Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.02.2019., 12:46   #1
Jerry_nidžo
Premium
 
Jerry_nidžo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: KOSORE
Postovi: 226
Ukida se google+

Hej dobio sam poruku od googla sljedećeg sadržaja

Citiraj:
Ovu ste e-poruku primili zato što imate potrošački (osobni) Google+ račun ili upravljate Google+ stranicom.

U prosincu 2018. najavili smo da u travnju 2019. namjeravamo isključiti Google+ za potrošače zbog slabe upotrebe i napora potrebnih za održavanje uspješnog proizvoda koji ispunjava očekivanja korisnika. Želimo vam zahvaliti na sudjelovanju na Googleu+ te vas informirati o daljnjim koracima, uključujući postupak preuzimanja fotografija i drugog sadržaja.

2. travnja vaš će se Google+ račun i sve Google+ stranice koje ste izradili isključiti te ćemo početi brisati sadržaj s potrošačkih Google+ računa. Izbrisat će se i fotografije i videozapisi s Googlea+ u arhivi albuma te na Google+ stranicama. Sadržaj možete preuzeti i spremiti, ali to morate učiniti najkasnije do travnja. Fotografije i videozapisi sigurnosno kopirani na Google fotografije neće se izbrisati.

Postupak brisanja sadržaja s potrošačkih Google+ računa, s Google+ stranica i iz arhive albuma potrajat će nekoliko mjeseci, a sadržaj dotad može ostati prisutan. Na primjer, korisnici mogu i dalje vidjeti dijelove svog Google+ računa putem dnevnika aktivnosti, a neki potrošački sadržaj na Googleu+ može ostati vidljiv korisnicima G Suitea sve dok potrošački Google+ ne bude izbrisan.

Nove Google+ profile, stranice, zajednice ili događaje nećete moći izrađivati već od 4. veljače.

Dodatne pojedinosti potražite u odjeljku FAQ sa svim pitanjima i odgovorima te s novostima uoči isključivanja.

Ako ste vlasnik ili moderator Google+ zajednice, možete preuzeti i spremiti podatke svoje Google+ zajednice. Početkom ožujka 2019. na raspolaganje za preuzimanje stavit ćemo dodatne podatke, uključujući podatke o autoru, tijelo i fotografije svih postova u javnim zajednicama. Saznajte više

Ako se na neke web-lokacije i u neke aplikacije prijavljujete pomoću gumba za prijavu na Google+, ti gumbi prestat će funkcionirati, ali se u nekim slučajevima mogu zamijeniti gumbom za prijavu Google računom. I dalje ćete se moći prijaviti Google računom gdje god vidite gumbe za prijavu Google računom. Saznajte više

Ako ste Google+ upotrebljavali za komentare na svojoj ili nekoj drugoj web-lokaciji, ta će se značajka do 4. veljače ukloniti s Bloggera, a do 7. ožujka i s drugih web-lokacija. Od 2. travnja 2019. svi će se vaši Google+ komentari početi brisati sa svih web-lokacija. Saznajte više

Ako ste korisnik G Suitea, Google+ trebao bi ostati aktivan za vaš G Suite račun. Pojedinosti zatražite od svojeg administratora G Suitea. Uskoro možete očekivati i nov izgled te nove značajke. Saznajte više

Ako ste razvojni programer koji upotrebljava Google+ API-je ili prijavu na Google+, kliknite ovdje da biste saznali kako će to utjecati na vas.

Cijeli tim za Google+ želi vam zahvaliti što ste pridonijeli tome da Google+ postane tako posebno mjesto. Zahvalni smo talentiranim umjetnicima, organizatorima zajednica i idejnim predvodnicima koji su u Googleu+ prepoznali mjesto za sebe. Google+ ne bi bio isti bez njihova angažmana i predanosti.
Ništa mi nije jasno
Znači li to da će mi biti obrasani videa na youtubu, fotke korištene za blogger.

Ja sam se nisam se koristio google+ računom, samo ne znam da li me je google prisilno povezao s google+ (nadam se ipak da nije)
Jerry_nidžo je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2019., 13:33   #2
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
Citiraj:
Autor Jerry_nidžo Pregled postova
Ja sam se nisam se koristio google+ računom
youtube kanal ostaje kak je
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.02.2019., 18:09   #3
Jerry_nidžo
Premium
 
Jerry_nidžo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: KOSORE
Postovi: 226
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
youtube kanal ostaje kak je
a što je s google fotografijama (foto album)
Jerry_nidžo je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2019., 18:14   #4
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
sve što spominješ, photos, videos, documents, calendar, itd. nema veze sa time što će ukinut g+

google photos je google photos, normalno nastavlja sve
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 04.02.2019., 18:18   #5
Jerry_nidžo
Premium
 
Jerry_nidžo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: KOSORE
Postovi: 226
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
sve što spominješ, photos, videos, documents, calendar, itd. nema veze sa time što će ukinut g+

google photos je google photos, normalno nastavlja sve
Nadam se da je to istina
Google fotos koristim za svoje web stranice umjesto raznih imgura, phortobucketa i sl.
Jer nekako mi se google fotografije čine pouzadanijim nego ovi razni web poslužitelji
Jerry_nidžo je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2019., 21:39   #6
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,889
Citiraj:
Autor Jerry_nidžo Pregled postova
Jer nekako mi se google fotografije čine pouzadanijim nego ovi razni web poslužitelji
Pouzdanije dok google ne pukne da počnu brisat
Ali taj njihov žar da mijenjaju, rebrandaju i brišu me zapanjuje, kapa dolje.
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2019., 14:07   #7
Cinialv
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2016
Lokacija: Gospic
Postovi: 30
Srecom pa skoro niko ne koristi google + pa i nije neki bed sto ga brisu
Cinialv je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na