Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.06.2023., 07:02   #1
TinoJ
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 43
Hide email - ne vidim poruke - iPhone

Pozdrav ekipa.

Nadam se da je ovo dobra rubrika, isprike ako nije.
Imam podosta velik problem kojeg ne mogu riješiti već tri dana pa Vas molim za strpljenje i pomoć stručnjaka.
Kako naslov kaže; radi se o hide e-mailu. Da pojasnim:

Tu i tamo se bavim kriptovalutama, ali to nije bitno. Samo hoću reći u čemu je problem. Naime, da bih povukao sredstva sa mjenjačnice na wallet, trebam unijeti kod koji mi je poslan na email adresu. Kada sam se prijavio na tu mjenjačnicu koristio sam opciju "hide email". I sad meni taj kod ne dolazi na mail.
Znaci sve sam probao, sve foldere otvorio, nema sanse. Pokusao sam valjda 20 puta i nista. Ja sam kontaktirao mjenjačnicu, ali oni nemaju uvid u moj mail i rekli su da je hide email jer sam se tak prijavio. I to su u pravu, ali sad meni moja valuta stagnira. Čeka da potvrdim mail kojeg nisam dobio. Postoji mogučnost promjene mail adrese, ali postupak je takav da radije nebi jer je kompliciran i čeka se dugo.
Hide email koristim i kod drugih mjenjačnica i za sad nisam imao taj problem.
I da, provjerio sam u postavkama iphonea, hide email se poklapa sa originalnim.
Znači, ne znam više. Koristim outlook e-mail poslužitelj. Probao i na kompu i preko moba. Ništa.
Molim vas, ako zna tko, bio bih i više nego zahvalan.

TJ
TinoJ je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na