akcije nakon safety cara.
Ferrari i Leclerc nedodirljivi, Russell i Magnussen odvozili vrhunsku utrku, a Max…očekivao sam da će hidraulika izdržati do kraja. Šteta.

Ugodno iznenađenje mi je Zhou. Koliko su ga pokazali, nisam vidio da je radio greške. Zaslužio je taj. Aston i McLaren kriminalno loši.

Evo, ode i Perez….
je ti smetalo kmečanje kreštapena isto koliko i hamiltona? Ovo danas je bilo prejadno za slušat. Drago mi je vidjet da karma pomalo vraća za onu prošlu sezonu
kiki86 je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2022., 18:03   #219
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Crkla su 3 od 4 Red Bullova motora, tu nešto možda grdo ne štima ako se to nastavi. Prvo upravljanje Maxu al onda je on skroz izgubio snagu. U tri trkaća kruga mu se raspao cijeli bolid.
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2022., 18:43   #220
axo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 1,367
Mclaren.................
axo je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2022., 18:53   #221
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Citiraj:
Autor kiki86 Pregled postova
je ti smetalo kmečanje kreštapena isto koliko i hamiltona? Ovo danas je bilo prejadno za slušat. Drago mi je vidjet da karma pomalo vraća za onu prošlu sezonu
Evo nam jednog butthurtanog Hamilton navijača...

Dosta mi je bilo vidjeti borbu Maxa i Charlesa gdje je sve odvoženo gospodski.
Hamilton nije imao borbu gdje nije kmečao o agresivnosti i o tome da ga svi i stalno guraju s putanje, a svi znamo kakve je stvari izvodio kroz sezonu.

Čovjek je popizdio prvo jer su mu u timu rekli da lagano vozi prvi krug s novim gumama kad je uredno mogao napraviti undercut da je nastavio voziti po svom i drugo jer je skužio da ima kvar.
Ako je jadno slušati frustraciju zbog realnog stanja stvari u usporedbi s cijelom sezonom slušanja "my tyres are shot" i ostalog sandbagganja, okej, nastavi uživati u Verstappenovom kmečanju

Ne znam što si se na mene nakačio, ne volim ni jednog ni drugog, ali mi je Hamilton definitivno najmanje drag na kompletnom gridu, zbog razloga ranije navedenih.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 20.03.2022. u 18:59.
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2022., 19:07   #222
DSA
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 257
Max je cijelu trku kmecao, ne znam sta je problem to reci. Ali ne, samo Hamiltonovo kmecanje je ono sto para usi.
DSA je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2022., 19:09   #223
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Zaboravio si, dvaput se požalio da više nema gripa na gumama i nakon toga za krug ili dva su ga pozvali u box. Zamisli tragedije, nije 6 puta rekao da nema gripa pa odvezao još tri najbrža kruga kad se naganjao sa LeClercom niti jedan niti drugi nisu cvilili “That’s some dangerous driving”

Znači, ajde, da je bilo nekakvog cviljenja ne bi riječ rekao, ali Verstappenova komunikacija danas je bila skoro čisti utilitarizam, dvaput je rekao da mu gume nisu više dobre, otišao u box. Nakon toga je popizdio jer mu se nije sviđalo da nije smio stisnut, i poslije je bila komunikacija da mu ne radi volan dobro, što se gle čuda i stvarno događalo, i zadnje je bilo da mu ne radi baterija, što se opet, gle čuda, dogodilo nakon čega je retireao bolid

Neki su stvarno kisik iz atmosfere zamijenili 100%-tnim copiumom
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2022., 22:19   #224
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,005
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Evo nam jednog butthurtanog Hamilton navijača...
zašto bi bio, stigao je 3. u drugorazrednom bolidu

Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Dosta mi je bilo vidjeti borbu Maxa i Charlesa gdje je sve odvoženo gospodski.
Hamilton nije imao borbu gdje nije kmečao o agresivnosti i o tome da ga svi i stalno guraju s putanje, a svi znamo kakve je stvari izvodio kroz sezonu.
Još je rano, ček da crashtapen skuži da se nemože pošteno borit sa ferrarijem pa će počet ko prošle sezone uletat di mu nije mjesto, već više puta viđeno...

Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova

Čovjek je popizdio prvo jer su mu u timu rekli da lagano vozi prvi krug s novim gumama kad je uredno mogao napraviti undercut da je nastavio voziti po svom i drugo jer je skužio da ima kvar.
prilično blago si rezonirao ono njegovo plakanje prema pitwallu, kme kme već 2 puta ste me "krivo" uputili, više vas nikad neću slušat
Na skyu su izračunali i trebao je 2 sekunde brže odvozit da bi stigao leca nakon drugog izlaza, realno nema šta

Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Ako je jadno slušati frustraciju zbog realnog stanja stvari u usporedbi s cijelom sezonom slušanja "my tyres are shot" i ostalog sandbagganja, okej, nastavi uživati u Verstappenovom kmečanju
dont mind if i do

Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Ne znam što si se na mene nakačio, ne volim ni jednog ni drugog, ali mi je Hamilton definitivno najmanje drag na kompletnom gridu, zbog razloga ranije navedenih.
jer si naporan sa pretjeranim anti hamilton hejtom, pa volim vratit malo ponekad
kiki86 je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2022., 23:08   #225
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Citiraj:
Autor kiki86 Pregled postova
zašto bi bio, stigao je 3. u drugorazrednom bolidu
Smrdiš mi na Gabreta, ali dugo si ovdje koliko vidim

Posralo ga, realno se bori s Haasom za poziciju, i drago mi je da je tako. Russell je danas pokazao više.

Citiraj:
Autor kiki86 Pregled postova
Još je rano, ček da crashtapen skuži da se nemože pošteno borit sa ferrarijem pa će počet ko prošle sezone uletat di mu nije mjesto, već više puta viđeno...
Da pogodim, Ayrton Senna ti je najbolji vozač svih vremena, ali ne podnosiš agresivnu vožnju i Verstappena.

Citiraj:
Autor kiki86 Pregled postova
prilično blago si rezonirao ono njegovo plakanje prema pitwallu, kme kme već 2 puta ste me "krivo" uputili, više vas nikad neću slušat
Na skyu su izračunali i trebao je 2 sekunde brže odvozit da bi stigao leca nakon drugog izlaza, realno nema šta
Da se mene pita, bilo kakvo kritiziranje onih koji donose strategiju i općenito timskim odluka bi se kažnjavalo s pola ili više plaće.
Na vozaču je da vozi i sluša ekipu. Na ekipi je da prihvati input sa staze i prema tome donosi odluke. Vrijeđanje i kenjanje po timu je neprihvatljivo. Šuti i vozi ako te nitko ništa nije pitao.

Citiraj:
Autor kiki86 Pregled postova
jer si naporan sa pretjeranim anti hamilton hejtom, pa volim vratit malo ponekad
Mileni, ja nisam Hamiltonov hejter, ja ga volim kao vozača, ali kao osoba je govno, a kad si veće govno od čovjeka nego vozač, onda mi jako padaš u očima.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2022., 11:17   #226
reiben101
Registered User
Moj komp
 
reiben101's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: EU
Postovi: 59
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Očekivao sam malo više akcije nakon safety cara.
Ferrari i Leclerc nedodirljivi, Russell i Magnussen odvozili vrhunsku utrku, a Max…očekivao sam da će hidraulika izdržati do kraja. Šteta.

Ugodno iznenađenje mi je Zhou. Koliko su ga pokazali, nisam vidio da je radio greške. Zaslužio je taj bod.

Aston i McLaren kriminalno loši.
Slažem se za Magnussena. Čovjek nije vozio godinu dana, imao samo 3 dana testiranja i odvozio odlično (bilo je par greškica, ali s obzirom na okolnosti zanemarivo). Schumi Junior je dobio po nosu, preko pola sekunde sporiji u kvalifikacijama i u utrci daleko iza.

S druge strane ne vidim što je to točno Russel napravio. Jučer u kvalifikacijama u najbitnijem trenutku napravi najveću pogrešku, a u utrci nije bio nikakav faktor.

Mclaren najveće razočaranje, perfomanse nikakve, taktika s gumama očajna, a i Ricciardo katastrofa. Sekundu sporiji u kvalifikacijama i još ga u kvalifikacijama pobijedi čovjek koji je prvi put sjeo u bolid ovaj vikend i nije aktivan od 2019.
reiben101 je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2022., 11:19   #227
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Citiraj:
Autor reiben101 Pregled postova
Slažem se za Magnussena. Čovjek nije vozio godinu dana, imao samo 3 dana testiranja i odvozio odlično (bilo je par greškica, ali s obzirom na okolnosti zanemarivo). Schumi Junior je dobio po nosu, preko pola sekunde sporiji u kvalifikacijama i u utrci daleko iza.

S druge strane ne vidim što je to točno Russel napravio. Jučer u kvalifikacijama u najbitnijem trenutku napravi najveću pogrešku, a u utrci nije bio nikakav faktor.

Mclaren najveće razočaranje, perfomanse nikakve, taktika s gumama očajna, a i Ricciardo katastrofa. Sekundu sporiji u kvalifikacijama i još ga u kvalifikacijama pobijedi čovjek koji je prvi put sjeo u bolid ovaj vikend i nije aktivan od 2019.
Potpis na sve. Mclaren koma
Za Russela isto ne vidim da je nesto posebno napravio. U utrci, nakon sto je presao par bolida i dosao do p6, isto bio sporiji od Hamiltona.
rendula je online   Reply With Quote
Staro 21.03.2022., 11:28   #228
GoGzS
Premium
 
GoGzS's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 979
McLaren stvarno ima hrpu posla pred sobom, i pitanje je koliko je tu Merc motor kriv, a koliko oni (budimo realni, da nije bilo double DNF-a RB-a, Merc-u bi ovo bila tragedija od weekenda).

Aston Martin isto razocaranje, jos jedna Merc powered ekipa uz Williams koji nije nista pokazao. Budemo vidili kako ce to ispast, ako im motor stvarno zaostaje dobar komad konja naspram ostatku, bit ce grdo uz ovaj engine freeze.
GoGzS je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2022., 11:29   #229
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Ne znam, startao 9. i pratio dalje Hamiltona do kraja utrke i 4. mjesta? Za nekog tko je friško došao biti vodonoša prvaku, dosta impresivno.

Veselim se prvim team orderima da vidimo što će se dogoditi.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2022., 11:35   #230
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Ne znam, startao 9. i pratio dalje Hamiltona do kraja utrke i 4. mjesta? Za nekog tko je friško došao biti vodonoša prvaku, dosta impresivno.

Veselim se prvim team orderima da vidimo što će se dogoditi.
Kolko se ja sjecam redovito je kasnio za Hamiltonom dok nije dosao safety car. Nije da je odvozio lose, ali sve u svemu totalno prosjecni (i ispod-hype-ocekivanja) vikend.
A sto se tice tko je frisko u kojem timu, mislim da to ove godine nema bas nikakve veze, jer svi startaju sa kompletno novim bolidom.
rendula je online   Reply With Quote
Staro 21.03.2022., 11:37   #231
reiben101
Registered User
Moj komp
 
reiben101's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: EU
Postovi: 59
Startao s 9 pozicije (umjesto s 5 ili 6 što je realna brzina Mercedesa), Alonso i Bottas imali katastrofalan start i prestigao Magnusenna u Haasu. U trećem najbržem bolidu je bio 6, i nakon što su odustali Red Bullovi došao na 4 mjesto. Mislim da je došao s većim ambicijama od vodonoše Hamiltonu, ali ako ovako nastavi to će mu se i dogodit.

Za Mclaren je definitivno kriv i u manjoj mjeri motor koji je ove godine možda i najlošiji od svih proizvođača, ali treba reći da je Mercedes s tim motorom 3 i 4 (odnosno 5 i 6 da nije bilo odustajanja), a Mclaren je 14 i 15 (odnosno 16 i 17).
reiben101 je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2022., 11:40   #232
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Pa McLaren nije rjesio problem s kocnicama, za njih je u tom stanju uspjeh da su uopce dosli do kraja utrke jer bez dobrih kocnica dzaba ti svi konji u motoru .

Kako im se to dogodilo tj. sta su fulali u dizajnu (brijem da ni ove obavezne ratkape na kotacima ne pomazu) e to je drugi par rukava...
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2022., 11:45   #233
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
ratkape su užas za hlađenje diskova, nema protoka i to je vleik problem za ohladit
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2022., 11:45   #234
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
Super su se zamijesale karte, odlicno za fight. Ferkana mi je zaista drago vidjeti na vrhu, predugo je proslo. Odlican paket imaju, samo da nastave razvoj i ne sjebu sa klasicnim talijanskim previdima, biti ce to super.
Mcl jbt, tuga zaista, nadam se da ce se podici ali ne izgleda dobro.
RBR, what goes around comes around. Moram priznati da je bilo divno gledati zadnja tri kruga utrke. Nadam se da ce nastaviti tako da se zapapri sezona, jer zasada izgleda kao design fail. Van toga, izgleda dosta brz bolid, daleko ispred Merca trenutno.
Merc, kako je izgledalo, puna saka brade na kraju. Na plocu natrag i vidjeti gdje je zajeb, Merc motori su katastrofalni bili.
Sve skupa, idealno bi bilo imati fight Ferkana i Merca, povremeno da RB zasmeta.
Nove regule zasada, vrlo malo efekta sto se tice pretjecanja. Mozda bi i bilo nesto od toga, da se ne mora toliko paziti na stanje guma. No rano je za suditi. Spori zavoji, su zaista spori
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2022., 11:49   #235
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
I da, zanimljivo je bilo da su vecinom isli na 3 stopa, potrosnja ovih 19" guma se cini veca nego prije kad su bile 13" ? Ili je Pirelli opet dobio zadatak da ih napravi "neupotrbljivima" nakon 10-20-30 krugova (Soft/Medium/Hard)....
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2022., 11:59   #236
reiben101
Registered User
Moj komp
 
reiben101's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: EU
Postovi: 59
18"

Da, izgleda da je veća potrošnja. Ferrari najbolji, RBR malo gori, Merc još gori od RBR-a, i Alonso u Alpineu je imao jučer katastrofalnu potrošnju.

Inače Mclaren kočnice (lijevo orignalne, desno modificirane):


reiben101 je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2022., 13:06   #237
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
E, i jedna stvar koju sam primjetio nakon post-race intervjua - svaka cast Oconu, nekoliko puta se ispricao Schumacheru, i rekao da je bila cisto njegova greska. Nije bilo izmotavanja da nije imao prostora ili tako nesto sto se cesto cuje.
rendula je online   Reply With Quote
Staro 21.03.2022., 14:05   #238
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Citiraj:
Autor HCS Pregled postova
Super su se zamijesale karte, odlicno za fight. Ferkana mi je zaista drago vidjeti na vrhu, predugo je proslo. Odlican paket imaju, samo da nastave razvoj i ne sjebu sa klasicnim talijanskim previdima, biti ce to super.
Mcl jbt, tuga zaista, nadam se da ce se podici ali ne izgleda dobro.
RBR, what goes around comes around. Moram priznati da je bilo divno gledati zadnja tri kruga utrke. Nadam se da ce nastaviti tako da se zapapri sezona, jer zasada izgleda kao design fail. Van toga, izgleda dosta brz bolid, daleko ispred Merca trenutno.
Merc, kako je izgledalo, puna saka brade na kraju. Na plocu natrag i vidjeti gdje je zajeb, Merc motori su katastrofalni bili.
Sve skupa, idealno bi bilo imati fight Ferkana i Merca, povremeno da RB zasmeta.
Nove regule zasada, vrlo malo efekta sto se tice pretjecanja. Mozda bi i bilo nesto od toga, da se ne mora toliko paziti na stanje guma. No rano je za suditi. Spori zavoji, su zaista spori
otišla im pumpa goriva na oba bolida(to je univerzlani dio koji je identican na svim bolidima), mcl i jos neki timovi su ih promjenili nakon treninga/kvala....u rb-u nisu uocili potencijelane probleme na pumpama pa ih nisu ni mijenjali(a sad se ispostavilo da su ipak trebali), tak da dio odgovornosti snosi i RB iako ne sav. kad sam gledao utrku vec sam bio pomislio(buduci se gasly zapalio) da su englezi uspjeli u par mjeseci sjebat sav trud japanaca.

Inace ferkani izgledaju za sada jako dobro, merc ce se sigurno popraviti u iducih 5/6 utrka pa cemo imati troboj.

Od ovih sa dna poredka - dosta se ocekuje od williamsa, samo je radikalan koncept pa ce trebati vise vremena da okljucaju performanse(navodno imaju dobar potencijal u tom bolidu....bar tako kazu)
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2022., 14:07   #239
njuskalo
Premium
Moj komp
 
njuskalo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Remetinec
Postovi: 924
Meni bila zanimljiva utrka, česta blokiranja prednjeg unutarnjeg kotača, jedno spontano zapaljenje, ljutnja preko radia, odustajanja u zadnjim krugovima i tak... Pretjecanja su skoro sva bila isključivo uz pomoć DRS-a, al valjda se nemre drugačije više. I malo mi je bilo komično koliko im je trebalo da maknu zapaljeni bolid sa staze, očito se boje da im baterija ne rokne.
Zvuk bolida mi je baš loš i ne sviđaju mi se ovi veliki kotači, pogotovo s ratkapama. Koliko vidim bolidi su oko 2 s sporiji nego prošle godine, što i nije baš malo, taj dio mi se najmanje sviđa, za promjene sam ali ako iste ne utječu bitno na performanse (u negativnom smjeru)...
Veselim se vidjet i čut uživo na Hungaroringu

Zadnje izmijenjeno od: njuskalo. 21.03.2022. u 15:05.
njuskalo je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2022., 14:11   #240
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Kotaci bi bili puno ljepsi da su kao u F2 bez ratkapa da se vide krakovi (BBS ih pravi za sve).
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na