Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.11.2013., 18:15   #631
sinke.ZG
Premium
Moj komp
 
sinke.ZG's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 732
Citiraj:
Autor jurbAs Pregled postova
Jel itko imao problem restartiranja kompa? nakon 3h igranja u komadu komp mi se poceo stalno resetirat kad udem u BF4 temp proca grafe su oko 60 stupnjeva.... PSU 1000w HX ?! Di bi mogao biti problem?

ja sam imao problema s restartom kompa skoro poslje svake odigrane mape tako da cim je poceo load-at novu mapu meni se kom restartao....problem sam rjesio s zadnjim beta driverima za grafu
__________________
sinke.ZG je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2013., 19:41   #632
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,574
beta 9?
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2013., 19:47   #633
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
Eeee koji car Battlefield 4 Angry Rant! EA FIX YOUR GAME!

Dobrim djelom se slazem sa njim

Jel ko zna kakvo je stanje sa konzolama, tj jel one pate od bugova i koliko su cesti (mislim na doticni BF4)?
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2013., 22:12   #634
sinke.ZG
Premium
Moj komp
 
sinke.ZG's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 732
Citiraj:
Autor jurbAs Pregled postova
beta 9?
11
__________________
sinke.ZG je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2013., 00:06   #635
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Citiraj:
Autor ante2 Pregled postova
Eeee koji car Battlefield 4 Angry Rant! EA FIX YOUR GAME!

Dobrim djelom se slazem sa njim

Jel ko zna kakvo je stanje sa konzolama, tj jel one pate od bugova i koliko su cesti (mislim na doticni BF4)?
http://www.gamefront.com/ea-battlefi...gb-xbox-360-s/

Ovo je poprilican problem i zajeb za sve vlasnike XBoxa bez HDDa. Nigde nije pisalo da igra nece radit na flashu nit je itko znao. Tak da je masu ljudi moralo pokupovat HDDove za XBox koji nisu ni jeftini.

Igral sam BC2 prije nego sto sam dobio ovo i BF4 mi je nakon toga tesko sranje, meni. Bilo kakav pokusaj normalnog igranja je uzaludan. Pucat iz neke puske nema smisla i sve se svodi na helice, bombe, tenkove, kampanje, podmetanja i razne gadosti. Svega ima osim "muske" igre. Opcije i meniji oko multija su otisli korak, dva nazad. Nebi ni igral tak skoro da mi sogi nije uvaljao Box i neopisivo sam sretan sto nisam iso kupovat premiume za velke novce jer to me ne vrijedi te novce da ga hebes. Od deset smrti 5 puta me ubije helic, 2 puta me neko snajpa sa pol kilometra, 2 puta me ubije tenk ili nest slicno i jednom se mozda nade netko tko me skine sa puskom ili necim slicnim kaj se puca s ramena. Suze mi idu kad se sjetim mapa sa BC2 i opcenitog feelinga u toj igri. Znam da nije BF ali opet bas da mora bit takav kaos ko ovo, ne mora.

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 13.11.2013. u 00:37.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2013., 00:46   #636
Hrconja
Premium
Moj komp
 
Hrconja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,604
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
http://www.gamefront.com/ea-battlefi...gb-xbox-360-s/

Ovo je poprilican problem i zajeb za sve vlasnike XBoxa bez HDDa. Nigde nije pisalo da igra nece radit na flashu nit je itko znao. Tak da je masu ljudi moralo pokupovat HDDove za XBox koji nisu ni jeftini.

Igral sam BC2 prije nego sto sam dobio ovo i BF4 mi je nakon toga tesko sranje, meni. Bilo kakav pokusaj normalnog igranja je uzaludan. Pucat iz neke puske nema smisla i sve se svodi na helice, bombe, tenkove, kampanje, podmetanja i razne gadosti. Svega ima osim "muske" igre. Opcije i meniji oko multija su otisli korak, dva nazad. Nebi ni igral tak skoro da mi sogi nije uvaljao Box i neopisivo sam sretan sto nisam iso kupovat premiume za velke novce jer to me ne vrijedi te novce da ga hebes. Od deset smrti 5 puta me ubije helic, 2 puta me neko snajpa sa pol kilometra, 2 puta me ubije tenk ili nest slicno i jednom se mozda nade netko tko me skine sa puskom ili necim slicnim kaj se puca s ramena. Suze mi idu kad se sjetim mapa sa BC2 i opcenitog feelinga u toj igri. Znam da nije BF ali opet bas da mora bit takav kaos ko ovo, ne mora.

treba igrat timski, sam ćeš jako teško ostat živ
__________________
Hrconja je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2013., 01:36   #637
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Igral sam BC2 prije nego sto sam dobio ovo i BF4 mi je nakon toga tesko sranje, meni. Bilo kakav pokusaj normalnog igranja je uzaludan. Pucat iz neke puske nema smisla i sve se svodi na helice, bombe, tenkove, kampanje, podmetanja i razne gadosti. Svega ima osim "muske" igre. Opcije i meniji oko multija su otisli korak, dva nazad. Nebi ni igral tak skoro da mi sogi nije uvaljao Box i neopisivo sam sretan sto nisam iso kupovat premiume za velke novce jer to me ne vrijedi te novce da ga hebes. Od deset smrti 5 puta me ubije helic, 2 puta me neko snajpa sa pol kilometra, 2 puta me ubije tenk ili nest slicno i jednom se mozda nade netko tko me skine sa puskom ili necim slicnim kaj se puca s ramena. Suze mi idu kad se sjetim mapa sa BC2 i opcenitog feelinga u toj igri. Znam da nije BF ali opet bas da mora bit takav kaos ko ovo, ne mora.
Normalno igranje bf-a je conquest large, koji naravno uključuje sva moguća vozila na mapi. To što to tebi nije normalno, tvoj problem , ali to je poanta bf franšize - bojno polje - avioni, tenkovi, ifv-ovi, mobile aa, attack chopper, scout chopper, jeepovi, snajperi, medici, supporti, reconi....
Ako ti to ne paše, imaš conquest domination, koji je inf only mod i praši, samo sa takvim stavom, tamo ćeš opet whineat kak te ekipa prelako ubija, budući da ima ekipe koja visi samo na tom modu i kad igraš protiv takvih izgleda kao da igra rambo protiv kermita....
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2013., 01:40   #638
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
Citiraj:
Autor Hrconja Pregled postova
treba igrat timski, sam ćeš jako teško ostat živ
A sta kad nemas tim ili vremana za posvetit se timu i timskoj igri?

Evo oce neko mene u tim, igrat cu mozda 2 puta sedmicno i to samo navecer i to samo od 23h pa dokle izdrzim, e sad ti meni reci ko ce me vako zahtjevnog u tim + malo sam ispa iz treninga

Ali nema veze sta me niko nece, vec sam se navika bit ruzno pače

Usput budi receno zvuk u SP je dosa sebi, mozda negdje zastuca, ali ni priblizno koliko je kasnija ili ranije kreta kao prije, ne znam jel to do toga sta sam sa zvucne na ploci opet presa na "X-Fi Titanium" ili se igra updatala.
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413

Zadnje izmijenjeno od: ante2. 13.11.2013. u 01:59.
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2013., 02:32   #639
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Normalno igranje bf-a je conquest large, koji naravno uključuje sva moguća vozila na mapi. To što to tebi nije normalno, tvoj problem , ali to je poanta bf franšize - bojno polje - avioni, tenkovi, ifv-ovi, mobile aa, attack chopper, scout chopper, jeepovi, snajperi, medici, supporti, reconi....
Ako ti to ne paše, imaš conquest domination, koji je inf only mod i praši, samo sa takvim stavom, tamo ćeš opet whineat kak te ekipa prelako ubija, budući da ima ekipe koja visi samo na tom modu i kad igraš protiv takvih izgleda kao da igra rambo protiv kermita....
Nisam te nist pito, niti bilo koga. Samo sam izrazio misljenje da je igra u biti obicno genericko smece i to debelo precijenjeno. Mislim da imam pravo s obzirom da sam dal neku lovicu, srecom jako malo.
Nismo bas svi tolki moroni da nam treba objasnjavat kak se sve moze igrat BF4 i kakvi modovi postoje itd..
Probal sam igrat timski BF3 i nije to za mene. Neki to dozivljavaju malo preozbiljno i neda mi se to slusat...

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 13.11.2013. u 02:42.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2013., 08:23   #640
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Nisam te nist pito, niti bilo koga.
Znači, došao si na FORUM, u temu o TIMSKOJ igri, i nisi pitao ništa nikoga?
Baš ti je nickname realdeal.

Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Samo sam izrazio misljenje da je igra u biti obicno genericko smece i to debelo precijenjeno. Mislim da imam pravo s obzirom da sam dal neku lovicu, srecom jako malo.
Nigdje ne pročitah u tvom postu nešto o 'generičkoj igri' nego samo kako plačeš kako te samo vozila ubijaju Znaš storiju o mišljenju

Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Nismo bas svi tolki moroni da nam treba objasnjavat kak se sve moze igrat BF4 i kakvi modovi postoje itd..
Pa ne bih se baš složio, očito da nisi znao uključit u searchu conquest domination i odigrati inf. only mod, obzirom na ovaj plač 12godišnjeg cod playera -
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Od deset smrti 5 puta me ubije helic, 2 puta me neko snajpa sa pol kilometra, 2 puta me ubije tenk ili nest slicno i jednom se mozda nade netko tko me skine sa puskom ili necim slicnim kaj se puca s ramena.


Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Probal sam igrat timski BF3 i nije to za mene. Neki to dozivljavaju malo preozbiljno i neda mi se to slusat...
Da, probao si, došao si na TEAMSPEAK, igrati TIMSKU igru, i ŠUTIO SI, nisi pričao, i još si igrao kao lone wolf, gj man
Sad ti nama reci ko je tu lud, ti koji dođeš na FORUM iznosit mišljenje i bahato još napišeš da 'nisi ništa nikog pitao', i ideš igrati timsku igru sam, ili nas 20 tu s foruma koji se zabavljamo i igramo timsku igru zajedno svaki dan?
Hahahha, the Lik
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2013., 08:50   #641
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,574
Definitivno igrati BF serijal sam je zajeb zesci pogaze te dok kazes 2. BC sam igrao konstatno sa nekim i bilo je predobro uvijek pobjeda i dobar score. Svaki put kad sam igrao sam los score. Isto tako djelim misljenje da BC2 je puno dinamicnija i bolja igra od ovoga. BF3 mi je jos gori bio sad BF4 mi je malo bolji ali kampiranja ima previse svi se skrivaju po coskovima uzas. Igrao sam rush i conquest large. Naravno u largu bez nekog oklopnog vozila si ko puz bez kucice pogaze te u odmah i to je uvijek bilo tako.
Sve u svemu BF4 je ok igra naspram COD.a isto je copy paste sa neznatnim poboljsanjima. komotno su mogli napisat BF3 DLC nema neka vece razlike. Malo je promjenjen bodovni sustav i dobivanje oruzja i to je to. Zanimljivo je da ako nekog rjesim i ostane mu manje od 10% i neko ga ubije nakon mene dobijem kill to je dobra stvar skorz. Hitrage su popravili znatno.
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2013., 09:17   #642
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
ovom jopisu se ocito jako svidja igra, cim netko napise nesto protiv nema pojma i ruzni je whiner
  Reply With Quote
Staro 13.11.2013., 09:25   #643
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor trpi Pregled postova
ovom jopisu se ocito jako svidja igra, cim netko napise nesto protiv nema pojma i ruzni je whiner
Igram bf franšizu stvarno dugi niz godina, (igrao sam i cod2, igram i ro2, moh, mohw, csgo, tak da nisam fanboy, budući da aludiraš na to), i najjače mi je kad ekipa dođe igrati timsku i vehicle based igru i plače kako ih se ubija samo iz vozila i kako to nije muška borba