Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.12.2021., 16:10   #2761
delavi
Registered User
Moj komp
 
delavi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 897
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Super za tebe. Nakon nekog vremena neki ga trebaju punit svaki dan i razvale konektor punjenja radi svakakvih kablova. Bateriju nije problem punit i svaki dan i da malo traje ali treba pazit na konektor punjenja. Od mog klinca traje 2 dana max.
Konektor je standardni microusb. Ne kužim kako ga to razvali i što radi s njim. Baterija nam traje 4 dana ali ona ga nosi samo u školi i svega 2-3 poziva kratka. Jedino ako ne pišemo o istom modelu sata. Naš je ovaj.
delavi je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2021., 16:58   #2762
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Port ode jer se gura neadekvatan kabel, nisu svi usb kablovi isti, te popusti plastika unutra porta koja drzi pinove, te se previse mrda lijevo desno, te se pregrubo izvlaci kabel nakon punjenja, ima puno razloga zasto. Nisu svi ljudi isti. Imam istog i imao sam model prije bez toucha
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2021., 13:57   #2763
ivanr
Premium
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 330
Kako upariti Huawei band 6 sa telefonom koji nije Huawei?
Probao sam sa Realme 6 i Samsung S10, ne radi uparivanje ni sa jednim od njih.
Kad probam sa Huawei Health sa play store onda nema band 6 u aplikaciji, a ako probam preko nekog drugog modela onda ga vidi na bluetoothu ali kaže da uređaj nije podržan.
Kad skinem Huawei Health apk sa njihovog dan za onda vidi uređaj ali neće započet uparivanje nego samo zablinka ekran, ko da hoće izbaciti nekakav pop up ali ne može. Na Bandu me ne pita za uparivanje.
ivanr je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2021., 14:57   #2764
udarnik60
Premium
 
Datum registracije: Mar 2015
Lokacija: mars
Postovi: 288
Citiraj:
Autor ivanr Pregled postova
Kako upariti Huawei band 6 sa telefonom koji nije Huawei?

Probao sam sa Realme 6 i Samsung S10, ne radi uparivanje ni sa jednim od njih.

Kad probam sa Huawei Health sa play store onda nema band 6 u aplikaciji, a ako probam preko nekog drugog modela onda ga vidi na bluetoothu ali kaže da uređaj nije podržan.

Kad skinem Huawei Health apk sa njihovog dan za onda vidi uređaj ali neće započet uparivanje nego samo zablinka ekran, ko da hoće izbaciti nekakav pop up ali ne može. Na Bandu me ne pita za uparivanje.
Bez problema na A52.

Huawei app s play storea instalirati i onda na narukvici odabrati da se poveže putem QR koda. Bez ikakvih problema se povezalo.



Sent from my SM-A715F using Tapatalk
udarnik60 je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2021., 15:34   #2765
ivanr
Premium
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 330
Citiraj:
Autor udarnik60 Pregled postova
Bez problema na A52.

Huawei app s play storea instalirati i onda na narukvici odabrati da se poveže putem QR koda. Bez ikakvih problema se povezalo.



Sent from my SM-A715F using Tapatalk
Koja narukvica je kod tebe? Ova pokazuje neki QR kod, ali kad ga skeniram on samo pokazuje na Health app u Huawei appgallery. Vidim na redditu da ima još ljudi koji su dobili ovo sranje za Božić i imaju isti problem kao i ja. Vjerojatno app ne valja a azuriran je jutros na appgallery, valjda će proradit kad izdaju novu verziju. Probao sam i sa instalacijom ostalog Huawei spyware-a po imenu HMS Core ali nije pomoglo.
ivanr je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2021., 15:43   #2766
udarnik60
Premium
 
Datum registracije: Mar 2015
Lokacija: mars
Postovi: 288
Citiraj:
Autor ivanr Pregled postova
Koja narukvica je kod tebe? Ova pokazuje neki QR kod, ali kad ga skeniram on samo pokazuje na Health app u Huawei appgallery. Vidim na redditu da ima još ljudi koji su dobili ovo sranje za Božić i imaju isti problem kao i ja. Vjerojatno app ne valja a azuriran je jutros na appgallery, valjda će proradit kad izdaju novu verziju. Probao sam i sa instalacijom ostalog Huawei spyware-a po imenu HMS Core ali nije pomoglo.
Band 6. Kupljen za BF u SD. Točan naziv je Band 6-0E7 model FRA-B19.
I kad odem u opcijama pod sustav sam imao opciju za qr kod.
Narukvica je nova? Nije prije bila uparena s ičim? Jesi je probao resetati?

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
udarnik60 je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2021., 16:14   #2767
duggi
Premium
Moj komp
 
duggi's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 597
Citiraj:
Autor ivanr Pregled postova
Kako upariti Huawei band 6 sa telefonom koji nije Huawei?
Probao sam sa Realme 6 i Samsung S10, ne radi uparivanje ni sa jednim od njih.
Kad probam sa Huawei Health sa play store onda nema band 6 u aplikaciji, a ako probam preko nekog drugog modela onda ga vidi na bluetoothu ali kaže da uređaj nije podržan.
Kad skinem Huawei Health apk sa njihovog dan za onda vidi uređaj ali neće započet uparivanje nego samo zablinka ekran, ko da hoće izbaciti nekakav pop up ali ne može. Na Bandu me ne pita za uparivanje.
i Honor band 6

ista stvar na Mi10T
duggi je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2021., 16:39   #2768
ivanr
Premium
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 330
Citiraj:
Autor udarnik60 Pregled postova
Band 6. Kupljen za BF u SD. Točan naziv je Band 6-0E7 model FRA-B19.
I kad odem u opcijama pod sustav sam imao opciju za qr kod.
Narukvica je nova? Nije prije bila uparena s ičim? Jesi je probao resetati?

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
Nova je, žena kupila maloj za Božić i sad se ja zajebavam s uparivanjem na njen mobitel.
Ja ni nemam te opcije, valjda najprije treba upariti. Upalio sam narukvicu, izabrao jezik i onda ide uparivanje. Tu mi pokaže QR kod koji vodi na Health app link, i mogu resetirat, nema nikakvih opcija na narukvici.
ivanr je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2021., 16:41   #2769
ivanr
Premium
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 330
Citiraj:
Autor duggi Pregled postova
i Honor band 6

ista stvar na Mi10T
Znači i ti imaš isti problem?
ivanr je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2021., 17:03   #2770
delavi
Registered User
Moj komp
 
delavi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 897
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Port ode jer se gura neadekvatan kabel, nisu svi usb kablovi isti, te popusti plastika unutra porta koja drzi pinove, te se previse mrda lijevo desno, te se pregrubo izvlaci kabel nakon punjenja, ima puno razloga zasto. Nisu svi ljudi isti. Imam istog i imao sam model prije bez toucha
Moja klinka je uništila već 3 micro usb konektora ali na kabelu od punjača za njen mob. Zato joj ja punim taj sat. Oni to čupaju pod kutem i vuku za kabel a ne konektor, pa onda još kako je micro usb pa ide na jednu stranu samo..... S tim da sam sad, lukavac stari, nabavio mirousb kabel od Baseusa koji se može s obe strane spojit na mob. Od tada ga još nije ubila.
delavi je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2021., 17:37   #2771
duggi
Premium
Moj komp
 
duggi's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 597
Citiraj:
Autor ivanr Pregled postova
Znači i ti imaš isti problem?
Da uzeo klincima Honor i Huawei 6 ....obaa se spoje na Nokiu i Poco ali na Mi 10 neće....6-7FA
duggi je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2021., 17:57   #2772
delavi
Registered User
Moj komp
 
delavi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 897
Citiraj:
Autor ivanr Pregled postova
Nova je, žena kupila maloj za Božić i sad se ja zajebavam s uparivanjem na njen mobitel.
Ja ni nemam te opcije, valjda najprije treba upariti. Upalio sam narukvicu, izabrao jezik i onda ide uparivanje. Tu mi pokaže QR kod koji vodi na Health app link, i mogu resetirat, nema nikakvih opcija na narukvici.
Hmm honor band 6 sam uparivao bez problema i na xioami mob i na sve druge. Skinuo si sa huawei stranice Huawei app gallery i onda u tom appu Health app? Tamo imaš opciju izabrati baš honor band uređaj ili BT skeniranje uređaja. A taj kod na narukvici bi trebalo valjda skenirati u Health appu, AFAIK ima scan opcija za skeniranje kodova u Health appu.
delavi je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2021., 18:00   #2773
duggi
Premium
Moj komp
 
duggi's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 597
Citiraj:
Autor delavi Pregled postova
Hmm honor band 6 sam uparivao bez problema i na xioami mob i na sve druge. Skinuo si sa huawei stranice Huawei app gallery i onda u tom appu Health app? Tamo imaš opciju izabrati baš honor band uređaj ili BT skeniranje uređaja. A taj kod na narukvici bi trebalo valjda skenirati u Health appu, AFAIK ima scan opcija za skeniranje kodova u Health appu.
da skinuo svježu verziju sa Hua stranica.
..ovo sa qr još nisam probao...nekaj je do dozvola ....sad uspoređujem
duggi je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2021., 18:12   #2774
ivanr
Premium
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 330
Citiraj:
Autor delavi Pregled postova
Hmm honor band 6 sam uparivao bez problema i na xioami mob i na sve druge. Skinuo si sa huawei stranice Huawei app gallery i onda u tom appu Health app? Tamo imaš opciju izabrati baš honor band uređaj ili BT skeniranje uređaja. A taj kod na narukvici bi trebalo valjda skenirati u Health appu, AFAIK ima scan opcija za skeniranje kodova u Health appu.
Kod mene nije Honor nego Huawei Band 6.
Prvo sam skinuo samo Health apk sa Huawei stranica, pa sam onda skinuo appgallery i iz njega Health apk, pa onda kasnije i HMS core ali uvijek je isti problem. Mislim da ne valja Health apk.
ivanr je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2021., 18:14   #2775
ivanr
Premium
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 330
Citiraj:
Autor duggi Pregled postova
da skinuo svježu verziju sa Hua stranica.
..ovo sa qr još nisam probao...nekaj je do dozvola ....sad uspoređujem
Je li ti na telefonima s kojima radi isto novi apk ili je neki stariji od prije?
ivanr je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2021., 19:01   #2776
duggi
Premium
Moj komp
 
duggi's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 597
Citiraj:
Autor ivanr Pregled postova
Je li ti na telefonima s kojima radi isto novi apk ili je neki stariji od prije?
svugdje isti 12.x x

primjetio da na ovom koji ne uparuje nije prijavljen korisnik na Hua ID (u Health-u)

kak da ga nateram da opet prođe proceduru prijave od nule...na Hua mobile prek weba prijava ide glatko sa tel brojem i lozinkom uz verifikaciju sms

Reinstalacija ne pokreće ponovno Hua ID

Zadnje izmijenjeno od: duggi. 25.12.2021. u 19:09.
duggi je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2021., 19:43   #2777
delavi
Registered User
Moj komp
 
delavi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 897
Citiraj:
Autor duggi Pregled postova
svugdje isti 12.x x

primjetio da na ovom koji ne uparuje nije prijavljen korisnik na Hua ID (u Health-u)

kak da ga nateram da opet prođe proceduru prijave od nule...na Hua mobile prek weba prijava ide glatko sa tel brojem i lozinkom uz verifikaciju sms

Reinstalacija ne pokreće ponovno Hua ID

U svim huawei appovima (gallery, health) izbriši data i cache (pod storage unutar postavki appa).
delavi je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2021., 20:22   #2778
duggi
Premium
Moj komp
 
duggi's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 597
Dakle verzija Health-a 10.x.x. nemre upariti band 6 jer ne prepoznaje uređaj,a verzija 12 ima problem sa prijavom na Huawei ID .....brisanje sveg živog ne pomaže....eventualno skinem verziju između....

https://huawei-health.en.uptodown.com/android/versions

stare verzije

Zadnje izmijenjeno od: duggi. 25.12.2021. u 21:00.
duggi je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2021., 20:58   #2779
ivanr
Premium
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 330
Ako imaš negdje verziju prije ove današnje, probaj. Navodno bi trebalo raditi.
Baš su našli kad će izbacit sjebanu verziju, na Božić kad ih se najviše novih poklanja i aktivira.
ivanr je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2021., 22:39   #2780
duggi
Premium
Moj komp
 
duggi's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 597
evo radi nakon cjelodnevne borbe sa 12.0.8.300
duggi je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2021., 23:02   #2781
ivanr
Premium
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 330
Citiraj:
Autor duggi Pregled postova
evo radi nakon cjelodnevne borbe sa 12.0.8.300
Daj reci jesi li instalirao samo Health apk ili si instalirao i appgallery i HMS core? I jesi li se ulogirao u Huawei account prije uparivanja?
ivanr je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2021., 23:06   #2782
duggi
Premium
Moj komp
 
duggi's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 597
samo health tu verziju.....ista traži registraciju i prijavu kroz postupak instalacije.....ako nema Huawei ID prijavljen nemre se spojiti band
duggi je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2021., 23:15   #2783
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,332
Jbsh takav proizvod kad trebas cijeli dan, 100 postova, specijalni build, id, q/palac da proradi A radit ce do kada? Dok ne dodje update app?
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je online   Reply With Quote
Staro 25.12.2021., 23:32   #2784
duggi
Premium
Moj komp
 
duggi's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 597
update ni pod razno

inače je odličan za klince
duggi je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2021., 10:12   #2785
toshiro
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: rijeka
Postovi: 154
Ja sam instalirao na različite mobitele ( Huawei, Realme, Samsung), različite kombinacije narukvica ( Xiaomi & Huawei ver 4,5,6) i nikada problema, uvijek prolazi iz prve.

Skineš Appgalerry i iz njega instaliraš Health. Uvijek radi, zadnji put prije cca mjesec dana.
toshiro je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2021., 15:59   #2786
delavi
Registered User
Moj komp
 
delavi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 897
Ovi modani health appovi bi morali raditi.
delavi je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2022., 22:46   #2787
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,529
ima li tko huawei gt3 pro .. titanium model ?
ja kliknuo na prvu .. valjda se nisam zahebo ili ?
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2022., 19:45   #2788
Žak Onanis
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2015
Lokacija: Vukovar
Postovi: 248
Kako da slušam Mp3 na pametnome satu Samsung Gear S3

Upario sam sat "Gear S3" s Samsung mobitelom i kad na satu uđem u music player prikaže mi spisak Mp3-ca u mobitelu. Kad kliknem na pjesmu pjesma svira na mobitelu, ali ja bi htio da mi svira na satu. Nikako da kužnem kako to izvesti
Žak Onanis je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2022., 19:20   #2789
jjd37
Premium
 
jjd37's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 240
Citiraj:
Autor Žak Onanis Pregled postova
Upario sam sat "Gear S3" s Samsung mobitelom i kad na satu uđem u music player prikaže mi spisak Mp3-ca u mobitelu. Kad kliknem na pjesmu pjesma svira na mobitelu, ali ja bi htio da mi svira na satu. Nikako da kužnem kako to izvesti
Podešeno da je izlaz za multimediju na zvučnik sata(za pjesme u mobitelu)-(podešava se pod BT mogučnostima spajanja sata)? Skinute MP3 na sat se čuju na satu?
__________________

| MSI Z97 MPOWER (MS-7915) | Intel(R) Core(TM) i7-4790K CPU @ 4.00GHz - Noctua NH-D14 | Coolermaster Stacker | 4x G.Skill F3-10666CL7-2GBRH | OCT Vector 180 240GB, Hitachi HDS721010CLA332,ST3250410AS,ST3250410AS | GAINWARD GeForce GTX 980Ti Phoenix GS | Corsair HX 850W | LG L1919S |UPS CyberPower 2200VA |

| ASRock EX58 Extreme | CPU Intel i7 920 | Corsair 3x2GB | WDC WD5001AALS,WDC WD6400AAKS,SAMSUNG HD322HJ,ST3160813AS,,ST3300622AS,WDC WD800JB-00JJC0 | CrossFire Sapphire ATI Radeon HD4890 Vapor-X | Corsair HX850W | CIBOX 22" | UPS Trust PW4105 |

| Spectrum 48K | Comodore 128 | PC 386 |

| Dell Latitude D820 |
jjd37 je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2022., 10:02   #2790
strgani
Premium
 
strgani's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb-Križevci
Postovi: 552
Trebam savjet, uzeo bih bratu za rođendan neki pametni sat, idealno bi bilo da ima nfc (da može plaćati google payom, ZABU ima). Neki savjeti?
Da nije krš, al ne mora biti ni preskup baš

Idealno bi bilo da mu dugo drži baterija, da je vodootporan i da mu mjeri, ak niš drugo, otkucaje

Zadnje izmijenjeno od: strgani. 13.01.2022. u 10:26.
strgani je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na