Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.06.2016., 16:16   #2731
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
MM 2.0 je ono što me zanima...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2016., 16:21   #2732
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor Tvrdi Pregled postova
MM 2.0 je ono što me zanima...
Ako sam dobro shvatio Carnotzeta, najranije od 0.5.8.:

Citiraj:
Work on matchmaker 2.0 is completed and it has passed internal testing. If all goes according to plan, it should be released in the next update.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.06.2016., 16:45   #2733
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
@Tvrdi

Otkad sam zavrsio ARP misiju, nisam WoWs upalio Al me zivcira ovo stanje u igri, rado bi igrao al ne donose bas nesto novoga.

Sad sa ciklonom na dosta mapa ubijaju gameplay. Iovako runde zavrse sa istekom vremena jer se ekipa ne stigne poubijat, sad na to dodaj jos 2 minute gdje se 80% flote sta je bilo u dometu i napucavalo, odjednom nadje potpuno slijepo. Sad na to dodaj 8km range i odjednom ces prije bit u dometu torpeda nego ces vidit metu, sta ce naravno nakon par rundi BBovi osjetit kad u scoutanju nalete na cruisera i torpeda...sljedeca runda, nece on ic naprijed dok traje ciklon. Nije bitno jel netko drugi scouta, ako i sam nije u 8km, nece vidit metu. I eto kampanja 2 minute bez da rade ista.

Tako sam i ja najebao, trazim mete, nestane ciklon, pojavi se yama na 9km a ja mu broadside...bam, izbrisan, 250k popravka. Na kraju ce samo DDovi to vrijeme iskoristit za cap games, drugima je previse riskantno..

@Thor

Je sad nakon reworka. Ekipa radije radi "stealth" BBove, tipa 13km detection Tirp nego kombinacija sa vigilance. A cak i 15km montana build profitira od manjeg detectiona, dok se yamata vidi iz orbite. Al to je bio samo jedan primjer.

Skinem PT pa vidim, nadam se da nece upropastit stvar nekim "balansiranjem"

Edit, mape sa ciklonom il necim slicnim:

  • Atlantic
  • Islands of Ice
  • Hotspot
  • Trap
  • Two Brothers
  • Land of Fire
  • Trident
  • Shatter
  • Okinawa
  • Neighbors
  • Estuary
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2016., 16:51   #2734
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Razmišljam napravit stealth build na NC kapetanu. Ali ne igram ga tako puno i kad igram volim tenkirat s njim. Vidjet ćemo. Definitivno vidim prednosti tog builda:

https://gfycat.com/CarelessAdeptHammerheadbird
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2016., 19:03   #2735
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 493
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
To je jos ok, ja sam imao niz od 12 Zao poraza, sve po 80-100k dmga i koji kills, i sve poraz za porazom. Da razbijes nesto, imao sam 0 win rate taj dan.
Ja ne mogu od subote spojiti dvije pobjede, winrate mi je pao za 1%, jucer i danas mi je winrate 10%, opce nema veze kako odigram, retardacija je dosegla klimaks...

EDIT: Toooooo boktemazooooooo

__________________

Zadnje izmijenjeno od: danijel_b. 07.06.2016. u 19:24.
danijel_b je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2016., 19:47   #2736
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
A tako ti je to, ja sam imao runde sa po 4-5 killsa i 200k dmga i poraz. Onda mozes mislit sta je ostatak tima radio. A kad pobjedis onda bude neka runda sa mizernim dmgom.
Ja jos nisam uspio nakoknadit win ratio sta sam taj dan izgubio. 12 za redom i jos par na preskok, cca 18+ poraza taj dan.

Lako je kad igras tenkove, runda gotova u 10 minuta, ovdje se boris 20 min i izgubis u zadjim sekundama jer debili neznaju za disengege il da bjeze ako vodimo na bodove al je usko.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2016., 20:38   #2737
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Pričaj mi o jazavcima. Neki dan izgubim bitku s Des jer je naš Fubuki umjesto da ode capat baze (a rješili smo sve DD-e osim Shime kojeg sam ja ostavio na soma HP jer me Iowa dokrajčila) odluči uletit u duel sa Zao jer ga je fulao s torpedima, a isti Zao ganja pol ostatka flote. I naravno da je rezultat bio predvidljiv. U međuvremenu smo uspjeli osvojit sva 3 capa, ali je vrijeme isteklo i nedostajalo nam je 5 prokletih bodova za pobjedu. Da je Fubuki radio što je trebao pobjeda bi bila neupitna, ovako sam mu sprašio 3 reporta...
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2016., 21:32   #2738
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
Ja odigrao 6 partija s Molotovom. Zanimljiv brod, stvarno dijeli citadele

Taktika je, bit u drugom redu, pazit dobro oko sebe i rokat. Eventualno ako se ide u prvi plan onda koristiti otoke kao zastitu

Pogreske se skupo placaju. Jednom prilikom sam zavrsio u otoku zbog spamanja po Atlanti. Dok sam dosao u poziciju da se pokrenem bilo je pa-pa.
Dobro treba pazit na bilo kakvu artiljeriju. Cak me i DD zna dobro oprat i oduzet hp-a.

Ogromni plus je brzina. Zbog debila u timu sam jurisao na drugi kraj i spasavao nase CV-e od Clevelanda i Konigsberga.

Da ima koju sekundu brzi reload bio bi jos bolji, al mislim da lagano pretjerujem

Zadnje izmijenjeno od: Cuky. 07.06.2016. u 21:39.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2016., 23:41   #2739
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Molotov je odličan brod. Tu nema sumnje - T9 topovi na T6.

Evo opet mi je Hindenburg riješio obje prednje kupole u Des. Koji klinac...
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2016., 08:27   #2740
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
0.5.7 data mine je vani

- nedostaju CV promjene ako ih i ima
- Montana i Iowa sa novim upgradeima dobivaju dodatni buff na preciznost
- zanimljiv novi upgrade koji daje -70% šansu za detonaciju

Ovo dvoje je interesantno:
  • Section HP pools and armor models changed for every destroyer in the game.
  • Speed boost consumable max boost changed from 15 knots to 10 knots.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.06.2016., 09:35   #2741
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Jucer vrtim stream na drugom monitoru i imam sta vidit. Zavrsio je sa preko 100k dmga. Stalinium shells.





Al Ferdi je platio svoje partiju iza, prvi salvo i eto lutrije.



Buff my ass..
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 08.06.2016. u 09:42.
BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2016., 09:50   #2742
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Odlično su tu partiju odigrali, Cyc i ja smo se bezveze zaletili na cap A (IIRC) i u kombinaciji s Khabarovskom koji me namamio da pokažem bok dok je Montana samo čekala priliku za salvu - ostao bez pol HP-a. Nisam ponovio istu grešku dva puta. Lun se s Yamom sparkirao na nos i pao je brzo nakon Cycovog nasukavanja na otok gdje su ga pobrisali.

Trebali smo se povući odmah sa capa i spojit s otatkom flote na B koja je gurala s druge strane. Ovako su nas presjekli i GG. Nisam se mogao približiti Khabi jer je stalno bio 10km ispred svoje Montane koja je čekala da se netko pojavi za broadside. Da smo imali DD ispred koji bi spotao Khabu onda bi možda bila druga priča, ovako... Završio partiju sa 100k dmg i drugi na timu. Za zaborav.

Znam kako mu je bilo - vidi dva posta ranije.

---

Zato sam iduću završio u istom timu sa onim likom koji je poslao Montanin replay Aerroonu - Gubi20. To je već druga partija gdje smo bili na istom timu. Zadnji puta on Montana, ja Fubuki. Jučer on Gearing, ja DM. Oba puta 1. i 2. mjesto na timu. Prije ja s Fubukijem, jučer on s Gearingom.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 08.06.2016. u 10:18.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2016., 14:27   #2743
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
PT server je UP. Grindam do T10 da vidim sve module pa bacim SSove.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2016., 14:33   #2744
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2016., 15:16   #2745
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,973
A kad slijeće 057 ?
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2016., 15:20   #2746
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
A kad slijeće 057 ?
Znam samo da public test počinje danas....
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2016., 15:45   #2747
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Osim merganja par modova u jedan i nove mape, ne vidim bas neke promjene.

Al fino je vidit na forumu kako ekipa tek sad shvaca kako ih je WG opet naguzio. 25% manje za popravke WoooHooooo
Samo sta brodovi zaradjuju 20% manje
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2016., 15:54   #2748
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Ja sam već prije odlučio...čim zgrindam Hindija (još nekih tjedan dana laganog igranja) i Bensona bacam se u non premium casual igrače. Nek deru druge.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2016., 16:09   #2749
rock00
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 323
Citiraj:
Autor Tvrdi Pregled postova
Ja sam već prije odlučio...čim zgrindam Hindija (još nekih tjedan dana laganog igranja) i Bensona bacam se u non premium casual igrače. Nek deru druge.
evo konacno nabavio pare za izuma..majko moja koja panjina od broda..nije on panj koliko je igra u k.... totalno nerealna.. znaci visi tier bb, ima 8-10shellova po salvi,, racunaj 6 kod izuma jer naravno neces okretat stranu,,i sad na 17km range u prosjeku ..ti dobijes 1hit,dok te ovi smrdljivci loze i loze svakih 7sec... Pa totalno nebalansirano, jer npr u igri je zaboravljen sec.gun koji je u stvarnosti imao itekak utjecaja...ak malo pogledate bitke vidit cete da je pr .bismark pucao sve sec.gun 15km...a u igri je 8km range..ono super

zakljucan battleship se iznad tier 8 nesplati igrat nikako,i izrazito dosadno 20min se vozikat da opalis 3put

e prodal bum ga jos danas i kupil hippera
rock00 je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2016., 16:25   #2750
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Paaa, nemozes po jednom brodu sudit sve. Izumo je naporan za igranje, al iza je Yamato sa overpen granatama. Ameri su sad dobili NC/Iowa/Montana buff pa su brodovi jos i bolji. A i nemozes ocekivat da ce BB srat granate ko ruski DD.

Sama mehanika igre je takva, da su stavili realne domete oruzja, onda bi i mape trebale bit duplo vece. sta bi znacilo puno vremena samo plovis da bi se napucavao sa nekim na 30-40km...sa disperzijom katastrofa. Zato su sve kao prepolovili da igra bude dinamicnija.

BBovi su sad u losijoj situaciji, jer vatra radi provjeren dmg, a Ap i citadele su RNG. Ja sam izgrindao Yamata i ostavio je u luci, itako vise volim cruiser gameplay. Sta vise BBa sa druge strane, to bolji rostilj
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2016., 16:40   #2751
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Sve stoji Blade ali ono realno u skoro svakoj partiji te Yamatoe i Montane pržimo ko majmuni a fora je da ih svi i fokusiraju pa makar crkli pa ti onda gasi 5 vatri odjednom. A vozit Yamata radi povremenih extaza mi nije cilj. Rađe bi u t10 igrao DM ili Hindija neg i jednog BBa. U biti sweet spot za BB je t7 s Nagatom ili t6 sa New Mexicom. U svakom slučaju hindija ću drajvat reda radi, kad mi se citka. Ne mislim te t10 partije igrat više nego one puno zabavnije odn. one u nižim tierovima....Osim toga ekonomija u t9 i t10 je i dalje komatozna...
Ako ću bit iskren prema sebi..da sa ovim iskustvom tek sad prvi put instaliravam igru....kupio bi odma Kamikazu i Molotova a grindao NM i zabava bi bila jebena....a ne bi spičio ni 300 kn sve skupa na igru...dalje đabe...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2016., 17:30   #2752
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Pa posao BBa je da izbrise cruisere, a to nekad i naprave. Da imaju vise uspjeha u tome, bili bi OP. Mene BB uvijek citadela, il sam te kurceve srece il sam magnet za citadele, al svaki hit je katasrofa za mene.

Danas na PTu, ja sa mogami na 10km od montane, full broadside na mene i napravio mi je 3k dmga.... ja njemu 9. Da se slucajno nebi tako nesto dogodilo na glavnom serveru

BBovi sad sluze za farmanje dmga, samo lozi i lozi i lozi. I radi takve gluposti ce WG il buffat BBove opet il nerfat krstarice. Jer zamisli samo da naprave gameplay balansiran za sve strane.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2016., 17:36   #2753
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,615
Zavrsili dijamanti i ja ih zaboravio potrosit
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2016., 17:42   #2754
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,973
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Zavrsili dijamanti i ja ih zaboravio potrosit
LOL sad si me sjetio na to, totalno zaboravio.
Šta, to je gotovo? Ja imam 140 dijamanata.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2016., 17:47   #2755
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,615
Ja ih imo 620.
MOgo sam ubost 31 dan premiuma
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2016., 18:02   #2756
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 493
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Ja ih imo 620.
MOgo sam ubost 31 dan premiuma
Ne, maksimalno 10 dana, samo jednom se svaki gift mogao iskoristiti. I ja sam isto tako zabrijao pa se razocarao
__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2016., 18:18   #2757
rock00
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 323
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Pa posao BBa je da izbrise cruisere, a to nekad i naprave. Da imaju vise uspjeha u tome, bili bi OP. Mene BB uvijek citadela, il sam te kurceve srece il sam magnet za citadele, al svaki hit je katasrofa za mene.

Danas na PTu, ja sa mogami na 10km od montane, full broadside na mene i napravio mi je 3k dmga.... ja njemu 9. Da se slucajno nebi tako nesto dogodilo na glavnom serveru

BBovi sad sluze za farmanje dmga, samo lozi i lozi i lozi. I radi takve gluposti ce WG il buffat BBove opet il nerfat krstarice. Jer zamisli samo da naprave gameplay balansiran za sve strane.
pricamo o igri... Poso bb da je izbrise sve... cak i kad stavis HE granatu onako iz ocaja i onda pogodis fabuki s 410mm dobijes 3000dmg lol..a on nasere salvu od 9 torpeda na tebe.. Po meni vec kad je tako mogli su bar sec.gun korigirat i dignut ga na veci tier na 14km range ili nesto slicno tome

ti citadelas cruisera nije to problem,al rijetko kad cruiser plovi sam,i rijetko kad je 1 salva dosta za unisitt*sto je opet sranje u igri..a imas reload boli glava..to tad je przenje na najjace. mogu barem uvest tipa flooding dmg kad granata napravi overpen ili nesto slicno



evo myoko npr..jedini mana mu je sporo okretanje kupola,al brate switch s he na ap je ludnica..cim neko okrene bok s 12-13km ..izbrises cruisera u jednom sutu...jer ispali 12granata*dobijes odma 3-4citadele i nerasprsi puno...uzmi tipa neki bb tier IX i ak ti se nepotrefi dobijes 1citadelu..i onda cekas ko majmun reload


wow s svakim patchom postaje sve vece sranje.zato wot nisam upalio vec 1.5god..i necu ni igrat nikad..sam modovi..premium sipovi i ajmo ljudima lovu uzimat
rock00 je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2016., 18:26   #2758
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Je, ajmo pricat o igri. Ti bi da BB izbrise DD jednom salvom, BB izbrise CA/CVa, BB izbrise sve.
A ko ce onda igrat druge klase kad moze igrat BBa sa duplo vise hpa od drugih? Jedno je stvarnost, jedno je igra.
Garantiram da u pravim bitkama nije DD dosao u po bjela dana nevidljiv na 6km od broda i bacio torpeda i otisao. Ovo je igra.

Secondary da puca na 14km? Onda bi se zalili da puca puno a pogadja malo, buff preciznosti secondarya, koje same pucaju, same rade dmg, ne trebas ni birat mete, pucaju na sve u dometu...bila bi komedija.
Al ok, ajmo rec da je secondary 14km dometa, sta mislis gdje bi bile krstarice? Sigurno debelo dalje od 14km, sta bi se svelo na long range dobacivanje cijelu igru. DDi? Cim je spotan, sva artilejrija po njemu automatski, bez nisanjenja, nesto ce ga pogodit. Ova situacija sad je daleko od savrsene, al koliko-toliko radi.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 08.06.2016. u 18:34.
BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2016., 21:05   #2759
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
Ova situacija sad je ok. Ako opet krenu jebavat po engineu onda su zbilja u banani.

Nego, Molotov je pravi koktel majstor, em pali em dijeli citadele šakom i kapom

Yorck, prvi šus 2x citadela


Yorck, drugi šus 1x citadela i pa-pa


Sljedeći je Atago , komada 1


Nje završilo nešto posebno


Sljedeća partija, Myoko na cca 18km , komada 1


Završilo je ovako (jedini prezivio)


Ovaj brod je strava

(zadnje 3 partiije porazi, debili u timu, rasprše se i moš ga jebat)

Zadnje izmijenjeno od: Cuky. 08.06.2016. u 21:12.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2016., 21:45   #2760
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Meni je Kirov (Molotov je Kirov na laganim steroidima) bio jako zabavan. Ali Kirov bi lako detonirao. Dakle puno daje ali puno i prima. U svakom slučaju nije dosadan brod.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na